Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Szalony Lisek Chytrusek...
Niechybnie sprawka to kosmitów jest, a jakże...


Dodano: 2011-05-04 11:01:38 | Wyświetleń: 2455
 
Tagi: PlanetaX

Jako, że blogarium jest w trakcie testowania, swój pierwszy wpis potraktuję mniej poważnie, jako że mamy maj, skończyła się majówka, trzeba do pracy, a tutaj na chodniku leży kilkunastocentymetrowa warstwa miękkiego, białego puchu, znanego skądinąd pod nazwą śnieg. I wszystko byłoby okej, ponieważ każda pora roku jak dla mnie ma swój osobisty urok, ale na litość boską, w maju oczekiwałbym raczej ogromnej, dwudniowej burzy, gradu wielkości pomarańczy, czy nawet tornada. Ba, bardziej spodziewałbym się w Polsce lekkiego trzęsienia ziemi aniżeli śniegu na majówce. Rozumiem, że tak ma być w górach, ale zasięgając języka, dowiedziałem się, że to wszystko jest co najmniej nie spotykane, nawet dla rdzennych mieszkańców.

W związku z tym wszystkim, pojawia się zasadnicze pytanie - dlaczego? Już słyszę nawiedzonych, jak wycierając nosy rękawami krzyczą o Planecie X. Albo jeszcze gorzej - żałosnych ekoterrorystów z długimi brodami, przykutymi do swoich kochanych drzewek, jak skrzeczą coś o nadmiernym używaniu przez normalnych ludzi samochodów z napędem spalinowym. Nie wspominając przy tym o pierdzeniu ich ukochanych krówek, czy gotowaniu ekologicznych jajek zniesionych przez ekologicznie karmione ekologiczne kury. Wszak powinni wiedzieć, że jedna krówka wypuszcza do atmosfery dziennie tyle dwutlenku, co pięciosobowa rodzina przez tydzień. Ale o tym wolą milczeć. Tak czy inaczej, na kogoś wina spadnie, a my - normalni ludzie, będziemy musieli za to płacić większe podatki spowodowane ochroną środowiska.

Nie jestem naukowcem, nie jestem (już) paranoikiem osądzającym za wszystko rząd Amerykistanu, dlatego wypowiadać się nie będę na temat zmienności pogody i czym by to mogło być spowodowane.

 

Tak chciałem się Wam tylko poskarżyć, że jest zimno, mokro i nieprzyjemnie, przy jednoczesnym przetestowaniu bloga.

 

 

Pozdrawiam serdecznie - Spooky.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • Ivellios (2011-05-04 12:38:32) #8135   PW   ❗❗❗   📧
    Chwilę temu Andrzej Zalewski w Polskim Radiu zapodał jeszcze inne możliwe wyjaśnienie ostatnich anomaliów pogodowych - że za wszystko ma być odpowiedzialny trwający właśnie nów księżyca. Wyjaśnienie trochę fantastycznie brzmiące, ale jak dla mnie bardziej sensowne niż pierdzenie ekologów i homilie zwolenników istnienia Planety X :P

    Odpowiedz


Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium