Życie bez cellulituNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Polish Witch...
Księżyc i Magia


Dodano: 2011-07-24 11:52:49 | Wyświetleń: 7504
 

Jak wiadomo, najsilniej związanym z magią natury jest i od zawsze praktycznie był cykl księżyca. To w jakiej znajduje się kwadrze, czy znaku zodiaku.

Księżyc od zawsze był symbolem narodzin, życia, śmierci i odrodzenia, reprezentuje żeńską zasadę wszechświata, personifikowaną przez potrójną boginię (dziewicę- matkę- staruchę- Księżyc przybywający, pełnia i malejący).   Można wyróżnić cztery kwadry księżyca, chociaż bardziej skrupulatni magowie uznają aż osiem faz.

 

Nów

To najlepszy czas na rzucanie zaklęć dotyczących nowych początków, planów, zamierzeń, udają się wówczas zaklęcia pieniężne, związane z ambicjami i karierą zawodową. Na nowiu warto także czynić plany związane z naszą przyszłością.

 

Księżyc przybywający

Okres między nowiem, a pełnią, kiedy to księżyc z nocy na noc staje się większy. Jest to znakomity czas na nabudowanie siły, rozwój i wzrost. Pora również na przygotowanie zaklęć, które mają być rzucone podczas pełni, lub trzy dni przed nią. Podczas rosnącego księżyca równie dobrze jest także wzmacniać swoją magiczną moc i koncentrować na sprawach duchowych, im bliżej pęłni tym nasza energia i moc staje się silniejsza i bardziej widoczna, co prowadzi na nowy poziom świadomości.

 

Pełnia

W tym cyklu magiczna moc i nasza energia jest najsilniejsza, jest to znakomita pora na rzucanie potężnych zaklęć miłosnych, przyciągających ku nam pozytywne energie. Jeżeli elementem magii jest korzystanie z pomocy jakiś bóstw, duchów przyrody, czy też aniołów, to również podczas pełni najlepiej składać im podziękowania za wsparcie.       Pełnia trwa trzy dnia, lecz najpotężniejszy i najlepszy jest dzień środkowy, kiedy księżyc znajduje się u samego szczytu.

Księżyc malejący

Okres od pełni do nowiu, czyli ostatnia kwadra, po której następuje kolejny cykl. Jest to najlepsza pora na pozbywanie się wszelkiego rodzaju gnębiących nas problemów.     Nadaje się również do rzucania zaklęć ochronnych oraz neutralizowania nieprzychylnych zewnętrznych wpływów. Warto również w tym czasie przeprowadzać różnego rodzaju kuracje oczyszczające nasz organizm.

 

Księżyc w znakach zodiaku

 

Księżyc w Baranie ( Ogień).

Najlepsza pora na magię związaną z seksem, władzą, przewodnictwem, odrodzeniem, duchowym przeobrażeniem, siłą woli, różnymi zmianami. Magiczne leczenia twarzy, głowy, umysłu.

 

Księżyc w Byku (Ziemia).

Dobra pora na magie miłosną, dotyczącą pieniędzy, pracy, zbiorów, pieniędzy. Magiczne leczenie gardła, szyi, tarczycy i uszu.

 

Księżyc w Bliźniętach (Powietrze).

Najlepsza pora na magię wspomagającą komunikację, podróże pisarstwo, stosunki międzyludzkie, przeprowadzki. Magiczne leczenie barków, rąk, ramion i płuc.

 

Księżyc w Raku (Woda).

Pora na magię dotyczącą bliskich osób, spraw domowych i rodzinnych. Wzmacnianie więzi rodzinnych. Magiczne leczenie klatki piersiowej i żołądka.

 

Księżyc w Lwie (Ogień).

Magia związana z dziećmi, płodnością, władzą, rządzeniem, podejmowaniem ważnych życiowych decyzji, umacnianie swej pozycji.Magiczne leczenie górnej części pleców, kręgosłupa, serca.

 

Księżyc w Pannie (Ziemia).

Magia związana ze sprawami intelektualnymi, zdrowiem, żywieniem. Leczenie jelit, i układu nerwowego.

 

Księżyc w Wadze (Powietrze).

Najlepsza pora na magię związaną z pracami artystycznymi, wzbogacaniem wyobraźni, praca nad partnerstwem, związkami i przymierzami, praca nad sferą karmiczną i duchową. Leczenie dolnej części pleców i nerek.

 

Księżyc w Skorpionie (Woda).

Najlepszy czas na magię seksualną, pracą nad rozwojem zdolności parapsychicznych, sekretów, transformacji podstawowych. Leczenie układu rozrodczego.

 

Księżyc w Strzelcu (Ogień).

Najlepszy czas na załatwianie spraw prawnych, publikacjami, podróżami. Leczenie łydek, ud i bioder.

 

Księżyc w Koziorożcu (Ziemia).

Pora na magię związaną z organizacjami, karierą, zrozumieniem nie tyle co samego siebie, ale także i innych. Magiczne leczenie kolan, zębów i ogólnie skóry.

 

Księżyc w Wodniku (Powietrze).

Najlepsza pora na magię związaną z naturą, wolnością, ekspresją, rozwiązywaniem problemów, zdolnościami pozazmysłowymi, przyjaźnią, kreatywnością. Leczenie łydek, kostek i krwi.

 

Księżyc w Rybach (Woda).

Najlepsza pora na magię związaną z jasnowidzeniem, snami, przepowiadaniem przyszłości, pracą artystyczną, rozwojem duchowym, telepatią, wzmacnianie intuicji.Leczenie stóp i układu limfatycznego.

 

 

 

 

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Wzgórze Glastonbury (czytany 4124 razy)
· Pitu pitu, czyli coś od siebie (czytany 1825 razy)
· Znamiona Diabła (czytany 8228 razy)
· Filip Fediuk, wspomnienia i relacje (czytany 4460 razy)
· Seans Spirytystyczny (czytany 4444 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium