Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Elon, skończ...!!!
(dodano: 2020-01-17 03:01:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od jakiegoś czasu otrzymujemy zgłoszenia dotyczące obserwacji dziesiątków świetlnych obiektów na niebie, przemieszczających się wolno w linii prostej. Pragniemy wyjaśnić, iż nie są to obiekty UFO.

Czytaj więcej

Dwunasty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-01-14 23:18:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę o godz. 22:00 zapraszamy na dwunasty już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem wysłuchamy drugiej rozmowy z bohaterką 11. odcinka. Kolejna porcja niezwykle interesujących historii o spotkaniach ze zmarłymi, w tym jedno szczególnie intrygujące - spotkanie z postaciami przypominającymi jej zmarłego teścia i jego kolegę z pracy (który zmarł krótko po nim). Zapraszamy do słuchania!

Urodziny "Bibliotekarium"
(dodano: 2020-01-14 20:10:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek będziemy świętować urodziny audycji "Bibliotekarium" - będą literackie przeglądy i powiemy o kilku ciekawych książkach. Zapraszamy do słuchania na żywo już od 20:00! A jeśli macie jakieś swoje ulubione książki, godne wspomnienia i polecenia, to zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem oraz w czasie audycji na czatach i na antenie.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz jedenasty
(dodano: 2020-01-09 14:52:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę o godz. 22:00 zapraszamy na jedenasty już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem audycja z pewnością zainteresuje tych z Państwa, którzy są zafascynowani historiami zahaczającymi o szeroko rozumiane kontakty z zaświatami. Pojawi się również pewien wątek przypominający spotkania z tzw. bedroom visitors. Zapraszamy do słuchania!

"Psy Wojny" w Bibliotekarium
(dodano: 2020-01-01 00:14:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Pierwszą audycją na żywo na naszej antenie w roku 2020 będzie "Bibliotekarium", a pierwszą w tym roku książką, wokół której potoczy się dyskusja, będą "Psy Wojny" Fredericka Forsythe`a. Audycja wystartuje w piątek 3 stycznia o 20:00, oczywiście będzie w jej trakcie włączona linia telefoniczna, dzięki której będziecie mogli Państwo włączyć się do dyskusji na antenie. Tych z Państwa, którzy już powieść Forsythe`a znają, zachęcamy również do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Dziesiąty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" i wyjątkowo szokująca rozmowa...
(dodano: 2019-12-14 21:00:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

22 grudnia o godz. 21:00 zapraszamy na premierę dziesiątego odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Odcinek szczególny nie tylko ze względu na numerek i specjalnie zmieniony obrazek towarzyszący premierze na YouTube, ale także ze względu na czas trwania (trzy godziny!), w całości wypełniony rozmową z jedną słuchaczką, która podzieliła się licznymi historiami o spotkaniach z Nieznanym, które to Nieznane towarzyszy jej już od dzieciństwa.

Intrygującą sprawą przeżyć naszej słuchaczki zainteresował się Damian Trela, być może więc w pierwszych miesiącach 2020 roku zobaczymy na jego blogu czastajemnic.blogspot.com publikację na ten temat.

Wszystkich newsów w bazie: 1077, obecna strona 6, ilość stron 180
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium