Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Audycja o słowiańskiej duchowości
(dodano: 2019-05-16 02:35:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak Słowianie wyobrażali sobie Królestwo Niebieskie? Czy wierzyli w istnienie miejsca, do którego odchodzą dusze? Jak ważna była dla nich duchowość w codziennym życiu? Na te i na wiele innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedź w najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", w niedzielę 26 maja o godzinie 19:00. Przyczynkiem do dyskusji jest nowe wydanie książki "Słowiańskie bogi i demony" autorstwa Tadeusza Linkera (którą zresztą będzie można wygrać). Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania, no i oczywiście do dzielenia się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami oraz pytaniami!

Czytaj więcej

"Królewskie" Bibliotekarium
(dodano: 2019-05-16 02:29:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" - który nadamy w piątek 17 maja o godz. 20:00 - punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz będzie "Król" Szczepana Twardocha. Gorąco zapraszamy do słuchania, no i liczymy na feedback na czatach oraz w komentarzach po premierze.

Czytaj więcej

Zmarł Stanton Friedman (1934-2019)
(dodano: 2019-05-14 20:57:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

13 maja w wieku 84 zmarł Stanton Friedman. Był fizykiem jądrowym oraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej cytowanych - również w polskich mediach - ufologów na świecie.

W 1970 roku rozpoczął naukowe badanie fenomenu UFO. Od tego czasu, wygłosił liczne wykłady na ponad 600 uczelniach w 20 krajach. Udzielał się również jako konsultant na potrzeby licznych publikacji o tematyce ufologicznej. Opublikował ponad 80 artykułów poświęconych tematyce ufologicznej, często też gościł w programach radiowych i telewizyjnych, a także w filmach dokumentalnych. Miał na koncie również przemówienia przed Kongresem USA oraz na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Czytaj więcej

Wracamy na łono Internetu!
(dodano: 2019-05-09 00:31:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Po małych perturbacjach ze zmianą oprogramowania nadawczego wszystkie usterki-niespodzianki udało się szczęśliwie wyeliminować. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem zmian oraz paroma poradami, co zrobić, jeśli Radio Paranormalium tajemniczo samoczynnie ulotniło się z odtwarzacza...

Czytaj więcej

Świadomość nielokalna. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów"
(dodano: 2019-05-06 22:48:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematem najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" będzie świadomość nielokalna - czyli ile wiemy o Rzeczywistości Niejawnej. Gościem specjalnym audycji będzie znana już Państwu z naszej anteny dr Danuta Adamska-Rutkowska. Audycja wystartuje na żywo w niedzielę 12 maja o godzinie 19:00, a na Państwa pytania, komentarze oraz spostrzeżenia w temacie świadomości nielokalnej czekamy już teraz - zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Przerwa w nadawaniu - zmieniamy oprogramowanie
(dodano: 2019-05-05 17:19:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym czasie - być może nawet jeszcze dziś - przystąpimy do wymiany oprogramowania wykorzystywanego przez nasz radiowy serwer. Na czas trwania tej operacji postaramy się uruchomić jakiś serwer zastępczy, lub przynajmniej uruchomić zastępcze nadawanie na YouTube.

Zainteresowanych szczegółami typu po co to robimy, z jakiego oprogramowania przechodzimy na jakie, itd. zapraszamy do kliknięcia w "Czytaj więcej" i zapoznania się ze zmianami, jakie zajdą "pod maską" Radia Paranormalium :) Lekturę polecamy szczególnie tym z Państwa, którzy prowadzą własne stacje radiowe lub inne usługi streamingowe.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1022, obecna strona 6, ilość stron 171
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium