RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Poszukujemy świadków przelotu UFO nad Bukowiną Tatrzańską
(dodano: 2020-12-16 03:26:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Poszukujemy świadków obserwacji dwóch niezidentyfikowanych obiektów latających nad Bukowiną Tatrzańską 8 grudnia. Jeżeli ktoś z Państwa mieszkających w tej miejscowości lub w okolicy widział ostatnio na niebie coś nietypowego, będziemy wdzięczni za kontakt! Można pisać do nas na Messengerze lub SMS-em pod nr 530620493 bądź na emaila radio@paranormalium.pl

W Biurze Duchów z Lessem Hoduniem o jasnowidzeniu
(dodano: 2020-12-08 01:22:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

13 grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem tematem przewodnim audycji będzie jasnowidzenie, a w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące tego fenomenu ponownie pomoże nam Less R. Hoduń.

Czytaj więcej

Kamila Ciołko-Borkowska w Bibliotekarium
(dodano: 2020-12-03 18:33:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jutrzejszy odcinek "Bibliotekarium" co prawda wyemitujemy "z taśmy", jednak nasz gość zapowiedział, że będzie obecny na czatach radia podczas premiery, będzie więc szansa porozmawiać, zasypać pytaniami, itd. Gościa zaś będziemy mieli niezwykłego - będzie nim Kamila Ciołko-Borkowska, towarzysząca nam regularnie od początku audycji "ABW". Okazją zaś do spotkania i przeprowadzenia wywiadu jest premiera jej debiutanckiej powieści, zatytułowanej "Przezwykłe przygody nieboszczki Marysi". Nauka zdobyta w warsztatowym wydaniu "Bibliotekarium" nie poszła w las, o czym przekonamy się, słuchając wybranych fragmentów powieści.

Bliskie spotkanie w Łomży w latach 50-tych XX w. doczekało się publikacji tekstowej
(dodano: 2020-12-03 14:47:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapewne pamiętacie Państwo sprawę bliskiego spotkania z zagadkową istotą w Łomży w połowie lat 1950-tych - zdarzenie zostało omówione w rozmowie ze słuchaczem, którą wyemitowaliśmy w 24. odcinku podcastu "Mówią Świadkowie" (zaczyna się w 51:20). Zdarzenie doczekało się omówienia na blogu Damiana Treli "Czas Tajemnic". Wpis opatrzony jest ilustracjami obrazującymi przebieg zdarzenia.

Bibliotekarium i James Ballard
(dodano: 2020-11-18 21:06:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół książki Jamesa Ballarda pt. "Imperium Słońca". Ballard bardziej kojarzony jest z fantastyką, szczególnie z inner space. My sięgniemy jednak po literaturę głównonurtową. Imperium Słońca to książka może nie autobiograficzna, ale bardzo mocno oparta na jego przeżyciach z dzieciństwa. Na język polski przełożył ją Lech Jęczmyk.

Na audycję zapraszamy już w najbliższy piątek 20 listopada o godz. 20:00, a do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat "Imperium Słońca" zapraszamy już teraz - możecie Państwo zamieszczać je w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Sny i jasnowidzenie. Biuro Duchów ponownie odwiedzi Less R. Hoduń
(dodano: 2020-11-14 14:44:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 22 listopada o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję na żywo z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem ponownie będzie Less R. Hoduń, a tematem przewodnim dyskusji będą sny i jasnowidzenie.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1125, obecna strona 3, ilość stron 188
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium