[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Zapraszamy na Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Dla Słuchaczy Radia Paranormalium specjalna zniżka!
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.15.18 12:06:55
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.12.18 22:15:15
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.03.18 18:56:23
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:54:32
  Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:36:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Czy OOBE i medytacja są niebezpieczne? Odpowiada fizyk Thomas Campbell
(dodano: 2018-08-26 19:17:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy medytacja i podróże poza ciałem (OOBE) są niebezpieczne? Szczególnie przy OOBE, czy trzeba mieć jakieś zabezpieczenie? Skąd się biorą zagrożenia czyhające na nas podczas wyjść poza ciało? Dlaczego niektórzy ludzie miewają problemy z OOBE, a innym opuszczenie ciała przychodzi z łatwością?

Czytaj więcej

Z wizytą u medium. Na czym polega praca medium i z kim ono tak naprawdę nawiązuje kontakt? Wyjaśnia fizyk Thomas Campbell
(dodano: 2018-08-26 19:03:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeśli ktoś udaje się do medium, aby porozmawiać ze zmarłym, to gdy medium przekazuje jakieś informacje od tej zmarłej osoby, to czy wówczas medium uzyskuje dostęp do świadomości zmarłego, czy też jest to dostęp do bazy danych, powiedzmy dokumentów z których może zacytować jakieś fakty?

Czytaj więcej

Kolejne nagranie z sympozjum w Krakowie. Długa sesja pytań i odpowiedzi z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-08-26 02:28:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak pozbyć się ego? Co jest niezbędne do tego, aby pozbyć się lęku? Gdy mówimy o czymś, że jest "prawdziwe", to co przez to rozumiemy? Czy kiedykolwiek będziemy mieli świadome komputery? Jak zdefiniować świadomość? Skąd ona pochodzi? Kto wybiera naszego kolejnego awatara? Czy bliźniacze dusze rzeczywiście istnieją? Co ogranicza naszą przestrzeń decyzyjną? Czy samobójstwo jest dobrym wyjściem z trudnej sytuacji? Czy możemy wybrać moment, w którym umrzemy? Czy możemy podejrzeć okoliczności naszej przyszłej śmierci? W jaki sposób, wykorzystując model MBT, można wyleczyć chroniczną chorobę bądź inną dolegliwość?

Na te pytania odpowiadał fizyk Tom Campbell podczas kolejnej sesji pytań i odpowiedzi, która odbyła się w ramach relacjonowanego przez nas przez całe wakacje niezwykłego sympozjum, jakie odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Sympozjum poświęcone było wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości. Do wysłuchania kolejnego, bodaj najdłuższego nagrania z tego sympozjum, zapraszamy Państwa już dziś o 19:00.

Weekendowa promocja w sklepie Prekognicja.pl dla słuchaczy Radia Paranormalium
(dodano: 2018-08-24 22:48:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przekazujemy małe ogłoszenie od Pawła Stania, które na pewno ucieszy tych z Państwa, którzy chcą zainwestować w wartościowe nagrania, na przykład takie wspomagające medytację czy choćby ułatwiające osiągnięcie stanu OOBE. Oddajmy głos Pawłowi:

Do każdego zamówionego nagrania w wersji "mp3 download", opłaconego od 24.08.2018 do poniedziałku 27.08.2018r. dodaję kod zniżkowy o takiej samej wartości!

Jak skorzystać:
1. Złóż zamówienie na dowolne nagranie w wersji "Mp3 download"
2. W komentarzu do zamówienia napisz: "PARANORMALIUM"
3. Opłać zamówienie
4. W ciągu dwóch dni otrzymasz kod zniżkowy o wartości Twojego zamówienia

Kod jest ważny do końca września 2018r. i zadziała na wszystkie nagrania w wersji do pobrania.
Ta zniżka nie łączy się z innymi promocjami.
Z Kodu możesz skorzystać Ty, albo możesz podarować go komuś.


Czytaj więcej

"Podróż autora. Struktury mityczne dla scenarzystów i pisarzy" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-08-24 02:55:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze będzie książka Christophera Voglera "Podróż autora. Struktury mityczne dla scenarzystów i pisarzy". Książka ta uchodzi za lekturę obowiązkową dla wszelkiej maści scenarzystów, autorów sztuk, pisarzy, nauczycieli i wykładowców, jak również fanów kultury popularnej. Zapraszamy do słuchania już dziś o 20:00, gorąco zachęcamy również do wzięcia czynnego udziału w dyskusji.

Czytaj więcej

Appendix Solariana w ABW
(dodano: 2018-08-17 15:27:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dzisiejsze wydanie ABW będzie krótkie (bo wakacyjne), ale będzie! A będzie w nim zaprezentowane drugie, tym razem krótsze od poprzedniego opowiadanie Wiktora Żwikiewicza pt. "Appendix Solariana". Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania, jak zawsze, krótko po 20:00.

Wszystkich newsów w bazie: 927, obecna strona 3, ilość stron 155
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium