[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Mówienie przez sen napisany 07.17.18 20:58:37
  Mówienie przez sen napisany 07.10.18 6:36:57
  prorocze sny napisany 07.08.18 11:08:56
  Re: Tajemniczy symbol napisany 07.06.18 17:37:56
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Genialne ABW o pisaniu genialnych arcydzieł literackich
(dodano: 2018-06-08 16:42:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Któż z piszących opowiadania nie zamarzył sobie kiedyś, aby napisać coś naprawdę genialnego? Właśnie desperackim próbom napisania za wszelką cenę genialnych arcydzieł literatury pięknej będzie poświęcony dzisiejszy podcastowy odcinek "Bibliotekarium", czyli ABW. Przed długą dyskusją na temat "genialnego za wszelką cenę" pisania, tradycyjnie, garść nowych powiadań nadesłanych do audycji.

Naukowcy odkrywają dowód potwierdzający doświadczenia "bliskiej śmierci"
(dodano: 2018-06-07 18:10:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od wieków, ludzie przywróceni do życia twierdzili, że widzieli zaświaty. Mówią o tym, że widzieli tunel, światło, zmarłych bliskich, bądź też że ich własne życie przeleciało im przed oczami. Niektórzy pamiętają również, że wylecieli ze swojego ciała i obserwowali lekarzy walczących o ich uratowanie.

Medycy oraz naukowcy utrzymywali, że owe "doświadczenia z pogranicza śmierci" nie istnieją i stanowią po prostu normalną reakcję na nieznośny stres. Teraz jednak, badacze uniwersyteccy twierdzą, że stworzyli przekonujący naukowy dowód potwierdzający, że takie doświadczenia rzeczywiście występują.

Czytaj więcej

Audycja podsumowująca najciekawsze zgłoszenia obserwacji UFO z ostatnich kilku miesięcy
(dodano: 2018-06-07 03:06:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przygotowujemy na najbliższą niedzielę audycję podsumowującą najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jakie napłynęły do nas przez ostatnie pół roku. Jeśli macie Państwo jakąś swoją relację, którą chcielibyście się podzielić, zapraszamy do kontaktu. Audycja odbędzie się w niedzielę 10 czerwca o godzinie 19:00. Również w jej trakcie będzie można zadzwonić i podzielić się swoją obserwacją.

Czytaj więcej

Festiwal Wibracje 7-10 czerwca 2018
(dodano: 2018-06-05 03:18:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Inspirujące wykłady i warsztaty, fantastyczni ludzie, koncerty muzyki wibracyjnej, ogniska, zajęcia dla dzieci i zdrowe jedzenie - Festiwal Wibracje to nie tylko rokroczne spotkanie, ale także tworząca się w czasie rzeczywistym subtelna społeczność ludzi, którzy już i tak swoje wiedzą.

Wśród gości tegorocznej edycji festiwalu znalazły się osobistości znane zarówno słuchaczom Radia Paranormalium jak i czytelnikom "Nieznanego Świata".

Więcej informacji na stronie festiwalu: www.wibracje.com.pl

"Vatran Auraio" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-06-01 13:56:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym odcinku "Bibliotekarium", punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze Radia Paranormalium będzie proza Marka Huberatha, a konkretnie powieść fantastyczna "Vatran Auraio". Zapraszamy już dziś, oczywiście na żywo, oczywiście o 20:00, i oczywiście jeśli znacie już Państwo tę powieść, o już teraz czekamy na Wasze pytania, komentarze i spostrzeżenia.

Czytaj więcej

Ta debata może być ostatnią... (w tym sezonie)
(dodano: 2018-05-29 22:33:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przygotowujemy się właśnie do kolejnej Debaty Ufologicznej Online. Wiele wskazuje na to, że będzie to ostatnia debata w tym sezonie. Nie mamy jeszcze sprecyzowanego tematu, już teraz czekamy na Państwa pytania - ogólnie na tematy ufologiczne.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 901, obecna strona 3, ilość stron 151
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium