RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowy tutaj napisany 05.13.21 12:13:54
  Re: Nowy tutaj napisany 05.12.21 19:20:41
  Nowy tutaj napisany 05.12.21 9:21:02
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Bibliotekarium i nietypowa drużyna bohaterów
(dodano: 2021-02-23 14:28:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bohaterem najbliższego wydania "Bibliotekarium" na żywo będą komiksowi Tytus, Romek i A`Tomek. Nie jest to może literatura klasy "A", nie ulega jednak wątpliwości, że komiksy Henryka Jerzego Chmielewskiego ukształtowały wielu z nas. Papcio Chmiel pod pozorem wychowywania małpy Tytusa tak naprawdę nas wychowywał, przemycając na w ten sposób pewne wartości. Audycję nadamy już w najbliższy piątek o 20:00, zaś fanów twórczości Papcia Chmiela już teraz zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

28. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2021-02-13 03:15:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W 28. odcinku podcastu "Mówią Świadkowie" szykuje się kolejna uczta, tym razem nie tylko dla fascynatów UFO, ale również zainteresowanych tzw. żywym folklorem. Premiera najnowszego odcinka już jutro o 22:00. Zapraszamy do słuchania!

Bibliotekarium i rok Stanisława Lema
(dodano: 2021-02-10 15:36:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia do dyskusji będzie twórczość Stanisława Lema, ze szczególnym uwzględnieniem "Dzienników Gwiazdowych". Okazja do nie byle jaka - mamy w końcu rok lemowski! Słyszymy się już w piątek 12 lutego o 20:00, a fanów twórczości tego wielkiego polskiego pisarza już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami - w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wolność słowa umiera powoli...
(dodano: 2021-02-10 15:29:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W przeciwieństwie do dużych mediów, my nie zamykamy dziś swojego serwisu. Cały czas można nas słuchać oraz czytać opublikowane przez nas treści. Chcielibyśmy tylko zwrócić uwagę na jeden fakt, o którym wydają się zapominać niektórzy komentujący nowe podatkowe plany rządu.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i demoniczne kraby zagłady
(dodano: 2021-01-26 17:03:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół co najmniej wysoce osobliwej twórczości zmarłego niedawno Guya N. Smith`a. Mordercze kraby, dzwon śmierci, itd., a to wszystko okraszone agonalnymi jękami i skąpane w niekończących się hektolitrach krwi - krótko mówiąc, groza trzeciej klasy. Groza, która mimo to - niczym bagno - wciągnęła po wieki już niejednego... do usłyszenia zatem w piątek o 20:00! A jeśli macie Państwo jakieś postrzeżenia na temat tego typu twórczości, zachęcamy już teraz do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Świadkowie znów mówią o UFO
(dodano: 2021-01-22 02:55:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W 27. odcinku podcastu "Mówią Świadkowie" szykuje się niezła uczta dla fascynatów UFO. Uczta, można powiedzieć, mocno przyprawiana, bowiem kilku relacjom towarzyszyć będzie prezentacja zdjęć, nagrań wideo i innych materiałów ilustracyjnych (szkice i mapki) udostępnionych przez świadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Materiały te będą zarówno wyświetlane na wideo jak też udostępnione w opisie tej audycji w naszym archiwum. Premiera podcastu już w sobotę krótko po północy. Zapraszamy do słuchania!

Wszystkich newsów w bazie: 1136, obecna strona 3, ilość stron 190
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium