RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Wakacje z Bibliotekarium
(dodano: 2020-07-15 01:58:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W czasach postępującego upadku cywilizacji, niekończących się lecz wciąż pomnażających i nasilających podziałów i popadającego w ruinę (głównie intelektualną) świata, jest takie radio jak Paranormalium i jest taka audycja jak "Bibliotekarium", której autorzy - Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz - postanowili wziąć na tapet i omówić niezwykłą powieść Roberta Silverberga, zatytułowaną "Skrzydła Nocy".

Punktem wyjścia do dyskusji w najbliższym odcinku stała się więc niezwykła opowieść o pielgrzymce starego człowieka pośród ruin swojego świata, w poszukiwaniu wiedzy dającej ukojenie i akceptację, a także zdolnej wznieść ludzkość na nowy poziom rozwoju.

Audycję nadamy na żywo już w najbliższy piątek 17 lipca o godz. 20:00.

Przy okazji, mała rozpiska książek, które pojawią się jeszcze w te wakacje w kolejnych odcinkach "Bibliotekarium"...

Czytaj więcej

Dwudziesty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-07-11 02:33:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dwudziesty odcinek "Mówią Świadkowie" wypełni w całości kolejna ze swego rodzaju paranormalnych spowiedzi. Wysłuchamy bowiem niemal godzinnej rozmowy ze słuchaczką, która podzieliła się licznymi przeżyciami "z tej i nie z tej rzeczywistości". Zwraca uwagę wzmianka o OOBE, którego nasza rozmówczyni doświadcza całkiem naturalnie już od dzieciństwa. W trakcie rozmowy pojawiły się również wątki dotyczące komunikacji z zagadkowymi istotami oraz coś, co wygląda na wizytę w dziwnym pomieszczeniu - co u fascynatów tematyki ufologicznej zapewne wzbudzi skojarzenia z wizytą na pokładzie obiektu UFO...

Zapraszamy do słuchania już w najbliższą niedzielę 12 lipca o 22:00.

Dodajmy jeszcze, że zaraz po premierze "Mówią Świadkowie" na antenę zawita YuBy z ostatnim przed krótką przerwą wakacyjną odcinkiem audycji "Czas Snu" na żywo. Niedzielny wieczór szykuje się zatem podwójnie ciekawy!

Biuro Duchów odwiedzi Less Hoduń
(dodano: 2020-07-10 13:30:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 19 lipca o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem audycji na żywo będzie Less R. Hoduń – człowiek wielu talentów; wokalista, muzyk, kompozytor, pisarz, autor tekstów, poeta, grafik, pasjonat nieznanego. Wydał w pełni autorski tomik "Targowisko różności" oraz esej "Lekcja Paranormalności" w prestiżowej serii "Nieznany Świat poleca".

Czytaj więcej

Kobiety w Czerni
(dodano: 2020-07-08 20:32:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Choć określenie "Men In Black" rozumie właściwie każdy - bez względu na to, czy interesuje się czy nie problemem UFO, teoriami spiskowymi czy zjawiskami z pogranicza nauki ogólnie - to stosunkowo niewiele mówi się o ich żeńskim odpowiedniku, czyli Kobietach w Czerni. Choć doniesień na ich temat jest dużo mniej, one istnieją i są nie mniej intrygujące od dobrze znanych MIB-ów...

Czytaj więcej

Tom Campbell w Polsce w 2021 r. - znamy datę!
(dodano: 2020-07-08 16:55:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Znana już jest data warsztatów Toma Campbella w Polsce - odbędą się one w dniach 6-10 października 2021 r. w Krakowie. Więcej informacji znajdą Państwo w uaktualnionym ogłoszeniu na naszej stronie.

Bibliotekarium i "Ślepowidzenie"
(dodano: 2020-07-01 01:43:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo wielbiciele science-fiction znów będą mieli małą ucztę intelektualną. Punktem wyjścia do dyskusji będzie bowiem powieść Petera Wattsa, zatytułowana "Ślepowidzenie". Audycję nadamy w najbliższy piątek 3 lipca o godz. 20:00, a tych z Państwa, którzy znają już tę książkę, gorąco zachęcamy do dzielenia się już teraz swoimi spostrzeżeniami - w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1100, obecna strona 3, ilość stron 184
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium