RegałyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
COVID-19 i kwarantanna: Czyżby globalny eksperyment na żywym organizmie ludzkości?
(dodano: 2020-05-03 15:52:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bez względu na pochodzenie COVID-19, reakcja na tego wirusa doprowadziła do serii drastycznych i bezprecedensowych zmian na poziomie globalnym. Dystopijna przyszłość dzieje się teraz. Czas przyjrzeć się temu, jak pandemia przyczyniła się do uruchomienia największego eksperymentu społecznego w historii ludzkości.

Czytaj więcej

Promocja na majówkę w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2020-05-02 21:30:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie nadarzyła się świetna okazja do uzupełnienia sobie biblioteki nagrań do medytacji - w sklepie Prekognicja.pl do końca niedzieli obowiązuje promocja na większość albumów. Zachęcamy do korzystania!

Świadkowie przemówią po raz siedemnasty
(dodano: 2020-05-02 02:42:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 3 maja o 22:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Podobnie jak w odcinku szesnastym, również i tym razem wysłuchamy swego rodzaju paranormalnej spowiedzi. Jakiś czas temu zadzwoniła do nas słuchaczka, która podzieliła się z nami całym szeregiem zdarzeń związanych z obserwacjami UFO oraz zjawisk łączonych z UFO.

Obserwacji bohaterka najbliższego odcinka dokonywała zarówno sama jak i w towarzystwie innych osób. Usłyszymy również opisy bliskich spotkań z zagadkowymi istotami, opisy zdarzeń przypominających wzięcie, itd. Poza tym pojawi się również wątek dziwnych odgłosów zarejestrowanych przez naszą słuchaczkę nocą (a ściślej: uchwyconych nocą przez jej smartfona).

Szykuje się zatem mała podcastowa uczta dla fascynatów UFO! Zatem do usłyszenia w niedzielę wieczorem...

Witaj, Spotify!
(dodano: 2020-05-01 19:56:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z przyjemnością informujemy, iż pełne archiwum naszych audycji zawitało właśnie w aplikacji Spotify. Aby nas znaleźć, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę Radio Paranormalium. Użytkownikom tej aplikacji życzymy długiego, przyjemnego i wciągającego słuchania!

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Testament Overmana
(dodano: 2020-04-22 22:18:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" szykuje się wieczór poświęcony fantastyce naukowej. Punktem wyjścia do dyskusji będzie książka dla niektórych bardzo ważna, dla sporej części miłośników s-f zupełnie nieznana. Ukazała się pod koniec lat 70-tych w serii prowadzonej przez Lecha Jęczmyka - będzie to mianowicie "Testament Overmana" Edmunda Coopera. Audycję nadamy na żywo w najbliższy piątek 24 kwietnia o 20:00, a znających twórczość Coopera już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Zostań w domu i poczytaj - o proroctwach i przepowiedniach dotyczących pandemii COVID-19
(dodano: 2020-04-13 03:42:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji. Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1083, obecna strona 3, ilość stron 181
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium