www.jardwaw.pl/meble-gabinetowe/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Do Biura Duchów zawita Harry Potter
(dodano: 2021-01-09 14:32:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w niedzielę 17 stycznia o godzinie 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem będzie bardzo magicznie, gdyż wraz z naszym gościem, dr hab. Agnieszką Kobrzycką, będziemy odkrywać tajemnice Harry`ego Pottera!

Czytaj więcej

26. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2021-01-02 03:31:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rok 2021 w Radiu Paranormalium rozpoczynamy od czegoś ciekawego, mając zarazem nadzieję, że dwudziesty szósty już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" nie będzie jedynym ciekawym elementem najbliższych 365 dni, zarówno w radiu (o co akurat się nie martwimy) jak i poza nim.

Ten odcinek wypełni w całości zapis rozmowy z naszą słuchaczką, która podzieliła się licznymi przeżyciami zahaczającymi o kontakt z tamtą stroną. Pojawi się również wątek ufologiczny - a będzie nim pewne wspomnienie wyciągnięte z głębokich czeluści pamięci tej kobiety podczas sesji regresji hipnotycznej, dotyczące spotkania z szarakami.

Zapraszamy do słuchania już w niedzielę 3 stycznia o 22:00!

Bibliotekarium i Konrad Fiałkowski
(dodano: 2020-12-28 03:10:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W pierwszym w roku 2021 wydaniu "Bibliotekarium" dyskusja będzie się toczyła wokół twórczości Konrada Fiałkowskiego, ze szczególnym uwzględnieniem "Kosmodromu". Premiera audycji na naszej antenie już 1 stycznia o godzinie 20:00. Uwaga: audycja wyjątkowo będzie odtworzona "z puszki", więc z ewentualnymi komentarzami, spostrzeżeniami itd. warto się pospieszyć - nagrywać będziemy w środę po południu. Zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

25. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-12-24 18:02:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ten zdecydowanie mało ciekawy rok 2020 dobrze byłoby zwieńczyć czymś ciekawym, a najlepszym na to sposobem jest spędzenie niedzielnego wieczoru z Radiem Paranormalium i wysłuchanie kolejnego, 25. już odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Wysłuchamy wówczas kolejnej już w historii tej audycji paranormalnej spowiedzi, w trakcie której słuchacz podzielił się całą serią historii o spotkaniach z UFO i zjawiskami paranormalnymi. Dużo z tej rozmowy wyciągną zarówno osoby interesujące się tematyką ufologiczną (w tym spotkaniami z bedroom visitors), jak również pasjonaci tematyki duchów, nawiedzeń, kontaktów ze zmarłymi, OOBE, itd. Do usłyszenia w niedzielę o 22:00!

Bibliotekarium wybiera się na Księżyc
(dodano: 2020-12-16 15:27:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W ostatnim w roku 2020 wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół książki Normana Mailera pt. "Na podbój Księżyca". Jest to literacki reportaż dający obraz pierwszej wyprawy człowieka na Księżyc. Mailer nie tylko przedstawia te wydarzenia, ale również snuje refleksje na temat psychiki człowieka, na temat maszyn oraz problemów współczesnej Ameryki.

Audycję nadamy w najbliższy piątek 18 grudnia o 20:00, a na Państwa refleksje i spostrzeżenia dotyczące zarówno książki Mailera jak i w ogóle wypraw na Księżyc czekamy już teraz - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Poszukujemy świadków przelotu UFO nad Bukowiną Tatrzańską
(dodano: 2020-12-16 03:26:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Poszukujemy świadków obserwacji dwóch niezidentyfikowanych obiektów latających nad Bukowiną Tatrzańską 8 grudnia. Jeżeli ktoś z Państwa mieszkających w tej miejscowości lub w okolicy widział ostatnio na niebie coś nietypowego, będziemy wdzięczni za kontakt! Można pisać do nas na Messengerze lub SMS-em pod nr 530620493 bądź na emaila radio@paranormalium.pl

Wszystkich newsów w bazie: 1136, obecna strona 4, ilość stron 190
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium