[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Zapraszamy na Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Dla Słuchaczy Radia Paranormalium specjalna zniżka!
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.15.18 12:06:55
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.12.18 22:15:15
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.03.18 18:56:23
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:54:32
  Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:36:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Webinar z Adamem Bytofem na antenie Radia Paranormalium
(dodano: 2018-08-14 02:57:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś o 20:00 zapraszamy na transmisję webinaru zorganizowanego przez Adama Bytofa. W jego trakcie, Adam Bytof opowie między innymi o stanach transowych między snem i czuwaniem (stanach hipnagogicznych), o inkubacji snów, o świadomych snach, o doświadczeniu OOBE, medytacji i intuicji... słowem, zgłębi tematy, które od dłuższego czasu zajmują ważne miejsce w naszej ramówce i o które wciąż Państwo często pytacie.

Dla chcących wziąć aktywny udział w wydarzeniu, podajemy link do webinaru na Zoom-ie; zoom.us/j/649412690

Publiczność pytała, Tom Campbell odpowiadał
(dodano: 2018-08-12 03:05:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 19:00, zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnej części zapisu sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości, które odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Tym razem wysłuchamy kolejnej sesji pytań i odpowiedzi z Tomem Campbellem.

Jak tradycja nakazuje, znowu ktoś nas atakuje...
(dodano: 2018-08-11 14:16:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

...a dzisiaj zrobił to tak skutecznie, że zrobiło się niebezpiecznie! Przynajmniej dla naszego serwera radiowego, który w wyniku DDoS-a padł całkowicie i dopiero przed chwilą udało się go ponownie postawić na nogi. W chwili obecnej serwer działa, podjęliśmy jednak decyzję o zmianie dostawcy serwera. W najbliższych dniach przeniesiemy radio do serwerowni dużo lepiej zabezpieczonej przed atakami DDoS.

Usługodawcę już sprawdziliśmy, Państwo zresztą również - hostujemy już w tej firmie naszą stronę internetową. Ataki na stronę wciąż się zdarzają, szczęśliwie jednak infrastruktura serwerowni skutecznie je wszystkie "odsiewa", w związku z czym nie notujemy większych przerw w działaniu serwisu.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu mailowego lub komentowania tego newsa.

Czytaj więcej

Bibliotekarium wybiera się w podróż do kilku światów
(dodano: 2018-08-10 14:36:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym Bibliotekarium, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść o nieprawdopodobnie długim tytule, którą większość z Państwa zapewne zna lub przynajmniej kojarzy, choćby z adaptacji filmowych. Będzie to mianowicie powieść "Podróże do wielu odległych narodów świata, w 4 częściach, opisane przez Lemuela Guliwera, najpierw lekarza okrętowego, później kapitana kilku statków" autorstwa Jonathana Swifta, szerzej znana pod skróconym tytułem "Podróże Guliwera". Już teraz zapraszamy do słuchania, a także do komentowania, dzielenia się spostrzeżeniami, słowem - do wzięcia w taki czy inny sposób czynnego udziału w audycji.

Czytaj więcej

Co się dzieje, gdy umieramy - okiem fizyka Thomasa Campbella
(dodano: 2018-08-09 22:17:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 w Krakowie odbyło się niezwykłe sympozjum poświęcone wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości. Na prośbę Słuchaczy i Czytelników, dziś rozpoczynamy publikację wybranych najciekawszych fragmentów wystąpień najważniejszego gościa sympozjum, fizyka Toma Campbella, w wersji tekstowej.

Tom Campbell to fizyk i badacz zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. Ma na koncie współpracę między innymi z NASA, jest też współautorem wielu dużych projektów, takich jak system obrony przeciwrakietowej Gwiezdne Wojny (Star Wars). Współpracował z Robertem Monroe, a obecnie współpracuje z The Monroe Institute.

Zapraszamy do lektury pierwszego z wybranych wystąpień, poświęconego temu, co się dzieje, gdy umieramy. Zgodnie z modelem MBT (Moja Wielka Teoria Wszystkiego), jednostki świadomości podłączają czy też logują się do awatarów - którymi są nasze ciała. Po śmierci ciała, jednostki pomiędzy jednym awatarem a drugim przebywają w "poczekalni". Kto wybiera dla tych jednostek nowego awatara z jego potencjałem? Kto wybiera poziom trudności dla tego nowego awatara?

Czytaj więcej

Jeśli nie wiesz, o co chodzi - to chodzi o miłość. Kolejna część krakowskiego sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości
(dodano: 2018-08-05 13:19:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 zapraszamy do wysłuchania kolejnej części nagrania sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości, które odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Tym razem zaprezentujemy prelekcję Danuty Terpiłowskiej, poświęconą opracowanej przez nią Terapii Sercem. Prelekcja połączona była z ciekawym ćwiczeniem, do którego wykonania zachęcamy również Państwa.

Wszystkich newsów w bazie: 927, obecna strona 4, ilość stron 155
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium