www.jardwaw.pl/meble-gabinetowe/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Bibliotekarium i Obóz Świętych
(dodano: 2020-11-04 03:29:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść Jeana Raspaila "Obóz świętych". Powieść, którą jedni uznali za proroczą, inni zaś - za taką sobie. Przez publikę i "znawców" totalnie zignorowana, a która z jakiegoś powodu powróciła i została ogłoszona jako objawienie. Audycję nadamy w piątek 6 listopada o 20:00, a na Państwa spostrzeżenia w temacie tej lektury czekamy już teraz - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

W Biurze Duchów o egzorcyzmach z Lessem R. Hoduniem
(dodano: 2020-10-31 02:10:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem ponownie będzie Less R. Hoduń, a głównym tematem audycji będą egzorcyzmy. Audycję nadamy na żywo w niedzielę 8 listopada o 19:00 i, podobnie jak to miało miejsce wcześniej, rozmowie będzie towarzyszył konkurs.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią, tym razem w sobotę
(dodano: 2020-10-30 00:41:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Po dłuższej przerwie, zapraszamy na premierę kolejnego, 24. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem zaprezentujemy pewnego rodzaju paranormalny misz-masz, z którego coś ciekawego wyłowią zarówno fascynaci tematyki ufologicznej, jak też osoby interesujące się żywym folklorem. Będzie bowiem o odwiedzinach tzw. sypialnianych gości (bedroom visitors), zdarzeniach którym towarzyszyło spontaniczne wyjście z ciała, będzie także opis pojawienia się dziwnego obiektu z jednonogą istotą w środku w okolicach Łomży w latach 50-tych XX wieku.

Czytaj więcej

Jubileuszowe Bibliotekarium
(dodano: 2020-10-20 02:17:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe wydanie "Bibliotekarium" będzie szczególne - bo jubileuszowe! Setny odcinek "Bibliotekarium" postanowiliśmy poświęcić najważniejszym książkom, tym które poruszyły zarówno nas jak i Was, Drodzy Słuchacze. Zachęcamy zatem już teraz do podawania w komentarzach pod tą zapowiedzią tytułów książek, które wywarły na Was jakiś szczególny wpływ - najlepiej z kilkoma słowami uzasadnienia. Słyszymy się na żywo już w najbliższy piątek 23 października o 20:00.

Czytaj więcej

Biuro Duchów odwiedzi Arkadiusz Rączka
(dodano: 2020-10-12 20:54:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę 18 października o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem w nasze gościnne progi zawita Arkadiusz Rączka, autor niedawno wydanej książki pt. "Herezja".

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Diuna
(dodano: 2020-10-07 01:52:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze będzie "Diuna", a konkretnie pierwsza jej część. Fanów literatury Franka Herberta tradycyjnie już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami zarówno w komentarzach pod tą zapowiedzią, jak i w trakcie audycji. Słyszymy się w piątek o 20:00!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1125, obecna strona 4, ilość stron 188
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium