Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Teoria Chaosu odwołana
(dodano: 2019-08-23 21:03:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przekazujemy informację od Michała vel Claude_mOnet: ze względu na awarię połączenia internetowego, dzisiejsza Teoria Chaosu została odwołana.

Nawiedzone miejsca, przepełnione złem...
(dodano: 2019-08-19 14:12:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy Ziemia może zostać skażona złem? Jak to możliwe, że istnieją obszary promieniujące negatywną energią, w których dochodzi do tragedii tak często, że przeczy to prawdopodobieństwu statystycznemu? Czy cmentarze rzeczywiście pełne są dusz zmarłych?

Na te i na wiele innych pytań spróbujemy znaleźć odpowiedź w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", już w najbliższą niedzielę 25 sierpnia o 19:00. Gościem będzie ekstrasens i psychoterapeuta Jarosław Filipek. Audycja zostanie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz - zachęcamy do zamieszczania ich w komentarzach pod tym wpisem.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Replika, audycja będzie połączona z konkursem, w którym będzie można wygrać książkę "Nawiedzenia – historie prawdziwe" autorstwa Eda i Lorraine Warren oraz Roberta D. Chase.

Czytaj więcej

Bibliotekarium zatańczy kankana
(dodano: 2019-08-15 00:18:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo, już w najbliższy piątek 16 sierpnia o godz. 20:00. W tej audycji podyskutujemy nie o jednej konkretnej książce (choć książek w ogóle będzie sporo), ale ogólnie o zjawisku literackim, jakie jest space opera. Początki ten gatunek miał co najmniej równie trudne co taniec kankan, obecnie jednak znacznie zyskała na popularności. Do audycji oczywiście będzie można dzwonić, a na Państwa spostrzeżenia na temat space oper czekamy już teraz! Zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach.

Czytaj więcej

Kolejni świadkowie przemówią (z taśmy, ale jednak) już jutro...
(dodano: 2019-08-10 17:03:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro o 22:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią świadkowie", w którym prezentujemy najciekawsze relacje, jakie docierają na naszą skrzynkę, a z czasem też i na linię telefoniczną. Tym razem cały odcinek zdominują relacje o obserwacjach UFO. Wszystkim relacjom towarzyszyć będą materiały ilustracyjne (w tym jedno nagranie wideo) - linki do nich znajdziecie Państwo po premierze podcastu, w opisie odcinka w archiwum mp3.

Pierwsze "Bibliotekarium" po wakacyjnej przerwie - na żywo!
(dodano: 2019-08-02 13:37:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "Bibliotekarium" na żywo. Nie wiemy jeszcze na 100% o czym, ale wiemy, że będzie! Już teraz zapraszamy do słuchania, no i oczywiście do wzięcia czynnego udziału w audycji.

"Mówią świadkowie" i wstrząsająca historia z bedroom visitors w tle
(dodano: 2019-07-28 19:30:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 22:00, zapraszamy na drugi odcinek podcastu "Mówią świadkowie". Dziś zostanie szczegółowo zaprezentowana jedna, ale za to obszerna i wstrząsająca relacja - zdarzenie z 2007 roku, w którym zagadkowe zjawisko wywarło silny wpływ nie tylko na ludzi mieszkających w domu, ale również na ich zwierzęta...

Gorąco zachęcamy do słuchania! Po premierze, oczywiście, podcast zostanie udostępniony w archiwum.

Wszystkich newsów w bazie: 1031, obecna strona 4, ilość stron 172
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium