posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Kolejne nagranie z sympozjum w Krakowie. Długa sesja pytań i odpowiedzi z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-08-26 02:28:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak pozbyć się ego? Co jest niezbędne do tego, aby pozbyć się lęku? Gdy mówimy o czymś, że jest "prawdziwe", to co przez to rozumiemy? Czy kiedykolwiek będziemy mieli świadome komputery? Jak zdefiniować świadomość? Skąd ona pochodzi? Kto wybiera naszego kolejnego awatara? Czy bliźniacze dusze rzeczywiście istnieją? Co ogranicza naszą przestrzeń decyzyjną? Czy samobójstwo jest dobrym wyjściem z trudnej sytuacji? Czy możemy wybrać moment, w którym umrzemy? Czy możemy podejrzeć okoliczności naszej przyszłej śmierci? W jaki sposób, wykorzystując model MBT, można wyleczyć chroniczną chorobę bądź inną dolegliwość?

Na te pytania odpowiadał fizyk Tom Campbell podczas kolejnej sesji pytań i odpowiedzi, która odbyła się w ramach relacjonowanego przez nas przez całe wakacje niezwykłego sympozjum, jakie odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Sympozjum poświęcone było wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości. Do wysłuchania kolejnego, bodaj najdłuższego nagrania z tego sympozjum, zapraszamy Państwa już dziś o 19:00.

Weekendowa promocja w sklepie Prekognicja.pl dla słuchaczy Radia Paranormalium
(dodano: 2018-08-24 22:48:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przekazujemy małe ogłoszenie od Pawła Stania, które na pewno ucieszy tych z Państwa, którzy chcą zainwestować w wartościowe nagrania, na przykład takie wspomagające medytację czy choćby ułatwiające osiągnięcie stanu OOBE. Oddajmy głos Pawłowi:

Do każdego zamówionego nagrania w wersji "mp3 download", opłaconego od 24.08.2018 do poniedziałku 27.08.2018r. dodaję kod zniżkowy o takiej samej wartości!

Jak skorzystać:
1. Złóż zamówienie na dowolne nagranie w wersji "Mp3 download"
2. W komentarzu do zamówienia napisz: "PARANORMALIUM"
3. Opłać zamówienie
4. W ciągu dwóch dni otrzymasz kod zniżkowy o wartości Twojego zamówienia

Kod jest ważny do końca września 2018r. i zadziała na wszystkie nagrania w wersji do pobrania.
Ta zniżka nie łączy się z innymi promocjami.
Z Kodu możesz skorzystać Ty, albo możesz podarować go komuś.


Czytaj więcej

"Podróż autora. Struktury mityczne dla scenarzystów i pisarzy" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-08-24 02:55:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze będzie książka Christophera Voglera "Podróż autora. Struktury mityczne dla scenarzystów i pisarzy". Książka ta uchodzi za lekturę obowiązkową dla wszelkiej maści scenarzystów, autorów sztuk, pisarzy, nauczycieli i wykładowców, jak również fanów kultury popularnej. Zapraszamy do słuchania już dziś o 20:00, gorąco zachęcamy również do wzięcia czynnego udziału w dyskusji.

Czytaj więcej

Appendix Solariana w ABW
(dodano: 2018-08-17 15:27:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dzisiejsze wydanie ABW będzie krótkie (bo wakacyjne), ale będzie! A będzie w nim zaprezentowane drugie, tym razem krótsze od poprzedniego opowiadanie Wiktora Żwikiewicza pt. "Appendix Solariana". Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania, jak zawsze, krótko po 20:00.

Webinar z Adamem Bytofem na antenie Radia Paranormalium
(dodano: 2018-08-14 02:57:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś o 20:00 zapraszamy na transmisję webinaru zorganizowanego przez Adama Bytofa. W jego trakcie, Adam Bytof opowie między innymi o stanach transowych między snem i czuwaniem (stanach hipnagogicznych), o inkubacji snów, o świadomych snach, o doświadczeniu OOBE, medytacji i intuicji... słowem, zgłębi tematy, które od dłuższego czasu zajmują ważne miejsce w naszej ramówce i o które wciąż Państwo często pytacie.

Dla chcących wziąć aktywny udział w wydarzeniu, podajemy link do webinaru na Zoom-ie; zoom.us/j/649412690

Publiczność pytała, Tom Campbell odpowiadał
(dodano: 2018-08-12 03:05:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 19:00, zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnej części zapisu sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości, które odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Tym razem wysłuchamy kolejnej sesji pytań i odpowiedzi z Tomem Campbellem.

Wszystkich newsów w bazie: 955, obecna strona 8, ilość stron 160
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium