posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Zapowiedzi audycji z 17 lutego
(dodano: 2019-02-09 18:23:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Niedziela 17 lutego, pod względem niezwykle wartościowych pod względem poznawczym audycji na żywo, zapowiada się naprawdę przebogato!

O godzinie 19:00 wystartuje kolejna "Debata (nie)kontrolowana" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem specjalnym audycji będzie Izabela Konwińska, absolwentka brytyjskiej Past Life Regression Academy, członek międzynarodowego Spiritual Regression Therapy Association, certyfikowana terapeutka regresywna. Głównym tematem rozmowy będzie oczywiście terapia regresywna. jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące tego tematu, to zapraszamy już teraz do zamieszczania ich w komentarzach pod tym newsem.

Zaraz po debacie, około (podkreślmy to słowo: około) 21:00 antenę, również na żywo, w imieniu królestwa "Czasu Snu" przejmie YuBy i jego goście - uczestnicy Konwentu Wiedzy Alternatywnej. AKTUALIZACJA: Z powodu nieprzewidzianych trudności, audycja "Czas Snu" odbędzie się w innym terminie. Ale będzie!

Czytaj więcej

"Gniazda UFO" - audycja z konkursem!
(dodano: 2019-02-06 13:44:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W sobotę, 16 lutego o godz. 21:00, zapraszamy na specjalną audycję na żywo. Będzie to wywiad z Damianem Trelą, a punktem wyjścia do dyskusji będzie jego wydana niedawno książka pt. "Gniazda UFO". Którą to zresztą książkę będzie można wygrać, bowiem audycja połączona będzie z konkursem :)

Jeśli macie Państwo pytania do Damiana, to zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach do tego newsa. Będzie również możliwość zadzwonienia na antenę w trakcie audycji.

Czytaj więcej

"Korzenie totalitaryzmu" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-01-30 02:37:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" w piątek krótko po 20:00 punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz będzie książka Hanny Arendt "Korzenie totalitaryzmu". Jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia w kwestii książki czy systemów totalitarnych w ogóle, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach (przypominamy, że z przyczyn od nas niezależnych audycja tymczasowo emitowana jest jako podcast).

Czytaj więcej

Debata (nie)kontrolowana o DMT
(dodano: 2019-01-30 02:33:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", którą zaplanowaliśmy na niedzielę 3 lutego o godz. 19:00, tematem głównym audycji będzie DMT, czyli dimetylotryptamina - substancja odpowiadająca za całą gamę doświadczeń określanych jako mistyczne, paranormalne, etc. Punktem wyjścia do dyskusji będzie zaś książka Ricka Strassmana "DMT: Molekuła Duszy". Jeśli macie Państwo jakieś pytania czy spostrzeżenia w temacie DMT, to zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach.

Czytaj więcej

Wszystkie czaty w jednym oknie? Czemu nie!
(dodano: 2019-01-29 00:17:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie wprowadziliśmy na naszej stronie małą nowość, z której użytek będą mieli nie tylko prowadzący audycje w naszym radiu, ale też i zwykli Słuchacze. Wielu z Was bowiem czatuje na obydwu naszych czatach jednocześnie (tym na www i na YouTube), a nocą z piątku na sobotę nie omieszkujecie również popisać na czacie Teorii Chaosu. Stąd też zrodził się pomysł iście szatański - może dobrze byłoby wrzucić wszystkie trzy czaty do jednego okna?

Tak też uczyniliśmy... :)

Link do "trójczata" umieściliśmy w nawigacji w górnym menu (najeżdżając na "czat" należy kliknąć "wszystkie czaty"). Uwaga: zalecamy korzystanie z tego okienka tylko na urządzeniach z dużymi ekranami (z tej przyczyny, że na ekranie smartfona - nawet sześciocalowego - śledzenie trzech czatów jednocześnie to zadanie tylko dla prawdziwych "hardkorowców").

Nie, wcale nie zniknęliśmy z YouTube
(dodano: 2019-01-25 01:37:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Stali bywalcy naszego kanału na YouTube zauważyli zapewne pewną małą zmianę. Z przyczyn od nas niezależnych, zmuszeni byliśmy przenieść retransmisję naszego radia na osobny kanał. Powód? Na głównym kanale wyłączono nam zarabianie, argumentując to tym, że algorytm dopatrzył się "naruszenia praw autorskich". Stąd też zmuszeni byliśmy przenieść transmisję na osobny kanał oraz usunąć muzykę z niektórych odcinków audycji "Bibliotekarium".

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1004, obecna strona 8, ilość stron 168
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium