posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Świadomość nielokalna. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów"
(dodano: 2019-05-06 22:48:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematem najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" będzie świadomość nielokalna - czyli ile wiemy o Rzeczywistości Niejawnej. Gościem specjalnym audycji będzie znana już Państwu z naszej anteny dr Danuta Adamska-Rutkowska. Audycja wystartuje na żywo w niedzielę 12 maja o godzinie 19:00, a na Państwa pytania, komentarze oraz spostrzeżenia w temacie świadomości nielokalnej czekamy już teraz - zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Przerwa w nadawaniu - zmieniamy oprogramowanie
(dodano: 2019-05-05 17:19:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym czasie - być może nawet jeszcze dziś - przystąpimy do wymiany oprogramowania wykorzystywanego przez nasz radiowy serwer. Na czas trwania tej operacji postaramy się uruchomić jakiś serwer zastępczy, lub przynajmniej uruchomić zastępcze nadawanie na YouTube.

Zainteresowanych szczegółami typu po co to robimy, z jakiego oprogramowania przechodzimy na jakie, itd. zapraszamy do kliknięcia w "Czytaj więcej" i zapoznania się ze zmianami, jakie zajdą "pod maską" Radia Paranormalium :) Lekturę polecamy szczególnie tym z Państwa, którzy prowadzą własne stacje radiowe lub inne usługi streamingowe.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Terry Pratchett
(dodano: 2019-05-02 16:13:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym podcastowym odcinku "Bibliotekarium" - już jutro o 20:00 - punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Terry`ego Pratchetta "Warstwy Wszechświata", która z czasem zmieniła tytuł na "Dysk". Gorąco zachęcamy do słuchania, no i oczywiście liczymy na feedback w komentarzach i na czatach!

Drugie "Rozmowy o fantastyce" na żywo, tym razem o literaturze fantasy
(dodano: 2019-04-25 02:46:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Rozmów o fantastyce" porozmawiamy - niespecjalnie oryginalnie - o literaturze fantasy. Postaramy się to zrealizować w podobnym trybie, jak miało to miejsce w pierwszej audycji z tego cyklu. Dyskusja będzie ciekawa, szczególnie że pewne analogie do kwestii poruszonych w pierwszym odcinku audycji wydają się nieuniknione. Zapraszamy do słuchania już w najbliższą sobotę 27 kwietnia o 19:00, na żywo! Oczywiście, jeśli macie Państwo jakieś ciekawe spostrzeżenia na temat fantasy w ogóle, zapraszamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Zapraszamy na warsztaty z chirologii
(dodano: 2019-04-24 14:09:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty z chirologii - czyli czytania z dłoni - które poprowadzi Państwu znana z "Debat (nie)kontrolowanych" Beata Kampa vel Ada Edelman, autorka bloga Biuro Duchów.

Chirologia to prastara nauka, nie mająca nic wspólnego z jakże popularną chiromancją, czyli wróżeniem z ręki. Co można wyczytać z dłoni? Jakie cechy odkryć? Przede wszystkim poznajemy cechy charakteru, predyspozycje indywidualne, potencjały i słabe strony, a także kondycję psychiczną i fizyczną konkretnej osoby.

Dłonie to skarbnica wiedzy prowadząca nas ku lepszemu poznaniu samego siebie i bliskich nam osób. Wiedzę tę można wykorzystać w wielu sytuacjach życiowych, gdyż w każdej kulturze, ręka jest jedyną częścią ciała, która praktycznie przez cały czas pozostaje odkryta. Poza tym, o ile ubranie, makijaż czy fryzura mogą stworzyć iluzję osobowości społecznie pożądanej, o tyle dłoń jest taka jaka jest i trudno to zmienić. Wiedza o ludzkiej dłoni, daje nam przewagę i może, w wielu sytuacjach uchronić przed błędami i niekorzystnymi lub pochopnymi decyzjami.

Warsztaty odbędą się w dniach 15-16 czerwca w Poznaniu. Więcej informacji oraz dokładny plan warsztatów znajdziecie Państwo we wpisie na blogu Biuro Duchów oraz stronie wydarzenia na Facebooku.

Czytaj więcej

Jerozolimskie piaski. Zapowiedź dzisiejszego "Bibliotekarium"
(dodano: 2019-04-19 15:36:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś na naszej antenie o godzinie 20:00 zapraszamy na kolejny podcastowy odcinek "Bibliotekarium". Tym razem, oprócz Marka Żelkowskiego i Wiktora Żwikiewicza, w audycji usłyszymy również gościa specjalnego - będzie nim Mirosław Gołuński, autor książki "Jerozolimskie piaski. Wyprawy krzyżowe w polskiej powieści historycznej". Zapraszamy do słuchania, no i oczywiście liczymy później na feedback w postaci komentarzy pod audycją w archiwum.

Wszystkich newsów w bazie: 1031, obecna strona 8, ilość stron 172
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium