[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Zapraszamy na Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Dla Słuchaczy Radia Paranormalium specjalna zniżka!
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.15.18 12:06:55
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.12.18 22:15:15
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.03.18 18:56:23
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:54:32
  Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:36:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
"Vatran Auraio" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-06-01 13:56:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym odcinku "Bibliotekarium", punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze Radia Paranormalium będzie proza Marka Huberatha, a konkretnie powieść fantastyczna "Vatran Auraio". Zapraszamy już dziś, oczywiście na żywo, oczywiście o 20:00, i oczywiście jeśli znacie już Państwo tę powieść, o już teraz czekamy na Wasze pytania, komentarze i spostrzeżenia.

Czytaj więcej

Ta debata może być ostatnią... (w tym sezonie)
(dodano: 2018-05-29 22:33:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przygotowujemy się właśnie do kolejnej Debaty Ufologicznej Online. Wiele wskazuje na to, że będzie to ostatnia debata w tym sezonie. Nie mamy jeszcze sprecyzowanego tematu, już teraz czekamy na Państwa pytania - ogólnie na tematy ufologiczne.

Czytaj więcej

Pasmo audycji w dniu 27 maja odwołane
(dodano: 2018-05-26 11:17:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z przyczyn od nas niezależnych (nagłe problemy techniczne i organizacyjne), pasmo audycji w dniu 27 maja zmuszeni jesteśmy odwołać. Zaplanowana na ten dzień Debata Ufologiczna Online zostaje przesunięta na 3 czerwca.

Panowie z ABW radzą, jak walczyć z artblockiem
(dodano: 2018-05-25 20:04:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już za chwilę, krótko po 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Ten odcinek szczególnie polecamy osobom walczącym z blokadą twórczą, zwaną często "artblockiem" - będzie bowiem mnóstwo porad, jak z ową blokadą walczyć.

Wywiad z Tomem Campbellem oraz zaproszenie na spotkanie
(dodano: 2018-05-20 02:34:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 zapraszamy Państwa do wysłuchania pierwszej części obszernego wywiadu z Tomem Campbellem, fizykiem NASA oraz badaczem zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. W tej części wywiadu, Tom wyjaśni nam pokrótce, jaka była jego droga jako naukowca i w jaki sposób dotarł do swoich obecnych wniosków dotyczących naszej wirtualnej rzeczywistości. Odniesie się również do kwestii takich jak teorie spiskowe oraz istoty pozaziemskie.

Wywiad zarejestrowaliśmy przy okazji zbliżającej się wizyty Toma Campbella w Polsce. Spotkanie, połączone z licznymi wykładami oraz warsztatami, odbędzie się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 roku. Więcej informacji, wraz z pełnym programem, znajdziecie Państwo w specjalnej broszurce PDF.

Czytaj więcej

Panowie z ABW dyskutują gorąco i zacięcie...
(dodano: 2018-05-18 19:40:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z zapowiedzią tej audycji zwlekaliśmy do ostatniej chwili, bowiem dyskusja, jaką usłyszycie Państwo po jednym z dzisiejszych opowiadań, okazała się wyjątkowo gorąca. Tak gorąca, że można by na niej zaparzyć herbatę i usmażyć jajko (!!!). Krótko po 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli "ABW".

Wszystkich newsów w bazie: 927, obecna strona 8, ilość stron 155
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium