[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Mówienie przez sen napisany 07.17.18 20:58:37
  Mówienie przez sen napisany 07.10.18 6:36:57
  prorocze sny napisany 07.08.18 11:08:56
  Re: Tajemniczy symbol napisany 07.06.18 17:37:56
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Kolejny najazd panów z ABW
(dodano: 2018-03-16 16:45:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 20:00, zapraszamy na premierę kolejnego odcinka podcastowo-warsztatowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Poza kolejnymi opowiadaniami, w części warsztatowej Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz podzielą się pewnymi uwagami dotyczącymi tego, w jaki sposób pisarz może sobie pomóc - ze szczególnym uwzględnieniem roli tzw. "beta-czytaczy".

Debata Ufologiczna Online: Wieczór z astronomem
(dodano: 2018-03-15 19:05:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejną "Debatę Ufologiczną Online" na żywo. Tym razem znów nietypową, bowiem będzie to drugi w tym sezonie wieczór z astronomem, w trakcie którego na Państwa pytania (na które czekamy już teraz!) odpowiadał będzie astronom Marek Marcinkowski.

Czytaj więcej

Do "Bibliotekarium" zawitał Lucyfer i trochę narozrabia...
(dodano: 2018-03-09 02:06:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak jest w piekle, to właśnie nadarza się świetna okazja, by się o tym przekonać! Już dziś o 20:00 punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie powieść Sergiusza Piaseckiego "Siedem pigułek Lucyfera". Naturalnie, jeśli znacie już tę lekturę, zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami już teraz.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online: Czy obcy nas chronią?
(dodano: 2018-03-08 14:17:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 11 marca o godzinie 19:00, zapraszamy na kolejną Debatę Ufologiczną Online. Tym razem punktem wyjścia do dyskusji będzie pytanie: czy obcy nas chronią?

Jak zwykle, już teraz zapraszamy Państwa do nadsyłania swoich pytań oraz spostrzeżeń do audycji.

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online: Pytania Niezadane z Markiem Żelkowskim
(dodano: 2018-03-02 15:09:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 4 marca o godzinie 19:00, zapraszamy na kolejną Debatę Ufologiczną Online. Tym razem, wspólnie z Markiem Żelkowskim, będziemy poszukiwać odpowiedzi na pytania, które nie doczekały się odpowiedzi w trakcie wcześniejszych debat. Oczywiście, jeśli macie Państwo nowe pytania lub spostrzeżenia w temacie UFO, zapraszamy do dzielenia się nimi z nami już teraz.

Czytaj więcej

Jedenasty wjazd panów z ABW na antenę Radia Paranormalium!
(dodano: 2018-03-02 14:41:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli "ABW". Tym razem, poza prezentacją kolejnych opowiadań (wśród których znalazł się kolejny odcinek "paranormaliumowych Jezioranów", czyli "Pewnego razu w Świnioryjach"), Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz udzielą kolejnych porad dla początkujących pisarzy, używając do tego (za zgodą autora) przykładów zaczerpniętych z jednego z opowiadań, "sprzed" i "po" zredagowaniu tekstu.

Wszystkich newsów w bazie: 901, obecna strona 8, ilość stron 151
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium