www.dekohaus.pl/ekskluzywne-tapety-i-fototapetyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Nowy podcast z najciekawszymi relacjami o spotkaniach z Nieznanym
(dodano: 2019-07-18 00:10:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 21 lipca o godzinie 22:00, zadebiutuje na naszej antenie nowa audycja, która zapowiada się na prawdziwą bombę! "Mówią świadkowie" to podcast, który w całości poświęcony będzie na zaprezentowanie i omówienie najciekawszych relacji ze spotkań z Nieznanym, jakie docierają do Radia Paranormalium. Podcast będzie się ukazywał dość nieregularnie, gwarantujemy jednak, że każdy jego odcinek pozostawi Ciebie Drogi Słuchaczu i Ciebie Droga Słuchaczko z mnóstwem pytań o prawdziwą naturę naszej rzeczywistości...

Czytaj więcej

"Gniazda UFO" w wersji audio!
(dodano: 2019-07-17 00:09:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie w sklepie e-bookowo.pl ukazała się dźwiękowa wersja książki Damiana Treli "Gniazda UFO. Mistyka, nauka i symbolizm kręgów zbożowych".

"Gniazda UFO" to przełomowa praca w kwestii poznania tajemnicy kręgów i piktogramów zbożowych. W książce został dogłębnie przedstawiony problem i synteza zjawiska w zupełnie innym świetle niż powszechnie się to przyjmuje. Autor prezentuje ciekawą faktologię, zwracając uwagę na anomalny wymiar kręgów zbożowych. Dowodzi, że fenomen ten towarzyszy człowiekowi od wieków. W swojej analizie zjawiska autor skupia się m.in. na symbolice kręgów zbożowych i ich mistycznym wpływie na ludzką świadomość. "Gniazda UFO" to fascynująca lektura i próba odpowiedzi na pytanie, czym są kręgi zbożowe i "kto" stoi za ich powstawaniem.

Wersję audio czyta Marek Sęk "Ivellios". Gorąco zachęcamy do zakupu audiobooka i poszerzenia swojej prywatnej bazy wciągających paranormalnych empetrójek :)

Czytaj więcej

Bibliotekarium wraca do nadawania na żywo!
(dodano: 2019-07-04 19:41:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tytuł tego newsa ucieszył zapewne wielu wiernych słuchaczy duetu Żelkowski&Żwikiewicz. W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" dyskusja będzie się obracała wokół książek polecanych przez obu panów do zabrania na wakacyjne wojaże. Jeśli macie Państwo swoje propozycje, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod newsem lub na czacie w trakcie audycji.

Czytaj więcej

Weekendowa promocja na nagrania do medytacji w Prekognicja.pl
(dodano: 2019-07-04 19:07:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklep internetowy Prekognicja.pl organizuje weekendową promocję na nagrania do medytacji - zniżka 39%. Wystarczy wejść pod ten link, a następnie podczas kupowania nagrania wpisać kod promocyjny new39. Świetna okazja do uzupełnienia sobie biblioteki nagrań wspomagających medytację - zachęcamy do skorzystania z promocji!

W Bibliotekarium tym razem aż dwie książki
(dodano: 2019-06-24 03:12:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", które nadamy na naszej antenie 28 czerwca, punkty wyjścia do dyskusji będą tym razem aż dwa - a będą nimi książki wydane przez znanych już słuchaczom tej audycji autorów. Sporo będzie bowiem o cyklu opowiadań Piotra Prokopowicza "Najważniejszy zmysł", nie omieszkamy też bardzo intensywnie zahaczyć o "Wojnę Cieni" Moonkeya. Już teraz zachęcamy gorąco do słuchania oraz do dzielenia się w komentarzach spostrzeżeniami na temat twórczości obu autorów. Audycję będziemy nagrywali w środę po południu, premiera tradycyjnie w piątek o 20:00.

Czytaj więcej

Ostatnia "Debata (nie)kontrolowana" przed krótką przerwą wakacyjną. Gościem dr Danuta Adamska-Rutkowska
(dodano: 2019-06-24 03:04:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematu najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" jeszcze na 100% nie ustaliliśmy, wiemy jednak, że dyskusja będzie się toczyłą wokół meandrów świadomości. Gościem specjalnym audycji będzie znana już Państwu z naszej anteny dr Danuta Adamska-Rutkowska. Audycja wystartuje na żywo w niedzielę 30 czerwca o godzinie 19:00, a na Państwa pytania, komentarze oraz spostrzeżenia w temacie świadomości oraz badań prowadzonych przez dr Adamską-Rutkowską czekamy już teraz - zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1046, obecna strona 8, ilość stron 175
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium