Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Zapowiedź 14. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie" i parę słów o tym, co pojawi się w kolejnych
(dodano: 2020-02-26 20:14:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czternastemu odcinkowi podcastu "Mówią Świadkowie" Ivellios postanowił - po raz pierwszy w historii tej serii - nadać tytuł: "Ochronna siła, moc intencji, magiczna moc siódemki i prawo przyciągania". Będzie więc sporo odniesień do tematu tajemniczej siły, która rzekomo ma interweniować w pewnych momentach naszego życia, celem uchronienia nas od poważnych i potencjalnie bardzo bolesnych i nader niebezpiecznych doświadczeń. Premiera już w najbliższą niedzielę 1 marca o 22:00.

Czytaj więcej

Wizyta w Biurze Duchów w Święto Kobiet
(dodano: 2020-02-25 16:53:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

8 marca o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem tematem przewodnim audycji będzie Wicca. Gościem audycji będzie Oltrix, dziennikarka, pisarka i wykładowczyni, znana również jako organizatorka Łódzkich Spotkań z Wicca oraz twórczyni facebookowego profilu Wiccanie Łódź.

Audycja połączona będzie z konkursem - do wygrania będzie książka Sophie Anderson pt. "Dom na kurzych łapach", niezwykła powieść o odchodzeniu, przemijaniu, niezgodzie na swój los... oraz o Jagach przeprowadzających umarłych na tamten świat.

Audycja, jak zawsze, na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w temacie Wicca czekamy już teraz - zapraszamy do nadsyłania ich w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i ponad 150 punktów wyjścia do dyskusji
(dodano: 2020-02-14 23:50:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" punktów wyjścia do dyskusji będzie ponad 150, bowiem cała audycja toczyć się będzie wokół serii powieści przygodowych pt. "Pan Samochodzik". Serii, której jednym z kontynuatorów jest jeden z prowadzących audycję, Marek Żelkowski. Audycja tym razem wyjątkowo "z taśmy", dlatego tym bardziej zachęcamy już teraz do dzielenia się spostrzeżeniami i uwagami dotyczącymi "samochodzikowej" serii. Premiera w piątek 28 lutego o 20:00!

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Janusz Zajdel
(dodano: 2020-02-13 02:27:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" punktem wyjścia do dyskusji będzie twórczość Janusza Zajdla. Już teraz gorąco zachęcamy do słuchania, a tych z Państwa, którzy z książkami Zajdla są już zaznajomieni, zapraszamy do dzielenia się z nami spostrzeżeniami - zarówno w trakcie audycji, jak i w komentarzach pod tym newsem. Słyszymy się w piątek o 20:00, oczywiście na żywo!

Czytaj więcej

Trzecie spotkanie The Monroe Institute Polska
(dodano: 2020-02-04 16:04:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak co miesiąc, w pierwszy wtorek spotykamy się w The Monroe Institute Polska w ramach ogólnoświatowej Sieci Sekcji Lokalnych Instytutu Monroe. Spotkanie odbędzie się na Zoom'ie, a także będzie równolegle transmitowane na antenie Radia Paranormalium.

Przy okazji, zachęcamy do aktywnego udziału, bo jest to forum wymiany informacji i waszych doświadczeń. To Ty kształtujesz zawartość i przebieg spotkania.

Do usłyszenia już dziś o 19:00!

Link do dołączenia na Zoom`ie: zoom.us/j/113729298

Czytaj więcej

Forum otwarte dla gości
(dodano: 2020-02-02 16:17:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że włączyliśmy na naszym forum możliwość wysyłania postów przez gości nieposiadających kont w naszym serwisie. Posty wysyłane przez niezarejestrowanych użytkowników podlegają, rzecz jasna, moderacji.

Wszystkich newsów w bazie: 1099, obecna strona 8, ilość stron 184
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium