www.dekohaus.pl/ekskluzywne-tapety-i-fototapetyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Duchowi opiekunowie, intuicja, przeczucie, przeznaczenie. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2019-10-11 23:14:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy opiekunowie duchowi wpływają na nasze życie? Jaka jest różnica między intuicją a przeczuciem? Czy jesteśmy prawdziwymi kowalami własnego losu, a może raczej więźniami zasad i okoliczności w jakich przyszło nam żyć? Jak gęsta jest tkanina naszego losu i czy można spojrzeć poza nią?

Na te i na wiele innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedź w niedzielę 20 października o 19:00, w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów".

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Samsara, przy tej okazji zaproponujemy Państwu książkę, której treść koresponduje z tematyką najbliższej audycji - "Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia". Ananda Dilvara. Autor przeżył śmierć kliniczną i przez wiele miesięcy przebywał w śpiączce. Przez cały ten czas słyszał i (częściowo) widział, co dzieje się wokół niego. Prowadził też niezwykłe rozmowy ze swoim przewodnikiem duchowym. Książka stanowi nie tylko piękną opowieść o niezwykłej wyprawie w głąb własnych ograniczeń i pragnień, ale jest przyczynkiem do rozmowy na temat tzw. śmierci mózgowej. Jest to manifest o duchowej wolności, która może zmienić każdego z nas. Książkę będzie można wygrać w konkursie, który będzie towarzyszył tej audycji.

Tak więc do usłyszenia 20 października wieczorem! A jeśli macie Państwo jakieś swoje ciekawe przeżycia czy spostrzeżenia w temacie opiekunów duchowych, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Zapis wykładu Damiana Treli o UFO
(dodano: 2019-10-10 02:39:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę 13 października o 19:00 na naszej antenie wyemitujemy zapis anonsowanego przez nas we wrześniu wykładu Damiana Treli pt. "UFO - prawda, czy mit?". Wykład odbył się 4 października w Siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia w Łodzi. Już teraz gorąco zachęcamy do słuchania!

"Bóg i Stephen Hawking" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-10-10 02:38:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Johna C. Lennox`a "Bóg i Stephen Hawking. Czyj to w końcu projekt?". Autor książki wdał się w polemikę ze Stephenem Hawkingiem, według którego to nie Bóg a prawa fizyki powołały do istnienia Wszechświat. Lennox z kolei uważa że, paradoksalnie, wywody Hawkinga w oczach czytelnika czynią istnienie Boga tym bardziej prawdopodobnym.

Audycja wystartuje w piątek 11 października o 20:00. Tym razem, wyjątkowo, będzie wyemitowana "z taśmy", liczymy jednak na feedback po premierze odcinka w komentarzach oraz na naszych czatach.

Pożegnanie z Teorią Chaosu
(dodano: 2019-10-04 03:02:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, iż z uwagi na podjętą przez Claude_mOnet decyzję o zakończeniu współpracy z Radiem Paranormalium, emisja audycji "Teoria Chaosu" na naszej antenie została zakończona. Dziękujemy Michałowi za prawie osiem lat współpracy i życzymy powodzenia z jego nowym projektem radiowym. Tym z Państwa, którzy nie wyobrażają sobie sobotniej nocy bez jego audycji, polecamy śledzenie strony internetowej teoriachaosu.info.

Bibliotekarium przedstawia Pokurcza
(dodano: 2019-09-26 14:34:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jutrzejsze "Bibliotekarium" będzie trochę pomieszane - o częściowo na żywo, a częściowo z taśmy. Punktem wyjścia zaś do dyskusji będzie nowa powieść Krystyny Śmigielskiej pt. "Pokurcz".

Pod koniec sezonu, na nadmorskim deptaku pojawia się Kacper Rawicz, długowłosy, młody mężczyzna. Twarz zasłania mu gęsta broda, a piwne oczy spoglądają z rzadko spotykaną melancholią. Podczas lektury "Pokurcza" (a także podczas słuchania na antenie wybranych fragmentów powieści) nie raz będziemy sobie zadawać pytanie: Kim pan jest, panie Rawicz? Dlaczego tak pilnie strzeże pan swoich tajemnic?

Zapraszamy do słuchania już jutro o 20:00, no i oczywiście do dzielenia się spostrzeżeniami, odczuciami, itp. w komentarzach oraz na naszych radiowych czatach.

Bibliotekarium i darwinowskie paradygmaty
(dodano: 2019-09-10 02:23:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe "Bibliotekarium" - ze względu na zbliżający się Copernicon - wyemitowane zostanie "z taśmy". Punktem wyjścia do owej "taśmowej" dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz będzie książka Dominiki Oramus, zatytułowana "Darwinowskie paradygmaty. Mit teorii ewolucji w kulturze współczesnej". Książka omawia darwinowskie wątki w literaturze popularnonaukowej, a także jak tezy popularyzatorów nauki przeniknęły do literatury pięknej i kultury popularnej.

Tych z Państwa, którzy mają już lekturę tej książki za sobą, gorąco zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tą zapowiedzią. Audycję będziemy nagrywać w czwartek ok. 16:00, premiera zaś, tradycyjnie, w piątek o 20:00.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1064, obecna strona 8, ilość stron 178
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium