https://www.skupau.pl/co-skupujemy-1Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Bibliotekarium i "Ślepowidzenie"
(dodano: 2020-07-01 01:43:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo wielbiciele science-fiction znów będą mieli małą ucztę intelektualną. Punktem wyjścia do dyskusji będzie bowiem powieść Petera Wattsa, zatytułowana "Ślepowidzenie". Audycję nadamy w najbliższy piątek 3 lipca o godz. 20:00, a tych z Państwa, którzy znają już tę książkę, gorąco zachęcamy do dzielenia się już teraz swoimi spostrzeżeniami - w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

"Debata (nie)kontrolowana" i poltergeisty, nawiedzone miejsca oraz inne zjawiska PSI
(dodano: 2020-06-29 19:29:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 5 lipca o godz. 19:00, zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem programu będzie znany już Państwu ekstrasens i psychoterapeuta Jarosław Filipek. W programie, na życzenie słuchaczy, powrócimy do tematyki zjawisk PSI takich jak poltergeisty, nawiedzone posesje, miejsca o wyjątkowo mrocznej aurze.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz dziewiętnasty
(dodano: 2020-06-28 02:56:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 22:00 na naszej antenie zapraszamy na premierę kolejnego, dziewiętnastego już odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". W dzisiejszym odcinku odpoczniemy nieco od zjawiska UFO i wysłuchamy relacji o czymś innym, mianowicie o spotkaniach z zagadkowymi niematerialnymi istotami czy też energiami, które to spotkania na długo zapadły świadkom w pamięć. UWAGA: Z góry uprzedzamy, że aby zminimalizować ryzyko zidentyfikowania któregoś ze świadków, obydwu dzisiejszym rozmówcom musiałem zmienić barwę głosu. Mamy świadomość, że mogło to wpłynąć negatywnie na zrozumiałość niektórych fragmentów wypowiedzi, stąd też zalecamy słuchanie dzisiejszej audycji na słuchawkach.

Bibliotekarium i nowa powieść Tadeusza Meszki
(dodano: 2020-06-17 03:05:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium". Co prawda tym razem, wyjątkowo, z taśmy - ale będzie! Naszym gościem będzie Tadeusz Meszko, a rozmowa będzie się toczyła wokół jego właśnie wydanej powieści pt. "Sens życia według upadłego anioła". Tych z Państwa, którzy znają już twórczość Tadeusza, gorąco zachęcamy do nadsyłania pytań i komentarzy do naszego gościa - najlepiej w komentarzach pod tą zapowiedzią. Audycję będziemy nagrywać w czwartek ok. 16:00.

Czytaj więcej

W "Debacie (nie)kontrolowanej" rozmowa o ustawieniach hellingerowskich
(dodano: 2020-06-03 21:50:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 14 czerwca o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane". Tym razem podejmiemy temat ustawień hellingerowskich, a w gościnne progi Radia Paranormalium zawita Agnieszka Gąsierkiewicz, psycholog – absolwentka Instytutu Psychologii UJ w 1996 r., ma za sobą ukończone całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii (Polskie Towarzystwo Psychiatryczne), a także wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, psychoterapeutycznej, także w pracy akademickiej jako wykładowca oraz w pracy szkoleniowej w ramach wielu projektów dla firm i organizacji. Trenerka NLP, certyfikowana trenerka coachingu ICI.

Czytaj więcej

"Bibliotekarium" i człowieczeństwo
(dodano: 2020-06-03 21:23:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia do dyskusji na antenie będzie książka Olivera Sacksa pt. "Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem". Książka niby o skazach neurologicznych, ale tak naprawdę o tym, czym jest człowieczeństwo i co to znaczy tak naprawdę być człowiekiem. Audycja odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 20:00, a na Państwa spostrzeżenia na temat tej lektury, jak też ogólnie rozumianego człowieczeństwa, czekamy już teraz - możecie dzielić się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1125, obecna strona 8, ilość stron 188
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium