posadzki opoleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące ramówki czy powrotu jakiejś audycji (powody wyjaśniliśmy tutaj)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Kolejna weekendowa promocja w sklepie Prekognicja.pl dla słuchaczy Radia Paranormalium
(dodano: 2018-09-23 03:35:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Weekendowa promocja dla słuchaczy Radia Paranormalium w sklepie Prekognicja.pl - nagranie z kategorii NLP/Hipnoza z 37-procentową zniżką. UWAGA: Promocja ważna tylko do końca niedzieli 23.09! Kod promocyjny: wrx37

W Bibliotekarium książki, które są, a których nie ma
(dodano: 2018-09-19 18:12:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" na żywo tematem przewodnim będą książki, które są (wydane za granicą), a których nie ma (na rynku polskim). Czasy masowego cenzurowania książek teoretycznie dawno już w naszym kraju minęły, a jednak wciąż istnieje pokaźna lista książek, których z jakichś powodów polscy wydawcy boją się wydawać. Niezwykle ciekawie zapowiadająca się dyskusja o takich właśnie książkach na naszej antenie już w piątek 21 września o 20:00!

Jeśli Państwo znają książki, które powinny a które nie ukazały się w polskim tłumaczeniu, to zachęcamy do podawania ich tytułów w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Specjalna zniżka dla Słuchaczy Radia Paranormalium!
(dodano: 2018-09-18 15:19:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wiemy, że wśród naszych Słuchaczy jest wiele osób żywo zainteresowanych zgłębianiem tematów związanych z podróżami niefizycznymi, kontaktami z "tamtą stroną", itd. Wiemy też, że po zasięgnięciu wiedzy teoretycznej chcieliby sprawdzić, jak to wygląda w praktyce. Niektórych ciekawi, czy da się w ten sposób nawiązać kontakt ze zmarłą bliską osobą. Tak się składa, że właśnie nadarza się świetna okazja, aby się o tym przekonać. Mało tego, słuchacze Radia Paranormalium mogą liczyć na specjalną zniżkę! Więcej szczegółów w dalszej części newsa.

Czytaj więcej

Prośba do wszystkich Słuchaczy
(dodano: 2018-09-18 15:06:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Uprzejmie prosimy szanownych Słuchaczy o niezasypywanie nas pytaniami o to, kiedy wróci na antenę któraś z audycji. Niektórzy z Państwa potrafią nam zadawać jedno i to samo pytanie pod wszystkimi kontaktami - na GG, na Skype, w emailach, na obu czatach, w komentarzach, krótko mówiąc wszędzie. Informujemy, że na tego typu pytania NIE ODPOWIADAMY.

Wszystkie audycje na żywo są odpowiednio wcześniej zapowiadane w newsach na naszej stronie www oraz we wpisach na naszych profilach społecznościowych*. Gdy więc powrócą np. niedzielne debaty na żywo, również Państwo się o tym dowiecie, sprawdzając newsy czy np. nasz fanpage na Facebooku.

Czytaj więcej

OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-09-16 02:45:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 na naszej antenie zapraszamy na kolejne spotkanie z fizykiem Tomem Campbellem. Tym razem wyemitujemy przetłumaczony na język polski wywiad, jaki nadany został w 2017 roku w ramach platformy Blog Talk Radio. Tom opowie pokrótce, co należy zrobić aby zacząć doświadczać OOBE, jak również odniesie się do teorii o płaskiej Ziemi. Zapraszamy do słuchania!

W ABW wakacje dobiegły końca
(dodano: 2018-09-14 19:35:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na pierwszy powakacyjny odcinek ABW, czyli podcastowo-warsztatowego wydania "Bibliotekarium". W tym odcinku nowe opowiadania, nowe dobrze zapowiadające się nazwiska, no i kolejna garść porad dla początkujących pisarzy, tym razem zaczerpniętych między innymi od samego Umberto Eco! Zapraszamy do słuchania.

Wszystkich newsów w bazie: 970, obecna strona 8, ilość stron 162
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium