http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Promocja w sklepie Prekognicja.pl!
(dodano: 2020-01-30 02:57:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklep internetowy Prekognicja.pl organizuje specjalną promocję na nagrania medytacyjne dla słuchaczy Radia Paranormalium - używając kodu promocyjnego, można zdobyć rabat do 30%.

Czytaj więcej

Problem z serwerem radiowym
(dodano: 2020-01-29 03:32:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Na naszym serwerze radiowym wystąpiła usterka, sygnał naszego radia może być chwilowo niedostępny. Aktualnie pracujemy nad usunięciem awarii.

Aktualizacja [3:45]: Serwer wstał i wygląda na to, że działa, musieliśmy jednak chwilowo wyłączyć strumienie w formacie OPUS. Postaramy się włączyć je z powrotem w ciągu dnia, o ile nie wydarzy się coś nieoczekiwanego.

Bibliotekarium omówi jeszcze starszą baśń
(dodano: 2020-01-29 03:17:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" dyskusja na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół wydanej właśnie powieści Jacka Fleiszfresera pt. "Jeszcze starsza baśń". W ramach audycji wyemitujemy oczywiście zapis wywiadu z autorem. Poza "taśmowym" wywiadem i takoż "taśmowym" felietonem Tomasza Fąsa, cała reszta audycji zostanie zrealizowana na żywo, więc już teraz gorąco zachęcamy Państwa do słuchania i aktywnego udzielania się tak na czatach jak i na antenie, z użyciem naszego telefonu. Słyszymy się w piątek o 20:00!

Czytaj więcej

Trzynasty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-01-23 02:13:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższa niedzielę, 26 stycznia o godz. 22:00, zapraszamy na trzynasty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Bohaterka tego odcinka podzieliła się bardzo licznymi historiami o spotkaniach z Nieznanym, jakich doświadczyła w całym swoim życiu. Usłyszymy zatem między innymi opis dość ciekawej obserwacji UFO, które wyglądało jak "słońce umieszczone między dwiema bramkami". Poza tym niezwykle intrygujące historie o spotkaniach z zagadkowymi humanoidalnymi istotami, a także spotkaniach ze zmarłymi. Spośród tych ostatnich, co najmniej jedno spotkanie miało w sobie bardzo głęboko ukryty element prekognicyjny... zdecydowanie jeden z bardziej elektryzujących odcinków! Zapraszamy do słuchania.

Elon, skończ...!!!
(dodano: 2020-01-17 03:01:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Od jakiegoś czasu otrzymujemy zgłoszenia dotyczące obserwacji dziesiątków świetlnych obiektów na niebie, przemieszczających się wolno w linii prostej. Pragniemy wyjaśnić, iż nie są to obiekty UFO.

Czytaj więcej

Dwunasty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-01-14 23:18:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę o godz. 22:00 zapraszamy na dwunasty już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem wysłuchamy drugiej rozmowy z bohaterką 11. odcinka. Kolejna porcja niezwykle interesujących historii o spotkaniach ze zmarłymi, w tym jedno szczególnie intrygujące - spotkanie z postaciami przypominającymi jej zmarłego teścia i jego kolegę z pracy (który zmarł krótko po nim). Zapraszamy do słuchania!

Wszystkich newsów w bazie: 1087, obecna strona 7, ilość stron 182
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium