[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Bibliotekarium wybiera się w podróż do kilku światów
(dodano: 2018-08-10 14:36:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym Bibliotekarium, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść o nieprawdopodobnie długim tytule, którą większość z Państwa zapewne zna lub przynajmniej kojarzy, choćby z adaptacji filmowych. Będzie to mianowicie powieść "Podróże do wielu odległych narodów świata, w 4 częściach, opisane przez Lemuela Guliwera, najpierw lekarza okrętowego, później kapitana kilku statków" autorstwa Jonathana Swifta, szerzej znana pod skróconym tytułem "Podróże Guliwera". Już teraz zapraszamy do słuchania, a także do komentowania, dzielenia się spostrzeżeniami, słowem - do wzięcia w taki czy inny sposób czynnego udziału w audycji.

Czytaj więcej

Co się dzieje, gdy umieramy - okiem fizyka Thomasa Campbella
(dodano: 2018-08-09 22:17:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018 w Krakowie odbyło się niezwykłe sympozjum poświęcone wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości. Na prośbę Słuchaczy i Czytelników, dziś rozpoczynamy publikację wybranych najciekawszych fragmentów wystąpień najważniejszego gościa sympozjum, fizyka Toma Campbella, w wersji tekstowej.

Tom Campbell to fizyk i badacz zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. Ma na koncie współpracę między innymi z NASA, jest też współautorem wielu dużych projektów, takich jak system obrony przeciwrakietowej Gwiezdne Wojny (Star Wars). Współpracował z Robertem Monroe, a obecnie współpracuje z The Monroe Institute.

Zapraszamy do lektury pierwszego z wybranych wystąpień, poświęconego temu, co się dzieje, gdy umieramy. Zgodnie z modelem MBT (Moja Wielka Teoria Wszystkiego), jednostki świadomości podłączają czy też logują się do awatarów - którymi są nasze ciała. Po śmierci ciała, jednostki pomiędzy jednym awatarem a drugim przebywają w "poczekalni". Kto wybiera dla tych jednostek nowego awatara z jego potencjałem? Kto wybiera poziom trudności dla tego nowego awatara?

Czytaj więcej

Jeśli nie wiesz, o co chodzi - to chodzi o miłość. Kolejna część krakowskiego sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości
(dodano: 2018-08-05 13:19:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 zapraszamy do wysłuchania kolejnej części nagrania sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości, które odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Tym razem zaprezentujemy prelekcję Danuty Terpiłowskiej, poświęconą opracowanej przez nią Terapii Sercem. Prelekcja połączona była z ciekawym ćwiczeniem, do którego wykonania zachęcamy również Państwa.

Kolejna część relacji z sympozjum w Krakowie - lęk kontra miłość oraz co się z nami dzieje po śmierci
(dodano: 2018-07-29 00:50:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 19:00, zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnej części zapisu sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości, które odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Tym razem wyemitujemy wykład Toma Campbella rozpoczynający drugi dzień sympozjum. Wykład poświęcony był kwestii lęk kontra miłość, a zaraz po nim Tom udzielił długiej odpowiedzi na złożone pytanie, które usłyszał poprzedniego dnia, pytanie które bardzo go zaintrygowało, a które sprowadzić można do pozornie prostego: co się z nami dzieje po śmierci? Zapraszamy do słuchania!

Zapowiedź dzisiejszego "Bibliotekarium"
(dodano: 2018-07-27 16:09:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo. Tym razem punktem wyjścia do dyskusji będzie książka "Kroki w nieznane rakietowej krowy". Jest to zbiór opowiadań przygotowany specjalnie na 25 Festiwal Fantastyki. Już teraz zapraszamy do słuchania, a także do dzwonienia i komentowania.

Kolejna część relacji z sympozjum w Krakowie
(dodano: 2018-07-22 13:05:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 19:00, zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnej części zapisu sympozjum poświęconego wirtualnej rzeczywistości oraz meandrom świadomości, które odbyło się w Krakowie w dniach 30 czerwca - 1 lipca 2018. Tym razem wyemitujemy ostatnie wystąpienie Toma Campbella oraz sesję pytań i odpowiedzi z pierwszego dnia. Zapraszamy do słuchania!

Wszystkich newsów w bazie: 942, obecna strona 7, ilość stron 157
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium