http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Paranormalna Spowiedź. Zapowiedź 16. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-03-27 00:36:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Szesnasty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" otrzymał kuszący zapewne i intrygujący zarazem tytuł: "Paranormalna spowiedź". Takiego bowiem określenia użył występujący w nim słuchacz, opisując różne nietypowe zdarzenia, jakich był świadkiem w ciągu całego swojego życia.

Małą ucztę będą mieli fascynaci tematyki ufologicznej, bowiem będzie dużo historii o obserwacjach UFO, spotkaniach z bedroom visitors, usłyszycie Państwo również opis czegoś co wypisz wymaluj wygląda na wzięcie na pokład UFO. Oprócz tego przypadki spontanicznych wyjść poza ciało i przejść do jakiegoś rodzaju "innej rzeczywistości". A historia tego, jak nasz słuchacz natknął się na kontakty do Radia Paranormalium i postanowił z nich skorzystać, nosi w sobie pewien wątek... numerologiczny!

Premiera odcinka na naszej antenie już w najbliższą niedzielę 29 marca o 22:00.

W Biurze Duchów o astrologii i koronawirusie. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 5 kwietnia
(dodano: 2020-03-22 19:30:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 5 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów".

Tym razem gościem audycji będzie Piotr Gibaszewski - astrolog, tarocista, autor niezwykle interesującej pozycji: "Tarot - historia i rozwój ezoterycznej doktryny, a fenomen tarotowej kartomancji". Wśród tematów, jakie pojawią się w naszej audycji, na pewno nie zabraknie wątku zahaczającego o przewalającą się obecnie po świecie pandemię koronawirusa z Wuhan (COVID-19).

Czytaj więcej

Bibliotekarium i niezwykła spowiedź Lecha Jęczmyka
(dodano: 2020-03-22 19:12:29)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek 27 marca o 20:00 zapraszamy na kolejne wydanie "Bibliotekarium" na żywo. Tym razem punktem wyjścia do dyskusji będzie niezwykła książka Lecha Jęczmyka, zatytułowana "Światło i dźwięk. Moje życie na różnych planetach". Książka stanowi swego rodzaju spowiedź życia autora, w której to Lech Jęczmyk rozlicza się ze wszystkim, czego był świadkiem począwszy od II wojny światowej.

Tych z Państwa, którzy znają już tę książkę, gorąco zachęcamy do dzielenia się z nami spostrzeżeniami na jej temat - już teraz, w komentarzach pod tym newsem, jak również podczas audycji.

Czytaj więcej

"Zostań w domu i posłuchaj" - czyli nasze facebookowe nakładki "antykoronawirusowe"
(dodano: 2020-03-15 20:59:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tych z Państwa, którzy posiadają konta na Facebooku, zachęcamy do skorzystania z naszych oficjalnych nakładek na zdjęcia profilowe. Wystarczy podczas aktualizacji fotki profilowej wejść w "Dodaj nakładkę", następnie w wyszukiwarce wpisujemy "Radio Paranormalium", wybieramy interesującą nas nakładkę (jest ich kilka) i zatwierdzamy.

Czytaj więcej

Świadkowie znów mówią, tym razem o UFO
(dodano: 2020-03-09 00:57:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 15 marca o 22:00 szykujemy małą ucztę dla fascynatów tematyki ufologicznej - wyemitujemy wówczas 15. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie", który wypełniony będzie właśnie sprawami dotyczącymi obserwacji oraz bliskich spotkań z UFO. Powrócimy między innymi do sprawy zbiorowej obserwacji NOL-i w okolicach Kętrzyna w lipcu 1995 roku, pojawi się też ciekawy przypadek spotkania z tzw. bedroom visitors oraz "humanoidalną mgłą" reagującą na obecność świadka. Zapraszamy do słuchania!

Bibliotekarium i polska odpowiedź na amerykańskich superbohaterów
(dodano: 2020-03-09 00:50:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium", Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz powrócą do twardego science-fiction. Punktem wyjścia do dyskusji będą bowiem dwie książki Tadeusza Markowskiego, zatytułowane "Mutanci" i "Umrzeć by nie zginąć". Stanowią one swego rodzaju odpowiedź polskiej fantastyki naukowej na amerykańskich superbohaterów. Nasi "Mutanci" również bowiem dysponują nadprzyrodzonymi zdolnościami, jest to jednak fantastyka naukowa w wydaniu dużo bardziej twardym od amerykańskiego. Audycja wystartuje na żywo w piątek 13 marca o 20:00, zaś znających twórczość Markowskiego już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - w komentarzach do tego newsa.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1099, obecna strona 7, ilość stron 184
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium