http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Gdy zmarła matka wzywa pomoc. Niezwykła historia Jennifer Groesbeck
(dodano: 2018-09-02 18:15:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Była noc z 6 na 7 marca 2015 roku. 25-letnia Jennifer Groesbeck i jej 18-miesięczna córka Lily wracały właśnie do domu z wizyty u dziadków. Ich samochodem był czerwony SUV marki Dodge Caliber. W pewnym momencie, Jenny straciła kontrolę nad pojazdem. Samochód uderzył w betonową barierę i wpadł do rzeki. Spoczywającego w wodzie SUV-a dopiero kilkanaście godzin później zauważyli rybacy, którzy natychmiast wezwali policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze z pewnego powodu zapamiętali tę akcję na zawsze...

Czytaj więcej

Ostatnie nagranie z Krakowa
(dodano: 2018-09-02 14:25:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy istnieją anioły i demony? Jak się chronić przed demonami? Jak to jest, że duchy potrafią działać w "naszym" świecie i np. przewracać przedmioty? Co łączy sen i śmierć? Czy Ziemia jest planetą hodowlaną, a my jesteśmy bydłem, którego energią żywi się ktoś inny? Jak to jest z "energią luszu"? - to tylko część pytań, na jakie odpowiadał Thomas Campbell podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi w Krakowie. Premiera nagrania z tłumaczeniem na język polski na naszej antenie już dziś o 19:00.

Z Tomem jeszcze się nie żegnamy - wręcz przeciwnie, jeszcze w tym roku usłyszycie Państwo (a później również przeczytacie) polskie tłumaczenia wielu jego wykładów i wypowiedzi.

Panowie z ABW kończą wakacje
(dodano: 2018-08-31 16:05:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś krótko po 20:00 zapraszamy na ostatni wakacyjny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium" - czyli "ABW" - a w nim na opowiadanie Wiktora Żwikiewicza "Wołanie na Mlecznej Drodze".

"Wodny Nóż" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-08-26 19:33:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść science-fiction Paolo Bacigalupiego, zatytułowana "Wodny Nóż". W przyszłości dotkniętej klęską zmiany klimatu oraz suszy górskie śniegi obróciły się w deszcz, a deszcz paruje, zanim spadnie na ziemię. W zbałkanizowanych Stanach Zjednoczonych Phoenix i Las Vegas walczą ze sobą o wodę z kurczącej się rzeki Kolorado. Las Vegas ma jednak wodnych noży – zabójców, terrorystów i szpiegów – słynących z tego że bronią zasobów wodnych swego miasta i prowadzą Phoenix ku nieuchronnej zagładzie...

Jeśli jesteście już Państwo zaznajomieni z tą lekturą i macie jakieś spostrzeżenia, którymi chcielibyście się z nami podzielić, to zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach oraz podczas audycji - na żywo w piątek 7 września o 20:00.

Czytaj więcej

Czy OOBE i medytacja są niebezpieczne? Odpowiada fizyk Thomas Campbell
(dodano: 2018-08-26 19:17:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy medytacja i podróże poza ciałem (OOBE) są niebezpieczne? Szczególnie przy OOBE, czy trzeba mieć jakieś zabezpieczenie? Skąd się biorą zagrożenia czyhające na nas podczas wyjść poza ciało? Dlaczego niektórzy ludzie miewają problemy z OOBE, a innym opuszczenie ciała przychodzi z łatwością?

Czytaj więcej

Z wizytą u medium. Na czym polega praca medium i z kim ono tak naprawdę nawiązuje kontakt? Wyjaśnia fizyk Thomas Campbell
(dodano: 2018-08-26 19:03:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jeśli ktoś udaje się do medium, aby porozmawiać ze zmarłym, to gdy medium przekazuje jakieś informacje od tej zmarłej osoby, to czy wówczas medium uzyskuje dostęp do świadomości zmarłego, czy też jest to dostęp do bazy danych, powiedzmy dokumentów z których może zacytować jakieś fakty?

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 955, obecna strona 7, ilość stron 160
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium