http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Nie, wcale nie zniknęliśmy z YouTube
(dodano: 2019-01-25 01:37:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Stali bywalcy naszego kanału na YouTube zauważyli zapewne pewną małą zmianę. Z przyczyn od nas niezależnych, zmuszeni byliśmy przenieść retransmisję naszego radia na osobny kanał. Powód? Na głównym kanale wyłączono nam zarabianie, argumentując to tym, że algorytm dopatrzył się "naruszenia praw autorskich". Stąd też zmuszeni byliśmy przenieść transmisję na osobny kanał oraz usunąć muzykę z niektórych odcinków audycji "Bibliotekarium".

Czytaj więcej

Trylogia księżycowa Żuławskiego w Bibliotekarium
(dodano: 2019-01-17 16:47:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie nagrywamy kolejny odcinek "Bibliotekarium", w którym tym razem punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz jest trylogia księżycowa Jerzego Żuławskiego. Małą zawierucha poza anteną spowodowała brak wcześniejszej zapowiedzi (za co serdecznie przepraszamy!), jak zwykle jednak zapraszamy do słuchania już jutro o 20:00. Liczymy oczywiście również na feedback, gdy audycja trafi już do archiwum.

"Zaświatowe" Debaty (nie)kontrolowane
(dodano: 2019-01-08 20:16:56)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wiemy, że wielu z Państwa tęskni za niedzielnymi debatami. Dobra wiadomość jest taka, że o ile na debaty ufologiczne przyjdzie jeszcze poczekać (niewykluczone że za jakiś czas pojawi się audycja podsumowująca najciekawsze relacje o obserwacjach UFO, jednak będzie miała ona charakter mało "debatowy"), o tyle Debaty (nie)kontrolowane w najbliższym czasie powrócą! Wspólnie z Beatą Kampą vel Adą Edelman planujemy cykl audycji poświęconych szeroko rozumianej tematyce "zaświatowej", a termin pierwszej z tych audycji ustaliliśmy wstępnie na 20 stycznia na godz. 19:00. Z tej okazji zwracamy się do Państwa z pytaniem: jakie tematy najbardziej by Państwa interesowały?

Już teraz zachęcamy do dzielenia się swoimi różnymi przeżyciami i ogólnie doświadczeniami związanymi z szeroko rozumianą komunikacją z "tamtą stroną". Zachęcamy również do zajrzenia na prowadzonego przez Adę Edelman bloga Biuro Duchów: biuro-duchow.pl

Czytaj więcej

Szersze spojrzenie na intuicję. Wywiad z Tomem Campbellem (wersja tekstowa)
(dodano: 2019-01-06 17:30:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy Państwa do lektury tekstowej wersji kolejnego niezwykle interesującego wywiadu ze znanym już Państwu fizykiem, Tomem Campbellem. Wywiad w całości poświęcony jest pracy mediów i ekstrasensów, a także temu, w jaki sposób mogą rozwijać swoje dary i jak mogą zoptymalizować swoją pracę. Sporo więc jest wskazówek dotyczących odczytywania informacji z bazy danych przeszłości oraz nawiązywania kontaktów z osobami zmarłymi. Duży nacisk położony jest na znaczenie precyzyjnie wyrażonej intencji.

Czytaj więcej
Wersja dźwiękowa

"Małe jest piękne" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-01-02 01:58:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" w piątek 4 stycznia o 20:00 (tym razem już nie na żywo - audycja będzie nagrywana), punktem wyjścia do dyskusji będzie książka E. F. Schumachera "Małe jest piękne: Spojrzenie na gospodarkę świata z założeniem, że człowiek coś znaczy". Tradycyjnie, tych z Państwa którzy znają już tę lekturę, gorąco zachęcamy do dzielenia się w komentarzach spostrzeżeniami na jej temat.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i trylogia Borunia i Trepki
(dodano: 2018-12-19 23:31:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" - tym razem na żywo, w piątek 21 grudnia o 20:00 - punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski & Żwikiewicz vs Słuchacze będą książki Krzysztofa Borunia i Andrzeja Trepki: "Proxima", "Zagubiona przyszłość", "Kosmiczni bracia". Tradycyjnie, tych z Państwa którzy znają już te lektury, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami i komentarzami na ich temat.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 993, obecna strona 7, ilość stron 166
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium