[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Mówienie przez sen napisany 07.17.18 20:58:37
  Mówienie przez sen napisany 07.10.18 6:36:57
  prorocze sny napisany 07.08.18 11:08:56
  Re: Tajemniczy symbol napisany 07.06.18 17:37:56
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
H. P. Lovecraft w "Bibliotekarium"
(dodano: 2018-04-06 20:14:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wszystkich wielbicieli mitologii Lovecrafta zapraszamy właśnie tutaj, właśnie teraz, do włączenia Radia Paranormalium i wysłuchania, a nawet wzięcia udziału w dyskusji na temat jego twórczości i stworzonej przez niego mitologii.

Kryć się, komu życie miłe! Panowie z ABW rzucają kamieniami!
(dodano: 2018-03-29 19:50:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku podcastowego wydania "Bibliotekarium" - czyli ABW - gospodarze programu, Marek Żekowski i Wiktor Żwikiewicz, wespół z gościem Piotrem Prokopowiczem, będą rzucać kamieniami... oczywiście, będzie to zapowiadany już jakiś czas temu odcinek z opowiadaniami "kamiennymi". Poza prezentacją opowiadań, będą również kolejne uwagi i rady dla początkujących pisarzy. Wszystkich moli książkowych i wielbicieli ciekawych dyskusji gorąco zachęcamy do słuchania!

"Bibliotekarium" i "Wpływ" Brunona Kadyny
(dodano: 2018-03-23 13:33:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dzisiejszym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, krótko po 20:00, poznamy fragmenty powieści jednego z autorów, którego znacie już Państwo z ABW. Na antenie zabrzmią wybrane fragmenty książki Brunona Kadyny pt. "Wpływ". Jeśli lubicie Państwo twórczość tego autora, to już teraz gorąco zachęcamy do udania się do księgarń (narazie głównie tych internetowych).

Warsztaty Podróży Niefizycznych w Łodzi
(dodano: 2018-03-22 23:07:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dniach od 2 do 6 maja w Łodzi odbędą się Warsztaty Podróży Niefizycznych wg metody Bruce`a Moena. Jednym z elementów tych warsztatów jest badanie Życia Po Życiu - a więc podejmowanie prób kontaktu ze zmarłymi. Zainteresowanych udziałem w warsztatach zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią ogłoszenia.

Czytaj więcej

Debata (nie)kontrolowana: Znaki od zmarłych
(dodano: 2018-03-21 02:57:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę o 19:00 zapraszamy na drugą w tym roku "Debatę (nie)kontrolowaną". Tym razem naszym gościem będzie znana już Państwu Pani Beata Kampa vel Ada Edelman, autorka bloga "Biuro Duchów" oraz książki "Opowieści z Biura Duchów", a tematem przewodnim dyskusji będą znaki od zmarłych. Audycja odbędzie się oczywiście na żywo, a na Państwa pytania czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Informacja dot. Radia Na Fali
(dodano: 2018-03-16 19:42:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi Radia Na Fali oraz audycji Kapitana Tomka, prosimy pytających o zapoznanie się z informacjami przekazanymi w specjalnym temacie na naszym forum.

Istniejąca od niedawna strona radionafali.pl nie ma nic wspólnego z Radiem Na Fali i stanowi jedynie próbę podszycia się pod ten zamknięty już projekt oraz jego ośmieszenia.

Wszystkich newsów w bazie: 901, obecna strona 7, ilość stron 151
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium