http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące ramówki czy powrotu jakiejś audycji (powody wyjaśniliśmy tutaj)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Nowe nagranie w temacie Transerfingu - "Bank Przestrzeni Wariantów" i promocja dla Słuchaczy Radia Paranormalium w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2018-10-14 20:42:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklep internetowy Prekognicja.pl zaprasza do zakupu nowego nagrania w temacie Transerfingu - "Bank Przestrzeni Wariantów". Z okazji premiery, do poniedziałku trwa specjalna promocja dla Słuchaczy Radia Paranormalium - aby otrzymać zniżkę 50%, należy dokonać zakupu do końca poniedziałku. Więcej o samym transerfingu przeczytasz na blogu prekognicja.pl.

Również do jutra ważny jest kod 30% zniżki na nagrania w wersji do pobrania z kategorii Transerfing i Medytacja. Zniżka nie łączy się z innymi promocjami. Kod zniżkowy: trx30

Wiara, religia i Bóg w szerszym ujęciu. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-10-14 03:11:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 zapraszamy do wysłuchania kolejnego niezwykłego wywiadu z fizykiem Tomem Campbellem. Tym razem Donna Aveni wypytywała Toma o różne kwestie związane z wiarą, religią, Bogiem, przekonaniami, itd. Przekonamy się również czy istnieje coś, co jest skończone i doskonałe.

Czytaj więcej

Bibliotekarium wybiera się w podróż do krainy umarłych
(dodano: 2018-10-13 15:58:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek, 19 października o 20:00, zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium", w którym tym razem punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Joann Jax "Podróż do krainy umarłych". Jeśli znacie już Państwo tę lekturę, to zachęcamy do dzielenia się z nami spostrzeżeniami na jej temat.

Przypominamy, że z uwagi na pewne sprawy pozaradiowe, "Bibliotekarium" przez pewien okres będzie emitowane jako podcast. Na Państwa wypowiedzi (również te nagrywane na naszej radiowej sekretarce telefonicznej) czekamy do czwartku, do godz. 16:00.

Czytaj więcej

Konkursowe "Lektury Paranormalium" z najnowszą książką Rafała Nieradzika
(dodano: 2018-10-11 03:05:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 14 października ok. 20:00, zapraszamy na specjalne, konkursowe wydanie "Lektur Paranormalium". Tym razem do wygrania będą trzy egzemplarze najnowszej książki Rafała Nieradzika "Poza ciałem fizycznym. Droga". Jest to kontynuacja prezentowanej już na naszej antenie książki "Poza ciałem fizycznym. Przebudzenie".

Pieniądze, prawo przyciągania, rozwój - webinar z Pawłem Byczukiem
(dodano: 2018-10-09 00:57:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 odbędzie się prowadzony przez Pawła Byczuka webinar poświęcony rozwojowi oraz prawu przyciągania. Webinar będzie transmitowany na naszej antenie, zaś dla chętnych do dołączenia i wzięcia aktywnego udziału podajemy link, pod którym można się zapisać do pokoju webinarowego.

Co jest prawdziwe? Co rozumiemy przez "prawdziwe"?
(dodano: 2018-10-01 20:38:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Co jest prawdziwe? Gdy mówimy o czymś, że jest "prawdziwe", to co przez to rozumiemy? A co nie jest prawdziwe? A może nie powinniśmy w ogóle zadawać tego pytania...? Zapraszamy do lektury kolejnego fragmentu sesji pytań i odpowiedzi z Tomem Campbellem z 1 lipca.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 973, obecna strona 7, ilość stron 163
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium