Emulsja Filaderme ulubieńcem Azjatek

WP

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowy tutaj napisany 05.13.21 12:13:54
  Re: Nowy tutaj napisany 05.12.21 19:20:41
  Nowy tutaj napisany 05.12.21 9:21:02
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Bibliotekarium wzięło na warsztat książkę niezwykle trudną...
(dodano: 2020-09-21 03:21:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gościem najbliższego odcinka "Bibliotekarium" będzie Daniel Dziewit, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego wydanej niedawno, niezwykle trudnej książki zatytułowanej "Kiedy odchodzą...". Jest to zbiór rozmów z bliskimi osób, które popełniły samobójstwo. Rozmówcy podzieli się "kawałkiem" swojego życia, które najczęściej brutalnie zostało zaskoczone przez tych, których już nie ma. Pozostał po nich jednak ślad - na całe życie.

Ten odcinek, wyjątkowo, nadany zostanie "z taśmy". Jeśli zatem macie Państwo jakieś pytania do autora czy komentarze dotyczące książki, gorąco zachęcamy do nadsyłania ich już teraz, najlepiej w komentarzach pod niniejszą zapowiedzią. Audycję będziemy nagrywać w czwartek w godzinach popołudniowych, premiera zaś w piątek o 20:00.

Czytaj więcej

Prośba do Słuchaczki
(dodano: 2020-09-13 21:06:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gorąca prośba do Słuchaczki, Pani Magdaleny z Hamburga, która w dniu 18 sierpnia 2020 r. ok. godz. 12:30 zostawiła nam wiadomość głosową. Mamy Pani wiadomość nagraną i zapisaną, jednak nie udaje nam się oddzwonić - otrzymujemy komunikat o "nieprawidłowym numerze". Bardzo prosimy o kontakt - najlepiej, gdyby wysłała nam Pani SMSa z numerem, na który mamy oddzwonić. Nasz numer: 530620493. Dziękujemy i do usłyszenia!

Do studia Bibliotekarium wbiegł kocur Brunona Kadyny
(dodano: 2020-09-10 17:03:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo. Tym razem gościem audycji będzie znany już Państwu Bruno Kadyna, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego wydanej niedawno powieści pt. "Kocur". Słyszymy się o 20:00, a jeśli macie Państwo jakieś pytania czy komentarze do gościa, to zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią już teraz.

Czytaj więcej

Terlecki w Bibliotekarium...
(dodano: 2020-08-27 15:17:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

...ale na szczęście nie Ryszard a Wojciech :) Już jutro o 20:00 w kolejnym wydaniu "Bibliotekarium" zapraszamy na spotkanie ze znanym już Państwu pisarzem, Wojciechem Terleckim, autorem powieści "Era Zwodnika". Zaprezentujemy również wybrane fragmenty powieści. Audycja wyjątkowo będzie wyemitowana z taśmy, liczymy jednak na feedback w postaci komentarzy. Do usłyszenia!

23 sierpnia 23. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-08-22 21:08:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro na naszej antenie będzie miała miejsce ekstremalnie rzadka sytuacja: nowy odcinek "Mówią Świadkowie" zaledwie tydzień po poprzednim oraz numer odcinka pokrywający się z dniem miesiąca. Tym razem cały odcinek wypełnią relacje o kontaktach z zaświatami. Będzie trochę o przeżyciach z pogranicza śmierci i trochę o przekazach od zmarłych. Do usłyszenia o 22:00!

W Biurze Duchów o nawiedzonych miejscach. Audycja z Michałem Stonawskim
(dodano: 2020-08-19 22:13:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 6 września o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem audycji będzie Michał Stonawski, autor niezwykle interesującej książki "Paranormalne".

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1136, obecna strona 7, ilość stron 190
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium