http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
"Kroniki Marsjańskie" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-03-04 01:57:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym podcastowym odcinku "Bibliotekarium", już w piątek 8 marca o 20:00, punktem wyjścia do dyskusji na linii Marek Żelkowski vs Wiktor Żwikiewicz będzie powieść Raya Bradbury`ego "Kroniki Marsjańskie" - klasyczna już pozycja w amerykańskiej literaturze fantastyczno-naukowej. Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy mają już lekturę tej książki za sobą, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat w komentarzach pod niniejszą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Zapowiedź Bibliotekarium z 22 lutego
(dodano: 2019-02-19 02:47:03)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W pierwszej części najbliższego wydania "Bibliotekarium" zaprezentowana zostanie relacja dźwiękowa z GOSTKONU. Punktem wyjścia do rozważań panów Ż&Ż (wspieranych cennymi uwagami uczestników spotkania) było opowiadanie Stanisława Lema "Ze wspomnień Ijona Tichego (1)". Temat spotkania w Gostyniu brzmiał: "Pozory, a rzeczywistość".

W drugiej części audycji gospodarze zaplanowali spotkanie z Tomaszem Fąsem, którego opowiadanie (zaprezentowane w ABW) "Nie całkiem udany bunt maszyn" spotkało się z żywym odzewem słuchaczy. Panowie Ż&Ż porozmawiają z gościem o sztucznej inteligencji i różnym spojrzeniu na ten problem. Zapowiada się ciekawa audycja. Szczególnie, że tematy obu części audycji w pewien ważny sposób łączą się ze sobą.

Audycja wystartuje oczywiście około 20:00, tym razem również będzie zrealizowana na żywo. Tradycyjnie jednak, na wszelkie komentarze i spostrzeżenia od Państwa czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Zapowiedź "Debaty(nie)kontrolowanej" z 3 marca
(dodano: 2019-02-18 02:54:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematem głównym najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów" będą symbole i ich rola w kulturze oraz amulety i talizmany. Ową niezwykłą i potencjalnie bardzo magiczną audycję nadamy w niedzielę 3 marca o godzinie 19:00. Serdecznie zapraszamy do słuchania, no i oczywiście czekamy na Państwa pytania i komentarze - możecie je zostawiać pod niniejszym newsem.

Czytaj więcej

Informacja z ostatniej chwili
(dodano: 2019-02-16 20:41:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Audycja z Damianem Trelą, zaplanowana na 21:00, wystartuje z poślizgiem ok. 15-20 minut. Dlatego też, w ramach rozgrzewki, tuż przed nią wyemitujemy jeden z przygotowywanych premierowych odcinków podcastu "Z kart historii". Odcinek, naturalnie, ufologiczny :) Do usłyszenia już niebawem!

[AKTUALIZACJA] Najbliższe "Bibliotekarium" to wciąż wielka niewiadoma... ale wiadomo, że będzie na żywo!
(dodano: 2019-02-13 20:05:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym Bibliotekarium - tym razem na żywo - już w piątek o 20:00, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, pojawi się gość. Na razie nie wymienimy go z nazwiska. Powiemy tylko, że jest to człowiek, który z literaturą wielką obcuje na co dzień, i to z autorami z górnej półki. Jest bowiem znakomitym tłumaczem, który ma na koncie tłumaczenia Kinga, Gibsona i wielu innych. Jest również twórcą odrodzonego kwartalnika "Feniks".

Jest tylko jeden problem: do końca nie jesteśmy pewni, czy nasz gość się będzie mógł pojawić, zrobimy wszystko żeby był na żywo, a jeśli nie to postaramy się, by mógł być nagrany.

W razie sytuacji awaryjnej, w ramach planu "B", Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz odbędą dyskusję na temat Stanisława Lema i pewnego utworu, który bywa mało zauważany - gdyż jest to niewielkie opowiadanie, o którym jednak można długo i namiętnie dyskutować...

Tradycyjnie, jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia - bądź to na temat twórczości Lema, bądź to w kwestii choćby kwartalnika "Feniks" czy polskich tłumaczeń literatury s-f - to zapraszamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach do tego newsa, oraz już w trakcie audycji na żywo.

AKTUALIZACJA: Gość właśnie dał znać, że się pojawi, a więc ujawniamy, kto nim będzie - Krzysztof Sokołowski.

Czytaj więcej

Zapowiedzi audycji z 17 lutego
(dodano: 2019-02-09 18:23:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Niedziela 17 lutego, pod względem niezwykle wartościowych pod względem poznawczym audycji na żywo, zapowiada się naprawdę przebogato!

O godzinie 19:00 wystartuje kolejna "Debata (nie)kontrolowana" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem specjalnym audycji będzie Izabela Konwińska, absolwentka brytyjskiej Past Life Regression Academy, członek międzynarodowego Spiritual Regression Therapy Association, certyfikowana terapeutka regresywna. Głównym tematem rozmowy będzie oczywiście terapia regresywna. jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące tego tematu, to zapraszamy już teraz do zamieszczania ich w komentarzach pod tym newsem.

Zaraz po debacie, około (podkreślmy to słowo: około) 21:00 antenę, również na żywo, w imieniu królestwa "Czasu Snu" przejmie YuBy i jego goście - uczestnicy Konwentu Wiedzy Alternatywnej. AKTUALIZACJA: Z powodu nieprzewidzianych trudności, audycja "Czas Snu" odbędzie się w innym terminie. Ale będzie!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1003, obecna strona 7, ilość stron 168
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium