Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Świat oraz rola człowieka i Boga cz1. napisany 11.23.20 17:55:08
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Niedzielny wieczór z Igorem Witkowskim. Zapowiedź kolejnej "Debaty (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2020-05-06 02:19:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 10 maja o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Audycja szykuje się tym razem wyjątkowo gorąca. Naszym gościem będzie Igor Witkowski - pisarz, dziennikarz, autor bestselerowej serii "Instrukcje przebudzenia", doskonale znany z programów telewizyjnych i radiowych a także licznych spotkań w Księgarni-Galerii "Nieznanego Świata". Był również redaktorem naczelnym miesięczników "Technika Wojskowa" i "Druga Wojna Światowa".

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Zły Świat
(dodano: 2020-05-06 00:37:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, dyskusja na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół książki Tomasza Andrzejewskiego pt. "Zły Świat". Audycję nadamy w piątek 8 maja o 20:00, a tych z Państwa, którzy znają już tę lekturę, już teraz gorąco zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

COVID-19 i kwarantanna: Czyżby globalny eksperyment na żywym organizmie ludzkości?
(dodano: 2020-05-03 15:52:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bez względu na pochodzenie COVID-19, reakcja na tego wirusa doprowadziła do serii drastycznych i bezprecedensowych zmian na poziomie globalnym. Dystopijna przyszłość dzieje się teraz. Czas przyjrzeć się temu, jak pandemia przyczyniła się do uruchomienia największego eksperymentu społecznego w historii ludzkości.

Czytaj więcej

Promocja na majówkę w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2020-05-02 21:30:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie nadarzyła się świetna okazja do uzupełnienia sobie biblioteki nagrań do medytacji - w sklepie Prekognicja.pl do końca niedzieli obowiązuje promocja na większość albumów. Zachęcamy do korzystania!

Świadkowie przemówią po raz siedemnasty
(dodano: 2020-05-02 02:42:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 3 maja o 22:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Podobnie jak w odcinku szesnastym, również i tym razem wysłuchamy swego rodzaju paranormalnej spowiedzi. Jakiś czas temu zadzwoniła do nas słuchaczka, która podzieliła się z nami całym szeregiem zdarzeń związanych z obserwacjami UFO oraz zjawisk łączonych z UFO.

Obserwacji bohaterka najbliższego odcinka dokonywała zarówno sama jak i w towarzystwie innych osób. Usłyszymy również opisy bliskich spotkań z zagadkowymi istotami, opisy zdarzeń przypominających wzięcie, itd. Poza tym pojawi się również wątek dziwnych odgłosów zarejestrowanych przez naszą słuchaczkę nocą (a ściślej: uchwyconych nocą przez jej smartfona).

Szykuje się zatem mała podcastowa uczta dla fascynatów UFO! Zatem do usłyszenia w niedzielę wieczorem...

Witaj, Spotify!
(dodano: 2020-05-01 19:56:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z przyjemnością informujemy, iż pełne archiwum naszych audycji zawitało właśnie w aplikacji Spotify. Aby nas znaleźć, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę Radio Paranormalium. Użytkownikom tej aplikacji życzymy długiego, przyjemnego i wciągającego słuchania!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1109, obecna strona 7, ilość stron 185
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium