http://przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-bydgoszcz.plNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Jak pomóc duszy, która nie potrafi odejść? Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 9 czerwca
(dodano: 2019-05-30 00:07:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy można odprowadzić duszę ku miejscu jej przeznaczenia? Czy nawiedzenia duchowe są groźne? Jak pomóc duszy, która nie potrafi odejść? Czy umiejętność nawiązania kontaktu z duszą umierającego człowieka jest unikalna? Podobne pytania nurtują wielu z nas. Razem z gościem programu postaramy się znaleźć na nie odpowiedź podczas najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z Wizytą w Biurze Duchów". Gościem programu będzie Jarosław Filipek, ekstrasens i psychoterapeuta. Audycja wystartuje na żywo w niedzielę 9 czerwca o godz. 19:00. Jak zawsze, już teraz czekamy na Państwa pytania i spostrzezenia - zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach pod tym newsem.

Audycji będzie towarzyszył konkurs, w którym będzie można wygrać egzemplarz powieści Agathy Rae, zatytułowanej "Psychopomp". Tytułowa bohaterka, dwudziestoletnia Aśka, posiada zdolności psychopompa, które nieoczekiwanie odkrywa w sobie pewnej sierpniowej nocy...

Czytaj więcej

Nowa aplikacja Radia Paranormalium na Androida
(dodano: 2019-05-21 23:54:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie opublikowaliśmy zupełnie nową, zbudowaną całkowicie od nowa aplikację Radia Paranormalium na Androida. Aplikacja o nazwie "Radio Paranormalium 2019", poza - znacznie ulepszonym - słuchaniem radia oraz przeglądaniem zoptymalizowanej wersji naszego serwisu, oferuje również następujące funkcjonalności:

- czat

- szybki kontakt z radiem poprzez zakładkę "Wiadomość do studia"

- możliwość słuchania oraz pobierania audycji z archiwum (zakładka "Podcasty")

- szybki dostęp do naszych profili społecznościowych - przydatne w razie np. wystąpienia awarii w radiu lub na stronie

Czytaj więcej

Audycja o słowiańskiej duchowości
(dodano: 2019-05-16 02:35:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak Słowianie wyobrażali sobie Królestwo Niebieskie? Czy wierzyli w istnienie miejsca, do którego odchodzą dusze? Jak ważna była dla nich duchowość w codziennym życiu? Na te i na wiele innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedź w najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", w niedzielę 26 maja o godzinie 19:00. Przyczynkiem do dyskusji jest nowe wydanie książki "Słowiańskie bogi i demony" autorstwa Tadeusza Linkera (którą zresztą będzie można wygrać). Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania, no i oczywiście do dzielenia się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami oraz pytaniami!

Czytaj więcej

"Królewskie" Bibliotekarium
(dodano: 2019-05-16 02:29:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" - który nadamy w piątek 17 maja o godz. 20:00 - punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz będzie "Król" Szczepana Twardocha. Gorąco zapraszamy do słuchania, no i liczymy na feedback na czatach oraz w komentarzach po premierze.

Czytaj więcej

Zmarł Stanton Friedman (1934-2019)
(dodano: 2019-05-14 20:57:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

13 maja w wieku 84 zmarł Stanton Friedman. Był fizykiem jądrowym oraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej cytowanych - również w polskich mediach - ufologów na świecie.

W 1970 roku rozpoczął naukowe badanie fenomenu UFO. Od tego czasu, wygłosił liczne wykłady na ponad 600 uczelniach w 20 krajach. Udzielał się również jako konsultant na potrzeby licznych publikacji o tematyce ufologicznej. Opublikował ponad 80 artykułów poświęconych tematyce ufologicznej, często też gościł w programach radiowych i telewizyjnych, a także w filmach dokumentalnych. Miał na koncie również przemówienia przed Kongresem USA oraz na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Czytaj więcej

Wracamy na łono Internetu!
(dodano: 2019-05-09 00:31:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Po małych perturbacjach ze zmianą oprogramowania nadawczego wszystkie usterki-niespodzianki udało się szczęśliwie wyeliminować. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem zmian oraz paroma poradami, co zrobić, jeśli Radio Paranormalium tajemniczo samoczynnie ulotniło się z odtwarzacza...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1031, obecna strona 7, ilość stron 172
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium