mensagens de aniversarioNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowy tutaj napisany 05.13.21 12:13:54
  Re: Nowy tutaj napisany 05.12.21 19:20:41
  Nowy tutaj napisany 05.12.21 9:21:02
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
W Biurze Duchów z Lessem Hoduniem o jasnowidzeniu
(dodano: 2020-12-08 01:22:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

13 grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem tematem przewodnim audycji będzie jasnowidzenie, a w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące tego fenomenu ponownie pomoże nam Less R. Hoduń.

Czytaj więcej

Kamila Ciołko-Borkowska w Bibliotekarium
(dodano: 2020-12-03 18:33:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jutrzejszy odcinek "Bibliotekarium" co prawda wyemitujemy "z taśmy", jednak nasz gość zapowiedział, że będzie obecny na czatach radia podczas premiery, będzie więc szansa porozmawiać, zasypać pytaniami, itd. Gościa zaś będziemy mieli niezwykłego - będzie nim Kamila Ciołko-Borkowska, towarzysząca nam regularnie od początku audycji "ABW". Okazją zaś do spotkania i przeprowadzenia wywiadu jest premiera jej debiutanckiej powieści, zatytułowanej "Przezwykłe przygody nieboszczki Marysi". Nauka zdobyta w warsztatowym wydaniu "Bibliotekarium" nie poszła w las, o czym przekonamy się, słuchając wybranych fragmentów powieści.

Bliskie spotkanie w Łomży w latach 50-tych XX w. doczekało się publikacji tekstowej
(dodano: 2020-12-03 14:47:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapewne pamiętacie Państwo sprawę bliskiego spotkania z zagadkową istotą w Łomży w połowie lat 1950-tych - zdarzenie zostało omówione w rozmowie ze słuchaczem, którą wyemitowaliśmy w 24. odcinku podcastu "Mówią Świadkowie" (zaczyna się w 51:20). Zdarzenie doczekało się omówienia na blogu Damiana Treli "Czas Tajemnic". Wpis opatrzony jest ilustracjami obrazującymi przebieg zdarzenia.

Bibliotekarium i James Ballard
(dodano: 2020-11-18 21:06:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół książki Jamesa Ballarda pt. "Imperium Słońca". Ballard bardziej kojarzony jest z fantastyką, szczególnie z inner space. My sięgniemy jednak po literaturę głównonurtową. Imperium Słońca to książka może nie autobiograficzna, ale bardzo mocno oparta na jego przeżyciach z dzieciństwa. Na język polski przełożył ją Lech Jęczmyk.

Na audycję zapraszamy już w najbliższy piątek 20 listopada o godz. 20:00, a do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat "Imperium Słońca" zapraszamy już teraz - możecie Państwo zamieszczać je w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Sny i jasnowidzenie. Biuro Duchów ponownie odwiedzi Less R. Hoduń
(dodano: 2020-11-14 14:44:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 22 listopada o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję na żywo z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem ponownie będzie Less R. Hoduń, a tematem przewodnim dyskusji będą sny i jasnowidzenie.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Obóz Świętych
(dodano: 2020-11-04 03:29:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, punktem wyjścia do dyskusji będzie powieść Jeana Raspaila "Obóz świętych". Powieść, którą jedni uznali za proroczą, inni zaś - za taką sobie. Przez publikę i "znawców" totalnie zignorowana, a która z jakiegoś powodu powróciła i została ogłoszona jako objawienie. Audycję nadamy w piątek 6 listopada o 20:00, a na Państwa spostrzeżenia w temacie tej lektury czekamy już teraz - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1136, obecna strona 5, ilość stron 190
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium