Nissan YamaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Nowa audycja na antenie Radia Paranormalium - "Świat oczami duszy"
(dodano: 2018-10-01 00:01:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najprawdopodobniej już dziś, w poniedziałek o 20:00, na naszej antenie zadebiutuje nowa audycja na żywo - "Świat oczami duszy", prowadzona przez Sławomira Bączkowskiego. Audycja w całości poświęcona meandrom świadomości i związanym z nią tematom. Już teraz zapraszamy do słuchania, no i oczywiście do wzięcia aktywnego udziału w audycji!

Czytaj więcej

Panowie z Bibliotekarium dociekają, dlaczego prawda jest piękna
(dodano: 2018-09-29 18:01:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" punktem wyjścia do dyskusji będzie książka "Dlaczego prawda jest piękna. O symetrii w matematyce i fizyce", której autor, światowej sławy matematyk Ian Stewart, opowiada historie ekscentrycznych i niekiedy tragicznych geniuszy, dzięki którym symetria urosła do jednej z najważniejszych idei współczesnej nauki. Emisja w piątek 5 października, wyjątkowo o 21:00.

UWAGA: Ponieważ z przyczyn "pozaradiowych" od nas niezależnych "Bibliotekarium" przez pewien czas będzie emitowane jako podcast, gorąco namawiamy do dzielenia się spostrzeżeniami dotyczącymi omawianej książki już teraz, najlepiej w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Skąd pochodzi świadomość oraz w jaki sposób łączy się ona z awatarem. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-09-23 14:39:54)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 19:00 na naszej antenie zapraszamy na kolejne spotkanie z fizykiem Tomem Campbellem. Tym razem wyemitujemy przetłumaczony na język polski jeden z wywiadów, który z Tomem przeprowadziła Donna Aveni. Wywiad w całości poświęcony pochodzeniu świadomości oraz temu, w jaki sposób świadomość łączy się z awatarem (tj. naszym fizycznym ciałem). Zapraszamy do słuchania!

Przy okazji - jeśli macie Państwo jakieś pytania do Toma, to zapraszamy do ich nadsyłania lub zamieszczania ich w komentarzach. Przy najbliższej nadarzającej się okazji postaramy się je Tomowi zadać.

Czytaj więcej

Kolejna weekendowa promocja w sklepie Prekognicja.pl dla słuchaczy Radia Paranormalium
(dodano: 2018-09-23 03:35:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Weekendowa promocja dla słuchaczy Radia Paranormalium w sklepie Prekognicja.pl - nagranie z kategorii NLP/Hipnoza z 37-procentową zniżką. UWAGA: Promocja ważna tylko do końca niedzieli 23.09! Kod promocyjny: wrx37

W Bibliotekarium książki, które są, a których nie ma
(dodano: 2018-09-19 18:12:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" na żywo tematem przewodnim będą książki, które są (wydane za granicą), a których nie ma (na rynku polskim). Czasy masowego cenzurowania książek teoretycznie dawno już w naszym kraju minęły, a jednak wciąż istnieje pokaźna lista książek, których z jakichś powodów polscy wydawcy boją się wydawać. Niezwykle ciekawie zapowiadająca się dyskusja o takich właśnie książkach na naszej antenie już w piątek 21 września o 20:00!

Jeśli Państwo znają książki, które powinny a które nie ukazały się w polskim tłumaczeniu, to zachęcamy do podawania ich tytułów w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Specjalna zniżka dla Słuchaczy Radia Paranormalium!
(dodano: 2018-09-18 15:19:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wiemy, że wśród naszych Słuchaczy jest wiele osób żywo zainteresowanych zgłębianiem tematów związanych z podróżami niefizycznymi, kontaktami z "tamtą stroną", itd. Wiemy też, że po zasięgnięciu wiedzy teoretycznej chcieliby sprawdzić, jak to wygląda w praktyce. Niektórych ciekawi, czy da się w ten sposób nawiązać kontakt ze zmarłą bliską osobą. Tak się składa, że właśnie nadarza się świetna okazja, aby się o tym przekonać. Mało tego, słuchacze Radia Paranormalium mogą liczyć na specjalną zniżkę! Więcej szczegółów w dalszej części newsa.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 955, obecna strona 5, ilość stron 160
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium