Nissan YamaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Duże zmiany na stronie
(dodano: 2019-04-10 00:53:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W ostatnich dniach na naszej stronie oraz na forum dyskusyjnym Radia Paranormalium zaszły duże zmiany. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem zmian oraz do dzielenia się ewentualnymi uwagami.

Boisz się o swoje konto na Paranormalium?
(dodano: 2019-04-06 15:29:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już teraz możesz znacząco podnieść jego bezpieczeństwo! Już dziś włącz uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Polega ono na tym, że podczas logowania, po podaniu hasła użytkownik jest proszony o przepisanie kodu z aplikacji uwierzytelniającej zainstalowanej w smartfonie, np. Google Authenticator lub innej. Można też podczas logowania korzystać z kluczy sprzętowych (np. Yubikey).

Więcej informacji oraz instrukcję włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego znajdziesz tutaj

Audycja o medycynie holistycznej
(dodano: 2019-04-06 03:11:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 7 kwietnia o 20:00, zapraszamy na nowy odcinek audycji "Czas Snu". Tym razem gościem YuBy`ego będzie Joanna Szczygłowska, a tematem głównym audycji będzie medycyna holistyczna w praktyce. Audycja na żywo, a na Państwa pytania do gościa czekamy już teraz - możecie je zostawiać w komentarzach.

Przypominamy również, że tydzień później słyszymy się o 19:00 w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej".

Czytaj więcej

Duchy, zjawy i zaświaty w kulturze światowej. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej" z 14 kwietnia
(dodano: 2019-04-05 02:54:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów" przyjrzymy się motywowi duchów, zjaw i zaświatów w kulturze światowej. Zastanowimy się, czemu najwięksi twórcy literatury sięgali w swoich utworach do zjawisk metafizycznych i doświadczeń pozazmysłowych? Jaką rangę nadawali sferze ducha, a jaką sferze materii? Czy w dobie powszechnej laicyzacji i technokracji, przenikającej również tzw. sztukę nowoczesną, duchowość jest w ogóle potrzebna?

Kontakty międzywymiarowe od zawsze prowokują wiele pytań i wątpliwości. Jedno jest pewne: kiedy świat opisany przenika aura oniryzmu i niesamowitości, czytelnik lub widz ma szansę dotknąć czegoś większego od siebie.

Gościem programu, będzie Andrzej Maria Marczewski, wybitny reżyser teatralny, człowiek wierny idei sztuki płynącej z Przestrzeni Serca.

Audycja zostanie wyemitowana na żywo w niedzielę 14 kwietnia o godzinie 19:00. Zgodnie z tradycją, będzie ona połączona z konkursem - do wygrania będzie książka Teresy Cheung "Rozmowy z niebem". Jak zawsze, już teraz zachęcamy do dzielenia się w komentarzach spostrzeżeniami dotyczących motywu duchów, zjaw i zaświatów w kulturze.

Czytaj więcej

Aktualizacja forum
(dodano: 2019-04-04 02:24:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Aktualizujemy właśnie oprogramowanie forum. Część serwisu może chwilowo nie działać poprawnie - ale spokojna głowa, wszystko pod kontrolą! Jeśli podczas korzystania z serwisu zauważyliście Państwo jakieś problemy, będziemy wdzięczni za zgłoszenie ich w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

"Konopielka" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-04-03 18:17:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium", który wyemitujemy na naszej antenie już w piątek 5 kwietnia o 20:00, punktem wyjścia do dyskusji będzie zaproponowana przez kilku słuchaczy powieść z gatunku pszenno-buraczanych. Będzie nią mianowicie "Konopielka" Edwarda Redlińskiego. Tradycyjnie, Słuchaczy znających tę powieść zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1003, obecna strona 5, ilość stron 168
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium