mensagens de aniversarioNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Spotkanie w Biurze Duchów z Sebastianem Minorem
(dodano: 2020-09-26 02:47:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 4 października o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem audycji ponownie będzie znany już Państwu tanatoterapeuta Sebastian Minor, a rozmawiać będziemy o strachu i lęku. Temat bardzo aktualny, zważywszy na aktualną psychozę pandemiczną.

Czytaj więcej

Bibliotekarium wzięło na warsztat książkę niezwykle trudną...
(dodano: 2020-09-21 03:21:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gościem najbliższego odcinka "Bibliotekarium" będzie Daniel Dziewit, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego wydanej niedawno, niezwykle trudnej książki zatytułowanej "Kiedy odchodzą...". Jest to zbiór rozmów z bliskimi osób, które popełniły samobójstwo. Rozmówcy podzieli się "kawałkiem" swojego życia, które najczęściej brutalnie zostało zaskoczone przez tych, których już nie ma. Pozostał po nich jednak ślad - na całe życie.

Ten odcinek, wyjątkowo, nadany zostanie "z taśmy". Jeśli zatem macie Państwo jakieś pytania do autora czy komentarze dotyczące książki, gorąco zachęcamy do nadsyłania ich już teraz, najlepiej w komentarzach pod niniejszą zapowiedzią. Audycję będziemy nagrywać w czwartek w godzinach popołudniowych, premiera zaś w piątek o 20:00.

Czytaj więcej

Prośba do Słuchaczki
(dodano: 2020-09-13 21:06:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gorąca prośba do Słuchaczki, Pani Magdaleny z Hamburga, która w dniu 18 sierpnia 2020 r. ok. godz. 12:30 zostawiła nam wiadomość głosową. Mamy Pani wiadomość nagraną i zapisaną, jednak nie udaje nam się oddzwonić - otrzymujemy komunikat o "nieprawidłowym numerze". Bardzo prosimy o kontakt - najlepiej, gdyby wysłała nam Pani SMSa z numerem, na który mamy oddzwonić. Nasz numer: 530620493. Dziękujemy i do usłyszenia!

Do studia Bibliotekarium wbiegł kocur Brunona Kadyny
(dodano: 2020-09-10 17:03:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo. Tym razem gościem audycji będzie znany już Państwu Bruno Kadyna, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego wydanej niedawno powieści pt. "Kocur". Słyszymy się o 20:00, a jeśli macie Państwo jakieś pytania czy komentarze do gościa, to zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią już teraz.

Czytaj więcej

Terlecki w Bibliotekarium...
(dodano: 2020-08-27 15:17:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

...ale na szczęście nie Ryszard a Wojciech :) Już jutro o 20:00 w kolejnym wydaniu "Bibliotekarium" zapraszamy na spotkanie ze znanym już Państwu pisarzem, Wojciechem Terleckim, autorem powieści "Era Zwodnika". Zaprezentujemy również wybrane fragmenty powieści. Audycja wyjątkowo będzie wyemitowana z taśmy, liczymy jednak na feedback w postaci komentarzy. Do usłyszenia!

23 sierpnia 23. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-08-22 21:08:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro na naszej antenie będzie miała miejsce ekstremalnie rzadka sytuacja: nowy odcinek "Mówią Świadkowie" zaledwie tydzień po poprzednim oraz numer odcinka pokrywający się z dniem miesiąca. Tym razem cały odcinek wypełnią relacje o kontaktach z zaświatami. Będzie trochę o przeżyciach z pogranicza śmierci i trochę o przekazach od zmarłych. Do usłyszenia o 22:00!

Wszystkich newsów w bazie: 1125, obecna strona 5, ilość stron 188
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium