Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
W Bibliotekarium tym razem aż dwie książki
(dodano: 2020-05-20 16:53:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół dwóch książek, mianowicie "Historii fandomowych" Tomasza Pindela oraz "Wasz cyrk, moje małpy" Macieja Parowskiego. Stworzy to nam pewien miks, który pozwoli choć trochę zrozumieć prawidła rządzące światem, w którym poruszają się czytelnicy science-fiction. Audycja wystartuje w najbliższy piątek 22 maja o 20:00, a na Państwa spostrzeżenia dotyczące fandomów s-f czekamy już teraz - możecie dzielić się nimi z nami w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Nie masz na coś czasu? Odłóż to na później. Poszerzamy pewną przydatną funkcjonalność na naszej stronie
(dodano: 2020-05-07 02:33:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ci z Państwa, którzy czytają artykuły na naszej stronie, zapewne kojarzą, że jest u nas dostępna funkcja o nazwie "Przeczytam później". Pozwala ona co bardziej zabieganym użytkownikom stworzyć sobie listę artykułów do przeczytania w wolnej chwili - wystarczy zalogować się na stronie, a następnie kliknąć odpowiedni link z ikonką zegara pod tytułem artykułu. Funkcja jest więc nieco zbliżona funkcjonalnością do np. Zakładek na Facebooku.

A ponieważ w ostatnich latach publikujemy zdecydowanie więcej podcastów niż artykułów, postanowiliśmy wspomnianą funkcję rozbudować i objąć jej działaniem również archiwum audycji. Zmieniliśmy przy tym nazwę tej funkcjonalności na "Odłóż na później".

A więc, nie masz czasu na czytanie? Odłóż na później. Nie masz teraz czasu wysłuchać swojego ulubionego podcastu? Odłóż na później. Link do swojej listy publikacji odłożonych "na później" znajdziesz w górnej części strony, obok loginu, przycisków "Wyloguj", itd.

Czytaj więcej

COVID-19: wielkie kłamstwo w wykonaniu mediów
(dodano: 2020-05-06 22:27:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gdy przeprowadzimy sekcję zwłok informacji medialnych o COVID-19 (a taka sekcja z pewnością będzie), jasne się stanie, że wirus wcale nie był Czarną Śmiercią - właściwie to trudno nawet przyrównać go do najgorszej grypy - pisze dziennikarz i publicysta Joseph Curl w swoim felietonie, do lektury którego w wersji polskiej niniejszym zapraszamy.

Czytaj więcej

Niedzielny wieczór z Igorem Witkowskim. Zapowiedź kolejnej "Debaty (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2020-05-06 02:19:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 10 maja o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Audycja szykuje się tym razem wyjątkowo gorąca. Naszym gościem będzie Igor Witkowski - pisarz, dziennikarz, autor bestselerowej serii "Instrukcje przebudzenia", doskonale znany z programów telewizyjnych i radiowych a także licznych spotkań w Księgarni-Galerii "Nieznanego Świata". Był również redaktorem naczelnym miesięczników "Technika Wojskowa" i "Druga Wojna Światowa".

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Zły Świat
(dodano: 2020-05-06 00:37:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, dyskusja na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół książki Tomasza Andrzejewskiego pt. "Zły Świat". Audycję nadamy w piątek 8 maja o 20:00, a tych z Państwa, którzy znają już tę lekturę, już teraz gorąco zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

COVID-19 i kwarantanna: Czyżby globalny eksperyment na żywym organizmie ludzkości?
(dodano: 2020-05-03 15:52:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bez względu na pochodzenie COVID-19, reakcja na tego wirusa doprowadziła do serii drastycznych i bezprecedensowych zmian na poziomie globalnym. Dystopijna przyszłość dzieje się teraz. Czas przyjrzeć się temu, jak pandemia przyczyniła się do uruchomienia największego eksperymentu społecznego w historii ludzkości.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1100, obecna strona 5, ilość stron 184
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium