Nissan YamaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Pożegnanie śp. Marka Rymuszki
(dodano: 2019-07-25 21:38:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tych z Państwa, którzy pragną osobiście pożegnać śp. Marka Rymuszkę i towarzyszyć naczelnemu "Nieznanego Świata" w jego ostatniej ziemskiej wędrówce informujemy, iż uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 30 lipca 2019 r. o godz. 13.00 w Kościele p.w. św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach. Redakcja NŚ prosi, aby podczas pogrzebu zamiast kwiatów przynieść datki do skarbonki Przystani Ocalenie, tak bliskiej sercu Pana Marka, którą "Nieznany Świat" wspiera od samego początku.

Zmarł Marek Rymuszko (1948-2019)
(dodano: 2019-07-23 00:28:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z nieutulonym żalem informujemy, iż w wieku 71 lat zmarł - czy też, jak zapewne wolałby, aby o nim mówiono - przeszedł do lepszej rzeczywistości Marek Rymuszko, reporter, pisarz i publicysta, założyciel i redaktor naczelny Nieznanego Świata.

Czytaj więcej

Chata Mistyka wyjątkowo w sobotę
(dodano: 2019-07-20 00:22:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś, krótko po 22:00, w imieniu Barta zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Chata Mistyka". Odcinek wyjątkowo emitujemy w sobotę, ze względu na trapiące nas w czwartek problemy z serwerem.

Nowy podcast z najciekawszymi relacjami o spotkaniach z Nieznanym
(dodano: 2019-07-18 00:10:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 21 lipca o godzinie 22:00, zadebiutuje na naszej antenie nowa audycja, która zapowiada się na prawdziwą bombę! "Mówią świadkowie" to podcast, który w całości poświęcony będzie na zaprezentowanie i omówienie najciekawszych relacji ze spotkań z Nieznanym, jakie docierają do Radia Paranormalium. Podcast będzie się ukazywał dość nieregularnie, gwarantujemy jednak, że każdy jego odcinek pozostawi Ciebie Drogi Słuchaczu i Ciebie Droga Słuchaczko z mnóstwem pytań o prawdziwą naturę naszej rzeczywistości...

Czytaj więcej

"Gniazda UFO" w wersji audio!
(dodano: 2019-07-17 00:09:17)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie w sklepie e-bookowo.pl ukazała się dźwiękowa wersja książki Damiana Treli "Gniazda UFO. Mistyka, nauka i symbolizm kręgów zbożowych".

"Gniazda UFO" to przełomowa praca w kwestii poznania tajemnicy kręgów i piktogramów zbożowych. W książce został dogłębnie przedstawiony problem i synteza zjawiska w zupełnie innym świetle niż powszechnie się to przyjmuje. Autor prezentuje ciekawą faktologię, zwracając uwagę na anomalny wymiar kręgów zbożowych. Dowodzi, że fenomen ten towarzyszy człowiekowi od wieków. W swojej analizie zjawiska autor skupia się m.in. na symbolice kręgów zbożowych i ich mistycznym wpływie na ludzką świadomość. "Gniazda UFO" to fascynująca lektura i próba odpowiedzi na pytanie, czym są kręgi zbożowe i "kto" stoi za ich powstawaniem.

Wersję audio czyta Marek Sęk "Ivellios". Gorąco zachęcamy do zakupu audiobooka i poszerzenia swojej prywatnej bazy wciągających paranormalnych empetrójek :)

Czytaj więcej

Bibliotekarium wraca do nadawania na żywo!
(dodano: 2019-07-04 19:41:05)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tytuł tego newsa ucieszył zapewne wielu wiernych słuchaczy duetu Żelkowski&Żwikiewicz. W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" dyskusja będzie się obracała wokół książek polecanych przez obu panów do zabrania na wakacyjne wojaże. Jeśli macie Państwo swoje propozycje, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod newsem lub na czacie w trakcie audycji.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1031, obecna strona 5, ilość stron 172
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium