[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Szamba Betonowe ŁaskNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Mówienie przez sen napisany 07.17.18 20:58:37
  Mówienie przez sen napisany 07.10.18 6:36:57
  prorocze sny napisany 07.08.18 11:08:56
  Re: Tajemniczy symbol napisany 07.06.18 17:37:56
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
[WIDEO] Nowe oblicza świadomości. Relacja ze spotkania z dr Danutą Adamską-Rutkowską
(dodano: 2018-05-11 13:47:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy do obejrzenia zapisu spotkania z dr Danutą Adamską-Rutkowską, które odbyło się w Księgarni-Galerii "Nieznanego Świata" w Warszawie 25 kwietnia 2018 roku.

Zobacz wideo

[WIDEO] Relacja ze spotkania z Beatą Kampą vel Adą Edelman
(dodano: 2018-05-07 17:12:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy do obejrzenia relacji z niezwykle ciekawego spotkania z Beatą Kampą vel Adą Edelman, autorką książki "Opowieści z Biura Duchów". Spotkanie odbyło się 18 kwietnia w Księgarni-Galerii "Nieznanego Świata" w Warszawie.

Zobacz wideo

"Śmieciowi Ludzie" w Bibliotekarium
(dodano: 2018-05-04 03:20:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo, tym razem z gościem specjalnym - oprócz Marka Żelkowskiego i Wiktora Żwikiewicza, swoją obecnością zaszczyci nas także Tadeusz Meszko, autor nieprawdopodobnie szalonej i wciągającej powieści "Śmieciowi ludzie".

UFO a kontrola umysłu. Zapowiedź Debaty Ufologicznej Online z 6 maja
(dodano: 2018-05-03 14:44:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej Debacie Ufologicznej Online, w niedzielę 6 maja o godzinie 19:00, poruszymy temat pt. "UFO a kontrola umysłu". Audycja, oczywiście, zrealizowana zostanie na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Dzisiejsze podcastowe "Bibliotekarium" - już teraz na antenie!
(dodano: 2018-04-27 20:05:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy już teraz na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Tym razem, poza - tradycyjnie - prezentacją kolejnych opowiadań, Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz podzielą się pewnymi wskazówkami i uwagami dotyczącymi czytania własnych opowiadań X razy oraz kończenia fabuły. Będzie też zapowiedź pewnej nowości wydawniczo-audiobookowej...

Apel w związku z obserwacjami UFO zgłoszonymi w trakcie "Debaty Ufologicznej Online" z 22 kwietnia
(dodano: 2018-04-24 14:27:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Krótka informacja dla tych, którzy słuchali niedzielnej "Debaty ufologicznej". Ok. 20:40 Piotr powiedział o dwóch zgłoszeniach o NOL, jakie odebrał. Oba pochodziły z okolic Częstochowy (Kłobuck i Olsztyn). Relacje nadeszły niemal o tej samej porze i obejmowały informacje o dużym świetlistym obiekcie (w jednym przypadku stacjonarnym, w drugim poruszającym się ruchem niejednostajnym). Nie chodziło zapewne o ten sam NOL, bo świadkowie podali przeciwne kierunki lotu obiektów. Jeśli wiecie coś o tym zdarzeniu albo macie podobne relacje, piszcie: radio@paranormalium.pl lub w komentarzach pod niniejszym wpisem.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 901, obecna strona 5, ilość stron 151
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium