Nissan YamaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące ramówki czy powrotu jakiejś audycji (powody wyjaśniliśmy tutaj)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Zmiana adresów strumieni Radia Paranormalium
(dodano: 2018-12-16 16:14:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Informujemy, że zmieniły się adresy strumieni Radia Paranormalium. Aktualną listę strumieni znajdziecie Państwo na tej podstronie oraz w pliku z playlistą.

Użytkownicy naszych oficjalnych aplikacji nie muszą dokonywać żadnych zmian.

Kolejna premiera i kolejna promocja w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2018-12-10 14:26:26)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W sklepie internetowym Prekognicja.pl pojawiło się nowe nagranie "Pewność Siebie w Życiu", w promocji 50% taniej do wtorku 11.12.2018 r. "Pewność Siebie w Życiu" jest dla Ciebie, jeśli chcesz czuć się pewniej w życiu - nie ważne czy to praca, studia, jazda samochodem, relacje z ludźmi czy pewność siebie w czasie tworzenia, wykonywania nowych lub starych czynności.
Kiedy TY czujesz się pewnie, ludzie postrzegają Cię jako osobę zdecydowaną i pewną siebie.
Nie ma znaczenia co się dzieje dookoła Ciebie, bo sytuacje zewnętrzne pojawiają się tylko po to, aby potwierdzić, z jak dużą pewnością siebie działasz.

Po więcej informacji na temat nagrania kliknij tutaj. Zachęcamy również do zainteresowania się promocjami na inne nagrania medytacyjne.

Bibliotekarium i nierozdzielne bliźniaczki
(dodano: 2018-11-30 03:08:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" już za dwa tygodnie, 14 grudnia, punktem wyjścia do dyskusji będzie wydana całkiem niedawno książka autorstwa Joanny Pypłacz zatytułowana "Nierozdzielne". Powieść traktuje o silnej, acz skomplikowanej relacji dwóch bliźniaczek, która obejmuje dominację jednej bliźniaczki nad drugą oraz wykorzystywanie przez nie wytworzonego w dzieciństwie, prywatnego, niezrozumiałego dla innych języka. Gdy jedna z sióstr wyzwala się spod wpływu drugiej, w pewnym momencie dochodzi do tragedii...

Tradycyjnie, osoby znające już tę lekturę gorąco zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Szersze spojrzenie na intuicję. Wywiad z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-11-30 03:01:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 2 grudnia o godzinie 19:00, zapraszamy Państwa do wysłuchania kolejnego niezwykle interesującego wywiadu ze znanym już Państwu fizykiem, Tomem Campbellem. Wywiad w całości poświęcony będzie pracy mediów i ekstrasensów, a także temu, w jaki sposób mogą rozwijać swoje dary i jak mogą zoptymalizować swoją pracę. Sporo więc będzie wskazówek dotyczących odczytywania informacji z bazy danych przeszłości oraz nawiązywania kontaktów z osobami zmarłymi. Duży nacisk położony będzie na znaczenie precyzyjnie wyrażonej intencji.

Jubileuszowe Bibliotekarium
(dodano: 2018-11-29 00:30:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższy piątek o 20:00 zapraszamy do wysłuchania jubileuszowego, 50. wydania "Bibliotekarium". Tytuł książki stanowiącej punkt wyjściowy do dyskusji póki co pozostaje tajemnicą, znamy jednak już nazwisko jej autora: Isaac Asimov!

Cyber Monday w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2018-11-25 16:34:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklepy stacjonarne mają za sobą Black Friday, tymczasem w sklepie Prekognicja.pl szykuje się całkiem przyzwoity Cyber Monday! Jeśli więc planujecie w najbliższym czasie zakup nagrań do medytacji, to gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji, w ramach której przez cały poniedziałek większość nagrań ze sklepu będzie objęte rabatem w wysokości co najmniej 50%.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 973, obecna strona 5, ilość stron 163
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium