mensagens de aniversarioNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Świat oraz rola człowieka i Boga cz1. napisany 11.23.20 17:55:08
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
Kobiety w Czerni
(dodano: 2020-07-08 20:32:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Choć określenie "Men In Black" rozumie właściwie każdy - bez względu na to, czy interesuje się czy nie problemem UFO, teoriami spiskowymi czy zjawiskami z pogranicza nauki ogólnie - to stosunkowo niewiele mówi się o ich żeńskim odpowiedniku, czyli Kobietach w Czerni. Choć doniesień na ich temat jest dużo mniej, one istnieją i są nie mniej intrygujące od dobrze znanych MIB-ów...

Czytaj więcej

Tom Campbell w Polsce w 2021 r. - znamy datę!
(dodano: 2020-07-08 16:55:42)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Znana już jest data warsztatów Toma Campbella w Polsce - odbędą się one w dniach 6-10 października 2021 r. w Krakowie. Więcej informacji znajdą Państwo w uaktualnionym ogłoszeniu na naszej stronie.

Bibliotekarium i "Ślepowidzenie"
(dodano: 2020-07-01 01:43:23)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo wielbiciele science-fiction znów będą mieli małą ucztę intelektualną. Punktem wyjścia do dyskusji będzie bowiem powieść Petera Wattsa, zatytułowana "Ślepowidzenie". Audycję nadamy w najbliższy piątek 3 lipca o godz. 20:00, a tych z Państwa, którzy znają już tę książkę, gorąco zachęcamy do dzielenia się już teraz swoimi spostrzeżeniami - w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

"Debata (nie)kontrolowana" i poltergeisty, nawiedzone miejsca oraz inne zjawiska PSI
(dodano: 2020-06-29 19:29:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę, 5 lipca o godz. 19:00, zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem programu będzie znany już Państwu ekstrasens i psychoterapeuta Jarosław Filipek. W programie, na życzenie słuchaczy, powrócimy do tematyki zjawisk PSI takich jak poltergeisty, nawiedzone posesje, miejsca o wyjątkowo mrocznej aurze.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz dziewiętnasty
(dodano: 2020-06-28 02:56:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 22:00 na naszej antenie zapraszamy na premierę kolejnego, dziewiętnastego już odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". W dzisiejszym odcinku odpoczniemy nieco od zjawiska UFO i wysłuchamy relacji o czymś innym, mianowicie o spotkaniach z zagadkowymi niematerialnymi istotami czy też energiami, które to spotkania na długo zapadły świadkom w pamięć. UWAGA: Z góry uprzedzamy, że aby zminimalizować ryzyko zidentyfikowania któregoś ze świadków, obydwu dzisiejszym rozmówcom musiałem zmienić barwę głosu. Mamy świadomość, że mogło to wpłynąć negatywnie na zrozumiałość niektórych fragmentów wypowiedzi, stąd też zalecamy słuchanie dzisiejszej audycji na słuchawkach.

Bibliotekarium i nowa powieść Tadeusza Meszki
(dodano: 2020-06-17 03:05:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższy piątek o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium". Co prawda tym razem, wyjątkowo, z taśmy - ale będzie! Naszym gościem będzie Tadeusz Meszko, a rozmowa będzie się toczyła wokół jego właśnie wydanej powieści pt. "Sens życia według upadłego anioła". Tych z Państwa, którzy znają już twórczość Tadeusza, gorąco zachęcamy do nadsyłania pytań i komentarzy do naszego gościa - najlepiej w komentarzach pod tą zapowiedzią. Audycję będziemy nagrywać w czwartek ok. 16:00.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1109, obecna strona 5, ilość stron 185
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium