Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Weekendowa promocja na nagrania do medytacji w Prekognicja.pl
(dodano: 2019-07-04 19:07:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklep internetowy Prekognicja.pl organizuje weekendową promocję na nagrania do medytacji - zniżka 39%. Wystarczy wejść pod ten link, a następnie podczas kupowania nagrania wpisać kod promocyjny new39. Świetna okazja do uzupełnienia sobie biblioteki nagrań wspomagających medytację - zachęcamy do skorzystania z promocji!

W Bibliotekarium tym razem aż dwie książki
(dodano: 2019-06-24 03:12:32)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", które nadamy na naszej antenie 28 czerwca, punkty wyjścia do dyskusji będą tym razem aż dwa - a będą nimi książki wydane przez znanych już słuchaczom tej audycji autorów. Sporo będzie bowiem o cyklu opowiadań Piotra Prokopowicza "Najważniejszy zmysł", nie omieszkamy też bardzo intensywnie zahaczyć o "Wojnę Cieni" Moonkeya. Już teraz zachęcamy gorąco do słuchania oraz do dzielenia się w komentarzach spostrzeżeniami na temat twórczości obu autorów. Audycję będziemy nagrywali w środę po południu, premiera tradycyjnie w piątek o 20:00.

Czytaj więcej

Ostatnia "Debata (nie)kontrolowana" przed krótką przerwą wakacyjną. Gościem dr Danuta Adamska-Rutkowska
(dodano: 2019-06-24 03:04:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Tematu najbliższej "Debaty (nie)kontrolowanej" jeszcze na 100% nie ustaliliśmy, wiemy jednak, że dyskusja będzie się toczyłą wokół meandrów świadomości. Gościem specjalnym audycji będzie znana już Państwu z naszej anteny dr Danuta Adamska-Rutkowska. Audycja wystartuje na żywo w niedzielę 30 czerwca o godzinie 19:00, a na Państwa pytania, komentarze oraz spostrzeżenia w temacie świadomości oraz badań prowadzonych przez dr Adamską-Rutkowską czekamy już teraz - zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Tadeusz Konwicki
(dodano: 2019-06-12 03:05:13)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższy odcinek "Bibliotekarium" spodoba się tym z Państwa, którzy niespecjalnie przepadają za s-f. Punktem wyjscia do dyskusji będzie bowiem twórczość Tadeusza Konwickiego, a konkretnie powieść "Wniebowstąpieni". Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy znają twórczość Konwickiego, już teraz zachęcamy do dzielenia się w komentarzach pod newsem spostrzeżeniami na jego temat. Audycję będziemy nagrywać w czwartek po południu, a premiera, jak zwykle, w piątek o 20:00.

Czytaj więcej

Trzecie "Rozmowy o fantastyce" - mocno wakacyjne!
(dodano: 2019-06-01 14:05:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Rozmów o fantastyce" postaramy się zaprezentować spis lektur obowiązkowych, które na wakacje powinien zabrać każdy prawdziwy mól książkowy, szczególnie taki lubujący się w literaturze s-f. Zapraszamy do słuchania już dziś o 19:00, na żywo! Oczywiście, jeśli macie Państwo jakieś swoje ulubione pozycje książkowe, bez których nie wyobrażacie sobie wakacji, to już teraz zachęcamy do dzielenia się z nami tytułami w komentarzach pod tym newsem oraz na czacie w czasie trwania audycji.

Czytaj więcej

"Hel 3" Grzędowicza w Bibliotekarium
(dodano: 2019-05-30 00:23:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", którego premiera na naszej antenie odbędzie się 1 czerwca o 20:00, punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz będzie powieść Jarosława Grzędowicza "Hel 3". Jeśli macie Państwo za sobą lekturę tej książki lub mieliście styczność z tego typu literaturą, to zachęcamy do dzielenia się w komentarzach swoimi spostrzeżeniami. Jak zwykle również, liczymy na feedback po zamieszczeniu zapisu audycji w archiwum mp3.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1031, obecna strona 6, ilość stron 172
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium