urządzenia sygnalizacyjneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Proroctwa i przepowiednie pandemii COVID-19
  Dodano: 2020-04-13 16:40:47

  Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji.
  Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Nowy tutaj napisany 05.13.21 12:13:54
  Re: Nowy tutaj napisany 05.12.21 19:20:41
  Nowy tutaj napisany 05.12.21 9:21:02
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o Ludziach w Czerni (ale boisz się zapytać)
  Dodano: 2016-04-19 15:49:28

  Zapraszamy do lektury jednego z najlepszych opracowań poświęconych tematyce tzw. Men in Black, czyli Ludzi w Czerni. Skąd się wzięli i z jakiego okresu pochodzą najstarsze przekazy na ich temat? Co łączy ich z UFO, tajnymi agencjami rządowymi, a także podaniami o czarownicach, diabłach, aniołach i mrocznych posłańcach?

  CZYTAJ WIĘCEJ
W Biurze Duchów o egzorcyzmach z Lessem R. Hoduniem
(dodano: 2020-10-31 02:10:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem ponownie będzie Less R. Hoduń, a głównym tematem audycji będą egzorcyzmy. Audycję nadamy na żywo w niedzielę 8 listopada o 19:00 i, podobnie jak to miało miejsce wcześniej, rozmowie będzie towarzyszył konkurs.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią, tym razem w sobotę
(dodano: 2020-10-30 00:41:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Po dłuższej przerwie, zapraszamy na premierę kolejnego, 24. odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem zaprezentujemy pewnego rodzaju paranormalny misz-masz, z którego coś ciekawego wyłowią zarówno fascynaci tematyki ufologicznej, jak też osoby interesujące się żywym folklorem. Będzie bowiem o odwiedzinach tzw. sypialnianych gości (bedroom visitors), zdarzeniach którym towarzyszyło spontaniczne wyjście z ciała, będzie także opis pojawienia się dziwnego obiektu z jednonogą istotą w środku w okolicach Łomży w latach 50-tych XX wieku.

Czytaj więcej

Jubileuszowe Bibliotekarium
(dodano: 2020-10-20 02:17:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższe wydanie "Bibliotekarium" będzie szczególne - bo jubileuszowe! Setny odcinek "Bibliotekarium" postanowiliśmy poświęcić najważniejszym książkom, tym które poruszyły zarówno nas jak i Was, Drodzy Słuchacze. Zachęcamy zatem już teraz do podawania w komentarzach pod tą zapowiedzią tytułów książek, które wywarły na Was jakiś szczególny wpływ - najlepiej z kilkoma słowami uzasadnienia. Słyszymy się na żywo już w najbliższy piątek 23 października o 20:00.

Czytaj więcej

Biuro Duchów odwiedzi Arkadiusz Rączka
(dodano: 2020-10-12 20:54:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę 18 października o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem w nasze gościnne progi zawita Arkadiusz Rączka, autor niedawno wydanej książki pt. "Herezja".

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Diuna
(dodano: 2020-10-07 01:52:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze będzie "Diuna", a konkretnie pierwsza jej część. Fanów literatury Franka Herberta tradycyjnie już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami zarówno w komentarzach pod tą zapowiedzią, jak i w trakcie audycji. Słyszymy się w piątek o 20:00!

Czytaj więcej

Spotkanie w Biurze Duchów z Sebastianem Minorem
(dodano: 2020-09-26 02:47:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 4 października o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem audycji ponownie będzie znany już Państwu tanatoterapeuta Sebastian Minor, a rozmawiać będziemy o strachu i lęku. Temat bardzo aktualny, zważywszy na aktualną psychozę pandemiczną.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1136, obecna strona 6, ilość stron 190
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium