Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Myśli materializują się. Niebo i Piekło w książkach Roberta A. Monroe
(dodano: 2019-11-24 17:17:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Robert A. Monroe jest autorem trzech książek poświęconych jego doświadczeniom poza ciałem. W książkach tych znajdujemy wiele elementów podważających konserwatywnie chrześcijańskie przekonania dotyczące Boga, modlitwy, nieba, oraz piekła. Dzieło Monroe jest szczególnie istotne w odniesieniu do kwestii „duchowych odpowiedzi”, gdyż opisuje jego doświadczenia z różnorakimi elementami pochodzącymi z nieba i piekła na planie niefizycznym. W swoich książkach, Monroe rozwinął pewną kosmologię, opisując serie skupiających się wokół ziemi „kręgów” - które to kręgi stanowią „metafory stanów lub faz świadomości”.

Czytaj więcej

Promocja na nagranie "Psychomanteum - spotkania ze zmarłymi"
(dodano: 2019-11-20 20:26:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Sklep internetowy Prekognicja.pl organizuje promocję na nagranie "Psychomanteum - spotkania ze zmarłymi". Aby skorzystać z promocji, należy wejść w ten link, a następnie podczas dokonywania zakupu wprowadzić kod: psychomanteum30 - włączy się wówczas zniżka 30%.

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Edgar Rice Burroughs
(dodano: 2019-11-20 00:17:50)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" tematem przewodnim będzie twórczość Edgara Rice`a Burroughsa, autora takich powieści jak "Księżniczka Marsa", "Tarzan", czy też cykl powieści, których akcja rozgrywa się na planecie Wenus. Audycja odbędzie się na żywo w piątek 22 listopada o godz. 20:00.

Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy są już zaznajomieni z lekturą dzieł Burroughsa, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Ósmy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2019-11-12 21:27:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ósmy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" poświęcimy w całości na prezentację relacji przekazanych nam przez jednego z naszych słuchaczy z Krakowa. Historii nasz słuchacz przekazał bardzo wiele, w tym jedną szczególnie intrygującą: środek zimy, w pustym budynku słychać czyjeś kroki, mimo to nie ma żadnych śladów czyjejś obecności, chwilę później nasz słuchacz i jego kolega z pracy dokonują przed budynkiem przedziwnego odkrycia...

Premiera audycji w niedzielę 17 listopada o godz. 22:00. Zapraszamy do słuchania!

Poltergeisty i opętania w "Debacie (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2019-11-09 17:52:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy zło może przybrać formę osobową? Ile prawdy znaleźć można w historiach o poltergeistach? Czy czarny pijar wokół tablicy Ouija i seansów spirytystycznych jest zasłużony?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w niedzielę 24 listopada o godz. 19:00, w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Dołączy do nas znana już Państwu Izabella Kijak - medium spirytystyczne i doradca duchowy.

Zgodnie z tradycją, tej audycji również będzie towarzyszył konkurs - tym razem do wygrania będzie książka "Opętania. Historie prawdziwe" Eda i Lorraine Warrenów oraz Roberta D. Chase`a.

Jeśli zaś macie Państwo jakieś pytania bądź spostrzeżenia dotyczące poltergeistów i opętań, to gorąco zachęcamy do wysyłania ich w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz siódmy
(dodano: 2019-11-05 02:35:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" poświęcimy w całości na prezentację relacji o obserwacjach obiektów UFO. Jeden z przypadków będzie szczególnie pikantny, bowiem dotyczył będzie obserwacji zbiorowej. Premiera w niedzielę 10 listopada, wyjątkowo o 21:00.

Wszystkich newsów w bazie: 1064, obecna strona 6, ilość stron 178
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium