[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

oohlala.pl/category/sukienki-na-18Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Zapraszamy na Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Dla Słuchaczy Radia Paranormalium specjalna zniżka!
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.15.18 12:06:55
  Re: Jak unicestwic dusze napisany 09.12.18 22:15:15
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.03.18 18:56:23
  Re: Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:54:32
  Debaty ufologiczne napisany 09.02.18 19:36:48
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
ABW pojechało na wakacje...
(dodano: 2018-07-06 19:31:29)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dzisiejsze wydanie ABW będzie krótkie (bo wakacyjne), ale będzie! A będzie w nim zaprezentowany pierwszy fragment opowiadania Wiktora Żwikiewicza "Sindbad na RQM-57". Już teraz gorąco zapraszamy do słuchania, jak zawsze, krótko po 20:00.

Ostatnia część wywiadu z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-06-28 16:18:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś, tuż po "Chacie Mistyka" ok. 23:00, wyemitujemy ostatnią już część wywiadu z Tomem Campbellem. W tej części poruszone zostały kwestie związane z reinkarnacją oraz bazą danych przyszłych możliwości. Zapraszamy do słuchania! No i do zobaczenia w Krakowie.

Cały wywiad w postaci "jednoodcinkowej" opublikowaliśmy na naszym kanale na YouTube. Udostępniliśmy również wersję oryginalną w języku angielskim.

Informacja dla Słuchaczy dotycząca wejściówek na spotkanie z Tomem Campbellem
(dodano: 2018-06-22 20:20:04)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Otrzymaliśmy od organizatora spotkania z Tomem Campbellem informację w kwestii wejściówek. Nie będą one wysyłane pocztą, wystarczy przyjechać do Krakowa na miejsce spotkania i się przedstawić. Została sporządzana lista słuchaczy, którzy zdobyli wejściówki, więc po przyjeździe wystarczy podać swoje dane i można wchodzić. Więcej informacji na temat spotkania, adres, program, itd. znaleźć można na stronie organizatora: www.mbt-polska.pl

W razie potrzeby można też napisać do organizatora emaila na adres: edu@mbt-polska.pl

Dzisiejsze "ABW"
(dodano: 2018-06-22 20:01:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już za chwilę na naszej antenie premiera kolejnego odcinka "ABW", czyli podcastowego wydania Bibliotekarium. Tym razem, poza prezentacjąkolejnych opowiadań, wysłuchacie Państwo ciekawej dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz, a jednym z głównych wątków będą konkursy literackie.

Komunikat techniczny
(dodano: 2018-06-20 00:21:55)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W dniu 17 czerwca w godzinach wieczornych doszło do ataku DDoS na nasz serwer, wskutek czego doszło do poważnej awarii naszego dotychczasowego serwera. Stronę internetową udało się już przywrócić, w chwili obecnej przywracamy też nasze archiwum mp3. Ponowne udostępnienie audycji do pobrania powinno nastąpić w ciągu najbliższych kilku dni.

Planujemy również przeniesienie naszego radia na mocniejszy serwer. Dlatego też w najbliższych dniach mogą się zdarzać dłuższe momenty ciszy na antenie.

Jeśli dostrzegliście Państwo, że jakaś funkcja na stronie nie działa, bądź też jeśli macie jakieś pytania, zachęcamy do napisania ich w komentarzu pod tym newsem.

Czytaj więcej

Dzisiejsze "Bibliotekarium" będzie wyjątkowe...
(dodano: 2018-06-15 18:08:24)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dzisiejszemu "Bibliotekarium" na żywo nie będzie towarzyszyła żadna książka przewodnia. Będzie za to rozmowa o polskiej fantastyce z różnymi autorami, a rozmowa odbędzie się wyjątkowo nie w Bydgoszczy, a w Nidzicy, przy okazji odbywającego się tam właśnie XXV Festiwalu Fantastyki. Już teraz gorąco zachęcamy do słuchania, nie tylko fanów fantastyki, ale w ogóle miłośników dobrej literatury!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 927, obecna strona 6, ilość stron 155
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium