urządzenia sygnalizacyjneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
W Biurze Duchów o nawiedzonych miejscach. Audycja z Michałem Stonawskim
(dodano: 2020-08-19 22:13:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 6 września o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem audycji będzie Michał Stonawski, autor niezwykle interesującej książki "Paranormalne".

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz dwudziesty drugi
(dodano: 2020-08-15 03:15:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 16 sierpnia o godz. 22:00 zapraszamy na kolejny, dwudziesty drugi już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem wypełnią go w całości relacje o UFO oraz zjawiskach łączonych z UFO. Usłyszymy między innymi ciekawy opis spotkania z sypialnianymi gośćmi, znanymi pod angielską nazwą bedroom visitors.

Bibliotekarium zaprasza i (wbrew tytułowi omawianej książki) nie hejtuje
(dodano: 2020-08-12 02:42:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia dyskusji będzie książka Jarosława Jakubowskiego zatytułowana "Hejter". Swoją obecnością zaszczyci nas zresztą sam autor. Naturalnie, tych z Państwa, którzy znają już tę lekturę, gorąco zachęcamy już teraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią. Słyszymy się na żywo w piątek 14 sierpnia o 20:00!

Czytaj więcej

Artykuły z "Nieznanego Świata" w wersji audio
(dodano: 2020-08-09 17:44:41)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wspólnie z "Nieznanym Światem" rozpoczęliśmy produkcję podcastu, w ramach którego prezentowane będą wybrane artykuły z tego czasopisma w wersji dźwiękowej. Premiera dwóch pierwszych podcastów z cyklu "Nieznany Świat Przedstawia" już dziś o 22:00. Zapraszamy do słuchania!

21. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie": Róbcie to tak, bym nie pamiętała...
(dodano: 2020-07-30 03:01:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Najbliższy odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" będzie bardzo nietypowy, ponieważ będzie to pierwszy odcinek bez nagrań rozmów ze świadkami, za to z obszerną korespondencją tekstową. Jakiś czas temu z Radiem Paranormalium skontaktowała się nasza słuchaczka z Warszawy, która od najmłodszych lat doświadcza dziwnych zdarzeń z udziałem niezidentyfikowanych obiektów latających oraz zagadkowych istot. Zdarzenia te wywarły na naszej słuchaczce bardzo duże piętno, czego skutkiem były liczne problemy w życiu młodzieńczym i dorosłym. Szczegółów zaś dowiecie się Państwo, rezerwując sobie niedzielny wieczór 2 sierpnia - premiera o 22:00...

Bibliotekarium i Kwantechizm
(dodano: 2020-07-28 23:17:08)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia dyskusji będzie książka Andrzeja Dragana zatytułowana "Kwantechizm". Naturalnie, tych z Państwa, którzy znają już tę lekturę, gorąco zachęcamy już teraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią. Słyszymy się na żywo w piątek 31 lipca o 20:00!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1125, obecna strona 6, ilość stron 188
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium