[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
 • Jak nagrywać EVP - praktyczny poradnik
  Dodano: 2016-05-02 19:05:33

  Elektroniczne zjawiska głosowe to tajemnicze nagrania głosów z niewiadomego źródła. Grupy poszukiwaczy duchów i inni badacze próbują wychwytywać te głosy w ramach rutynowych czynności podczas swoich śledztw. Nie musisz jednak należeć do takiej grupy, aby spróbować EVP. Tak naprawdę, nie musisz nawet udawać się w rzekomo nawiedzone miejsce. Możesz spróbować tego w domu. Dziś dowiesz się, jak to zrobić.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • O Radiu Paranormalium

  Trochę wbrew nazwie, jesteśmy nie tylko radiem, ale również dużym portalem tematycznym. W swoich audycjach oraz artykułach poruszamy bogaty wachlarz tematów z pogranicza nauki, takich jak: zjawiska paranormalne, UFO, kryptozoologia, parapsychologia, teorie spiskowe, astrologia, itd. Szczególnie gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszym archiwum audycji, w którym wysłuchacie między innymi takich radiowych hitów, jak Rozmowy Poza Ciałem, Lektury Paranormalium, Świadomy Sen: Nasz Drugi Świat, czy też obowiązkową pozycję dla fascynatów ufologii jaką są Debaty Ufologiczne Online.
 • Najnowsze posty na forum - zapraszamy do dyskusji!
  Re: Mówienie przez sen napisany 07.17.18 20:58:37
  Mówienie przez sen napisany 07.10.18 6:36:57
  prorocze sny napisany 07.08.18 11:08:56
  Re: Tajemniczy symbol napisany 07.06.18 17:37:56
 • Lądowanie i ślad UFO w Trans-en-Provence
  Dodano: 2015-06-25 17:44:46

  Wieczorem 8 stycznia 1981 roku dziwny pojazd wylądował na polu nieopodal wsi Trans-en-Provence w regionie Var w południowo-wschodniej Francji. W ciągu 24 godzin na miejsce przybyła żandarmeria. Sprawę zbadała również między innymi organizacja GEPAN. Wykryto bardzo wiele dowodów anomalnej aktywności.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Od tego się zaczęło. Obserwacja UFO przez Kennetha Arnolda w 1947 roku
  Dodano: 2015-01-25 03:39:26

  Jest to jedna z najsłynniejszych obserwacji UFO w historii. W czerwcu 1947, przelatując nieopodal góry Mount Rainier w stanie Waszyngton, pilot Kenneth Arnold zauważył eskadrę dziewięciu niezidentyfikowanych obiektów latających. Ta przygoda zmieniła jego życie na zawsze...

  CZYTAJ WIĘCEJ
Transhumanizm w "Bibliotekarium"
(dodano: 2018-04-19 02:52:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym "Bibliotekarium", które nadamy w piątek 20 kwietnia o 20:00, dotkniemy sprawy transhumanizmu. Przede wszystkim będziemy bazować na książce Richarda Morgana pt. "Modyfikowany węgiel", która przynajmniej narazie nie wzbudziła zachwytu... a przynajmniej nie u Wiktora Żwikiewicza. Bez względu na to, czy Państwa ta lektura zachwyciła czy też nie, jeśli ją znacie, to czekamy już teraz na wasze spostrzeżenia, komentarze oraz pytania do audycji.

Czytaj więcej

Eksperymenty obcych w Debacie Ufologicznej Online
(dodano: 2018-04-19 02:45:09)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie Ufologicznej Online", już w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 19:00, tematem przewodnim dyskusji będą eksperymenty obcych. Audycja będzie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia w tym temacie czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Piątek 13-go i wizyta panów z ABW
(dodano: 2018-04-13 19:20:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już dziś o 20:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastowego wydania "Bibliotekarium", czyli ABW. Tym razem, poza kolejnymi opowiadaniami (w tym jednym zawierającym... parodię "Bibliotekarium"!), Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz podzielą się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat pisania opowiadań na komputerze.

Spór sceptyków: Jedynym rzeczywistym dowodem na NDE jest weryfikowalne postrzeganie poza ciałem
(dodano: 2018-04-13 19:16:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W czasie doświadczeń z pogranicza śmierci dzieje się coś niesamowitego. Wciąż istnieją zasadnicze pytania, takie jak to, dlaczego nie każdy bliski śmierci człowiek przeżywa NDE? I czy NDE to ostatnia fantazja mózgu? Autoskopia (przebywanie poza ciałem i spoglądanie w dół) pozostaje JEDYNĄ poszlaką dającą możliwość empirycznego zweryfikowania NDE. Nawet tutaj jednak musimy zachować ostrożność...

Czytaj więcej

Debata Ufologiczna Online z Davidem Ickiem na pierwszym planie
(dodano: 2018-04-12 15:31:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia o godzinie 19:00, zapraszamy na kolejną Debatę Ufologiczną Online. Głównym bohaterem dyskusji będzie tym razem David Icke, a naszymi gośćmi będą organizatorki spotkania z Ickiem w Polsce, panie Małgorzata Mańkowska oraz Katarzyna Hącia. Audycja będzie oczywiście zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz.

Czytaj więcej

Martwy Kosmos i sekta Niebiańska Brama
(dodano: 2018-04-09 17:10:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

"Dead Space" to seria gier komputerowych cieszących się dużą popularnością, między innymi ze względu na wciągającą i intrygującą fabułę. Mało kto z grających zdaje sobie jednak sprawę, że pewne jej elementy oparte są na faktach i nawiązują do zbiorowego samobójstwa członków pewnej ufologicznej sekty...

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 901, obecna strona 6, ilość stron 151
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium