Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Świadkowie przemówią po raz siedemnasty
(dodano: 2020-05-02 02:42:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 3 maja o 22:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Podobnie jak w odcinku szesnastym, również i tym razem wysłuchamy swego rodzaju paranormalnej spowiedzi. Jakiś czas temu zadzwoniła do nas słuchaczka, która podzieliła się z nami całym szeregiem zdarzeń związanych z obserwacjami UFO oraz zjawisk łączonych z UFO.

Obserwacji bohaterka najbliższego odcinka dokonywała zarówno sama jak i w towarzystwie innych osób. Usłyszymy również opisy bliskich spotkań z zagadkowymi istotami, opisy zdarzeń przypominających wzięcie, itd. Poza tym pojawi się również wątek dziwnych odgłosów zarejestrowanych przez naszą słuchaczkę nocą (a ściślej: uchwyconych nocą przez jej smartfona).

Szykuje się zatem mała podcastowa uczta dla fascynatów UFO! Zatem do usłyszenia w niedzielę wieczorem...

Witaj, Spotify!
(dodano: 2020-05-01 19:56:21)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z przyjemnością informujemy, iż pełne archiwum naszych audycji zawitało właśnie w aplikacji Spotify. Aby nas znaleźć, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę Radio Paranormalium. Użytkownikom tej aplikacji życzymy długiego, przyjemnego i wciągającego słuchania!

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Testament Overmana
(dodano: 2020-04-22 22:18:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" szykuje się wieczór poświęcony fantastyce naukowej. Punktem wyjścia do dyskusji będzie książka dla niektórych bardzo ważna, dla sporej części miłośników s-f zupełnie nieznana. Ukazała się pod koniec lat 70-tych w serii prowadzonej przez Lecha Jęczmyka - będzie to mianowicie "Testament Overmana" Edmunda Coopera. Audycję nadamy na żywo w najbliższy piątek 24 kwietnia o 20:00, a znających twórczość Coopera już teraz zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Zostań w domu i poczytaj - o proroctwach i przepowiedniach dotyczących pandemii COVID-19
(dodano: 2020-04-13 03:42:44)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Z momentem wybuchu pandemii choroby COVID-19, miłośnicy wszelkiego rodzaju paranormaliów zaczęli doszukiwać się możliwych proroctw i przepowiedni mających odnosić się do obecnej sytuacji. Zapraszamy do lektury podsumowania i komentarza do kilkudziesięciu przepowiedni, zebranych omówionych w ramach jednej obszernej publikacji.

Czytaj więcej

Paranormalia z wizytą w Biurze Duchów
(dodano: 2020-04-08 01:50:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 19 kwietnia o 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem nasze gościnne progi przekroczy Paranormalia, czyli naczelna czarownica polskiego Internetu, autorka niezwykle popularnego kanału na YouTube.

Czytaj więcej

Bibliotekarium głosi (i omawia) Ewangelię według Węgorza
(dodano: 2020-04-08 01:34:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja na linii Żelkowski i Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół książki Patrika Svenssona "Ewangelia według Węgorza". Książki, która tak na dobrą sprawę nie do końca wiadomo o czym właściwie jest, a która z jakiegoś powodu budzi zastanowienie i niepokój.

Audycję zrealizujemy na żywo w piątek 10 kwietnia o 20:00. Tradycyjnie, tych z Państwa, którzy są już po lekturze książki Svenssona, zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tą zapowiedzią, a także w trakcie audycji - również telefonicznie.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1099, obecna strona 6, ilość stron 184
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium