Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Spotkanie z Damianem Trelą
(dodano: 2019-09-10 00:19:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Na początku października w siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia w Łodzi odbędzie się spotkanie z Damianem Trelą, poświęcone - naturalnie - różnym kwestiom związanym ze zjawiskiem UFO.

Ile jest prawdy w relacjach ludzi, którzy twierdzą, że widzą niezidentyfikowane obiekty latające? I czy sam fenomen może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego, skoro na przestrzeni lat zajmowały się jego badaniem największe mocarstwa świata? Czy relacjonowane przez świadków tzw. efekty dziwności występujące w bliskich spotkaniach z UFO świadczą o tym, że mamy do czynienia z pozaziemskimi odwiedzinami, czy też za tym wszystkim stoi jakaś paranormalna siła, która próbuje nami sterować i kontrolować nas?

Spotkanie odbędzie się 4 października o godz. 18:00. Spotkanie będzie otwarte dla wszystkich, ewentualne datki dla organizatorów będą całkowicie dobrowolne. Więcej informacji na stronie stowarzyszenia sztukadobregozycia.pl.

Przy tej okazji przypominamy, że książka Damiana Treli "Gniazda UFO" doczekała się wersji dźwiękowej.

Czytaj więcej

Wybierz się w niezwykłą podróż poza granice fizycznego świata do życia po życiu. Zapraszamy na warsztaty!
(dodano: 2019-08-28 16:30:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W imieniu organizatorów, mamy przyjemność zaprosić Państwa na jedyny w Polsce oficjalny warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce`a Moen`a. Organizatorzy przewidzieli specjalną zniżkę dla słuchaczy Radia Paranormalium! Po więcej szczegółów, kliknij w "Czytaj więcej".

Czytaj więcej

W Bibliotekarium o konwentach
(dodano: 2019-08-27 13:34:39)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" tematem głównym dyskusji będą konwenty, ze szczególnym naciskiem na zbliżający się wielkimi krokami Copernicon. Kto się tam pojawi i co się pojawi w prelekcjach? Tego dowiecie się Państwo już w najbliższy piątek, 30 sierpnia o 20:00, oczywiście na żywo. Pytania, komentarze, spostrzeżenia? - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod newsem.

Czytaj więcej

Teoria Chaosu odwołana
(dodano: 2019-08-23 21:03:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Przekazujemy informację od Michała vel Claude_mOnet: ze względu na awarię połączenia internetowego, dzisiejsza Teoria Chaosu została odwołana.

Nawiedzone miejsca, przepełnione złem...
(dodano: 2019-08-19 14:12:38)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy Ziemia może zostać skażona złem? Jak to możliwe, że istnieją obszary promieniujące negatywną energią, w których dochodzi do tragedii tak często, że przeczy to prawdopodobieństwu statystycznemu? Czy cmentarze rzeczywiście pełne są dusz zmarłych?

Na te i na wiele innych pytań spróbujemy znaleźć odpowiedź w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", już w najbliższą niedzielę 25 sierpnia o 19:00. Gościem będzie ekstrasens i psychoterapeuta Jarosław Filipek. Audycja zostanie zrealizowana na żywo, a na Państwa pytania i spostrzeżenia czekamy już teraz - zachęcamy do zamieszczania ich w komentarzach pod tym wpisem.

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Replika, audycja będzie połączona z konkursem, w którym będzie można wygrać książkę "Nawiedzenia – historie prawdziwe" autorstwa Eda i Lorraine Warren oraz Roberta D. Chase.

Czytaj więcej

Bibliotekarium zatańczy kankana
(dodano: 2019-08-15 00:18:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo, już w najbliższy piątek 16 sierpnia o godz. 20:00. W tej audycji podyskutujemy nie o jednej konkretnej książce (choć książek w ogóle będzie sporo), ale ogólnie o zjawisku literackim, jakie jest space opera. Początki ten gatunek miał co najmniej równie trudne co taniec kankan, obecnie jednak znacznie zyskała na popularności. Do audycji oczywiście będzie można dzwonić, a na Państwa spostrzeżenia na temat space oper czekamy już teraz! Zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1046, obecna strona 6, ilość stron 175
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium