Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Szósty odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2019-10-25 16:36:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku podcastu "Mówią Świadkowie" zaprezentujemy dwie rozmowy ze świadkami, którzy przekazali historie o spotkaniach z zagadkowymi humanoidalnymi istotami oraz relacje o obserwacjach UFO. Premiera w niedzielę 27 października o godz. 22:00.

"Lewa ręka ciemności" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-10-21 03:02:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie powieść Ursuli K. Le Guin pt. "Lewa ręka ciemności". Jak to ujął Marek Żelkowski, powieść - podobnie zresztą jak cała twórczość tej autorki - wbiła go w fotel, możemy się więc spodziewać, że co najmniej równie "wbijająca" będzie i audycja. Zapraszamy do słuchania oraz wzięcia aktywnego udziału w audycji już w piątek 25 października o 20:00! A tych z Państwa, którzy znają twórczość Ursuli K. Le Guin, zachęcamy do dzielenia się w komentarzach pod tym newsem swoimi spostrzeżeniami na jej temat.

Czytaj więcej

Tom Campbell ponownie w Polsce!
(dodano: 2019-10-17 11:09:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W maju 2021 roku do Polski wraca Tom Campbell, fizyk współpracujący niegdyś z NASA, współpracownik Instytutu Monroe oraz badacz zagadnień związanych ze świadomością i wirtualną rzeczywistością. Odbędą się wówczas pięciodniowe warsztaty MBT Immersive 2021. Całe przedsięwzięcie jest aktualnie na etapie planowania i organizowania, więc o dokładnym terminie oraz miejscu będziemy jeszcze Państwa informować w osobnych wpisach.

Czytaj więcej

Duchowi opiekunowie, intuicja, przeczucie, przeznaczenie. Zapowiedź "Debaty (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2019-10-11 23:14:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy opiekunowie duchowi wpływają na nasze życie? Jaka jest różnica między intuicją a przeczuciem? Czy jesteśmy prawdziwymi kowalami własnego losu, a może raczej więźniami zasad i okoliczności w jakich przyszło nam żyć? Jak gęsta jest tkanina naszego losu i czy można spojrzeć poza nią?

Na te i na wiele innych pytań postaramy się znaleźć odpowiedź w niedzielę 20 października o 19:00, w kolejnej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów".

Dzięki uprzejmości wydawnictwa Samsara, przy tej okazji zaproponujemy Państwu książkę, której treść koresponduje z tematyką najbliższej audycji - "Niewolnik. Jak przebudziłem się do życia". Ananda Dilvara. Autor przeżył śmierć kliniczną i przez wiele miesięcy przebywał w śpiączce. Przez cały ten czas słyszał i (częściowo) widział, co dzieje się wokół niego. Prowadził też niezwykłe rozmowy ze swoim przewodnikiem duchowym. Książka stanowi nie tylko piękną opowieść o niezwykłej wyprawie w głąb własnych ograniczeń i pragnień, ale jest przyczynkiem do rozmowy na temat tzw. śmierci mózgowej. Jest to manifest o duchowej wolności, która może zmienić każdego z nas. Książkę będzie można wygrać w konkursie, który będzie towarzyszył tej audycji.

Tak więc do usłyszenia 20 października wieczorem! A jeśli macie Państwo jakieś swoje ciekawe przeżycia czy spostrzeżenia w temacie opiekunów duchowych, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tym newsem.

Czytaj więcej

Zapis wykładu Damiana Treli o UFO
(dodano: 2019-10-10 02:39:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w najbliższą niedzielę 13 października o 19:00 na naszej antenie wyemitujemy zapis anonsowanego przez nas we wrześniu wykładu Damiana Treli pt. "UFO - prawda, czy mit?". Wykład odbył się 4 października w Siedzibie Stowarzyszenia Sztuka Dobrego Życia w Łodzi. Już teraz gorąco zachęcamy do słuchania!

"Bóg i Stephen Hawking" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-10-10 02:38:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" punktem wyjścia do dyskusji będzie książka Johna C. Lennox`a "Bóg i Stephen Hawking. Czyj to w końcu projekt?". Autor książki wdał się w polemikę ze Stephenem Hawkingiem, według którego to nie Bóg a prawa fizyki powołały do istnienia Wszechświat. Lennox z kolei uważa że, paradoksalnie, wywody Hawkinga w oczach czytelnika czynią istnienie Boga tym bardziej prawdopodobnym.

Audycja wystartuje w piątek 11 października o 20:00. Tym razem, wyjątkowo, będzie wyemitowana "z taśmy", liczymy jednak na feedback po premierze odcinka w komentarzach oraz na naszych czatach.

Wszystkich newsów w bazie: 1031, obecna strona 2, ilość stron 172
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium