http://naukamaturzysty.pl/nauka/new-matura-success-w-jaki-sposob-uczyc-sie-do-matury/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące ramówki czy powrotu jakiejś audycji (powody wyjaśniliśmy tutaj)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Informacja z ostatniej chwili
(dodano: 2019-02-16 20:41:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Audycja z Damianem Trelą, zaplanowana na 21:00, wystartuje z poślizgiem ok. 15-20 minut. Dlatego też, w ramach rozgrzewki, tuż przed nią wyemitujemy jeden z przygotowywanych premierowych odcinków podcastu "Z kart historii". Odcinek, naturalnie, ufologiczny :) Do usłyszenia już niebawem!

[AKTUALIZACJA] Najbliższe "Bibliotekarium" to wciąż wielka niewiadoma... ale wiadomo, że będzie na żywo!
(dodano: 2019-02-13 20:05:40)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym Bibliotekarium - tym razem na żywo - już w piątek o 20:00, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli, pojawi się gość. Na razie nie wymienimy go z nazwiska. Powiemy tylko, że jest to człowiek, który z literaturą wielką obcuje na co dzień, i to z autorami z górnej półki. Jest bowiem znakomitym tłumaczem, który ma na koncie tłumaczenia Kinga, Gibsona i wielu innych. Jest również twórcą odrodzonego kwartalnika "Feniks".

Jest tylko jeden problem: do końca nie jesteśmy pewni, czy nasz gość się będzie mógł pojawić, zrobimy wszystko żeby był na żywo, a jeśli nie to postaramy się, by mógł być nagrany.

W razie sytuacji awaryjnej, w ramach planu "B", Marek Żelkowski i Wiktor Żwikiewicz odbędą dyskusję na temat Stanisława Lema i pewnego utworu, który bywa mało zauważany - gdyż jest to niewielkie opowiadanie, o którym jednak można długo i namiętnie dyskutować...

Tradycyjnie, jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia - bądź to na temat twórczości Lema, bądź to w kwestii choćby kwartalnika "Feniks" czy polskich tłumaczeń literatury s-f - to zapraszamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach do tego newsa, oraz już w trakcie audycji na żywo.

AKTUALIZACJA: Gość właśnie dał znać, że się pojawi, a więc ujawniamy, kto nim będzie - Krzysztof Sokołowski.

Czytaj więcej

Zapowiedzi audycji z 17 lutego
(dodano: 2019-02-09 18:23:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Niedziela 17 lutego, pod względem niezwykle wartościowych pod względem poznawczym audycji na żywo, zapowiada się naprawdę przebogato!

O godzinie 19:00 wystartuje kolejna "Debata (nie)kontrolowana" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Gościem specjalnym audycji będzie Izabela Konwińska, absolwentka brytyjskiej Past Life Regression Academy, członek międzynarodowego Spiritual Regression Therapy Association, certyfikowana terapeutka regresywna. Głównym tematem rozmowy będzie oczywiście terapia regresywna. jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące tego tematu, to zapraszamy już teraz do zamieszczania ich w komentarzach pod tym newsem.

Zaraz po debacie, około (podkreślmy to słowo: około) 21:00 antenę, również na żywo, w imieniu królestwa "Czasu Snu" przejmie YuBy i jego goście - uczestnicy Konwentu Wiedzy Alternatywnej. AKTUALIZACJA: Z powodu nieprzewidzianych trudności, audycja "Czas Snu" odbędzie się w innym terminie. Ale będzie!

Czytaj więcej

"Gniazda UFO" - audycja z konkursem!
(dodano: 2019-02-06 13:44:06)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W sobotę, 16 lutego o godz. 21:00, zapraszamy na specjalną audycję na żywo. Będzie to wywiad z Damianem Trelą, a punktem wyjścia do dyskusji będzie jego wydana niedawno książka pt. "Gniazda UFO". Którą to zresztą książkę będzie można wygrać, bowiem audycja połączona będzie z konkursem :)

Jeśli macie Państwo pytania do Damiana, to zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach do tego newsa. Będzie również możliwość zadzwonienia na antenę w trakcie audycji.

Czytaj więcej

"Korzenie totalitaryzmu" w Bibliotekarium
(dodano: 2019-01-30 02:37:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym odcinku "Bibliotekarium" w piątek krótko po 20:00 punktem wyjścia do dyskusji na linii Żelkowski vs Żwikiewicz będzie książka Hanny Arendt "Korzenie totalitaryzmu". Jeśli macie Państwo jakieś spostrzeżenia w kwestii książki czy systemów totalitarnych w ogóle, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach (przypominamy, że z przyczyn od nas niezależnych audycja tymczasowo emitowana jest jako podcast).

Czytaj więcej

Debata (nie)kontrolowana o DMT
(dodano: 2019-01-30 02:33:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższej "Debacie (nie)kontrolowanej" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów", którą zaplanowaliśmy na niedzielę 3 lutego o godz. 19:00, tematem głównym audycji będzie DMT, czyli dimetylotryptamina - substancja odpowiadająca za całą gamę doświadczeń określanych jako mistyczne, paranormalne, etc. Punktem wyjścia do dyskusji będzie zaś książka Ricka Strassmana "DMT: Molekuła Duszy". Jeśli macie Państwo jakieś pytania czy spostrzeżenia w temacie DMT, to zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 970, obecna strona 2, ilość stron 162
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium