Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Świadkowie znów mówią o UFO
(dodano: 2021-01-22 02:55:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W 27. odcinku podcastu "Mówią Świadkowie" szykuje się niezła uczta dla fascynatów UFO. Uczta, można powiedzieć, mocno przyprawiana, bowiem kilku relacjom towarzyszyć będzie prezentacja zdjęć, nagrań wideo i innych materiałów ilustracyjnych (szkice i mapki) udostępnionych przez świadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów latających. Materiały te będą zarówno wyświetlane na wideo jak też udostępnione w opisie tej audycji w naszym archiwum. Premiera podcastu już w sobotę krótko po północy. Zapraszamy do słuchania!

Do Biura Duchów zawita Harry Potter
(dodano: 2021-01-09 14:32:58)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już w niedzielę 17 stycznia o godzinie 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z Wizytą w Biurze Duchów". Tym razem będzie bardzo magicznie, gdyż wraz z naszym gościem, dr hab. Agnieszką Kobrzycką, będziemy odkrywać tajemnice Harry`ego Pottera!

Czytaj więcej

26. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2021-01-02 03:31:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rok 2021 w Radiu Paranormalium rozpoczynamy od czegoś ciekawego, mając zarazem nadzieję, że dwudziesty szósty już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie" nie będzie jedynym ciekawym elementem najbliższych 365 dni, zarówno w radiu (o co akurat się nie martwimy) jak i poza nim.

Ten odcinek wypełni w całości zapis rozmowy z naszą słuchaczką, która podzieliła się licznymi przeżyciami zahaczającymi o kontakt z tamtą stroną. Pojawi się również wątek ufologiczny - a będzie nim pewne wspomnienie wyciągnięte z głębokich czeluści pamięci tej kobiety podczas sesji regresji hipnotycznej, dotyczące spotkania z szarakami.

Zapraszamy do słuchania już w niedzielę 3 stycznia o 22:00!

Bibliotekarium i Konrad Fiałkowski
(dodano: 2020-12-28 03:10:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W pierwszym w roku 2021 wydaniu "Bibliotekarium" dyskusja będzie się toczyła wokół twórczości Konrada Fiałkowskiego, ze szczególnym uwzględnieniem "Kosmodromu". Premiera audycji na naszej antenie już 1 stycznia o godzinie 20:00. Uwaga: audycja wyjątkowo będzie odtworzona "z puszki", więc z ewentualnymi komentarzami, spostrzeżeniami itd. warto się pospieszyć - nagrywać będziemy w środę po południu. Zapraszamy do dzielenia się spostrzeżeniami w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

25. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-12-24 18:02:22)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ten zdecydowanie mało ciekawy rok 2020 dobrze byłoby zwieńczyć czymś ciekawym, a najlepszym na to sposobem jest spędzenie niedzielnego wieczoru z Radiem Paranormalium i wysłuchanie kolejnego, 25. już odcinka podcastu "Mówią Świadkowie". Wysłuchamy wówczas kolejnej już w historii tej audycji paranormalnej spowiedzi, w trakcie której słuchacz podzielił się całą serią historii o spotkaniach z UFO i zjawiskami paranormalnymi. Dużo z tej rozmowy wyciągną zarówno osoby interesujące się tematyką ufologiczną (w tym spotkaniami z bedroom visitors), jak również pasjonaci tematyki duchów, nawiedzeń, kontaktów ze zmarłymi, OOBE, itd. Do usłyszenia w niedzielę o 22:00!

Bibliotekarium wybiera się na Księżyc
(dodano: 2020-12-16 15:27:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W ostatnim w roku 2020 wydaniu "Bibliotekarium" na żywo dyskusja będzie się toczyła wokół książki Normana Mailera pt. "Na podbój Księżyca". Jest to literacki reportaż dający obraz pierwszej wyprawy człowieka na Księżyc. Mailer nie tylko przedstawia te wydarzenia, ale również snuje refleksje na temat psychiki człowieka, na temat maszyn oraz problemów współczesnej Ameryki.

Audycję nadamy w najbliższy piątek 18 grudnia o 20:00, a na Państwa refleksje i spostrzeżenia dotyczące zarówno książki Mailera jak i w ogóle wypraw na Księżyc czekamy już teraz - zapraszamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1125, obecna strona 2, ilość stron 188
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium