Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Do studia Bibliotekarium wbiegł kocur Brunona Kadyny
(dodano: 2020-09-10 17:03:07)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro zapraszamy na kolejny odcinek "Bibliotekarium" na żywo. Tym razem gościem audycji będzie znany już Państwu Bruno Kadyna, a dyskusja będzie się toczyła wokół jego wydanej niedawno powieści pt. "Kocur". Słyszymy się o 20:00, a jeśli macie Państwo jakieś pytania czy komentarze do gościa, to zachęcamy do dzielenia się nimi w komentarzach pod tą zapowiedzią już teraz.

Czytaj więcej

Terlecki w Bibliotekarium...
(dodano: 2020-08-27 15:17:35)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

...ale na szczęście nie Ryszard a Wojciech :) Już jutro o 20:00 w kolejnym wydaniu "Bibliotekarium" zapraszamy na spotkanie ze znanym już Państwu pisarzem, Wojciechem Terleckim, autorem powieści "Era Zwodnika". Zaprezentujemy również wybrane fragmenty powieści. Audycja wyjątkowo będzie wyemitowana z taśmy, liczymy jednak na feedback w postaci komentarzy. Do usłyszenia!

23 sierpnia 23. odcinek podcastu "Mówią Świadkowie"
(dodano: 2020-08-22 21:08:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Już jutro na naszej antenie będzie miała miejsce ekstremalnie rzadka sytuacja: nowy odcinek "Mówią Świadkowie" zaledwie tydzień po poprzednim oraz numer odcinka pokrywający się z dniem miesiąca. Tym razem cały odcinek wypełnią relacje o kontaktach z zaświatami. Będzie trochę o przeżyciach z pogranicza śmierci i trochę o przekazach od zmarłych. Do usłyszenia o 22:00!

W Biurze Duchów o nawiedzonych miejscach. Audycja z Michałem Stonawskim
(dodano: 2020-08-19 22:13:12)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W niedzielę 6 września o godz. 19:00 zapraszamy na kolejną "Debatę (nie)kontrolowaną" z cyklu "Z wizytą w Biurze Duchów". Tym razem gościem audycji będzie Michał Stonawski, autor niezwykle interesującej książki "Paranormalne".

Czytaj więcej

Świadkowie przemówią po raz dwudziesty drugi
(dodano: 2020-08-15 03:15:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 16 sierpnia o godz. 22:00 zapraszamy na kolejny, dwudziesty drugi już odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Tym razem wypełnią go w całości relacje o UFO oraz zjawiskach łączonych z UFO. Usłyszymy między innymi ciekawy opis spotkania z sypialnianymi gośćmi, znanymi pod angielską nazwą bedroom visitors.

Bibliotekarium zaprasza i (wbrew tytułowi omawianej książki) nie hejtuje
(dodano: 2020-08-12 02:42:16)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo punktem wyjścia dyskusji będzie książka Jarosława Jakubowskiego zatytułowana "Hejter". Swoją obecnością zaszczyci nas zresztą sam autor. Naturalnie, tych z Państwa, którzy znają już tę lekturę, gorąco zachęcamy już teraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią. Słyszymy się na żywo w piątek 14 sierpnia o 20:00!

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1104, obecna strona 2, ilość stron 184
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium