Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
COVID-19: wielkie kłamstwo w wykonaniu mediów
(dodano: 2020-05-06 22:27:15)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Gdy przeprowadzimy sekcję zwłok informacji medialnych o COVID-19 (a taka sekcja z pewnością będzie), jasne się stanie, że wirus wcale nie był Czarną Śmiercią - właściwie to trudno nawet przyrównać go do najgorszej grypy - pisze dziennikarz i publicysta Joseph Curl w swoim felietonie, do lektury którego w wersji polskiej niniejszym zapraszamy.

Czytaj więcej

Niedzielny wieczór z Igorem Witkowskim. Zapowiedź kolejnej "Debaty (nie)kontrolowanej"
(dodano: 2020-05-06 02:19:01)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 10 maja o 19:00 zapraszamy na kolejną audycję z cyklu "Debaty (nie)kontrolowane: Z wizytą w Biurze Duchów". Audycja szykuje się tym razem wyjątkowo gorąca. Naszym gościem będzie Igor Witkowski - pisarz, dziennikarz, autor bestselerowej serii "Instrukcje przebudzenia", doskonale znany z programów telewizyjnych i radiowych a także licznych spotkań w Księgarni-Galerii "Nieznanego Świata". Był również redaktorem naczelnym miesięczników "Technika Wojskowa" i "Druga Wojna Światowa".

Czytaj więcej

Bibliotekarium i Zły Świat
(dodano: 2020-05-06 00:37:00)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższym wydaniu "Bibliotekarium" na żywo, dyskusja na linii Żelkowski vs Żwikiewicz vs Słuchacze będzie się toczyła wokół książki Tomasza Andrzejewskiego pt. "Zły Świat". Audycję nadamy w piątek 8 maja o 20:00, a tych z Państwa, którzy znają już tę lekturę, już teraz gorąco zachęcamy do dzielenia się spostrzeżeniami na jej temat - możecie to robić w komentarzach pod tą zapowiedzią.

Czytaj więcej

COVID-19 i kwarantanna: Czyżby globalny eksperyment na żywym organizmie ludzkości?
(dodano: 2020-05-03 15:52:59)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bez względu na pochodzenie COVID-19, reakcja na tego wirusa doprowadziła do serii drastycznych i bezprecedensowych zmian na poziomie globalnym. Dystopijna przyszłość dzieje się teraz. Czas przyjrzeć się temu, jak pandemia przyczyniła się do uruchomienia największego eksperymentu społecznego w historii ludzkości.

Czytaj więcej

Promocja na majówkę w sklepie Prekognicja.pl
(dodano: 2020-05-02 21:30:43)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Właśnie nadarzyła się świetna okazja do uzupełnienia sobie biblioteki nagrań do medytacji - w sklepie Prekognicja.pl do końca niedzieli obowiązuje promocja na większość albumów. Zachęcamy do korzystania!

Świadkowie przemówią po raz siedemnasty
(dodano: 2020-05-02 02:42:51)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższą niedzielę 3 maja o 22:00 zapraszamy na kolejny odcinek podcastu "Mówią Świadkowie". Podobnie jak w odcinku szesnastym, również i tym razem wysłuchamy swego rodzaju paranormalnej spowiedzi. Jakiś czas temu zadzwoniła do nas słuchaczka, która podzieliła się z nami całym szeregiem zdarzeń związanych z obserwacjami UFO oraz zjawisk łączonych z UFO.

Obserwacji bohaterka najbliższego odcinka dokonywała zarówno sama jak i w towarzystwie innych osób. Usłyszymy również opisy bliskich spotkań z zagadkowymi istotami, opisy zdarzeń przypominających wzięcie, itd. Poza tym pojawi się również wątek dziwnych odgłosów zarejestrowanych przez naszą słuchaczkę nocą (a ściślej: uchwyconych nocą przez jej smartfona).

Szykuje się zatem mała podcastowa uczta dla fascynatów UFO! Zatem do usłyszenia w niedzielę wieczorem...

Wszystkich newsów w bazie: 1092, obecna strona 4, ilość stron 182
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium