pielgrzymki do guadalupeNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Wyświetlam najnowsze 400 komentarzy
Bafillo Bill napisał(a): Russell nie masz racji. Zawsze możesz włączyć sobie kreskówki choćby na YT. Wnoszą tyle wspaniałych treści i choć nie wnoszą tyle konkretnych treści metorycznych, to wiele uczą. Co to dzwoniących to mówią wiele, faktycznie, ale zawsze na temat. Jeśli Tobie się to nie podoba, zadzwoń do audycji i porozmawiaj o tym z Michałem. Nikt nikogo do niczego nie zmusza!!!!
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

Marek 79 napisał(a): Odnośnie opowiada Pani Anny. Przywołam film pt DRABINA JAKUBOWA - podobna konwencja. Film sam w sobie nie daje odpowiedzi gdzie jest granica między życiem a śmiercią. Podobnie jak w prezentowanym opowiadaniu, niesie więcej pytań i niejasności. Czym tak naprawę jest życie, świadomość, interakcje międzyludzkie, rzeczywistość? Jeśli ktoś lubi klimaty Pani Ani - ja lubię - to musi obejrzeć ten film ( i to tak jak zaleca Marek w przypadku prezentowanego opowiadania .... kilkukrotnie ). Na koniec dodam, że podzielam opinię Wiktora. Tytuł za krótki. A właściwie tytuł mógłby naprowadzić na pewne rozwiązania albo sprawić aby naprowadzić na kilka nowych pytań,robiąc to opowiadanie smaczniejszym. Pozdrawiam i dziękuję.
(komentarz do audycji ABW #030)

Marek 79 napisał(a): Kontynuując swój monolog i podróż po prozie Pani Joanny, chciałbym potwierdzić, że jestem po DZIEDZICTWIE VON BECKÓW. Książka na tyle urzekła, że sięgnąłem po cykl "Zemsta i przebaczenie -Narodziny gniewu (Tom 1). Zupełnie inny klimat - przynajmniej na początku - ale i tak z przyjemnością doczytam do końca i podzielę się krótką opinią.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 47)

Jaro napisał(a): https://youtu.be/0tPNUDqoXPo
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

m napisał(a): hip hopolo
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Magda napisał(a): Napiszesz do mnie ? Na email?
(komentarz do artykułu Księga zaklęć)

Marylka napisał(a): Hmm nie bardzo rozumiem
(komentarz do artykułu Księga zaklęć)

selavi napisał(a): @Ivellios dzięki wielkie :)
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Ivellios napisał(a): Wszystko jest u YuByego do ściągnięcia z Dysku Google: https://drive.google.com/drive/folders/16_nFYt k4hacz10oq2bEVMmwQO9aP-ak M
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Klod sobie sam wyprał mózg prawicowo ojczyźnianą paplaniną jakiej ostatnio jest natłok w internetach. Nie twierdzę, że lewacka paplanina w mainstreamie jest lepsza po prostu dla mnie jest tym samym co bogo ojczyźniane prawicowe pierdolenie kotka za pomoca młotka. Bo i to i to jedzie na tym samym zakłamanym schemacie socjotechnicznym dla prostaków
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): a wiesz może co się stało z archiwum radia na fali? Można gdzieś dorwać całą kopię bo jakieś pojedyncze audycje są powrzucane na yt ale jest to rozsypane po różnych kanałach. Tomek mógł chociaż gdzieś wrzucić kopię całego archiwum na jakieś mega albo nawet chomika jak już zaorał radio a tak wszystko poszło w niebyt. Głównie chodzi mi o stare audycje Dachtery jak miał swój podcast w rnf i kilka innych fajnych audycji jeszcze za dobrych początków radia na fali
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Russell Gunn napisał(a): I te męczące pauzy. Chłopie zrób dwie godziny a soczyście! Ten ziomek z Żywca niech juz lepiej nie dzwoni bo nie dosc ze ledwie go slychac to jeszcze nic nie wniosi. Kolega z uk na szczescie nie dzwonil bo by znow bylo sto razy "dokladnie" i jeszcze ten gość od "no tak".... Pogawedki o niczym zajmuja polowe czasu i nic poza uwielbieniem prowadzacego nie wnosza. Żadnej tresci merytorycznej.
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

Ginter napisał(a): A telefon dalej nie dziala :) Michal podaj numer na nokie z linuxem moze tam bedzie mozna sie dodzwonic ;)
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

złomek napisał(a): To nie jest problem wtórności tematu, tylko wtórności samej teorii chaosu. Przeczytanie artykułu na wiki o paradoksie Fermiego zabiera 10 minut i można się z niego wielokrotnie więcej dowiedzieć niż z paru godzin gadania. Ale Claude woli po raz kolejny od zera tłumaczyć skalę Kardaszewa i jego własną jej interpretację, co robi co dwa tygodnie, i ma coraz więcej takich stałych fragmentów gry. Na dobrą sprawę jakby podmienić dwie godziny z środka audycji na środek dowolnej innej z tego roku, to nikt by się nawet nie połapał.
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

helmut55 napisał(a): Cud nie ma jasnej definicji, a jest postrzegany jedynie jako coś niewyjaśnionego. Cud to coś, czego w danej chwili nie wyjaśniła nauka. Kiedyś i dziś za cud postrzegane są remisje tzw. nieuleczalnych chorób. Co dziś nieuleczalne, jutro już jest niegroźne, na co wiele przykładów niesie historia. Do dzisiaj za cud uważa się ozdrowienie jakiejś zakonnicy, która modliła się do JPII. Niestety dowody na to nie mają żadnych podstaw naukowych. To tylko znajdowanie osoby, która ozdrowiała i przyznaje się do modlitw do określonego świętego. Naukowy dowód byłby wtenczas, gdyby wybrano dwie reprezentatywne grupy chorych, pierwszej odstawiono medykamenty, a zaangażowano grupy modlitewne np. arcybiskupów z papieżem na czele, a drugą poddano klasycznemu leczeniu akademickiemu. Nikt na taki eksperyment się nie zgodzi, bo wynik jest w 100% pewny. Nie koniecznie musiała by to być choroba nieuleczalna, a zwyczajna angina, a wtenczas wynik byłby zastraszający dla Kościoła i jego teorii.
(komentarz do artykułu Powrót buddyjskiego lamy)

retsen napisał(a): a ja myslalem ze spowiedz wymyslili ksieza czy tez watykan w celu wiekszej kontroli ciemnego ludu ktoremu wciskali te ciemnoty o wiecznym życiu w raju lub ewentualnie tymczasowym życiu w czyśćcu jak sie wczesniej wykupią u ksiedza dobrodzieja :)
(komentarz do audycji Odc. 008 - Transformacja podświadomości)

Ivellios napisał(a): Rok 2018, słuchaj audycji spiskowej z wątkami o UFO i oczekuj czegoś nowego...
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

Mary napisał(a): Nic nowego z tej audycji sie nie dowiedzialam, to wszystko bylo juz powiedziane w debatach i tysiacu ksiazek. Nuda na poziomie XX w.
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

marq napisał(a): Na Księżycu mieszkają "Czarni" i TAK ich trzeba nazywać ponieważ taka nazwę noszą w całym naszym Wszechświecie, podobnie jak Ziemia w naszym wszechświecie a może i także we wszechświatach sąsiednich nosi nazwę E432 Station - Stacja / Przystanek E432 !! Zadaniem Czarnych jest obrona od "Niskich Wibracji" generowanych przez część Obcych, Ziemian i całej Ziemi, ponieważ takie środowisko Niskowibracyjne są arcy komfortowymi warunkami do życia przez Czarnych, dla ich naturalnej biologii.
(komentarz do audycji 75. Debata Ufologiczna Online: Tajemnice Srebrnego Globu. Obcy na Księżycu)

Ivellios napisał(a): O widywaniu bóstw i innych ważnych z takiego czy innego powodu postaci Tom Campbell wspomina w innym wywiadzie, który aktualnie jest w trakcie tłumaczenia. Według niego, jeśli Większy System Świadomości ma nam coś ważnego do przekazania, to robi to, "podszywając się" pod jakąś ważną dla nas postać. W przypadku osób religijnych będzie to np. Jezus Chrystus, Maryja, jakiś święty, Mahomet, itd. Może też "podszyć się" pod bliskiego nam zmarłego, np. pod matkę. I tak przykładowo we śnie spotykamy się i rozmawiamy z Jezusem, matką, itd. a tak naprawdę to Większy System Świadomości używa wizerunku danej postaci, żeby nam coś przekazać. W końcu bardziej poważnie potraktujemy słowa wypowiadane przez matkę niż np. przez gadającego trójgłowego psa ;-)
(komentarz do artykułu Wiara, religia i Bóg w szerszym ujęciu. Wywiad z Tomem Campbellem)

mirekfrombellator napisał(a): Brakuje mi weryfikacji doświadczeń ludzi którzy w oobe widzieli Jezusa, lub jakieś inne bóstwo. Czy to co widzieli jest prawdziwe? A co z tymi którzy twierdzą że to jest ponad systemy wierzeń ? Nadal unika się trudnych tematów. Ale tak ogólnie mi się podobał ten wywiad.
(komentarz do artykułu Wiara, religia i Bóg w szerszym ujęciu. Wywiad z Tomem Campbellem)

Ivellios napisał(a): A w międzyczasie "się tłumaczy" kolejny wywiad z Tomem, tym razem poświęcony szerszemu spojrzeniu na intuicję :)
(komentarz do artykułu Wiara, religia i Bóg w szerszym ujęciu. Wywiad z Tomem Campbellem)

JustMe napisał(a): Podziękowania!
(komentarz do artykułu Wiara, religia i Bóg w szerszym ujęciu. Wywiad z Tomem Campbellem)

WNoth napisał(a): Claudeowi wyprali mózg w Izraelu i dlatego jego audycje są na tak wysokim poziomie. Matrix reaktywacja! Please.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Ciszej jedziesz dalej zajedziesz. Mowa jest srebrem a milczenie złotem. Uczymy się mówić 3 lata, a milczeć uczymy się całe życie itd. Nikt nam nic nie ujawni, nikt prawdy nie objawi. Tak jest na ziemi i tak samo w kosmosie. Jesteś ciekawy, to sam odkryj prawdę, albo idź spać i więcej o tym nie myśl.
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

Mariusz napisał(a): Cloude, Ator tłumaczy wiele spraw w taki sam sposób jak Ty. Otwiera oczy wielu ludziom, podobnie jak Ty, powinieneś przestać czuć do niego niechęć, właściwie różnica pomiędzy Wami jest taka, że on na tym zarabia a Ty nie. Karmisz złego wilka w sobie przez takie myślenie. Ator traktuje spiski z dystansem ale jednocześnie jest niezwykle merytoryczny.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): A czemu mafia, która wraz ze skorumpowanym wojskiem, policją i politykami, przerzuca tony narkotyków przez Polskę, się nie ujawnią? Są bogaci, silni i mają większą wiedzę, niż przeciętny Kowalski, także technologiczną, no to tylko się ujawnić, najlepiej we wiadomościach wieczornych TV. I jeszcze Watykan powinien się ujawnić z ambon w kościołach, że finansuje tę imprezę, ku uciesze ludu pobożnego miast i wsi. Jak szaleć - to na całego.
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

m napisał(a): idz dziadu przed kino np. i mów ludziom że na złe filmy chodzą, hehehe debil
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

marq napisał(a): Właśnie, jestem pełen podziwu na etapie zszokowania, jak Ludzie, Osoby mówiące o sobie, że są uświadomieni, oświeceni, duchowo rozwijający się a jednocześnie dziwiący się, że kosmici się nie Ujawniają !!?? Cloudemonet powiedziałeś nt dokładnie Wszystko: ! Osoba "duchowo rozwijająca się, dziwiąca się, ze jest brak Ujawnienia od strony Kosmitów" - tych rzeczywistych fizycznych odwiedzający Ziemię" [?] Czy może istnieć większy paradoks ignorancji polegający na tym, ze osoby ponoć pracujące nad wzrostem swej świadomości i duchowości nie potrafią Ocenić Swojej Własnej Cywilizacji ????
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

Sado napisał(a): To deklaracja kogoś kto zrozumiał miernotę tego pana spikera.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Sado napisał(a): Kto odsłucha tego bełkotu, sam sobie winny...
(komentarz do audycji 16 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=a_rjNGeZekc To były czasy! :) 2012 r. Marcin Dachtera jeszcze chciał mówić, tak samo Koukman, Mapet chyba ujarany, ale gada z sensem. Co się stało w tzw. między czasie? Zestarzeliśmy się ?! Ależ skąd! Trole zrobiły swoje. I nikt mnie nie przekona, że odbyło się to bez inspiracji celowej. Bo ten schemat działania służb oglądam całe moje życie, zawsze jest to samo :) Ale da się to zmienić na lepsze.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=jgh10of6DKA Tu macie plebs i coś napiszę, jeśliby Wolfgang Amadeus Mozart zmartwychwstał i usłyszał to, to by się rozpłakał, uściskał tych chłopaków i podał im ręce. I jestem tego pewny. Taka jest muzyka, powinna mieć to coś i wywoływać emocje :)
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): @selavi to co teraz zapodałeś jest straszne, ale i Ostry jest słaby. Wszystkie Twoje linki przesłuchałem, dzięki. Ghostface Killah - świetna! Ja słucham i wyższych sfer i plebsu, wszystko co mi się podoba jest dla mnie ok. De gustibus non disputandum est, tak więc, nie wkurzaj się za bardzo, jak gadasz o muzyce :) Pozdrawiam
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Max napisał(a): Jest takie zaburzenie psychiczne , nie pamiętam nazwy niestety, polegające na tym że ludzie na emigracji patologicznie nienawidzą wszystkiego co z ich ojczyzny , krytykują i gardzą wszystkim , obrażają pozostających w kraju rodaków zarazem wielbiąc i ubóstwiając bezkrytycznie wszystko co mają w kraju w którym obecnie przebywają . Obrażanie i pouczanie Polaków w Polsce przez byłych Polaków na emigracji to norma - mają się za lepszych bo zarabiają więcej - nie zwracając uwag że większość pieniędzy muszą wydawać na utrzymanie , lekarzy i czynsz ... często siedzą na zasiłkach , łądują narkotyki i alkohol w siebie , siedzą zamknięci w pokoju całymi dniami , bo na wycieczkę do centrum metrem nie stać , albo nie znają języka .Nic nikomu nie mówiąc , mieszkają w jednym pokoju wynajętym z szeregówki landlorda lub domku kilkupokojowym w innymi emigrantami ze wspólnym kiblem i kuchnią. Jak trzeba się pokazać i błysnąć majątkiem to robią foty przy cudzych autach i domach jak to robili Polacy w USA w latach 70 - tych . Duma z mieszkania w Londynie , poczucie wyższości , pogarda dla kraju z którego wyjechali i dla ludzi którzy tam zostali . Namawianie ich do wychodzenia na ulicę ," działania " choć to nic nie da ... poza rozlewem krwi może . Ostatnio takie zachowanie i objawy zaobserwowane u Michała - wcześniej morze jadu , pogardy dla Polski i nienawiści wylewało się z ust Tomasza w końcowych miesiącach umierania Radia na Fali . " I dont know , mieszkam w Londynie od 10 lat ... Men ... "
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Russell Gunn napisał(a): Klodzik po prostu ma juz swoje lata i pesel go uciska. Ja rozumiem ze mozna byc retro i lata 90-te uwazac za najlepsze ale chcac wypowiadac sie na jakies tematy najpierw ogarnij temacik choc po wierzchu bo sie kompromitujesz.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): @pers portalu? akurat RP to porządne radio z porządnymi audycjami także ocb? Klodzik też nie jest zły, jakiś tam warsztat ma i wypuścił kilka fajnych audycji ale niestety ostatnio się uwstecznił i to bardzo co mu wyjaśniliśmy po troszu :)
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): i coś z klasyków muzyki nizin społecznych :) https://www.youtube.com/watch?v=2XxEbwNz3Tc
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Jak już schodzimy na jazz to od siebie dodam Emy, zawsze kręciła bekę z popowych laleczek pokroju Beyonce czy Rihany na rozdawaniu nagród Grammy. Nie ma się co dziwić na scenie zero ściemy, piguła i robimy prawdziwą muzykę (choć zdarzały się też wtopy jak przesadziła z używkami :) btw. świetny głos, jak dla mnie najlepszy wokal jazzowy XXI w. szkoda, że tak mało nagrała. https://www.youtube.com/watch?v=MsV35U_fE5A https://www.youtube.com/watch?v=RufDgvPv6Fs
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

dejwid ajk napisał(a): Po co szyfrować kiedy można wrzucić na dysk grafiki spiskowe Davida Deesa i wywracać światopogląd agentów mossadu?
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

pers napisał(a): dziwie sie ze jeszcze obrońca tego portalu nie zabrał głosu hahahahaha - wiadomo o kogo chodzi hahaaha
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

marq napisał(a): A poprzez Serbie i swego brata /Kuzyna będącego blisko Tito w Jugo Partizana, znaczną część swych wynalazków i patentów w dużej mierze z okresu Wiedeńskiego Tesli, Podarował Tesla mnóstwo ww. technologi Organizacji Tito, który w zamian za DWIE arcy ważne sprawy dla Krajów (Jugosławia znaczy mniej więcej tyle co Słowiańszczyzna Południowa lub inaczej ziemia południowych Słowian), wymienił z CCCP. Owe dwa Punkty to zgoda iż Jugosławię wyzwoli Partyzantka Tito bez udziału wojsk CCCP oraz aliantów oraz na wolności polityczno-społeczne za co Tito będzie sterował Państwem jako P. Socjalistycznym, ale wg własnej wizji i strategii. Tej Wolności pozostałe KDL`e bardzo Jugosłowianom zawiścily !
(komentarz do audycji XXII Debata Ufologiczna Online: Nazistowskie UFO (dokończenie))

marq napisał(a): 08min - Die Glock e - Próby przed bezpiecznym powrotem Lądownika Księżycowego do czekającego nań na orbicie okołoksiężycowej Statku Orbitera, w Programie Księżycowym Apollo. Przecież ten latawiec zwany lądownikiem - pokazany Wszechziemskiej gawiedzi a ile zdołałby Opaść - nie wylądować - na Księżycu, to na 100% nie byłby w wstanie podnieść 3 astronautów wraz z setkami kg gruzu księżycowego, a następnie nabrać takiego przyspieszenia że zdążał za każdą kolejną ekspedycją Apollo doganiać orbiter i precyzyjnie się z nim łącząc co wymagało precyzyjnego i w sile ciągu i w odpowiednim czasie rozpocząć hamowanie. To jest ta ukryta część programu Apollo - jak wyglądał i czym był napędzany lądownik księżycowy Kilku misji Apollo ..... ???
(komentarz do audycji XXII Debata Ufologiczna Online: Nazistowskie UFO (dokończenie))

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=GaO55vCnLxQ The Doop-Bop - Miles Davis :) https://www.youtube.com/watch?v=WBjrK72webY Fu schnickens - true Fuschnick
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): a i tak mi się przypomniało tu jeszcze mam dla Klodzia ignoranta kawałek do przesłuchania Ghostfacea z Niną Simone (pewnie też nie wie nawet kto to jest skoro dla niego to dno i niziny społeczne) https://www.youtube.com/watch?v=byJzL1kprdo
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

elavi napisał(a): do tego 10 letni rozklekotany lapek z równie starym i zasyfionym systemem w którym nawet psy mogą sobie grzebać (sam się zresztą tym chwali, pewnie nigdy nie słyszał o tak trywialnych i podstawowych rzeczach w dzisiejszych czasach jak FDE :) https://makeameme.org/meme/kura-kiedy-to-5b 1d3a
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Ogólnie to jazz zawsze gdzieś zazębiał się z hip hopem, tu kolejny przykład duetu świetnej niestety już nieżyjącej jazzmanki Amy Winehouse i rapera Ghostfacea: https://www.youtube.com/watch?v=kguV14mHYEU Dlatego jak ktoś twierdzi, że hip hop to muzyka nizin społecznych to po prostu nie ma żadnego pojęcia o tej muzyce, można nie lubić takiej muzy ale twierdzenie, że to dno jest maksymalną ignorancją
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Warto też dodać, że Urbaniak robił naprawdę dobre kawałki jazzowo-hiphopowe z Ostrym i Miką: https://www.youtube.com/watch?v=xos2hmt8Myk https://www.youtube.com/watch?v=Ge8Rn-WHRPU https://www.youtube.com/watch?v=ERqzrkDSnsY btw. Mika to córa Urbaniaka :)
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Fantasta napisał(a): Nadal masz nokie na linuxie?? :))))
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Xaos napisał(a): Zrobi o tym audycję za 2-3 miesiące (Jak każdy inny portal czy radio przeora na wszystkie sposoby ten temat) albo zapomni na rok i potem zrobi audycję na kolanie.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Antares napisał(a): Bardzo interesujące obserwacje niezidentyfikowanych obiektów nad Irlandią w dniu 9 listopada 2018: https://globalnews.ca/news/4658094/ufo-sight ings-ireland-pilots/ https://news.sky.com/story/ufo-investigate d-in-ireland-after-multip le-aircraft-sightings-115 52908 https://www.theguardian.com/world/2018/nov/13/iri sh-authorities-investigat e-ufo-sightings-by-commer cial-pilots Z tego co wczoraj widziałem w telewizji Sky zjawisko było widziane nie tylko przez pilotów ale też przez obserwatorów znajdujących się na powierzchni naszej planety. Trudno mi jednak coś bliżej napisać bo ta relacja telewizyjna to było takie "dużo słów, mało istotnych szczegółów", sporo było o pilotach i samolotach, prawie nic o trajektorii obiektów, rzędzie prędkości, kierunku przelotu, etc.
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze najciekawsze relacje (10 czerwca 2018))

Jaro napisał(a): Podpowiadam panu redaktorowi ze jednak mamy utalentowanych muzykow w naszym kraju. Jedynym skrzypkiem ktory gral z Milesem byl Michal Urbaniak na plycie TUTU , cos sie panu pokrecilo znow. A i dodam jeszcze ze panski popis wokalny sugeruje ze sluchu to pan nie masz niestety. Proponuje wiecej nie wykonywac piesni na antenie :)))
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Gacek napisał(a): Michal i tak powie, ze jestesmy trolami bo nie zgadzamy sie z jego opinia. Czekajcie naspetnego odcinka w ktorym uslyszycie. Czytalem komentarze na stronia radia ale tam 99% troli komentuje. Hmmm
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

selavi napisał(a): Ten Gryguć to taki prostaczek, który znalazł sobie jedną prawilną odpowiedź na problemy trawiące współczesny świat, tą odpowiedzią są oczywiście żydzi. Szkoda tylko, że gostek zapomniał o jednej fundamentalnej sprawie, że wielki kapitał, który zawsze finansuje obie strony konfliktu jaki by ten konflikt nie był nie ma żadnej narodowości ani wyznania. Całą tą nagonkę i wiarę w to, że to żydzi wszystkim sterują i rządzą skomentował kiedyś bardzo ładnie Bartosiak, iż to po prostu pokazuje jaki tzw. soft power mają żydzi, że dosłownie bezwysiłkowo osiągnęli to iż większość ludzi przeważnie prostych bez fundamentalnej wiedzy, wychodzi z błędnego założenia iż wszystkim sterują żydzi. Osobiście byłem w niemałym szoku, że klodzio dał się i na to nabrać ale po ostatniej audycji już nic mnie nie zdziwi z jego strony... Tak mi się przypomniała jeszcze audycja TCh o protokołach mędrców syjonu, która jednoznacznie dowodzi, że nasz Klodziu się uwstecznia z audycji na audycję bo ten ów "dokument" bardzo ładnie rozebrał na czynniki pierwsze i wyjaśnił całą jego genezę już ponad 6 lat temu pan Dachtera z którym Klod przeprowadził kilka audycji także powinien znać publikacje Dachtery podparte sporą wiedzą książkową i historyczną: https://www.youtube.com/watch?v=dqXm1sAexGc
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Kowal napisał(a): Kosmici latają na Cloudem a wy tu pitu pitu :) https://www.o2.pl/artykul/niezidentyfiko wany-obiekt-nad-irlandia- astronomiczna-predkosc-63 16397245859969a
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Moneta jeżeli chodzi o poglądy społeczne to skrajny prawicowiec, raczej z libertarianizmem nie ma to dużo wspólnego
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Nasz klodzio moneta uwierzył w ten skrajnie prawicowy bełkot głoszony przez Nowaków, Gryguci i innych oszołomów w internetach co to za wszystko obwiniają żydostwo ale watykan to już święty i oczywiście pieprzony chrystusek ich zbawi. No tak, raczej mnie nie dziwi nienawiść skrajnych bogoojczyźnianych katoli do żydostwa wszelakiego a już w szczególności żydostwa nacjonalistycznego. Co do trzepania go na granicy w Izraelu to prawda jest taka, że na granicy trzepią każdego kto nie ma izraelskiego paszportu i nie ma w tym nic dziwnego, ten kraj jet w trakcie permanentnej wojny od kilkunastu lat i na każdym kroku jest zagrożony zamachami a jeżeli jeszcze przyjeżdża doń pacjent, który utożsamia się z tymi popaprańcami i nie kryje swojego imienia i nazwiska w sieci to normalnym jest, że w poważnym kraju a takim z pewnością jest Izrael zostanie dokładnie sprawdzony i rozpytany na granicy zanim go wpuszczą w gości.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Eryk napisał(a): W sumie żalisz się czy chwalisz że po raz ostatni ?
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): @selavi no śmieszny ten Gryguć. Znałem Japończyków i wiem co myślą o Chińczykach, a jeszcze gorsze zdanie mają o Mongołach. Podobnie Arabowie (też moi znajomi) mają szokująco złe zdanie o Żydach. Ale i Polacy o Rosjanach często nie najlepsze, Niemcy o Polakach, Anglicy o Francuzach itd. Na koniec dodam, że chyba większość rzeczy do własnej kultury zaadoptowali Japończycy z Chin, choćby religię (konfucjanizm, buddyzm), medycynę, sztuki walki itd. Zwykłego Japończyka, żadnym sposobem nie przekonasz do katolicyzmu, ani żadnego chrześcijaństwa, te religie są im całkowicie obce (i odniosłem wrażenie - obojętne).
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Havana napisał(a): Nie jestem zwolennikiem opluwania akademickiej medycyny tylko dlatego, że w jakiejś częsci zaprzedała się koncernom farmaceutycznym. Nie jestem też zwolennikiem uganiania się za różnymi dziwnymi zielarzami, szamanami itp. Są naturalne metody i produkty, którymi mozna sobie doskonale pomóc w chorobie, wesprzeć leczenie konwencjonalne, ale trzeba się trochę na tym znać (we własnym interesie). Nie rozumiem zupełnie dwoch rzeczy: jak można się dać omamić takim bzdurom jakie pieprzy Jerzy Zięba? i dlaczego nie ma sposobu na to żeby ten człowiek (i jemu podobni) odpowiadali z mocy prawa za swoje czyny! Wiele osób ucierpiało na ich działalności i ... NIC się nie stało, "leczą" nadal!
(komentarz do wpisu na blogu Parę ciekawostek o Jerzym Ziębie)

selavi napisał(a): @Jaro nie miałem na względzie jechanie mu. Po prostu krew mnie zalewa jak słyszę takiego ignoranta. Oczywiście można nie lubić danej rzeczy, przykładowo muzyki czy danego jej gatunku tj. hip hopu i z logicznego punktu widzenia jeżeli ktoś nie lubi jakiegoś gatunku muzyki to go po prostu nie słucha a co za tym idzie nie zna się na nim a tu mamy przykład gostka, który powtarza we wcześniejszych swoich audycjach, że hip hop to gówno i muzyka nizin społecznych ok jeżeli ktoś ma takie zdanie nie mam z tym problemu ale w następnej audycji słyszymy, że facet wypowiada się o twórcach i jeszcze ich ocenia a to już jest ignorancją to samo jest w tym przypadku kina. Wiele razy facet twierdził, że nie ogląda już filmów bo dzisiejsza kinematografia (parafrazuję), to kompletna sieka a w szczególności hollywoodska, kilka audycjo dalej słyszymy pianie z zachwytu nad hollywoodskimi produkcjami i przyrównywanie ich do naszych rodzimych produkcji, gdzie każdy wie, że to porównanie za przeproszeniem z dupy bo żaden europejski film nie może się równać czy to pod względem technicznym czy finansowym czy aktorskim z tymi, które wychodzą w kolebce kinematografii Hollywood. Po to mamy między innymi w Europie oddzielne festiwale tj. Festiwal Filmowy w Cannes i jak już chce się robić przyrównania to należy Polskie filmy przyrównywać do innych filmów powstałych w Europie bez koprodukcji Hollywoodu. Reasumując facet tą audycją dokonał samozaorania, zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz :)
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Ronin napisał(a): Duża obecnie krytyka Teorii Chaosu jest spowodowana tym, że Claude kiedyś dawał dzwoniącemu prawo do posiadania własnego zdania. Obecnie prawie każda rozmowa to przepychanka słowna i udowadnianie sobie kto ma dłuższego. Claude żyje w przekonaniu, że trwa na niego zmasowany atak troli, ale nie dostrzega tego, że krytykują go tak samo często zwykli słuchacze. Zauważyliście też jak onanizuje się przesłuchaniem agentów Mosadu? W każej audycji musi to wspomnieć. Przypomina mi to mojego szwagra, który na każdej rodzinnej imprezie wtrąci zdanie na temat jedynych zagranicznych wakacji sprzed 15lat.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.tvp.info/39846391/12-listopad a-dniem-wolnym-od-pracy-p rezydent-podpisal-ustawe Prezydent RP podpisał ustawę o wolnym dniu 12.11.2018 w dzień 07.11.2018 wieczorem, tak więc, nie 2 tygodnie wcześniej, ale 4 dni wcześniej (może ktoś liczyć, że 5 dni). Spowodowało to, oczywiście, wielkie utrudnienia w logistyce produkcji i handlu w całym kraju, bo oczywiście, w jakimkolwiek urzędzie albo szkole, zrobić sobie z nienacka taką odsapkę, to problem niewielki.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

jaszczurka magda napisał(a): Michał jest typowym "januszem" jeśli chodzi o popkulturę. No kiedyś to były filmy/muzyka/seriale a teraz to sama tandeta... a jak spytasz go jaki najnowszy film oglądał to powie ci że Matrix 2 i że mu się nie podobał :)
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Czyżby Pan Wiktor grał w bilarda VR na kompie jak prowadzący Teorię Chaosu i za bardzo się wkręcił? :)
(komentarz do audycji ABW #029)

Strang3r napisał(a): Ps. Ostatni raz słucham tej audycji bo tego g#wna nie da się już po postu słuchać! Dno!
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Jaro napisał(a): Dobrze mu pojechales. Wstyd!!
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

Strang3r napisał(a): Chlopie widziałeś paradę niepodległości w USA? To zobacz co dzieje się u nas! Widzisz roznice? https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2197640893 830782&id=168353406524147 0 Biedni narodowcy?! Chcą im zabrać ich święto?! Co ty chłopie pier@olisz! Jak na święto niepodległości zaproszeni są faszysci z Włoch to idź ty w ch%j ze swoim libertarianizmem!
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Co do tego twojego Grygucia to facet jest zdrowo popaprany, bredzi coś o intronizacji chrystuska na króla Polski ze swoim kolegą Braunem (tragikomiczne kuriozum). Twierdzi, że cyt. "baba w polityce, nie ma nic gorszego" a to jego wywody co niby sądzą Japończycy o Chińczykach: https://youtu.be/WXsj5y8oGQ0?t=3m13s Tylko pytanie, co do cholery mają wspólnego Japończycy z katolikami i co ich oni obchodzą, skoro według Grygucia Japończycy twierdzą, że Chińczycy to psy zagrażające cywilizacji katolickiej no przecież to jakieś irracjonalne brednie. Reszty głupot tego kolesia nie chce mi się wyciągać i komentować. O geopolityce raczej pojęcie ma marne w porównaniu do chociażby takiego Bartosiaka czy Sykulskiego i jak już mówi coś z sensem nie bredząc o żydowskich spiskach (za całe zło świata według tego prostaczka odpowiedzialne są te złe żydy, które się wszędzie panoszą) czy nie prawi jakiś bogoojczyźnianych bredni niczego odkrywczego nie głosi.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

selavi napisał(a): Twoje bredzenie o polskim hip hopie, że tylko peji da się słuchać, serio? A Ostry, Grubson, Pezet, Gramatik, Łona, Liroy, Sokół czy klasyk Molesty z najbardziej anarchistycznym nagraniem jakie słyszałem w polskiej muzyce "system": https://www.youtube.com/watch?v=p3MDBE0mv98 https://www.youtube.com/watch?v=6BnT_wkuMBA https://www.youtube.com/watch?v=42zPPvLT9ek https://www.youtube.com/watch?v=qWHwONf-9Lk https://www.youtube.com/watch?v=HxGMni4Vij0 https://www.youtube.com/watch?v=p4YcBmhn-gs https://www.youtube.com/watch?v=e1b1-XGRDts Kaliber też zły mówisz a nowe produkcje słyszał? https://www.youtube.com/watch?v=fQHEBL9Izn0 Każde z tych nagrań jest lepsze od tych twoich zagranicznych rockowo-popowych rzępoleń, po za tym Ice-T (amerykański raper) i wielu innych amerykanów znających się na rzeczy i tworzących hiphopy nie raz powtwierdzali, że w Europie najlepszy hip hop robią Francuzi i Polacy: https://www.youtube.com/watch?v=64qFdz0OhOo https://www.youtube.com/watch?v=jctgD1PKMLI Długo by jeszcze wymieniać...Krew mnie zalewa jak ktoś bredzi nie mając najmniejszego pojęcia i podstawowej wiedzy w tematach w których się wypowiada. Co do skrzypków to też mamy światowej klasy skrzypka jazzowego, który grał między innymi z takimi tuzami jak Buena Vista Social Club, ale skąd to możesz wiedzieć skoro nie masz zielonego pojęcia o muzyce... https://youtu.be/1W50H8QubBE?t=1m54s Jeżeli już jesteśmy w temacie jazzu to o Tomaszu Stańsko słyszałeś? Pewnie też nie.. O polskiem kinie mogłeś się nie wypowiadać wcale bo tu to dopiero wyszła na wierzch twoja niewiedza i kompletna ignorancja, jeżeli dla ciebie "Psy" to majstersztyk polskiej kinematografii to polecam nadrobić zaległości i zerknąć sobie na filmy Polańskiego (te kręcone jeszcze w Polsce), Kieślowskiego czy Wajdy (tak tak wiem, dla ciebie Wajda to propagandzista ale nie zapominaj, że na jego filmach wzorowały się takie sławy jak Kurosawa, to ten od Siedmiu Samurajów czego pewnie też nie wiesz). Z nowszych Polskich filmów polecam spojrzeć na filmy Smarzowskiego (w szczególności Róża i Dom Zły). Tu tak samo długo by wymieniać ale szczerze nie sądziłem, że jesteś aż takim ignorantem. Jeszcze na koniec, tak się podniecasz tą kulturą i narodem Irlandzkim jadąc na wszystko co Polskie a czy ci Irlandczycy mają chociażby swój język? Nie mają, bo zostali kompletnie skolonizowani przez Brytyjczyków także o czym my tu mówimy, skoro dla ciebie wzorem jest kraj, który nie zachował nawet swojego języka.
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

WNoth napisał(a): Michał, kiedy zorganizujesz "marsz wolności i prawdy"? Musimy trafić do większej liczby ludzi, do całego społeczeństwa. Trzeba otwarcie i oficjalnie powiedzieć jaki jest ten Świat. Obnażyc Jego podstępne knowania. "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" -ahoj!
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Bercik napisał(a): Kolejna audycja o niczym a raczej zbiór urojeń na temat którego Michał nie wiele wie. Fajnie gdyby chociaż znał wypowiedzi Bąkiewicza a nie czerpał wiedzę o Marszu Niepodległości z nagłówków na onecie i na ich podstawie snuł domysły co to będzie, sorry Michał ale tak ta audycja wyglądała. Jeszcze to zachwycanie się komorowskim (celowo z małej), litości! Szybko zapomniałeś jak ten nielegał celowo kompromitował Polskę na każdym kroku. Najgorszy prezydent Polski zaraz po Wałęsie. Rozmowy o niczym z tym Pawłem z Żywca nawet nie skomentuję. PS. Pod audycją o Waco pojawiło się mnóstwo merytorycznych komentarzy i myślałem że odniesiesz się do nich w audycji. Niestety nie pasowały do twojej narracji więc je olałeś. Tak tracisz słuchaczy Michał
(komentarz do audycji 9 listopada 2018)

marq napisał(a): Dzieci wiejskie w rodzin wielodzietnych jeszcze dzisiaj są bardziej "obrotne", szczwane i przystosowane do walki o swoje niemal od noworodka szczególnie jak rodzeństwo jest liczne i niemal od oseska muszą walczyć o swoje. Również to zjawisko ulega spotęgowaniu w krajach biednych. Im biedniejsze tym cwańsze bardziej zaradne i (z własnego doświadczenia) wiem, ze potrafią arcy przekonywająco dosłownie kłamać we własnym interesie.
(komentarz do audycji IV Debata Ufologiczna Online: UFO a objawienia maryjne)

Gustaw napisał(a): Fenomen Billa Hicksa polega na śmianiu się z narodowych tragedii amerykanów, to tak jakby np. Marcin Daniec zrobił skecz o zbrodni Katyńskiej. Mimo że zdarzy mu się jakaś cenna uwaga albo morał to i tak jest to obrzydliwe żerowanie na tragedii. Nie wiem jak Michał może promować takiego człowieka który notabene był pedofilem. PS. Wszelkie skecze, bez cenzury są na Spotify więc nie kłam Michał o tym że Bill Hicks jest najbardziej cenzurowanym komikiem
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Gacek napisał(a): Kto to jest Marcin???
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Gacek napisał(a): Po pierwsze gdzie obiecane tlumaczenie Billa? Po drugie to sam Bill Hicks robil szatanskie show skoro rozmawiajac o tak powaznej sprawie uzywa takich a nie innych epitetow a ludzie sie smieja w tle jak te swinie. Nawet jezeli to prawda co mowi Claude nijak sie to ma do tego co powiedzial Hicks. Hmm
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Szarak napisał(a): Witam, niestety nie mogłem uczestniczyć. Czy spotkanie zostało gdzieś zarejestrowane?
(komentarz do newsa Spotkanie z Piotrem Cielebiasiem w Księgarni-Galerii "Nieznany Świat")

Jola napisał(a): Chce tylko napisane ze bardzo wspolczuje z powodu utraty kochanej suni ( I zwierzeta maj dusze! Mom Homerek po smierci przyszedl do mnie widzialam go na podlodze pray lozku a w sypialni w domu na pietrze slychac bylo Często pilke I Psie lapki na podlodze .I nie tylko Ja to slyszalam corka I Jej chlopak rowniez . Pozdrawiam
(komentarz do artykułu Duchy zwierząt)

SAGE napisał(a): "Ile mnie jest?" , świadomość jest nieskończona, może być punktem lub nieskończoną przestrzenią lub jeszcze dalej. Podróż przez Wszechświat, to raczej przypomina to że on zawiera się w świadomości, niż świadomość podróżuje, raczej świadomość się rozszerza, a Wszechświat jest wewnątrz. Z opowiadania wynika, że bycie świadomością bez formy nie jest przyjemne, może po jakimś czasie można się do tego nowego stanu przyzwyczaić i go polubić.
(komentarz do audycji Rozmowy Poza Ciałem (4 listopada 2018) Rozmowa ze słuchaczem)

Blom napisał(a): Według mnie ewidentnie widać że coś się zapaliło ale nie wiadomo czy to był miotacz ognia - możliwe że tak ponieważ w ostatniej fazie płomień rozdziela się na dwie części. Gadanie jakoby to był jakiś refleks słoneczny to jakiś nonsens.
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

yuby napisał(a): Świetna relacja bardzo podobna w pierwszych opisach do moich.
(komentarz do audycji Rozmowy Poza Ciałem (4 listopada 2018) Rozmowa ze słuchaczem)

selavi napisał(a): A już myślałem, że to koniec debat o którym nikt nie chciał głośno powiedzieć. Dobrze, że wracacie :)
(komentarz do audycji O niedzielnych debatach, UFO i Davidzie Icke...)

mario napisał(a): Żałuję ze nie bede w stanie uczestniczyc w spotkaniu z pane Piotrem, naprawde podziwiam przenikliwość umyslu. Licze na dobrej jakosci nagranie !
(komentarz do newsa Spotkanie z Piotrem Cielebiasiem w Księgarni-Galerii "Nieznany Świat")

jk napisał(a): Ja równiez nie mogę doczekać się debat :) Fajnie jakby chłopaki zrobili audycję o obiekcie Oumuamua i zaprosili tego gościa astronoma.
(komentarz do audycji O niedzielnych debatach, UFO i Davidzie Icke...)

Blom napisał(a): czekam z niecierpliwością na nowy sezon debat ufologicznych.
(komentarz do audycji O niedzielnych debatach, UFO i Davidzie Icke...)

Blom napisał(a): Jedna z lepszych audycji ostatnimi czasy bez spuszczania się nad trollami.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

selavi napisał(a): Co ty chcesz od stałego sceptyka, to jedyny ogarnięty dzwoniący do audycji, kiedyś jeszcze ktoś sensowny dzwonił dziś dzwonią albo bekające trole albo osoby nie mające kompletnie nic do powiedzenia albo koledzy Michała i rozmowa przeradza się w pogadankę o cenach mieszkań i pogodzie.
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): "Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby, co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić (Mk 16,17-18) Tak mówił Jezus Chrystus - Ewangelia według świętego Marka. Adwentyści Dnia Siódmego nie praktykują tych rzeczy, a kościoły zielonoświątkowe i owszem (to naprawdę zupełnie inne wyznania i teolodzy obu denominacji mają ze sobą wiele punktów spornych). A kościół katolicki na pewno nie kwestionuje, że Bóg czynił i czyni, i będzie czynić cuda, najróżniejsze cuda. Kościół katolicki nie ma z takimi rzeczami żadnych teologicznych problemów, siła spokoju :)
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Na filmie, do którego link dajesz (1:17:03), to odłamek konstrukcji, być może od niego odbija się słońce, a spadając na pancerz wzbił pył (dym). To już ma sens, bo refleks słońca na pancerzu czołgu mi nie pasował z 2 powodów: pancerze czołgów są celowo pokrywane powłokami antyrefleksyjnymi (odpowiedni kolor, chropowatość, materiał - dla wojska to ważna sprawa), aby były mniej widoczne i słońce się w pancerzach czołgów nie powinno odbijać; drugi powód - widać dym.
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Jaro napisał(a): Staly sceptyk to jedyna sensowna osoba ktora tam dzwoni czy sie to komus podoba czy nie.
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Major napisał(a): Czołg który Michał wrzucał nie jest wyposażony w miotacz płomieni ponieważ ten model nie był przerabiany na nośniki miotaczy płomieni, mimo tego ze wyglada jakby strzelal jest to zwykly problem z beznadziejnej jakosci filmem na ktorym nie mozna dokladnie sie przyjrzec odbiciu swiatla
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Sebastian pn napisał(a): Świetna! super audycja, daje sporo do myślenia. Niestety, nasz świat schodzi na psy, prawdopodobnie przeżyjemy to na własnej skórze, upadek człowieczeństwa.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 48)

ZAWIEDZONY napisał(a): Michał pokazał jako koronny dowód miotaczy ognia ten link: https://www.youtube.com/watch?v=1vk_-Vuf2rY Ale jest to kilka razy słabsza wersja wprowadzająca w błąd, tutaj w lepszej jakości fragment ze świetnego dokumentu "Waco II, The Big Lie Continues" https://www.youtube.com/watch?v=ABiCv_KP1BA&f eature=youtu.be&t=4630 (polecam cały obejrzeć) Nie wiem jak można było tak zepsuć audycję o czymś tak ciekawym jak Waco. Słuchałem wiele polskich i zagranicznych podcastów o tym i ten był najgorszy mimo, że najnowszy. Dało mi to do myślenia i pokazało na jakim poziomie jest Teoria Chaosu oraz czemu powinienem dać sobie z nią spokój. Nie dość, że kłamstwa bez nawet najmniejszego researchu to jeszcze radiowo porażka (czytanie z wikipedii czy inne wpadki już pominę, szkoda czasu). Nie polecam
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

Zdun82 napisał(a): StałySceptyk ma odwagę kwestionować pewne rzeczy i zawsze ma jakieś sensowne argumenty. Wnosi do audycji więcej niż wszyscy kumple Michała razem wzięci, tylko linię blokują i gadają dosłownie pierdoły. Co mnie obchodzą ceny mieszkań w Londynie? No ludzie!
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

dejwid ajk napisał(a): Jak bardzo typowe dla Michała że postuje 45 sekundowy zmanipulowany klip bo mu pasuje do teorii podczas gdy wystarczy obejrzeć cały matariał żeby było jasne że to nie miotacz ognia, nie jest to odbicie słoneczne (chociaż może tak wyglądać wyjęte z kontekstu) ale jest to odłamek konstrukcji, prawdopodobnie jakiejś budowlanej płyty wiórowej czy inny gruz (reflection from debris ) który po wjeździe czołgu zaklinował się na pancerzu. Wysoki kontrast w stosunku do koloru pancerza i słabej jakości nagranie mogą się składać w tych pięcu sekundach na iluzję ognia ale wystarczy obejrzeć cały filmik a nie foliarski supercut żeby przejrzeć iluzję. tutaj link do momentu w filmie https://www.youtube.com/watch?v=ABiCv_KP1BA&f eature=youtu.be&t=4630 Skoro, jak sam, twierdzi jest to jedyny i koronny dowód Michała to jego teoria leży i kwiczy. Są dowody że sekciarze w Waco podpalili się sami i nie udało się prowadzącemu podwazyć niczego oprócz własnej już bardzo podkopanej wiarygodności.
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

selavi napisał(a): @SkrzydlatyŻmij dokładnie, osobiście jestem w szoku, że Panowie Żelkowski i Żwikiewicz chadzają regularnie do świątyń i wierzą w te systemowe dogmaty, no ale co kto lubi :)
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 48)

selavi napisał(a): @ja pijesz do tego, że Zagórski współpracował w PRLu z nomenklaturą do czego zresztą sam się przyznał publicznie? Czy do tego, że promuje new age? O tych rzeczach wiem a to, że szanuję jego pracę i lubię czasami posłuchać nie znaczy, że łykam wszystko jak pelikan aczkolwiek niektóre poruszane tematy w jego telewizji przykładowo o handlu dziećmi, czipowaniu, szczepionkach, opryskach, gmo są moim zdaniem warte uwagi. Cała ta otoczka ezoteryczna jest rzeczywiście grubymi nićmi szyta ale przecież na kanale nie ma tylko tego typu filmów.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

WNoth napisał(a): Wciąż brak informacji i konkretów jak zmienić ten Świat. Ciekowostki i Newsy - ok. Alle reszta to tylko pogaduszki do ściany. Powiem krótko: ...cdn.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

rr07 napisał(a): SCEPTYKU STAŁY - załóż własny kanał, bądź twarz zamknij, zamiast namawiania Marcina by zamknął buzię i zakończył audycję. Twoje wtręty są zabawne. od paru lat ich słucham. W życiu nie uciążają mi rozmowy z Marcinami unikam takich.Bawi mnie słuchanie audycji. Offline zwykle. Tu (sceptyku) wierzysz a myślisz. że wiesz... Zwalcz w sobie to konftontacyjne nastawienie. CHCĘ POSŁUCHAĆ CZASEM MARCINA CHCĘ ( na jego 8 punktów polotu daję Ci 12 ale w odwadze 0 do 10 marcinowego ) .Przestań (tu wpisz sobie brzydkie słowo) waczyć z dzieniejszym od Ciebie.
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=1vk_-Vuf2rY ten film był wrzucony na czata przez Michała i omawiany. Osobiście nie mam zdania, nie jestem w stanie stwierdzić, co to było, na podstawie tak krótkiego filmu, tak słabej jakości.
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

hideoKojima napisał(a): Ta teoria o czołgach z miotaczami ognia nie trzyma się kupy. To co Cloude i inni teoretycy spiskowi uważają za płomień jest... refleksem słonecznym na pancerzu czołgu :) Tutaj screen z filmu lepszej jakości - https://i.imgur.com/6fcYyQf.png Cloude wrzucał na czat ten film gorszej jakości bo mu pasował do tezy. Wstydziłbyś się Michał
(komentarz do audycji 2 listopada 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Bardzo fajna dyskusja na tematy religijne. Lubię takie dyskusje, choć tak po prawdzie: chrześcijaństwo jest wprowadzanym od IV wieku projektem politycznym na terenie Europy przez rządzące nią dominujące dynastie, obecnie projektem politycznie zamykanym przez rządzące Europą i większością świata dominujące dynastie. I tyle. My maluczcy nic tu nie zmienimy. Do tego jest to projekt toksyczny dla zwykłych szarych ludzi (wystarczy zwrócić uwagę na wpajanie poczucia winy z faktu samego istnienia na tej planecie jako człowiek). Dlatego mi go nie żal. Zanim projekt całkiem zniknie, jeszcze nas kopnie z trumny, jakimś światowym pseudo-ekumenizmem, czyli inną formą komunizmu, wszystko do tego zmierza, bo tak jest zaplanowane.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 48)

Ptaszek napisał(a): Rewelacyjna audycja tym razem Claude dziekuje.A co do stałego sceptyka to myśle że kswka stałego pierdoły była by bardziej na miejscu.
(komentarz do audycji 19 października 2018)

Major napisał(a): Czyli w 1965 r. UFO miało jakiś gorszej generacji silnik. I zostawiało dym po sobie. Dalej mnie to utrwala że te wszystkie obiekty to są ziemskie.
(komentarz do artykułu Fotografie UFO Rexa Heflina)

aro555 napisał(a): Dla mnie bomba Sławku nie przejmuj się krytyką Twój przekaz jest pozytywny ,to się da wyczuć.Obecnie mamy wysyp ludzi nieuczciwych z fałszywym przekazem u Ciebie tego nie ma,jest szczerość prostota i to co cenię najbardziej brak miejsca na interpretację,aby tak dalej, ściągam wszystkie Twoje audycje,będą mi towarzyszyły w pracy jak będę pokonywał tysiące kilometrów na europejskich autostradach
(komentarz do audycji Odc. 005 - Związki oczami duszy)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Tyle lat minęło, a nagonka na Wilhelma Reicha trwa, identyczna jak w USA w latach 50-siątych. O ile sąd w USA uniewinnił Reicha od zarzutu wykorzystywania seksualnego pacjentów, co wymyśliły służby specjalne, o tyle do dziś jest to powtarzane w Polsce, niewiarygodne wprost?! A oto mniej znany naukowiec, od którego Reich, być może, ściągną cześć pomysłów: Franciszek Rychnowski https://bialczynski.pl/2015/04/21/wielcdy-pol acy-franciszek-rychnowski /
(komentarz do audycji 26 października 2018)

Ginter napisał(a): Kolego@ja nie obrazaj ludzi swoja niekompetencja. Pan Zagorski ma b.liczne grono wielbicieli wiec chyba cos w tym jest. Prowadzc alter news dal sie poznac jako b.inteligentny czlowiek. Moze ty coś powiesz mądrego zamiast zaśmiecać komentarze? Czlowieku ogarnij sie. A chlopcow to masz u siebie w klasie.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

Monia napisał(a): Wiecie, ja jestem z Goleniowa i widziałam "to" jakoś 5 lat temu w dosyć ciekawych okolicznościach z odległości może 40 metrów. To bydlę jest wielkie, czarne, ma czerwone oczy i wygląda przerażająco. Trochę tak sobie wyobrażałam wilkołaka. Widziałam to w biały dzień, bo to było latem o 19 w lesie w miejscu, gdzie "to" do tej pory żyje. Jego wycie jest charakterystyczne, strasznie przenikliwe i jakby rozpaczające. 2 razy w nocy było blisko mojego domu po tamtych wydarzeniach. Dużo by opowiadać, ale jestem pewna, że gdyby zamontować na noc kamery na podczerwień w tamtym miejscu to by się to zobaczyło.
(komentarz do artykułu Pomórnik - nowe relacje i dowody!)

ja napisał(a): ty masz chyba nie po koleji w " łebie" synku ta cała ntv wlacznie z tym panem to jedno wielkie szambo a sadzę że jak podrosniesz to pojmiesz w czym rzecz - matko jedyna chroń nas.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Każdy dziennikarz robiący wywiady z osobami mającymi do powiedzenia coś kwestionującego główny nurt myślenia, jest niejako skazany na rozmawianie z dziwakami głoszącymi skrajne poglądy, czasem ujawniającymi prawdę a chwile później, ujawniającymi własną wiarę w przesądy np.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

Salieri napisał(a): jak juz mowicie ze dzwonil ten staly sceptyk to nie sciagam audycji , bo nie moge zniesc tego typa ktoremu sie wydaje ze zjadl wszyatkie rozumy i w ogole jest drazniacy
(komentarz do audycji 19 października 2018)

selavi napisał(a): PorozmawiajmyTV w pierwszej trójce? Przecież gość promuje jawnych szurów tj. Pająk, który twierdzi, że wszystkie religie poza katolicyzmem są sektą i za całym złem na świecie stoją oczywiście nie kto inny tylko żydzi. Śmieszny prostaczek-grafoman jednym słowem. Nagminnie promuje kolejnego szura niejakiego Potockiego oraz jakiś zupełnie odpalonych oszołomów pokroju Sanjaya i Ty twierdzisz, że niejaki Ator ośmiesza spiski? Swoją drogą facet robi typowy kanał dla dzieciaków i młodzieży także nie ma się co dziwić sposobu w jaki go prowadzi. Co do reszty kanałów, które wymieniałeś to jak najbardziej Zagórskiemu należy się wielki szacun za to co robi. Sam jego wkład i ogrom pracy jaki włożył w NTV jest godny podziwu a materiały jak najbardziej ciekawe i godne uwagi, chociaż też znajdziemy tam totalnie odpalonych gości opowiadających jakieś absurdalne brednie jak przykładowo Kwiecień (ale to dawne czasy i nie jest to 90% materiału jak w przypadku PorozmawiajmyTV). Tagentv ujdzie, głównie dzięki Jaśkowskiemu i Danucie Adamsko-Rutkowskiej. Jak dla mnie najlepsze i najciekawsze materiały w temacie spiskowej robi prisonplanet.pl i baldtv, reszty polskojęzycznych kanałów, które wymieniłeś nawet nie znam.
(komentarz do audycji 26 października 2018)

Marek 79 napisał(a): Witam ponownie. Szkoda, że w temacie tego odcinka Bibliotekarium tylko ja się produkuje. No nic, co mam napisać będzie napisane. Otóż wpadła mi inna książka Pani Joanny "Dziedzictwo von Becków" i zacząłem ją czytać. Lubię takie klimaty, tzw życiowe czyli autentyczne, oparte na historii ludzi z doświadczeniem itd. Pomimo, że czasami, powtórzę... czasami jak dla faceta deczko za dużo tego... kobiecego klimatu to relacje międzyludzkie i czasy w których przyszło im żyć... wciągają. Lubię takie książki odpowiadające o rzeczach niezwykłych a jednak prawdziwych. O ludziach z pozoru prostych a naginających rzeczywistość. Polecam prozę Pani Joanny. Swoją drogą to również marzy mi się opisać w podobnym klimacie pewną historię - trzeba jednak jeszcze do tego troszkę podrosnąć. Pozdrawiam Myszograj Marek.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 47)

marq napisał(a): I znów Chris oraz Panowie "wizytatorzy" z WENUS.... Pisałem kilka razy, iż gdyby ode mnie zależał cel eksploracji Kosmosu to zainteresowałbym się właśnie Wenus... Jej Arcy gęsta może, ze i kwasowo-zasadowo odporna gęsta warstwowa atmosfera może pod sobą kryć planetę możliwą do życia dla nas bez kombinezonów. Wenus to bliźniacza planeta Ziemi Powinna znajdować się w miejscu marsa za nią planeta X -gdzie obecnie jest pas asteroid a w miejscu wenus winien być Mars - Moze dlatego tak oberwał jak od Marsa odrywał się Merkury, czy inna katastrofa. Po zamianie pozycji Mars - Wenus do Ziemi dołączono Księżyc dlatego jest tak precyzyjnie skonstruowany i posadowiony w relacji Ziemia -Księżyc -Słońce... !! A wiadomo o tym od lat 1960-tych i sond CCCP Które osiadły na powierzchni Wenus i zdążyły coś przesłać .... Jest to osobny temat, jak nie na 4ro godz. Debatę UFO-logiczną to może dla Chrisa na Jednotematyczną tak 1h 30min Polaraksy - zastanów się Chris, ponieważ "czuję" iż także jesteś zwolennikiem Wenus jako Bliźniaczej Ziemi Mylę się - ??? Pozdrawiam Wszystkich NaRka...
(komentarz do audycji XXXIV Debata Ufologiczna Online: Ludzie w czerni)

Nawiedzony Zagracony napisał(a): A tam nie używają :D https://www.youtube.com/watch?v=DH-iCbtPhPE&t =593s pozdrawiam
(komentarz do artykułu Tabliczka Ouija: Czy naprawdę jest taka zła? Dlaczego grupy poszukiwaczy duchów nie używają jej do kontaktu z duchami?)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Koneczny doktoryzował się na UJ z historii, tytuł pracy: "Najdawniejsze stosunki Inflant z Polską do r. 1393", tak więc chyba nie tylko znał się na teatrze (jak mówił Stały Sceptyk) - dlatego uważam, że bije pianę. Natomiast oczywiście, gdyby nawet był hydraulikiem bez podstawówki, a coś genialnego napisał o cywilizacjach, to i tak należy to doceniać.
(komentarz do audycji 19 października 2018)

Marek 79 napisał(a): Audycja kojarzy mi się z inną książką : Zsyłka Marii Łęczyckiej - zapewne dobrze znanej Pani Joannie. Jeśli to ta sama tematyka i podobny klimat to polecana powieść musi być również dobra.
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 47)

selavi napisał(a): na Konecznego nawet kilka razy powoływał się Bartosiak gdy wspominał o cywilizacjach, który w zakresie geopolityki w tym kraju ma chyba najwięcej do powiedzenia także jak najbardziej się zgadzam, Konecznego warto przestudiować bo jego koncept cywilizacji jest cały czas jak najbardziej aktualny. Co do stałego sceptyka to jego wyjściowym argumentem było to, że Koneczny był historiozofem a nie socjologiem co jest żadnym argumentem. Wyżej wspomniany Bartosiak jest z zawodu mecenasem co nie przeszkadza mu być cenionym geostrategiem między innymi wśród kadry oficerskiej WP czy wśród światowej sławy politologów tj. Friedman oraz pisać świetne książki w tych tematach, także argument chybiony. Jeżeli chodzi ogólnie o telefony stałego sceptyka to są one jednymi z wartościowszych jakie ostatnio dzwonią. Dobrze jest posłuchać innego zdania niż tworzyć wzajemne kółko adoracji także Michał, odstaw sprawy osobiste na bok bo zdaje się, że wspominałeś coś o tej aferze z Krawcem i jego radiem, że niby stały sceptyk brał w tym udział, nas słuchaczy to nie obchodzi, przynajmniej mnie nie obchodzi z kim masz kosę, mnie interesuje co on ma do powiedzenia, także mógłbyś jego telefony jednak odbierać, tym bardziej, że gość nie troluje tylko ma odmienne zdanie od Ciebie, które przynajmniej stara się obronić argumentami. No chyba, że rzeczywiście robisz tą audycję dla siebie co nie raz było tu podnoszone i takim ruchem tylko się pogrążysz jeszcze bardziej
(komentarz do audycji 19 października 2018)

Wrs napisał(a): W jednej z jego książek padły mniej więcej takie słowa "za twojego życia nastąpi ogromne zmniejszenie gatunku ludzkiego", Bruce umarł a to się nie stało.
(komentarz do newsa Zmarł Bruce Moen)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=QeqsU4TLqS8 Stały Sceptyk (wiadomo dyskusja i odmienny punk widzenia - to się podoba wielu), na prawdę, niesłusznie czepia się Feliksa Konecznego i jego teorii cywilizacji, którą rozwiną socjocybernetyk Józef Kossecki, uczeń (wybitny uczeń) profesora Mariana Mazura (moim zdaniem jednego z najlepszych naukowców polskich - cybernetyka, metronoma i elektronika). Cała ta dyskusja ze strony Stałego Sceptyka zamienia się w bicie piany, niestety.
(komentarz do audycji 19 października 2018)

marq napisał(a): ... przez ~70 lat nauczył nas o myśleniu, ze istnieją także inne osoby /cywilizacje planety z istotami ludźmi humanoidalnymi oraz /czy /i..., a także, ze na samej Ziemi w ramach tylko samej obecnej rasy Ludzkiej homo-sap... istnieją nie Dwie płcie, ale conajmniej kilka do kilkunastu oraz iż z początkiem XXI ery "Chrystusowej" /"po-chrystusowej" potrzebujemy toalety /szalety minimum dla Trzech płci i to zaledwie od mniej niż 10ciu lat (i jest to stan na 2018 rok i nie jest to nasze ostatnie słowo w uczeniu się od Obcych).... A to tylko w ramach płci od XXI wiemy tez, ze potrzebujemy kilkudziesięciu szczepionek najlepiej w 1-szym roku życia których składu nie znają sami ich twórcy ale by nie nazywać ich ignorantami .nieukami /etc wiedzą, że zawierają one multum substancji nie tylko dla nas szkodliwych ale zabójczych Uczą wiec nas, ze tej Ziemi a już większej części tych Obcych wcale nie jesteśmy potrzebni oprócz może kilku elementów /substancji które to zarazem nazwy struktury, wzory, modele są wręcz zakazane by Człowiek-Ziemianin mógł Je ( nazwy struktury, wzory, modele) poznać .... I najinteligentniejszym z inteligentnych - lub conajmniej blisko Ich a zarazem ponoć naszych stwórców stworzonych na owych Obcych podobieństwo oraz Wzór to nie przeszkadza i nie wadzi .... Są jak III RP dla swych obywateli narodowości Polskiej.... Zdaniem ograniczonego głupola ziemianina -moim - jakoś dziwną owi arcy rozwinięci posiadają inteligencje, będącą owocem owego Arcy-rozwoju Obcych .... Oby me /moje 7-me pokolenie zstępne (conajmniej 7) ich nie poznało face in /tu face. .... .. ... mym zdaniem wcale ich Nas los nie obchodzi natomiast bardzo martwią się degradacją Ziemi, którą my Ludzie wyczyniamy - wniosek musi im być ona w planach do czegoś ARCY Arcy Niezbędna a conajmniej Bardzo, bardzo, bardzo POTRZEBNA - Oby jak-najpóźniej była im potrzebna a Człowiek zaniechał degradacji albo wręcz wg wzorów i modeli matematycznych ograniczyli niszczenie planety i w 100 % wstrzymali Auto Destrukcję Zdrowia, Psychiki oraz Duchowości Nas Samych !! Pozdrawiam
(komentarz do audycji 61. Debata Ufologiczna Online: Czy jesteśmy czyjąś własnością?)

Marek 79 napisał(a): Witam ponownie. Krótki komentarz - zacznę od końca. Opowiadanie Piotra dobre. Realizm oparł na dużej dawce alkoholu i to się trzyma kupy. Najzabawniejszy motyw to jak jeden mówi do drugiego - bądź cicho bo ich wypłoszymy (jakoś tak) - to było dobre. Poza tym motyw jajka i alkoholu... pomysł równoległy do mojego - dziwny przypadek ale to najprawdopodobniej wyjdzie z czasem. Co do pierwszego opowiada, to również całość się broni. Niezły eksperyment moim zdaniem. Przecież takiej reakcji alergicznej ludzkość jeszcze nie doświadczyła, zatem jej efekty nie są znane i reakcje bohaterów są w zasadzie zasadne. Po drugie, to są warsztaty. Gdzie człowiek może uczyć się i próbować czegoś innego, nowego jak nie u Was - brawo Bruno. Pozdrawiam Myszograj Marek. Ps. Identyczny komentarz zamieściłem w ramach odpowiedzi do wcześniejszego - a miał być jako zwykły. Mój błąd.
(komentarz do audycji ABW #027)

Gos napisał(a): Ciepło, ciepło ale "Wszechświat" może być mniejszy niż atom.
(komentarz do audycji Odc. 003 - Dusza w szerszej perspektywie)

Ivellios napisał(a): Jest niesamowicie zawalony pracą redakcyjną. Dlatego między innymi nie ma jeszcze debat.
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze najciekawsze relacje (10 czerwca 2018))

Antares napisał(a): Może głupie pytanie, ale co się dzieje z Piotrem Cielebiasiem? Od dłuższego czasu jakoś nie słychać jego głosu. Mam nadzieję, że przyczyną nie jest abdukcja przez reptilian ;-)
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze najciekawsze relacje (10 czerwca 2018))

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Może więc audycja z Henrykiem Pająkiem, a może z Arturem Lalakiem - rody panujące i cykliczne kataklizmy (to jest chyba temat bardziej globalny niż cokolwiek). Ale wiem, że ci ludzie już opublikowali swoje, więc trzeba by ewentualnie pociągnąć nieco tematy dalej i nie przegadać jednocześnie tych tematów. Co do łowcy pedofili, nie dogadasz się z nim, wystarczy spojrzeć na faceta. Wszystkie przypuszczenia słuszne, spróbowałeś, próbować warto.
(komentarz do audycji 12 października 2018)

selavi napisał(a): Eee tam przesadzasz, mi się w ostateczności podobał taki zabieg choć nie ukrywam, że po cichu liczyłem, że z jajka wyskoczy Alien Gigera albo Coś Carpentera i zacznie masakrować naszych bohaterów bo początek do pojawiania się naukowców był na prawdę klimatyczny i fajnie budował napięcie :) Do jednego do czego bym się przyczepił to do tego, że autor wpuścił wątek z chęcią zjedzenia jajecznicy ze strusiego jajka przez co gdy studenci wpadli na pomysł użycia wehikułu czasu domyśliłem się, że to jajko skończy na patelni :) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że trzeba było jakoś posklejać tym jajkiem cały konstrukt opowiadania i wyjaśnić początkowo skąd się wzięło ale niestety ten zabieg odkrywa po pewnym czasie karty.
(komentarz do audycji ABW #027)

Adam napisał(a): Niestety drugie opowiadanie jest pozszywane w niektórych miejscach grubymi nićmi. Mamy uwierzyć, że studenci widzą zjawisko podróży w czasie w ogóle nie są zszokowani, tylko cieszą się z kilku stówek i jeden wysyła drugiego po alkohol?! Really?! To się nie trzyma kupy. Tak mogłyby się zachować proste wioskowe pijaczki, ale nie inteligentni ludzie nawet jeżeli są pijani.
(komentarz do audycji ABW #027)

selavi napisał(a): To drugie opowiadanko nawet niezłe. Z początku klimat jak z dobrego slashera a konstrukt i motyw z czasem rzeczywiście mistrzowski
(komentarz do audycji ABW #027)

piot napisał(a): Witam panów . Pewnie przeoczylem ale tej jesieni miały być wydane drukiem opowiadania podpalaczy nieba . Może przeoczylem info bo szczeze tych audycji bylo tyle ze mogłem niedosluchac . Proszę o info czy kiedykolwiek będą ? Pozdrawiam
(komentarz do audycji ABW #027)

nick napisał(a): Nie tyle dla siebie, tylko dla podbijania swojego "ego". Ileż to już razy sam sobie przeczył i zmieniał zdanie, ile razy powtarzał bzdury jako fakty i wmawiał, że fakty to bzdury... Ale nie martwcie się, w tej audycji nie chodzi o fakty, ba! nie chodzi nawet o teorie spiskowe! Celem jest udowodnienie (głównie samemu sobie), że jest się lepszym od innych, że jest się elitą, że, umówmy się (XD), bez wykształcenia (wywalony ze studiów), bez ambicji (od lat ta sama prosta praca, którą niedługo wyeliminują roboty), nawet bez żelaznego charakteru i woli (wyrostki potrafią wytrzymać zatrzymanie "48" z bluzgami i poniżaniem w pakiecie dzielniej niż Michał jeden ciąg przesłuchań, w dodatku od razu zadeklarował, że ze strachu wycofuje się z "drażliwych" tematów). Ale przecież lepszym czyni go, że "zarabia więcej niż profesor w Polsce", i że wychwalają go w telefonach fizyczni robotnicy po nocce na saksach. Pamiętam śmieszno-straszną sytuację sprzed kilku lat, kiedy spierali się na antenie ze stałym sceptykiem o ocenę źródeł, podejście do weryfikacji informacji i tym podobne sprawy. Słucham i myślę "kurczę, ale fajna rozmowa wyszła!". A tu zaraz po rozłączeniu się sceptyka Michał stwierdza, że nie lubi tego typu rozmów, bo to gadanie o d**pie Maryny i nic z tego nie wynika XD Uprzedzając pytania - słucham, bo jestem opłacony (a tak serio jest to dobre studium pogrążania się w odmętach psychicznej nierównowagi). O kurde, kilka złotych wierszówki wpadnie! PS Do tego dochodzą mrzonki o wielkich mediach, kawiarenkach i wydawnictwach, ale o tym już kiedyś pisałem, szkoda bilderbergowskiej wierszówki.
(komentarz do audycji 12 października 2018)

selavi napisał(a): Ivellios a te gadanie Michała, że ściga go mosad w Polsce i czycha na niego seryjny samobójca to też jest prawdą? Michał albo cynicznie ściemnia albo ma paranoje i to grube paranoje co jest już zaliczane do chorób psychicznych.
(komentarz do audycji 12 października 2018)

selavi napisał(a): Ivellios zły temat audycji podałeś, powinno być "Ceny wynajmu mieszkań na Wyspach Brytyjskich :) To chyba jedyna taka audycja gdzie pan prowadzący gawędzi sobie z dzwoniącym jak dobry znajomy na pogadance w barze mówiąc o wszystkim i o niczym tylko nie o temacie audycji. Ktoś kiedyś tu napisał, że Michał robi tą audycję w głównej mierze dla siebie i rzeczywiście mam coraz mniej wątpliwości, że to jest prawdą.
(komentarz do audycji 12 października 2018)

Ivellios napisał(a): A nie pomyślałeś, że to Michała ktoś mógł wprowadzić w błąd? Też byś uwierzył w taką fałszywkę, gdyby 50 trolli się umówiło że zrobią Cię w przysłowiowego chuja i z nie wiadomo ilu różnych kont poinformują Cię, że "w takim i takim programie zostaniesz zeszkalowany ps to prawda, po co miałbym kłamać"...
(komentarz do audycji 12 października 2018)

Dunny napisał(a): Bardzo dobra i mądra rada. Czy to jest użyteczne?
(komentarz do artykułu Co jest prawdziwe? Co rozumiemy przez "prawdziwe"?)

zmienny słuchacz napisał(a): specjalnie włączyłem dziś Skandalistów, by zobaczyć o co chodzi. i co? i jest Ewa Minge. nie wiem jakim człowiekiem trzeba być, żeby kłamać tak jak Claude. wstyd.
(komentarz do audycji 12 października 2018)

Gos napisał(a): To o czym mówi gość, te wszystkie problemy i zagadnienia nazywają się innymi słowy - kołem narodzin i śmierci. Ważne jest by poznać wiedzę by się z niego uwolinić. A jest to bardzo trudne. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji Odc. 002 - Trudne pytania, trudne odpowiedzi)

Psitunia napisał(a): To prawda ,mam kilka zdjęć ,chyba jestem coś w rodzaju medium ,są nie tylko obecne duchy ,które są uwidocznione na zdjęciach ale także właśnie te banki jak ja je nazywam .To moje nowe odkrycie ...
(komentarz do artykułu Czym są orby?)

marq napisał(a): Kraje anglosaskie czytaj - Kraje najbardziej agresywne, awanturnicze, uzurpatorskie, imperialistyczne a zarazem Fałszywe. Od 300 lat nie było konfliktu na Ziemi w którym nie wzięliby udziału Anglosasi w 90% z obu stron konfliktu !!! Tak, że mnie to zestawienie nie dziwi. Przecież los Polski byłby zupełnie inny gdyby Anglia nie wepchnęła nas w 1939 r w wojnę z Niemcami. Gdyby w 1939 r Polska wraz z Niemcami i krajami co stały po stronie III Rzeszy w czasie II WW daję złoto za orzechy, ze GB stanęłyby po stronie mega czerwonym wówczas CCCP !!!
(komentarz do audycji Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną (6 maja 2018))

yuby napisał(a): Cześć, dziękuję za ten cykl audycji. Tematy świadomości zawsze były dla mnie ważne i interesujące. Zawsze byłem głodny wiedzy w tym temacie co ukierunkowanło moje życie. Proszę się nie przejmować hejtem. Dziś to norma, sam tego nie raz doświadczyłem a perfekcji nabierze pan w czasie. P.s. Skorzystam z okazji i juz zapowię, że 23.10.2018 po pana audycji tj 22:00 poprowadzę moją autorską audycję pt.: Czas snu: Dom dusz w różnych konceptach oraz moje wnioski. Więc będzie interesująco. Swoją drogą właśnie Pana audycja zmobilizowaładnie mnie. Pozdrawiam :) P&L
(komentarz do audycji Odc. 002 - Trudne pytania, trudne odpowiedzi)

dejwid ajk napisał(a): Ale książka kucharska anarchisty była i w niej jak robić LSD, walczyć z faszyzmem, skutecznie kraść ze sklepów żeby podkopac korporacje i nawalić się po taniości. Co prawda było to po angielsku i Michał niewiele rozumiał ale sam widok spisu treści dał mu wypieki na twarzy które do dziś się palą. Kiedyś to było, a dzisiaj nie ma, no umówmy się!
(komentarz do audycji 21 września 2018)

umizumi napisał(a): Bardzo relaksująca audycja. Coś idealnego na poniedziałek przed halaśliwym tygodniem..
(komentarz do audycji Odc. 001 - Wprowadzenie)

alexdanek napisał(a): Uwielbiam Toma Campbella i sposób w jaki tłumaczy. Ps. ostatnio spotykam się z określeniem rodzaju medytacji jako "medytacja czarnego słońca" i różne porady by tego nie uskuteczniać. Dla kogoś, kto praktykuje, to zastanawiające. Myślę, że to dobre miejsce na zapytanie o to, nie mogę nigdzie znaleźć jakiejkolwiek informacji o tym. Może tutaj się czegoś dowiem? Pozdrawiam.
(komentarz do artykułu Czy OOBE i medytacja są niebezpieczne? Odpowiada fizyk Thomas Campbell)

selavi napisał(a): @Max dokładnie, ludziom popieprzyło się w głowach, nie zdają sobie sprawy ile kosztuje utrzymanie takiej infrastruktury jaką trzeba zapewnić aby ten youtub w ogóle działał a działa bardzo dobrze i w dodatku jest za frajer. Skoro ktoś płaci za to żeby jakiś Kowalski mógł sobie za darmo z tejże platformy korzystać to oczywistym jest, że ustala zasady i decyduje o tym co można tam robić a czego nie można. Nie wiem dla mnie to jest oczywistą oczywistością w moim domu ja ustalam zasady a nie goście tak samo jest na youtubie a widzę, że niektórzy mają jakieś roszczeniowe postawy, że jak to można coś tam blokować i pieprzą coś o łamaniu wolności słowa no ludzie google to prywatna korpo a nie dobro ludzkości także robi ze swoimi platformami co jej się żywnie podoba i ma do tego pełne prawo może nawet z dnia na dzień wyłączyć yt i powypieprzać te wasze filmy
(komentarz do audycji 21 września 2018)

selavi napisał(a): mnie najbardziej bawią te wspominki Michała o technologi z lat 90 i ten wyidealizowany obraz sieci z tamtych czasów. Prawda jest taka, że gówno wtedy było a wiem co mówię bo te czasy przypadały na moją młodość. Na początku lat 2000 jeszcze gówno było a nie internet z prawdziwego zdarzenia już nie mówiąc o latach 90
(komentarz do audycji 21 września 2018)

selavi napisał(a): jeżeli chodzi o świadomość to Danuta Adamska-Rutkowska ma bardzo ciekawe poglądy na te kwestie: https://www.youtube.com/watch?v=p_S-kvlQE1Y https://www.youtube.com/watch?v=ZdVpi4_Zi1A https://www.paranormalium.pl/iBkjhjv7_jw,film.html Co do piłki kopanej też nie znoszę co ciekawe nawet w dużym mieście gdy jest jakaś większa impreza piłkarska i gra Polska to ulice pustoszeją a z mieszkań dochodzą spontaniczne wybuchy radości. No to jest już nawet więcej niż kontrola umysłów to jest po prostu masowe duraczenie :) pozdro
(komentarz do audycji Chata Mistyka #051)

Ivellios napisał(a): A jednak, z powodu jakiegoś glitcha w oprogramowaniu audycja odtworzyła się o 20:00 ;-)
(komentarz do newsa Panowie z Bibliotekarium dociekają, dlaczego prawda jest piękna)

Ivellios napisał(a): Taka uwaga ode mnie. Jutro będę na Warsztatach Hemi-Sync, według programu do 20:30 będą trwały ćwiczenia, jednak jest możliwe, że mogą się one nieco przedłużyć. Stąd też prośba do słuchaczy aby nie "jedli" mnie ani panów Ż&Ż jeśli emisja podcastu się opóźni. Gdyby z jakiegoś powodu nie udało się audycji wyemitować, to jej zapis automatycznie "weźmie się i się opublikuje" na youtube (wstawiłem odcinek już teraz z zaplanowaną publikacją).
(komentarz do newsa Panowie z Bibliotekarium dociekają, dlaczego prawda jest piękna)

Jaro napisał(a): Audycja jak zwykle na poziomie choc przychylam sie do zdania @Gintra. Panowie zostawcie dyskusje polityczne innym w innych audycjach, Wy jestescie genialni w innej materii Czekamy na kolejna audycje.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 45)

bibliotekarium.pl napisał(a): Ale przecież było o książkach:) Niestety są i takie książki,które budzą niepokój. Uważamy, że czasami warto o nich wspomnieć, bo jeśli nawet my zapomnimy o politykach, to politycy nie zapomną o nas i zgotują nam nieciekawy los. Nam oraz tym wszystkim fajnym ludziom ze swoich krajów, emanują pozytywną energią. Dugin taką energią nie emanuje, ale ma wpływ na ludzi,którzy decydują o ruchach na wielkiej szachownicy. Zgadzamy się, że Dugin i jego teoria geopolityczna, to nie cała Rosja. Ale on uważa , że tak własnie jest. Niepokojące i dlatego warto było zrobić tę audycję. Pozdrawiamy.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 45)

dejwid ajk napisał(a): Zgadzam się z nickiem, Michał to by mógł sam dawać takie lekcje a jak przyjdzie pora to metoda na zabezpieczenie audycji przyjdzie do Michała we śnie jak wizja drugiej ziemi, telefonu grawitacyjnego czy orgonita-hantli.
(komentarz do audycji 21 września 2018)

Ginter napisał(a): Miało być o książkach... Siłą tej audycji jest to ze mozna sie oderwac o rzeczywistosci i zapomniec o tym syfie jakim jest polityka. Troche sie dzis zawiodlem. A co do wrogow to w czasie moich wizyt w wielu krajach na calym swiecie(rosja 3 krotnie/nie jako turysta w hotelu na allu) ludzie wszedzie sa serdeczni i nigdy nie spotkalem sie z wrogoscia. Emanujesz pozytywna energia i to samo dostajesz od czlowieka. Pozdrawiam
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 45)

bibliotekarium napisał(a): Dziękujemy za Pańskie merytoryczne i ciekawe wpisy. Miło jest wiedzieć, że nasze pogwarki ktoś uznaje za ciekawe. Jeszcze raz dzięki.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 45)

nick napisał(a): Niebezpiecznik, z3s i sekurak są nasłani, poznaję po oczach. Poza tym Michał wszystko już wie z internetu z biblioteki w 1995 - co tam takie patałachy mu mogą poradzić? A znają chociaż liczby zespolone? Potrafią dawać porady naukowcom udowadniającym hipotezę Riemanna?! No ludzie! Idiokracja!
(komentarz do audycji 21 września 2018)

selavi napisał(a): @Kehran Meshe michał powinien po pierwsze mniej się tym wszystkim przejmować po drugie zainteresować się bezpieczeństwem w sieci i to na poziomie co najmniej takim jakim szkoli się pracowników w korporacjach i mówię tu zupełnie poważnie, niebezpiecznik/z3s czy securak prowadzą takie szkolenia także dla osób fizycznych i nie tylko dla sysopów czy koderów, przykładowo mają szkolenia kierowane do dziennikarzy śledczych. Także na miejscu Michała rozpatrzyłbym czy nie zainwestować w takie szkolenie. Co do zabezpieczenia swojej infrastruktury domowej to na helionie są stosowne lektury tym bardziej wystarczą skoro Michał twierdzi, że studiował przez pewien czas informatykę i jakieś pojęcie ma
(komentarz do audycji 21 września 2018)

selavi napisał(a): A jeszcze co do Giedroycia to nie zapominajmy, że 100 lat temu Rzeczpospolita miała zupełnie inne granice i panowała zupełnie inna architektura bezpieczeństwa i ładu w Europie. Rzeczywiście bufor oddzielający nas od Rosji w postaci niezależnej od Rosji i niepodległej Ukrainy jest nam bardzo potrzebny i tu nic się nie zmieniło w tej kwestii aczkolwiek nie przesadzałbym ze stwierdzeniem, że bez niepodległej Ukrainy nie ma niepodległej Rzeczpospolitej, jest to wielkim nadużyciem. Podsumowując bardzo fajnie, że pojawiła się taka audycja i że promujecie takie tuzy polskiej myśli geopolitycznej jak Bartosiak czy Sykulski co do Dugina to pewnie, że warto poznać jaki poglądy prezentuje nasz odwieczny konkurent geopolityczny i kulturowy - Rosja aczkolwiek Dugin pomija wiele ważnych kwestii i bardzo trudnego położenia geograficznego Rosji (o czym przykładowo wspomina Bartosiak czy nie raz wspominały tuzy amerykańskiej geopolityki tj Kissinger czy Brzeziński), miast tego jak Panowie wspominaliście wplata jakieś bogo-ojczyźniane brednie co nie jest jakąś nowością u nas przykładowo Braun czy Gryguć czynią podobnie wplatając w geopolitykę żydowskie spiski, uwielbienie katolicyzmu i inne pobieżne tematy ... pozdrawiam
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 45)

selavi napisał(a): Fajna audycja. Co do Dugina to celowo pomija on w tych swoich fantasmagoriach Chiny a to dlatego, że nagle wszystkie te jego wywody szlak trafia. Chińczycy wiecznie nie będą przyglądali się z zazdrością na zasoby Rosji znajdujące się na Syberii i wcześniej czy później sięgną po nie ręką a jeżeli Duginowi marzy się trwały sojusz z Chinami to jest w wielkim błędzie. Jeżeli do takiego sojuszu kiedykolwiek dojdzie (co wcale też nie jest takie oczywiste) to Chińczycy wykorzystają Rosjan do rozegrania Amerykanów a potem chapną wszystko co jest na wschód od Uralu co w następstwie spowoduje kolejną już w historii wielką smutę i rozpad Rosji bo bez kopalin i metali surowcowych gospodarka rosyjska nie istnieje.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 45)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Ciekawa byłaby audycja ujawniająca rody rządzące światem, te ponad Rothschildami i 17 rodzinami bankierskimi, o których pisze Song Hongbing. Jeśli są ponad...? Bo to temat do dyskusji. Czy o tych rodzinach mówi Artur Lalak? https://www.youtube.com/watch?v=QPGi1DBK0t4 To byłby ambitny i globalny temat dużego kalibru, ale nie wiem czy Claude sam by go ciekawie pociągną?
(komentarz do audycji 21 września 2018)

Max napisał(a): Youtube to prywatna firma , mogą sobie usuwać co chcą , ludzie się nastawili że to jakiś dobry wujek z workiem kasy który robi co chcą i płaci za kciuki ... a to narzędzie manipulacji jak każde inne , stworzone w jakimś celu .
(komentarz do audycji 21 września 2018)

Ivellios napisał(a): Faktycznie, z trzeba debatami coś jest nie tak. Podmienię je dzisiaj w wolnej chwili.
(komentarz do audycji 88. Debata Ufologiczna Online: Czy inwazja już trwa?)

Havana napisał(a): najpierw ściągam, a potem słucham na komputerze
(komentarz do audycji 88. Debata Ufologiczna Online: Czy inwazja już trwa?)

Ivellios napisał(a): Napisz, czy słuchasz na smartfonie czy na komputerze, i czy najpierw ściągasz mp3 czy słuchasz tylko przez przeglądarkę.
(komentarz do audycji 88. Debata Ufologiczna Online: Czy inwazja już trwa?)

Havana napisał(a): czy debata 88. trwa 16 minut? na YT trwa 3 godziny, w info podajecie również prawie 3 godziny, a jak się chce słuchać to tylko 16:49 - dlaczego?
(komentarz do audycji 88. Debata Ufologiczna Online: Czy inwazja już trwa?)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=OT0yoo9B2Bc Nikną piosenki IRA z YouTuba: https://www.youtube.com/watch?v=bPrcRsqqNZ0 https://www.youtube.com/watch?v=eVAOW23GnFM (DECOMMISSIONING SONG) z powodu, przeczytajcie sobie sami, wiadomo terroryzm nam grozi
(komentarz do audycji 21 września 2018)

selavi napisał(a): @Kehran Meshe to są zdaje się media okołetechniczne a nie społeczne żeby poruszać takie sprawy
(komentarz do audycji 21 września 2018)

Antares napisał(a): Ale niestety większość luminarzy środowiska alternatywnego zza Wielkiej Wody tak działa i przyznam szczerze, coraz częściej opada mnie takie zniechęcenie że nie tylko chcę ich słuchać ale wręcz o nich słuchać. Rzadko zdarza mi się słuchać kogoś nieodlecianego badacza zjawisk alternatywnych z tamtego obszaru (choć zdarzają się - ja na przykład lubię Micaha Hanksa). Zadziwia mnie jedno, że tylu ludzi daje się zrobić w balona. Wystarczy poczytać czy posłuchać polskich opinii sprzed dwóch lat o Projekcie Disclosure ile osób się na to złapało.
(komentarz do audycji OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem )

Kehran Meshe napisał(a): w jakich mediach? może w tych samych które przedstawiły próbę wyłudzenia pieniędzy na dane Clouda podając jego imię i nazwisko nie sadze aby na świecie było ponad 7 miliardów prób podszycia się pod dane innej osoby pisząc media, miałem na myśli media internetowe
(komentarz do audycji 21 września 2018)

selavi napisał(a): nagłośnić sprawę w polskich mediach jakich? przecież takich przypadków jest tyle ile ludzi na świecie chłopcze a klod nie jest synalkiem premiera czy innego polskiego oligarchy pokrzywdzonym przez jakiego trolażeby zrobić o nim reportaż w uwadze
(komentarz do audycji 21 września 2018)

Kehran Meshe napisał(a): Może warto nagłośnić sprawę w polskich mediach, że trolle podszywają się pod ciebie Klodzie popełniając przestępstwa, z jednej strony może to spowodować inne spojrzenie służb na sprawę, z drugiej oznacza darmową reklame dla audycji
(komentarz do audycji 21 września 2018)

Ostatnia czakra napisał(a): Potrzebne jest tu jeszcze zdjęcie Twojego stolca, tuż po opróżnieniu. Myślę że to wiele wyjaśni.
(komentarz do zdjęcia Orbsy)

selavi@gmail.com napisał(a): @Ivellios ogólnie to wyglądało tak, popijam kawę i Michał zaczyna ten wątek o grach i tak sobie myślę o zaraz wymieni Quaka albo Unreala (moje klimaty) ale jak padło słowo bilard to wierz mi, że musiałem wycierać monitor z kropel kawy :) Za to jeszcze lubię tą audycję jak mój śmiech o 2 w nocy budzi resztę domowników :)
(komentarz do audycji 21 września 2018)

yuby napisał(a): Mimo wszystko przerwa niezauważalna. Brawo
(komentarz do audycji 21 września 2018)

Ivellios napisał(a): Być może Michał preferuje pochodne Quake`a (być może jajeczne przeglądarkowe Shell Shockers?), w których w sekundę po zespawnowaniu się już można stracić życie :D
(komentarz do audycji 21 września 2018)

selavi napisał(a): "World of Tanks nie to za wolne, bardziej lubię dynamiczne gry - bilard" Claude Monet Ogólnie niezła beka jest ostatnio z tych audycji, poziom spada wprost proporcjonalnie do ilości wytworzonych przez Michała audycji. Brawo dla dzwoniącego słuchacza "abstynenta", który napomknął o pasjach i o tym co nas trzyma przy życiu, to chyba jedyny ogarnięty telefon od jakiegoś roku.
(komentarz do audycji 21 września 2018)

alexdanek napisał(a): Witam .Chciałabym się czegoś dowiedzieć odn kursu jednak strona się nie otwiera. Można prosić o jakieś namiary? Pozdrawiam serdecznie .
(komentarz do newsa Warsztat Podróży Niefizycznych wg metody Bruce Moena. Specjalna zniżka dla Słuchaczy Radia Paranormalium!)

marq napisał(a): Ja na 100% obstawiam iż Wenus powinno być pierwszym celem ekspansji Człowieka w US poza pierwszym oczywiście Księżycem Pzdr. ...
(komentarz do audycji IX Debata (nie)kontrolowana: Słynni jasnowidze i ich przepowiednie cz. 1)

Ivellios napisał(a): W pierwszej godzinie audycji mogą się zdarzyć lekkie przeskoki spowodowane DDoS-em. Nagrywarki poradziły sobie jednak na tyle dobrze, że udało mi się z tego poskładać prawie kompletne nagranie, właściwie brakuje tylko kilkunastu sekund zapisu, nie wpłynęło to jednak znacząco na sens wypowiedzi.
(komentarz do audycji 21 września 2018)

peri333 napisał(a): Jestem w szoku bowłaśnie coś takiego mnie niedawno spotkało. Zupełnie się tego nie spodziewałam a było to jak płynny ogień , wstrząs każdej mojej komórki ,o mało nie zemdlałam, musiał mnie podtrzymać , nie mogłam oderwać od niego oczu , przez moment byliśmy zespoleni w pomieszczeniu pełnym ludzi , a mnie ogarnęła taka żądza , kto tego nie przeżył nigdy nie zrozumie. Jest ode mnie dużo młodszy. Jedyne czego pragnę to kochać się z Nim nieprzytomnie.Teraz już wiem dlaczego zawsze wyglądałam dużo młodziej niż metryka ,dlaczego tak dbałam o swoją urodę ,dla tej chwili właśnie.
(komentarz do artykułu Telepatia bliźniaczych dusz)

66szary napisał(a): Sorry, Szeryfie...
(komentarz do newsa W Bibliotekarium książki, które są, a których nie ma)

Ivellios napisał(a): !!!!!!!!!! https://www.paranormalium.pl/1766,news.html
(komentarz do newsa W Bibliotekarium książki, które są, a których nie ma)

66szary napisał(a): Witam, jedna taka mam na polce... chociaz nie jest to literatura piekna... "UFOs over Poland the land of high strangeness" by Piotr Cielebias. A propos, co z debatami ?
(komentarz do newsa W Bibliotekarium książki, które są, a których nie ma)

Jaro napisał(a): Żmiju bez sensu Twoje pisanie ;) Gdy ostatnio ja sie odnioslem to tego tematu Pan moderator potraktowal mnie w sposob delikatnie mowiac nie kulturalny. Podobne reakcje mozna zauwazyc u fundamentalistow chrzescijanskich gdzie dogmat wiary jest na pierwszym miejscu. Ten caly Campbell bredzi od rzeczy(choc pewnie jakis cel mu przyswieca)
(komentarz do audycji OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem )

yuby napisał(a): Też średnio czuję Pana Campbella. W sumie nic nowego od niego się nie dowiaduję. Jako osoba od wielu lat doświadczająca już dawno sam doszedłem do wniosków że jesteśmy w pewnym sensie awatarami, bo nic nie jest takie na jakie wygląda. W wielu jego wykładach sam przeczy temu co wcześniej mówił. Jasne, poglądy się zmieniają, mi też ale często u Niego zniamy są u korzenia teorii. Kiedyś rozwinę tę kwestię. Osobiście polecam Toma bo ma lepiej gadane ode mnie :). Ale to zachęta na początek i dobrze bo i tak każdy indywidualnie dojdzie do tego że to wszystko musi przerobić na sobie samym. I jeszcze jedno: to że ktoś był fizykiem NASA (wiemy co to za twór) w ,,moich oczach" nie stawia go na pozycji, ,lepiej wiedzacego", wręcz przeciwnie robię się bardziej czujny. Do wyboru do koloru. Pzdr
(komentarz do audycji OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem )

SkrzydlatyŻmij napisał(a): https://pl.wikipedia.org/wiki/Irlandzka_Armia_ Republikańska Co do IRA i rzekomego terroryzmu, to weź pod uwagę mój bezinteresowny sprzeciw w tej sprawie (dzięki, że powiedziałeś to podczas audycji). Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, dlatego giną cywile, a odpowiedzialność spada na Saksonów, a nie na partyzantów, którzy walczą o wolność swojej ojczyzny. Co do cholery jasnej, robi armia brytyjska w Iralandii?! Niech wracają do swoich domów, chyba mają domy? https://www.youtube.com/watch?v=jTJQkhWZekI Wszystkiego dobrego życzę :)
(komentarz do audycji 14 września 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Pierwsza Świątynia (966-586 p.n.e.) - zbudowana przez króla Salomona. Pierwsza Świątynia została zniszczona przez wojska babilońskiego króla Nabuchodonozora II w 587 roku p.n.e. Jedynym dostępnym źródłem na temat usytuowania, wyglądu i rozmiarów Pierwszej Świątyni jest Biblia. A to znaczy, że nie wiadomo jak to było tak historycznie. Druga Świątynia (520-20 p.n.e.) Po zburzeniu Pierwszej Świątyni i powrocie z niewoli babilońskiej (536 p.n.e.) wzniesiono Drugą Świątynię (520-515 p.n.e.), o wiele skromniejszą, później kilkakrotnie przebudowywaną. Trzecia Świątynia / Świątynia Heroda (20 p.n.e. - 70 n.e.) Za panowania Heroda Wielkiego Druga Świątynia została rozebrana i wybudowana na nowo. 4 sierpnia 70 roku po nieudanym powstaniu Żydów Rzymianie zburzyli Świątynię. Jedyną pozostałością Świątyni są resztki muru oporowego, powstrzymującego okalające ją mury przed zawaleniem - tzw. mur zachodni, fragment ten jest znany jako Ściana Płaczu. Co do wypraw krzyżowych, wiadomo, że wykopaliska pod ruinami Świątyni prowadzili Templariusze. A czemu to takie ważne wszystko? Bo według judaizmu może istnieć tylko jedna fizyczna świątynia, tylko w tym miejscu na ziemi. Ciekawe są też teorie, że Świątynia jest usytuowana na miejscu budowli rozwiniętej cywilizacji technicznej przedpotopowej, są na to ponoć materialne dowody. Żydzi uważają, że Mesjasz odbuduje Świątynie. Chrześcijanie niektórzy też tak uważają (stąd to wspieranie żydów przez część radykalnych protestantów), ale nie wszyscy, część uważa, że przed prawdziwym Mesjaszem (Drugie Przyjście Chrystusa) przyjdzie podszywający się pod niego Antychryst. Bestia i Antychryst (Apokalipsa) to nie te same osoby, ale przyjdą razem.
(komentarz do audycji 14 września 2018)

Qwerty.m napisał(a): Przepowiednia o JP II. A czy JP II nie przeszedł takiej drogi? Nie cierpiał, nie pracował ciężko i nie widział trupów podczas II WŚ? A czy Kraków nie był w ruinach? "doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża" czy szczytem nie jest bycie papieżem? Czy wielki krzyż to nie po prostu krzyż w Watykanie? Wielki bo w ważnym miejscu? Ile razy Ali strzelił do papieża? Może miał ktoś mu pomagać, albo ewentualnie gdyby Aliemu się coś nie udało, np. dojść blisko do papieża. Naprawdę nie wszystko musimy czytać między wierszami. Czasem prawda jest na wierzchu. Oczywista
(komentarz do artykułu Papieże i proroctwa)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): @Ivellios, piszę tylko o swoich odczuciach, "może źle się do tego zabieram", ale możliwe, że mam nieco inny układ nerwowy od Ciebie i wolę muzykę utalentowanych muzyków, by wejść w odmienny stan świadomości. Religia w sensie teologii i filozofii religijnej, bo oczywiście świątyń Tom nie buduje. Ale dorzucę taką sprawę, na początku wywiadu Tom, mówi, że nie podpisał żadnych zobowiązań do zachowania tajemnicy jeśli chodzi o współpracę z NASA. "Przez dziesięć lat pracował jako analityk systemowy w wywiadzie technicznym US Army, po czym przeszedł do badań i rozwoju technologii wspomagających systemy rakiet obronnych. Następnie spędził większą część 30 lat pracując w amerykańskiej społeczności obrony przeciwrakietowej jako wykonawca Departamentu Obrony" https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_W._Campbell Nie wierzę, że nie został zobowiązany do zachowania tajemnicy, prędzej mogę uwierzyć w płaską Ziemię :) Tom sam mówi wielokrotnie "bądźcie sceptyczni" itd. Więc bądźmy. Pracowaliście dla wywiadu wojskowego, bez zobowiązania do zachowania tajemnicy? :)
(komentarz do audycji OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem )

Ivellios napisał(a): [cytat]dobijają mnie te dźwięki co je sprzedaje, które mają cię wprowadzić w odmienny stan świadomości, a mnie tylko nudzą i denerwują[/cytat]Widoczni e źle się zabierasz do ich słuchania. To nie jest muzyczka, którą się wrzuca do smartfonika i słucha na shitowatych słuchaweczkach w autobusie. Gadki o religii nie będę nawet komentował, bo jest po prostu poniżej krytyki.
(komentarz do audycji OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem )

SkrzydlatyŻmij napisał(a): "Każdy nie katolik i z byle ciemniejsze karnacji zamiast dostać po raju dostanie kulkę" masz na myśli Marcina Lechowicza?
(komentarz do audycji 14 września 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Zniechęciłem się do tego Toma Campbella jego teoria to raczej hipoteza, w całej tej pięknej gadaninie, nie widzę dowodów. Startując od tej swojej hipotezy naukowej tworzy na bazie tego religię (podobną do buddyzmu mahajana), ale dobijają mnie te dźwięki co je sprzedaje, które mają cię wprowadzić w odmienny stan świadomości, a mnie tylko nudzą i denerwują... Zapoznałem się, byłem pełen dobrej woli, ale jestem totalnie zniechęcony do tego co oferuje ten Pan.
(komentarz do audycji OOBE, wirtualna rzeczywistość i płaska Ziemia. Wywiad z Tomem Campbellem )

Emu899 napisał(a): Ja bym spróbował większą grupom Kris jeszcze raz przejść ten szlak .i zobaczyć czy jest ta wioska .
(komentarz do audycji III Debata (nie)kontrolowana: Tajemnicze zaginięcia w Ameryce. Badania Davida Paulidesa)

Strang3r napisał(a): Nie wieksze niż autor o wołynkach
(komentarz do audycji 14 września 2018)

Andrzej napisał(a): Glupoty gadasz
(komentarz do audycji 14 września 2018)

Strang3r napisał(a): A skąd Ci Ukraińcy mieli by dostać broń? Wiesz dlaczego oni tu są? Z tego samego powodu co miliony Polaków w UK. Bo nie ma w Polsce siły roboczej i to naturalny proces. No tak daj broń Polakom to zobaczysz co się będzie dziać na ulicach... Każdy nie katolik i z byle ciemniejsze karnacji zamiast dostać po raju dostanie kulkę!
(komentarz do audycji 14 września 2018)

Reiden napisał(a): Dobry początek sezonu. Fajna audycja, niezłe opowiadania. Mam jednak uwagę do opowiadania "Wieczność". Zachowanie Maji w konfrontacji z ćpunem/bandytą wydaje mi się nienaturalne. Boi się, ale nie panicznie, skoro racjonalnie analizuje sytuację i prosi znajomego ochroniarza przez telefon o pomoc. Spodziewa się napadu, a siedzi przy kasie jakby była w katatonii i przelicza pieniądze zamiast je schować, a przynajmniej znaczną ich część. W moim odczuciu człowiek, który spodziewa się katastrofy najpierw próbuje się oddalić lub schować przed zagrożeniem, no chyba że wpadnie w obłęd - przykładową katatonię. Wydaje mi się, że jeśli z poczucia obowiązku Maja nie chciała porzucić miejsca pracy, to bardziej właściwa byłaby próba schowania się gdzieś, nawet między półkami i obserwowanie ukradkowe kiedy ćpun wyjdzie z toalety. Nawet wyjście na dwór i tam czekanie na patrol wydaje się właściwsze niż zapominanie o świecie w trakcie liczenia pieniędzy. Skoro jest prawie pewna, że nastąpi napad, to nawet jak ćpun narobi szkód w sklepie, to i tak by przecież narobił zabierając pieniądze, więc nie ma to znaczenia. W moim odczuciu napisanie na nowo tej ważnej sceny poprawiłoby opowiadanie. Chciałbym jednak zaznaczyć, że ta część, do której mam uwagi jakkolwiek napisana i tak musi się kończyć tak samo, więc nie wpływa to na istotę całokształtu i w ogóle pomysłu, które moim zdaniem są bardzo dobre. Zatem można powiedzieć, że moje uwagi są czysto kosmetyczne :-) Pozdrawiam
(komentarz do audycji ABW #025)

Alex napisał(a): Teraz to ty pierdolisz. Niby skąd miałbyś wiedzieć o takich ludziach? Mieliby ci o tym meldować ? Trochę pokory. Żeby krytykować czyjeś metody leczenia to trzeba albo samemu sie leczyć albo mieć kontakt z ludźmi którzy sie leczą. Nie interesuje sie za bardzo Jerzym zieba ale z tego co czytałam jego książkę to jest tam sporo racji jak na przykład na temat leku tamoxifen który wywołuje raka i teraz sie juz o tym głośno mówi. Medycyna akademicka tez rzadko kiedy pomaga a nawet jak pomoże to na drugie zaszkodzi. Po tym komentarzu to myśle ze jestes jednak jakimś trollem.
(komentarz do wpisu na blogu Parę ciekawostek o Jerzym Ziębie)

Alex napisał(a): Ja nie odniosłam dobrego wrażenia na temat pana zięby po czytaniu jego felietonów w nieznanym świecie. Sprawiał wrażenie nadętego a po paru miesiącach opuścił swoich redakcyjnych kolegów. To ze korzystał z sanatoriów to nic złego w tym nie widzę bo przecież podatki płaci i ma prawo. Nie znam człowieka ale żeby mówić ze ktoś nie zasługuje w ogóle na szacunek to musiałby być kims naprawdę złym jak załóżmy Janusz Sanocki promujący znęcanie sie nad zwierzętami natomiast w tym przypadku trudno powiedzieć może alzheimer wsześnie sie odezwał i stad te zachowania. Przy alzheimerze tak jest ze ludzie kogoś biorą za chama a on po prostu nie wie co mówi i robi.
(komentarz do wpisu na blogu Parę ciekawostek o Jerzym Ziębie)

marq napisał(a): "Parszywych czasów doczekaliśmy . doczekałem, kiedy Jeden Człowiek chcąc Cokolwiek powiedzieć / oznajmić / zakomunikować Drugiemu Człowiekowi Musi zapytać Trzeciego Człowieka (a bywa, że kilkoro po kolei) o "Pozwolenie. Pozdrawiam ...
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Pytania Niezadane (29 stycznia 2017))

Sweed KO napisał(a): Ognista kula ognia, jednak to nie ogien. Kula jakby metalowa ale jednak nie. Systematycznosc I to samo miejsce przybycia jest czynnikiem, ktore swiadczy ze mimo wszystko sa to istoty myslace. Cokolwiek by to nie bylo ta mysl sprawila ze zaczalem swoje kilku letnie dochodzenie. Ja wiem dokladnie co to jest, ale nie chcialbym ujawniac tej informacji I dokumentow publicznie ze wzgledu na potencjalna panike ludzi i/lub kradziezy dokumentow przez wyzsze sfery polityki. Zaznacze jednak ostrzezenie ktore dotyczy tego zjawiska. Nigdy, przenigdy nie ukazuj AGRESJI wobec tego urzadzenia.. Ta rzecz moze zaatakowac w obronie i sprawic, ze zapomnisz swojego imienia, nazwiska, kraju pochodzenia, uspokoji twoja agresje, ale wzbudzi niepokoj.. Zostawia ci jedna wiadomosc- napewno bedziesz pamietac detalicznie moment spotkania. Jestem jednak otwarty na prywatne odpowiedzi do pytan pod emailem. Prosze pamietaj nigdy tego nie atakuj…
(komentarz do filmu UFO nad Miechowem - nagranie świadka)

Sweed KO napisał(a): Napewno slyszeliscie o dziwnych wielkich wzorach wycinanych przez ufo w zborzu. To jest proste I logiczne. W sposob jaki widzimy Jezusa na tym obrazie przypomina sposob patrzenia na zborze w ktorym wycieto wielkie wzory. Nie zobaczymy wzoru dopuki nie oddalimy sie od powierzchni ziemi na tyle wysoko, az wzor stanie sie na tyle kontrastowy i ostry, ze dla luzkiego oka nie bedzie juz rozmazany, na tyle, by uniemozliwic jego identyfikacje. Tutaj mamy doczynienia z obrazem, w ktorym uzyto tego optycznego zjawiska. Podkreslono moc tego zjawiska poprzez uzywanie bardzo podobnych, bezkontrastowych i rozmazanych cieni. Na zamknietych powiekach jezusa sa ciemniejsze plamy obrazujace zrenice. Ludzki umysl ma problem z identyfikacja I wyborem- czy to jest cien brwi, czy moze wglebienie w powiece… Stad ten przeskok pomiedzy otwartymi a zamknietymi oczami Jezusa.. A do ciekawostki mysle ze obraz byl namalowany z zamknietymi oczami a efekt dodany pozniej,, artyscie musialy blysnac otwarte oczy podczas malowania zamknietych.. Przemyslcie moja opinie I odpisujcie.
(komentarz do artykułu Oczy Boga? Oczy Chrystusa na obrazie zamykają się i otwierają)

Ivellios napisał(a): [cytat]A może kolejne opłacane gadanie przez koncerny farmaceutyczne[/cytat]Z całym szacunkiem, ale... PIERDOLISZ. Pierdolisz jak ci wszyscy jarający się Ziębą ezojanusze i ezograżyny. Co Zięba złego zrobił? Robi ludzi w balona po prostu. Nie widziałem jeszcze ANI JEDNEGO człowieka, którego by z czegoś wyleczył, ani też ŻADNEGO dowodu na to, że propagowane przez niego metody leczenia są skuteczne (nie wspominając już o ich bezpieczeństwie).
(komentarz do wpisu na blogu Parę ciekawostek o Jerzym Ziębie)

Roni napisał(a): A co komu Zięba złego zrobił. Napisał książki , produkuje suplementy. A co to on jeden tak robi? Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Już sam nie wiem czy to zazdrość czy głupota. A może kolejne opłacane gadanie przez koncerny farmaceutyczne.
(komentarz do wpisu na blogu Parę ciekawostek o Jerzym Ziębie)

Jaro napisał(a): Michał szczere wyrazy współczucia dla Was. Wiem co czujesz bo sam stracilem mamę. Miała zaledwie 62 lata Trzymaj sie
(komentarz do audycji 7 września 2018)

marq napisał(a): Ja jestem zwolennikiem Gnozy /Gnostyków czyli rasy Obcych puki co niemogących żyć na Ziemi ale którzy już od setek wieków maja jeden cel - Posiąść Ziemię i to wyłącznie dla siebie ...
(komentarz do audycji 65. Debata Ufologiczna Online: Hybrydy i program depopulacji)

marq napisał(a): Należałoby może z wielu obserwacji UFO zebrać te światła uporządkować je wg. Powtarzalności Barw oraz sprawdzić czy: Konkretna sekwencja świateł odpowiada podobieństwu zdarzenia UFO Zamienić je na dźwięki i odsłuchać oraz również dokonać porównania dźwięków wg sytuacji spotkania z NOL - UFO Poszukać powtarzalności sytuacji, ferii barw oraz wibracji dźwięków, podstawiając pod emitowane przez UFO światła -dźwięki wibracje dźwiękowe. To samo od tyłu - poszczególne wibracje zamienić na dźwięki i szukać sekwencji barw. I tak we wszystkie strony zrobić doświadczenia laboratoryjne. Poszukać "specyficznego" Kodu ... Dzięki za Debaty oraz Serdecznie Pozdrawiam !
(komentarz do audycji 62. Debata Ufologiczna Online: Technologie UFO cz. 1)

zniesmaczony napisał(a): Trzeba być ostatnim idiotą albo cierpieć na zaawansowaną schizofrenię, żeby dopatrywać się religii tam, gdzie jej nie ma.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Miszkurka2000 napisał(a): Na problemy z mikrofonem to Ustawienia Prywatność Mikrofon i tam należny zaznaczyć programy którym się zezwala na korzystanie.
(komentarz do audycji 7 września 2018)

Crack napisał(a): Witam, w 2009 r nakręciłem podobny film, filmowałem córki które przygotowywały się do roli w przedstawieniu szkolnym, różnica polegała na tym że dwie kule orbs nadleciały z tyłu okrążyły córki dwa razy i bardzo szybko odleciały, to wyglądało jakby były kierowane przez kogoś. Po przybliżeniu filmu powiększeniu widać bylo zarysy twarzy. Proszę sobie powiększyć te orbs . Pozdrawiam
(komentarz do artykułu Czym są orby?)

Ivellios napisał(a): Whatever. Nie zamierzam stosować jakiejś dyplomacji wobec kogoś, kto ucieka się do zwyczajnego wymyślania bzdur o jakiejś religijności, sekciarstwie, totalitaryzmach i innych wynalazkach. Jeśli zachowuje się jak dupek, to niech weźmie pod uwagę, że ktoś inny może go potraktować właśnie jak dupka. Campbell milionerem? Czyli co, tacy Moen i Monroe też byli milionerami? Przecież jeździli po świecie i organizowali biletowane spotkania i płatne kursy... :) Pieniążki, pieniążki, pieniążki! Zaglądanie komuś do portfela i wytykanie, że zarabia - to jest po prostu tak bardzo polskie...
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

observer napisał(a): oj poszli panowie po bandzie :) jedna wezmę w obronę kolegę gdyż napisał prawdę. pan Campbell zarabia kupę kasy na tych swoich przemysleniach jak by ich nie nazwać. Jedni to akceptuję inni widzą sektę to kwestia sybiektywnych odczuc człowieka. Jednak razi trochę sposób w jaki Roman i ivelios odpowiadaja na posty, jesteście bardzo agreswni co zupełnie nie licuje z naukami pana Cambbella :( każdemu należy sie szacunek a nie nazywanie kogoś imbecylem.... widać niczego was ten wykład nie nauczył. Mimo wszystko portal jest super i życze wszystkiego najlepszego ;)
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Jaro napisał(a): Nie bede sie zniżał do takiego poziomu sory. Myslalem ze przynajmniej "szef" tego portalu dysponuje nieco wieksza kultura ale coz....
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Ivellios napisał(a): Całe szczęście, że to nie Ty jesteś od decydowania jakie komentarze będą "puszczane" a jakie nie. Kolega po prostu nazwał Cię po imieniu i tyle. Zachowujesz się właśnie jak taki imbecyl, który coś sobie ubzdurał i broni tego jak największej świętości, mimo że wyraźnie brakuje mu argumentów. Była prośba żebyś wskazał w którym w wypowiedziach Toma pojawia się jakieś sekciarstwo, Ty na to - "w każdym momencie :-)" - czym pokazałeś, że nie masz tak naprawdę żadnych argumentów w tej dyskusji i że jesteś pospolitym baranem, któremu wyznawana religia najwidoczniej przeżarła mózg. I to do tego stopnia, że uciekasz się do wymyślania bzdur o jakichś sektach, milionerach i totalitaryzmie...
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Jaro napisał(a): no i wyszlo szydlo z worka zachowanie bardzo podobne do wiekszosci. Gratuluje. Swoja droga puszczanie komentazy od takich osobnikow wydaje sie nieco niesmaczne.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Roman Bellic kuzyn Niko napisał(a): WSKAŻ IMBECYLU JEDEN KONKRETNY MOMENT w którym pojawia się jakaś religijność! WSKAŻ!!! TERAZ!!! I nie chrzań mi głupot że "w każdym momencie". A tego "milionera" to strach pomyśleć skąd wyciągnąłeś. Jakim skończonym idiotą trzeba być, żeby rzucać tak debilnymi mocnymi sloganami bez pokrycia w rzeczywistości... Religia? Sekta? Milioner? Totalitaryzm? Masz coś chyba z głową nie w porządku.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Marek 79 napisał(a): Szanowni Państwo. Nawiązując do wczoraj audycji chciałbym sprostować swoją wypowiedź. Paolo Bacigalupi nie jest laureatem nagrody Nobla lecz... Nebula. Idiotyczna wpadka za którą przepraszam :-) Nagroda Nebula : przyznawana jest przez Science Fiction and Fantasy Writers of America.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 44)

Jaro napisał(a): Prosze kolegi w każdym momencie totalitaryzm ma wiele twarzy. Człowieku ten facet to milioner ktory na tych swoich opowiesciach i wskazówkach dla innych zarabia kupe kasy i o to w tym chodzi. Zakumałeś?? Pozdrawiam
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Roman Bellic kuzyn Niko napisał(a): To może najpierw Ty szanowny panie kolego wytłumacz mi, albo wskaż, w którym momencie widzisz w wystąpieniach Campbella jakieś elementy religijno-sekciarskie... proszę bardzo, czekam!
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Jaro napisał(a): Roman jesli ty jej nie widzisz to jestes ślepy albo ograniczony wybierz sobie
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Roman Bellic kuzyn Niko napisał(a): @Jaro jeśli widzisz religię tam, gdzie jej nie ma, to chyba znak że czas najwyższy zacząć leczenie...
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Jaro napisał(a): Mi to równierz wyglada na sektoreligię. Trzeba żyć po swojemu bo tylko takie życie ma sens. Wiekszość tych obecnie modnych trendów opiera sie na kasie a kto tego nie dostrzega jest ślepcem.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Słuchałem tej audycji na żywo przez RP, rwało, ale przerwy były krótkie, urywało czasem parę słów. Do wytrzymania.
(komentarz do audycji 31 sierpnia 2018)

sswds napisał(a): Witam, witam. Postanowiłem post zostawić pod danym artykułem. Mianowicie z wielką uwagą słuchałem wykładów Toma Campbella. Pościągałem dane mp3-ki, jednak jest to dla mnie zbyt mądre i zbyt wielkie do ogarnięcia. Zdecydowanie, trzeba będzie posłuchać jeszcze raz danych wykładów. Szkoda że w pierwszej części, kiedy były zadawane pytania (dosyć istotne), Tom jakoś nie bardzo odpowiadał na nie, lub były pewne problemy językowe by móc odpowiadać. Stąd odpowiadał na ile mógł i rozumiał. Fajnie, że później przy kolejnych częściach zostało to "nadrobione". Jedno z pytań jakie nadal mnie nurtuje, a wiem że Tom na nie odpowiedział, chociaż po części dotyczy Unidentified Flying Object, UFO. Brzmiało to tak, jakby to zjawisko było błędem w systemie, które się uwidacznia. Fajnie by było jakby ktoś z forumowiczów włączył się do rozmowy pod danym komentarzem, czy któryś z redaktorów, czy dobrze kojarzę odpowiedź. Nasilenie tego zjawiska w ostatnich latach moim zdaniem jest przeciążeniem systemu (ze swojego wykształcenia zawodowego informatycznego), dzieję się tak gdy sieć jest przeciążona. Mimo tego że wdg. teorii Einseina Wszechświat zamiast zwalniać po teoretycznym "BigBennie" przyśpiesza coraz bardziej (co w swoich teoriach potwierdza także fizyk kwantowy naszych czasów Nassim Haramein). Mimo tego nie mieści danych informacji i wywala błędy, jak zjawiska UFO. Czy tak to należy rozumieć? Czy... bo z tego co zrozumiałem po tłumaczeniu. NIE MA innej cywilizacji poza Ziemskiej. A być może jest to manifestacją z innego wymiaru, lub systemu. Miło by było posłuchać opini innych uczestników, lub też słuchaczy internetowych. Z serca pozdrawiam. Życząc całemu Radiu Paranormalium dalszych sukcesów - i pozytywnego przekazu w eterze. Jarek
(komentarz do artykułu Wszyscy jesteśmy awatarami)

Ivellios napisał(a): Podejrzewam, że jakiś troll powiązany z polską sceną czanową. Zresztą ostatnio na jednym z takich "forów" chwalił się, w jaki sposób to robi - odpala bootera (jednego lub kilka) + dodatkowo z VPS-a uruchamia skrypt zajmujący wszystkie dostępne sloty. Ten drugi powoduje uruchomienie na radiowym serwerze masy procesów shoutcasta lub icecasta (zależnie jakiego oprogramowania używa dane radio), co z kolei zwiększa użycie procesora i ostatecznie skutkuje przerywaniem się audycji.
(komentarz do audycji 31 sierpnia 2018)

Miszkurka2000 napisał(a): Kto te ataki przeprowadza?
(komentarz do audycji 31 sierpnia 2018)

arioch napisał(a): Po co Tablica ouija jak można zrobić pieczeć demona i go przywołać proste prawda?? A tak do tematu który człowiek by chciał komunikwać sie z kimś przez tą tablice skoro dusza zmarłej osoby nie możemy sie komunikować ponieważ dusza ludzka nie ma dostępu do naszgo świata i tyle no są dusze które sie błąkają ale mają wybór czy chcą zostać czy nie.. Predzej demony lub też złe duchy są i będą... Nik nie wierzy w demony a używają tablicy ouija z myślą że im pomoże no chyba nie demony są przebiegłe one wiedzą co myślimy w każdej minucie.. Mam drugie pytnnie zawsze demon Zozo jest wiekszym prawdopodobieństwem że go przywołamy to jest demon.. Jest klucznikiem piekla może dlatego zawsze można go przywołać ?? Jak ktoś jest ciekaw to niech sobie kupi nie wiem lalke nawiedzoną. Zamieszka w domu gdzie były robione obrzędy satanistyczne i tyle...
(komentarz do artykułu Tabliczka Ouija: Czy naprawdę jest taka zła? Dlaczego grupy poszukiwaczy duchów nie używają jej do kontaktu z duchami?)

bibliotekarium.pl napisał(a): W audycji pojawi się między innymi recenzja ksiażki (autorstwa Marty Sobieckiej) zamieszczona pierwotnie na portalu http://efantastyka.pl
(komentarz do newsa "Wodny Nóż" w Bibliotekarium)

Kehran Meshe napisał(a): trochę nie na temat, ale Volkswagen kontroluje pogodę w Meksyku - Starając się, by ich nowe samochody nie zostały uszkodzone, fabryka Volkswagena w Meksyku zainstalowała "działka gradowe", które wykorzystują ładunek acetylenu do wystrzeliwania w powietrze, aby stworzyć potężną falę uderzeniową, która zapobiega powstawaniu chmur, które powodują formowanie się gradu. Choć technologia robi wrażenie, rozzłościło wielu rolników w regionie, którzy twierdzą, że używanie tych urządzeń ma wpływ na ich uprawy. https://www.youtube.com/watch?v=LNT7GTi2zGU
(komentarz do audycji 31 sierpnia 2018)

sswds napisał(a): Dokładnie jest jak mówisz. Także mam podobne zdanie. Biorąc też pod uwagę dokument, pozostawiany w zbożu w Sparsholt w Angli w 2002r. zapisany, kodowany 8bitowo w ASCI. Brzmiący: "Strzeżcie się nosicieli fałszywych darów i ich złamanych obietnic. Dużo bólu, ale wciąż czas. Uwierz, że tam jest dobre. Przeciwstawiamy się oszustwu. Zamknięcie kanału. 0x07" Ostrzegający przed "szarakami" - dorzucili nawet jego osobliwe zdjęcie.
(komentarz do wpisu na blogu Szaraki. )

nick napisał(a): Nie mogę się doczekać ogólnopolskiego medium spiskowego! Gdyby tylko udało się zidentyfikować jakiś wspólny element spektakularnych sukcesów z listy poniżej: Studia na PG Pirackie radio Radio Na Fali Nocne Radio (fakt, naciągane, tu nie udało się osiągnąć sukcesu, ale nadal intensywnie nad tym pracujesz) Radio Cenzura Spiskowa Kawiarenka Spiskowe Wydawnictwo Inb4: wiem wiem, kim jestem, żeby pisać, nawet nie mam własnego radia internetowego... Cóż, zadowolę się swoim konwencjonalnym życiem agenta służb XD
(komentarz do audycji 17 sierpnia 2018)

yuby napisał(a): Tak był atak ale nieskuteczny :)
(komentarz do audycji 31 sierpnia 2018)

sado napisał(a): Od początku tego podcastu ludzie prosili faceta o zmiany i co? Nic, ten facet nie czyta komentarzy, lub ma to w dupie że g.. słychać, leci z tematem i już.
(komentarz do audycji 3600 sekund - odc. 38)

Ivellios napisał(a): Po prostu tym razem ddosowanie serwerów Radia Paranormalium i Radia Dream Time nie dało rezultatu :-) więc zapis jest kompletny. A atak DDoS tradycyjnie oczywiście był, nie wiem jak u YuByego ale RP miało zaatakowany jeden z serwerów nadających sygnał.
(komentarz do audycji 31 sierpnia 2018)

Lellum pollelum, abra kadabra napisał(a): Ja Pikole. Ide po flache! Adycja z 31 sierpnia dostępna już 1 września. Szok! Podziękował serdelecznie za tak szybkie wrzucenie audycji do archiwum RP.
(komentarz do audycji 31 sierpnia 2018)

Jaro napisał(a): Jeśli ktoś jeszcze nie czytał polecam Jaume Cabre "Wyznaję" :)
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 43)

Ivellios napisał(a): Panowie chyba nie zrozumieliście kompletnie, o co Tomowi chodziło w tym "eksperymencie". Patrzycie na to w taki sposób że "aha, my mamy służyć kobietom, no pięknie, wykorzystują nas chłolery jedne". A tak naprawdę przecież nie chodzi o robienie z siebie frajera i zwykłe durne spełnianie babskich zachcianek, tylko o naprawienie związku, jeśli występują w nim jakieś konflikty.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Mamy spełniać wszystkie życzenia, by dać się wykorzystać, aby kobieta mogła wychować potomstwo silnego mężczyzny, który żadnych życzeń spełniać nie będzie. Silni mężczyźni rządzą tym światem, nie dziwota, że od tysięcy lat tworzą religie i kultury, gdzie są promowane poglądy: spełniaj życzenia kobiety (to jest zasada dla ogółu, nie dla nich samych). Tom Campbell jest fizykiem, ale jednocześnie, zaczął tworzyć coś na kształt religii, nieco podobnej do buddyzmu. Wszystkim polecam dystans do tego co mówi, myślcie samodzielnie.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

acha napisał(a): z tymi kobietami to chyba faktycznie tak jest. W sumie to facet jak niewolnik - ma spełniac wszystkie zyczenia by ja uszczesliwiac aby miec mozliwosc zapłodnienia. A to tylko program "Natury" ktora nas wykorzystuje. Wiec całkiem sprytnie "Natura" nas wykorzystuje.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 7)

Jonas napisał(a): Nikt jednak nie postawił problemu: czy petent a nawet medium, ma prawo uzyskiwać dane od "zmarłego"? Czy ma prawo do takich informacji? W Piśmie Świętym kontakty ze zmarłymi, zwane nekromancją, są surowo zakazane.
(komentarz do artykułu Z wizytą u medium. Na czym polega praca medium i z kim ono tak naprawdę nawiązuje kontakt? Wyjaśnia fizyk Thomas Campbell)

alexdanek napisał(a): Jezusie. Strasznie ciekawi mnie temat, ale praktycznie nie da się słuchać bo tłumaczenie- pod nosem, niewyraźna mowa i słowa które się zlewają. Wiem, że to na żywo ale głośność obu głosów jest prawie na równym poziomie i tłumacz mówi jakby do kogoś do ucha. Bardzo często mam okazję słuchać wykładów tłumaczonych na żywo jednak to tłumaczenie jest b.cięzkie do odsłuchu.Czy da się -rozumiem w innych już audycjach- głośność tłumacza ustawić na innym poziomie?
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 1)

marq napisał(a): Jedynie w Polsce tzw "Opieka Społeczna" i tzw Socjal są na niższym i to drastycznie niższym od odpowiednika w USA a względem socjalu w EU w pl pomoc socjalna nie tylko NIE Istnieje, ale najubożsi Polacy finansują tzw samozwańcze Yelity III RP oraz grabież Polski, czego zupełnie nie są świadomi ...
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

marq napisał(a): Najgorsze jak przewidywana "ekspansja" Chin na Rosyjska Syberię przeistoczy się w biznes i specyficzna współprace a wówczas to co jeden z mówców powiedział, ze Chiny Wraz z Rosją mogą wywołać poważne zamieszki w Europie do czego, jak zawsze wykorzystają NIEMCY i ich mocarstwowe Aspiracje, o czym wypowiedział się trafnie ClouddeM... Ekonomiczno -Finansowe już osiągnęły. Brakuje im Militarnych a od kilku lat zbroją się na potęgę o czym w Pl 100% Cisza !! ??
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

marq napisał(a): Musimy pamiętać, ze tzw "Konflikt Kubański" był zainicjowany - jak zawsze - przez USA, które to zainstalowały pierwsze swoje rakiety z głowicami A w Turcji na granicy byłego CCCP. Zatarganie broni A na Kubę było tylko Odpowiedzią na Prowokacje USA. Wszystkie wojny, zwane Interwencjami, Wprowadzaniem Demokracji, etc, walka z Dyktatorami - uprzednio przez USA osadzonymi na stanowiskach owych Dyktatorów, po II WW były inicjatywą USA lub zakulisowych Elit działających i wykorzystujących kompleks militarny USA. To państwo Us-meni - jest nieobliczalne, ale poprzez swa siec chyba już ponad stu służb tzw 3-ój literowych !! Destrukcyjna działalność USA zaczęła się już podczas a wł. przed II WW. Joz po podziale Świata po Pierwszej WW USA przygotowywały Druga WW - to w USA powstał Faszyzm opracowany przez Banksterów - a następnie importowany do Włoch i Niemiec za ogromną "pomocą" Wielkiej Brytanii, która to za późno się zorientowała ze USA chce zając - po drodze - miejsce nr Jeden na arenie państw eliminując z tego miejsca właśnie GB. Wówczas GB zaczęło robić wszystko by jak najmniej ucierpieć w nieuniknionej II WW i to było pośrednio efektem Okłamaniu cynicznym Polski wpychając Nas w wojnę z Niemcami. Nawet oszukali Czechy przekonując bank BIS`e z Bazylei, do Wydania Niemcom Depozytu złota Rep Czeskiej a same London of City świetnie zarabiało handlując i lizingując Czeskie złoto. Prawda ta wyszła na jak niedawno, góra 10 /naście lat temu o co Czechy były bardzo zbulwersowane ....
(komentarz do audycji 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?)

agno napisał(a): https://www.facebook.com/SevereWeatheramerica/ videos/1889616018014157/ swiat przejrzal na oczy
(komentarz do audycji 17 sierpnia 2018)

marq napisał(a): http://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2016-04-19/p olska-jest-jednym-z-najzi mniejszych-krajow-na-swie cie_1606222/ Nigdy nie myślałem iż Polska jest AŻ tak zimnym Krajem w porównaniu niemal z 200 krajami /Państw na Globie - Powyżej link wraz z Artykułem. W innym podobnym artykule o bardzo podobnym wykresie jesteśmy 7 (SIÓDMYM) najzimniejszym krajem Świata !! Mnie zawsze było Zimno. jak 12 lat temu się rozchorowałem poważnie choruje do teraz i przy wzroście 176cm (kiedyś 179) wazę - za spr. choroby 46/48 kg i niestety wciąż powoli tracę pomału na wadze. Zawsze chciałem z Pl wyemigrować ze wzg właśnie na zimno a mam dalszą rodzinę w Belgii części Flamandzkiej czyli Gospodarczo ciągnącej cała Belgię z francuską częścią Walonów we wszystkich rankingach rozwoju do przodu. A, ze w Belgii byłem, temperatury tam od połowy listopada do końca marca niekiedy polowy kwietnia są dla mnie tez zbyt zimne. Ale 7-dme miejsce ze wzg na Zimno w Polsce bardzo /bardzo mnie zaskoczyło jak się o tym dowiedziałem.... -:( Dla mnie ocieplenie szczególnie u Nas śr. nawet o 4/5 st szczególnie od jesieni do początku wiosny niebyły wcale złą tendencją Niestety pomimo owego zimna mamy najmniejsze zasoby wody słodkiej w Europie i nie tylko w Europie. Na te naturalne braki nakłada się beztroska naszych elit tak przed jak i po I-szwej i II-giej WW - Polska jest najbardziej zaniedbanym Krajem, na 180 państw pod wzg logistyki zarządzania zasobami wody. Jako kuriozum można podać fakt iż zarówno podczas tak źle ocenianego okresu PRL`u i pod względem wybudowania zakładów pracy czyli miejsc zarabiania dla narodu jak i pod wzg meliorowania rzek budowy zbiorników retencyjnych etc, okres komuny był paradoksalnie najbardziej pod tym względem efektywny. A myśmy wszystko . III RP - co zbudowała komuna dla Narodu de facto sam Naród zostało rozkradzione rozdane a co się nie dało zniszczone celowo i z premedytacja - Odwrotnie jak w Republice Czeskiej czy Słowackiej i Węgierskiej - tutaj jest gorzej niż w checzach czy na Słowacji ale mega lepiej niż w Pl pod ww aspektami !!! Mając od maja skończone 60 lat myślę jedynie o emigracji do Czech a to z powodu 4 /5 faktów ekonomiczno -społeczno -socjalnych - zimno jest porównywalne - Ech`hh .... -:(; -:(; -:( .. Pozdrawiam słuchaczy, a także czatujacych i komentujących pod MP3 -kami z archa Radia Para.. Dzięki Imienniku Ivelliosie i Ekipo RP. NaRka ... =:) -:) -:)
(komentarz do audycji II Debata (nie)kontrolowana: Magowie Bogów cz. 2 (dokończenie))

Alessa napisał(a): Cześć. Jestem osobą, która mimo, że ma duszę pochodzącą z szóstej gęstości i nie umiem poruszać się w trzeciej ;) to raczej nie wchodzę na strony typu paranormalium oraz nie jestem fanatyczką świata paranormalnego, ponieważ uważam, że jest on naszym naturalnym światem na Ziemi każdego wymiaru. Chciałabym napisać, że bliźniacze płomienie i ich związek oraz miłość jest to miłość innego typu i nie da się BYĆ z bliźniaczym płomieniem, ponieważ z nim się jest cały czas. I to nie jest telepatia typu słowa bo bardzo często o wiele ważniejsze są wizualizacje i to czego nie można opisać słowami - myślami. Relacja bp to relacja należąca do piątego wymiaru i myślę, że możliwe, że wyżej. To relacja która przede wszystkim ma uczyć otoczenie i pokazywać możliwości nowego społeczeństwa i możliwości tego jak mogą wyglądać relacje ludzkie w przyszłości. Osobiście o wiele bardziej w obecnej Ziemi da się żyć z bratnią dusza, o wiele realniej, jednakże jeśli bliźniacze dusze mają się spotkać to zazwyczaj mają ze sobą być właśnie po to.
(komentarz do artykułu Telepatia bliźniaczych dusz)

Majk napisał(a): W dzisiejszych czasach nie trzeba wojny atomowej - żeby wykończyć tzw "cywilizację ludzką " wystarczy wyłączyć prąd . Po dwóch tygodniach sąsiad zacznie polować na sąsiada w celu skonsumowania go na grillu i mamy świat z Mad Maxa .
(komentarz do filmu Igor Witkowski - Zwiastuny APOKALIPSY)

sas napisał(a): dokładnie Kamil - mogło by to byc calkiem fajne gdyby nie jakosc dzwieku. Nie chodzi o twoj glos ale o jakosc dzwieku. Musisz cos z tym zrobic bo audycja fajna ale jakosc dzwieku porazka. Moze pogadaj z Iveliosem to ci cos doradzi, inny mikrofon czy cos...
(komentarz do audycji 3600 sekund - odc. 38)

Kamil napisał(a): Hej, chętnie by posłuchał audycji, niestety jakość dźwięku jest tragiczna. Zdecydowanie za głośny podkład nic nie rozumiem, ucho się męczy po 5 minutach. Próbowałeś tego słuchać? Pozdrawiam
(komentarz do audycji 3600 sekund - odc. 38)

das napisał(a): Obejrzyj sobie film pod tytułrm: Photon , może to trochę rozjaśni Twoje wizje powstania czegokolwiek...
(komentarz do artykułu Dlaczego nie możemy sobie wyobrazić śmierci?)

das napisał(a): bogowie i religie to żadna nauka. To tylko fantazie wierzenie w bajeczki,w c coś czego nigdy nie udowodniono...
(komentarz do artykułu Dlaczego nie możemy sobie wyobrazić śmierci?)

marq napisał(a): Bez WOLNOŚCI ne ma i nie będzie sytuacji UJAWNIENIA. Wolna Energia jest do pozyskania zawsze i wszędzie bez jakichkolwiek narzędzi. Dlatego Ujawni się tylko Cywilizacja która jest od cywilizacji tych co nas odwiedzają ze wszechświata cica max 20%. Nie są uprawnieni do tego kroku ujawnienia. Ci co mogą dokonać UJAWNIENIA WSZYSTKIEGO zrobią to w terminie 3 NOCY SNU - 3 Dni Ciemności Jednocześnie !! całej ludzkiej 7 mld populacji Ludzkiej w dobach SNU. Wówczas wszyscy będą wiedzieć WSZYSTKO. Obecne tzw Elity i ich pomagierzy stanowiący circa 20% Ludzkości zostaną zabrani do domu Przemienienia i po wyrugowaniu z nich PSYCHOPATYCZNYCH Cech i Zachowań zostaną rozwiezieni na planety zamieszkałe przez prymitywne inteligencje po to by ich nauczać jak kiedyś Kosmici Nas ale Joz z Woli i Za Pozwoleniem Boga Jedynego - Kreacji Wszechrzeczy. A On jest bardzo daleko zajęty dawaniem Wolności i Wiedzy cywilizacją bardziej godnych i od nas bardziej Moralnie i Duchowo rozwiniętych oraz dopilnowuje procesu Humanizowania psychopatów z innych galaktyk, światów i kosmosów. Ci co przybędą z woli Boga-Kreacji są tak daleko "nadrozwinieci" od tych którzy nas odwiedzają, że odległość w rozwoju Ogólnym tych co Nas odwiedzają jest o miliardy potęg mniejsza niż Poziom Rozwoju dzielący Nas i tych co nas odwiedzają. Inaczej musimy poczekać na swoja kolejkę i 12/13 Wspaniałych namaszczonych przez Jedynego Boga - Kreacje - Stwórcę Wszechrzeczy. Kiedy Ziemianie tego doczekają i jaka Cywilizacja wówczas będą wzg dni Obecnych Niewiadomo. To wie tylko Kreacja a ułamki z tej wiedzy uzyskują rożni Szamani i Czarnoksiężnicy na enteogenach i po Kryształowych miksturach, która to mikro część wiedzy wynieśli za pomocą ww Instrumentarium z Biblioteki. Pamiętajmy przy tym iż dla Boga Kreacji czas jest elementem nad którym sam dowolnie panuje. Ci Co się szwendają po drodze Mlecznej - naszej galaktyce nie dostana nawet do nas dopuszczeni o czym wiedzą, wiec to co obserwujemy - arcy dziwne zachowania Obcych /NOL, są właśnie kolejna kombinacja jak "oszukać" i wyprzedzić Ich i zarazem Naszego Boga _Kreację .... Pogląd ten jest uprawniony ponieważ wiedza ta pochodzi z Biblioteki bez udziału nijakiego pośrednika. Prawdę a zarazem io Prawo Kosmiczne Boga - Kreacji, zna zaledwie kilku /kilkunastu Ziemian w tym część z nich to tzw Etyczni Obcy, wierni pomocnicy-Uczniowie Boga-K racji. Obie te SIŁY są NIEMATERIALNE na poziomie nieodwracalności Swej Niematerialności Są zbyt Wielcy w relacji do substancji z jakiej się składają by mogli wrócić do nawet częściowej niklej materialności a Kreacja zawsze była taka AMATERIALNA i Taką Pozostanie na Wsze Czasy Czasy wg Cywilizacji Inteligentnych w pełni i nieco materialnych. Pozdrawiam, Dziękując za wsie audycje które wszystkie słuchałem niemal online, wszystkie odsłuchałem 2 raz z archa MP3 a dla mnie najważniejsze / najciekawsze czy inspirujące odsłuchuje 3ci Raz i wstawiam Komentarze. Kiedyś wszystkie komentarze słuchacza do audycji były zebrane w jednym miejscu do odczytania. Myślę, że jest tak nadal - po licznych atakach na Radio Para... natomiast proszę o info czy jest jedno miejsce do odczytania odpowiedzi na komentarze, czyli komentarze komentarzy czy należny przeglądać skrupulatnie każdą audycję skomentowaną czy wystarczy zostawiać namiar e-mail podczas umieszczania koma pod archem MP3 ? Jeszcze raz dzięki wielkie za Audycje - wszystkie np BTW czy Bibliotekarium - szkoda ze nie ma w ten sezon Debat Nie-kontrolowanych ale w sumie może dobrze, ponieważ ja mam od maja 60 lat i takiego lata od kwietnia do niemal końca sierpnia jednego roku w ciągu nie pamiętam a i jesień zapowiada się ponadczasowo ciepła, Ja bardzo lubię ciepło a nienawidzę zimna ponieważ w porze zimnej mam w domu zimno a przy wzroście 176cm ważę poniżej 50kg od 4/5 lat a poniżej 60ciu kg od 2002 roku z powodu poważnej choroby i upokarzające środki finansowe do dyspozycji. Ale to nie temat mego komentarza /z żalem nie czekam na wrzesień -:( J.Raz Pozdrowienia i NaRa - zostawiam maila by coś sprawdzić ...
(komentarz do audycji 76. Debata Ufologiczna Online: Kto się boi prawdy o UFO?)

marq napisał(a): Najlepiej jak kiedyś powrócą "Kosmici - tzw "bogowie" a wśród nich po parze płciowej potomków ENKI`ego oraz ENLILA ... -:) z dziadkiem ANU .... :)
(komentarz do audycji 76. Debata Ufologiczna Online: Kto się boi prawdy o UFO?)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): "Byłem zajęty tą audycją. Tę audycję można porównać." Tak jest poprawnie. Przypomnij sobie rodzinny dom, jak uczyłeś się mówić po polsku, to pomaga.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Gaunter napisał(a): Cos nowego odpani Dorothy?
(komentarz do filmu UFO nad Miechowem - nagranie świadka)

emperior napisał(a): Obydwie formy są poprawne buraku. "Tę" oraz "Tą" są obydwie poprawne.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Arcetron napisał(a): Odnośnie tematu audycji: "To co wiemy i to czego nie wiemy" A by wykonywać zdjęcia nocne aparatem cyfrowym należny użyć aparatu z matrycą CMOS "Exmor R" [technologia BSI] Dzięki temu bez problemu zrobimy fotkę dla obiektów latających na niebie w nocy przykład: Aparat cyfrowy Sony DSC-HX350
(komentarz do audycji 17 sierpnia 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): "Tą audycję"? Jak masz zamiar wytykać "składnie" to radź sobie sam, najpierw, z prawidłową odmianą słów w zdaniu.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Lellum polelum, abra kadabra napisał(a): Ivellios, zajebioza. Kawał dobrej roboty. Dzięki za twój wkład w audycję oraz czas. Pozdrawiam
(komentarz do audycji 17 sierpnia 2018)

Ivellios napisał(a): Z nagrania pousuwałem szumy. Prośba do gościa, żeby na przyszłość ogarnął jakiś lepszy mikrofon...
(komentarz do audycji 17 sierpnia 2018)

straszne napisał(a): ten Cloude to już ma schizofrenie. Coś strasznego
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Ivellios napisał(a): Nic się nie urywa, plik sprawdziłem, wszystko jest ok, to Ty masz problem z połączeniem.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

AGOT napisał(a): audycja sie urywa w 1;23
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Szon napisał(a): To tylko iluzja niespójna z rzeczywistością. Myślisz ze chłopak będzie czekał jak pies i tłukł kapucyna bo jesteś niezdecydowana albo taka pizdowata ze nie umiesz mu powiedziec co czujesz? Przestań pierdolic jak Kuba Bogu bo latami zabawiasz się i ślinisz na facetów a prawdziwą milosc odrzucasz . Takim zachowaniem zostaniesz sama na cale życie albo z kimś kogo nie kochasz bo "tonący brzytwy się chwyta" ściągnij wreszcie tą jebaną maskę i idźcie razem po to.co najlepsze czyli bogactwo i życie jak w niebie razem
(komentarz do artykułu Telepatia bliźniaczych dusz)

obserwator napisał(a): Widziałem w nocy 13 sierpnia 2018 taki obiekt o godzinie 23 33 obserwując perseidy nad Stara Miłosna. Trojkat z jakby 3 jaśniejszymi punktami umieszczonymi na rogach przesuwał się dosyć szybko i zupełnie bezgłośnie na tle nieba, po czym zniknal w ciemnościach.
(komentarz do artykułu Latające trójkąty nad Warszawą)

dejwid ajk napisał(a): Najlepiej będzie wysyłać z miesięczym wyprzedzeniem Claudowi maila z deklaracją intencji dzwonienia i lista tematów rozmowy do zatwierdzenia. Albo jeszcze lepiej odbierać telefony tylko do sponsorów którzy w danym miesiącu wpłacili ponad XXX złotych.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Ivellios napisał(a): A ramówka na stronie to od czego jest? Zawsze można sprawdzić, czy emitowana audycja to premiera czy powtórka. A pasek z tytułem audycji to od czego jest? W przypadku powtórki (autopilot puszcza archiwalne audycje w momencie, gdy nikt nie nadaje live), w tytule jest wyświetlana data, kiedy dana audycja została wyemitowana. Nie dotyczy to oczywiście podcastów, ale np taka Teoria Chaosu czy choćby niedzielne debaty ZAWSZE opatrzone są datą premiery.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

marq napisał(a): Kardasziov - Skala - Po prostu przeniesienie planu rozwoju CCCP na cały Kosmos (wiele wszechświatów) = więcej cementu; więcej surówki, stali; czyli więcej ENERGII. Oszczędności i Duchowość w tym technologie "Duchowe" /Kosmiczne ale Niematerialne toż największa Herezja. Dlatego tak wszechobecna na CCCP -owskich Akademiach (Uniwersytetach) a z nich przeniesiona na Komunizujące na potęgę wszystkie Uniwersytety tzw rozwiniętego Zachodu, które w połowie lat 1960tych miały swoje apogeum "usocjalistycznienia" i max. fascynacji Komunizmem i Krajem Rad! Marsz Antonio Gramsci`ego (23 stycznia 1891 - 27 kwietnia 1937) poprzez Instytucje był wówczas jeszcze w fazie teorii a mający opanować te instytucje byli studentami ostatnich roczników. To Dzisiaj - Teraz mamy Jego (Marszu A.G.) Apogeum zupełnie realne i straszne. Rujnujące Cywilizację Białego Człowieka !! Pozdrawiam ... -:)
(komentarz do audycji XXX Debata Ufologiczna Online: Cywilizacje wyższych rzędów - kosmici równi bogom? (cz. 1))

Lelum polelum, abra kadabra napisał(a): Iveliosie. Taka mała rada. Słuchałem radia od 21. Pracuje i słucham na słuchawkach bezprzewodowych a telefon gdzieś tam sobie leży w zasięgu. I nagle leci Teoria chaosu. Zastanawiam się: co jest u licha, tak przed czasem? Ale pracuje dalej i myślę: no tak dziś Michał zaprosił do audycji gościa specjalnego i może wystartował specjalnie wcześniej o ponad godzinę wcześniej by zrobić zaskoczkę. Spox myślę sobie. Ale tak słucham, słucham i myślę sobie co ten Michał bredzi? Przecież wspominał o tym audycje lub dwie wcześniej! Masakra. Słucham sobie dalej a tu nagle wchodzi ostatnia audycja z piątku na żywo i dopiero dotarło do mnie że Ivelios puścił powtórkę audycji Michała w paśmie przed jego audycją na żywca. Dowcipne, może nie zamierzane lecz jak ktoś nie ma dostępu by zobaczyć co aktualnie leci w paśmie to może to wziąć za realną audycję Michała. Jakby to Michał powiedział: przypadek? - nie sądzę Pozdrawiam obu Panów jak i słuchaczy.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Lelum polelum, abra kadabra napisał(a): A czy to takie trudne do skojarzenia iż tak zweryfikowany dzwoniący pierw z komórki dostaje zielone światło by dzwonić przez skype ( internet)? Tylko przez internet, a nie przez skype połączenie telefoniczne zdarzają się wtopy z rodem bekającego frajerzyny bez pomysłu na życie. Oczywiście nie mówię tu teraz o tych słuchaczach co dzwonią na dzień dzisiejszy z komórki i potrafią coś wnieść ciekawego w audycję.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

3.14 napisał(a): Tą audycję można chyba tylko do Szczytyńskiego i wklęsłej Ziemi porównać. Wątpliwej trzeźwości gość dowiedział się, że istnieje coś takiego jak KRS, i wieszczy prawdę objawioną, przetykając to jakimiś wstawkami o reptilianach :D dość, litości. Jego wystąpienie u Roli było równie komiczne, ale przynajmniej sobie ze składnią zdania radził. Żenada.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

dejwid ajk napisał(a): Najlepiej jeszcze zweryfikować dzwoniących wymagając zdjęcia dowodu osobistego, odcisku palca i pukla włosów celem badania DNA. Co podejrzewam będzie wymagane przed zlotem w Irlandii.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Kehran Meshe napisał(a): troche smiesznie, Klod w audycji latających samochodach pyta co wynaleźli chińczycy, - wynaleźli miedzy innymi pierwszy na świecie VTOL dron Ehang 184 - dron pionowego startu umożliwiający autonomiczny przewóz osób (wsiadasz, mówisz gdzie chcesz jechać i dron autonomicznie dowiezie cię w dane miejsce) inne nowe wynalazki chinczyków (w stylu niebieski laser) to m.in: najlzejsza substancja na świecie - węglowy aerożel materiał stelach AFSS (active frequency selecting surface) - pochłaniający mikrofale w różnych zakresach czestotiwości zamiana komórek obecnych w moczu w niedojrzałe komórki mózgu, które mogą tworzyć wiele typów funkcjonujących neuronów i komórek glejowych, Artemisinin - grupa leków przeciw malari Nobel w 2015 roku dodatkowo patenty w 2014 roku, za wikipedia, Chiny w czołówce w kazdej kategorii polaków nie widać https://en.wikipedia.org/wiki/World_Intellectu al_Property_Indicators
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Lelum polelum, abra kadabra napisał(a): Michale fajna audycja. Szkoda że tak szybko zakończyłeś ją i przeszedłeś na inne tematy. A czy można olać skype ( połączenia internetowe na jakiś czs tzw. Testowy) i odbierać tylko słuchaczy telefonicznych? A) zadzwoni tylko słuchacz telefoniczny bo to jednak kosztuje, więc wypowie się na temat i zakończy telefon w określonym czasie i nie będzie pitolił 40 minut o dupie maryny bo tak przez połączenie internetowe skype bo za darmo, można. B) nawet trolom znudzi się kupowanie nowych starterów i doładowywanie ich za minimum 10 zeta. C) jeśli chodzi o słuchaczy telefonicznych, po kilku telefonach można doprowadzić do odbierania połączeń internetowych skype bo gość został zweryfikowony po kilku telefonach z komurki. Można taki plan zastosować na próbę i one, czy oni te trole będą mieć problem i zniknie patent z bekaniem i innymi bajerami cyrkowców z IQ dzieci z poronionym dzieciństwem na własne żądanie.
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Ivellios napisał(a): Może jak Michał udostępni swoją oficjalną mp3 (mam nadzieję, że on chociaż te pliki edytuje przed udostępnieniem...), to podmienię mp3 w archiwum na "niebekającą". Niestety, głupoty - szczególnie takiej połączonej ze skurwysyństwem, jaką prezentują trolle dzwoniące do TCh - nie da się zwalczyć. W zasadzie jedyny naprawdę skuteczny sposób na wyplenienie głupoty pokrywa się ze sposobem, jaki niektórzy proponują zastosować wobec pedofilów - ale z oczywistych względów nikt nie odważy się wprowadzić tego sposobu w życie ;-)
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

Blom napisał(a): Proszę o usuwanie bekania! To jest obrzydliwe!
(komentarz do audycji 10 sierpnia 2018)

yuby napisał(a): Tak trzymać i nie poddawać się!
(komentarz do newsa Jak tradycja nakazuje, znowu ktoś nas atakuje...)

marq napisał(a): Szarak to Hybryda Wuja Sama i Myszki Micki - a może nawet potomek in-face - dla Anglosasów. Ciekawe czy Windsor czy Saxe-Coburn- Gotta ? Ale chyba nie, ponieważ wg D. Icke Windsorowie alias Saxe-Coburn- Gotta To Reptylianie /Reptyle. Wiec Bedzie to Hybryda Wuja Sama i Myszki Micki w wersji Zaoceanicznej dla US_Menek i US_Menów !! Pozdrawiam ... :) _:)
(komentarz do audycji XXVI Debata Ufologiczna Online: Szaraki - Goście z Zeta Reticuli)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Też tak sądzę. I w ogóle podejrzewam, że to nie my się uczymy przez kolejne inkarnacje, ale system się uczy dzięki nam. Dlatego nic dziwnego, że buddyści chcą uciec z cudzej gry.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 5)

Koloseum napisał(a): Agentura TVN tak działa, program milionerzy, prowadzący zadaje pytanie, gracz wygrywa gdy przekazuje strumień drugich informacji których widzowie nie słyszą a są ważne dla kraju Idziowie słyszą tylko poprawną odpowiedź, ukryte rozpracowanie SB zbiera stacja pod pretekstem pytań o milion sieci neuronowych
(komentarz do artykułu Dziesięć największych ziemskich zagadek)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Bardzo dobra audycja. Cloude, to ciężki czas dla Ciebie, ale nie bój się, nic Ci się nie powinno stać. Słuchaj tylko własnego wewnętrznego głosu i dbaj o siebie. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji 13 lipca 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Cukier, dodatki chemiczne do żywności... Potwierdzają to moje spostrzeżenia, jak się zastąpi cukier tłuszczami (w większości tymi wysokonsyconymi), to nawet bez medytacji, znajdujesz się w stanie medytacyjnym, nie cały czas, ale do 10 godzin na dobę, mózg pracuje fenomenalnie, zasilanie mózgu w energię jest ketonowe, nikną w mózgu stany zapalne (tak ludzie funkcjonowali w erze przedrolniczej, zanim zaczęły się cywilizacje nam znane, niedawono, one zaczęły się 5000 lat temu - zaczęły się). Każdy może to sprawdzić, ale oczywiście wszyscy będą dalej żyć tak jak im TV i szkoła wyznaczyła :)
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 3)

Emu899 napisał(a): Talibuw nie było ale CiA tak
(komentarz do audycji Teoria Chaosu Live 2011-09-23)

euronecik napisał(a): To by było coś :)
(komentarz do artykułu Podróż do wnętrza Ziemi - projekt zbadania jądra naszej planety)

euronecik napisał(a): Ludzie od zawsze chcieli poznać przyszłość, a proroctwa są tego namiastką. Co więcej, znając przepowiednie podświadomie dążymy do jej spełnienia. Tak działa np. voodoo :). wszystko jest w naszej głowie i nie możemy wyjść poza nią.
(komentarz do artykułu Nostradamus i jego proroctwa)

Jaro napisał(a): Przeczytałem Znikanie, Chłód i Plac Wolności. Z tego co się orientuję z "większych" form pozostała mi do przeczytania książka Naga. Niestety nie mogę do niej dotrzeć w żaden sposób. Byłbym wdzięczny za podpowiedź gdzie mogę znaleźć tą książkę bo po przeczytaniu trzech pierwszych mam wielką ochotę na więcej. Pan Derdowski piszę genialnie a problemy bohaterów są bardzo bliskie nam ludziom. Proza zostawia ślad w umyśle na bardzo długo. Co do audycji mogę powiedzieć na pewno iż przyjaźń autora z Panem profesorem zasługuje na wielki podziw i życzę każdemu takich relacji z innym człowiekiem. pozdrawiam
(komentarz do audycji Bibliotekarium odc. 26)

Arcetron napisał(a): Panowie i panie jak świat istnieje tak głowy z koroną na głowie starają się rządzić swoim ludem, na wszystkie możliwe sposoby. - Człowiek ma być niewolnikiem i sługą . - Człowiek ma nie posiadać wiedzy. - Człowiek ma nie posiadać majątku. - Człowiek ma pracować na swoje utrzymanie, myśląc że pracuje dla siebie. Monarchowie tego świata, przeróżne odłamy religii, sekty dążą do tego samego. Cywilizowany człowiek odchodzi od wiary w Boga więc wieży w naukę, ktoś sprytnie pomyślał, stworzymy nową religię, dajmy dowody na jej istnienie, No bo kto by nie ufał i nie wierzył paru ludziom którzy mają tytuły Doktora i zasługi życiowe. Kolejna metoda manipulowania ludźmi poprzez technologię, a kto ją wymyślił ? czy czasem nie CIA MATRIX jest czymś innym . . . Zapewniam że żyjemy w rzeczywistości biologicznej, naturalnej
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 5)

euronecik napisał(a): No to jest nas dwóch :)
(komentarz do artykułu Tunel czasoprzestrzenny nad Biegunem Południowym)

Ivellios napisał(a): @robitur mógłbyś podesłać więcej szczegółów? Najlepiej na radiowego maila radio@paranormalium.pl
(komentarz do artykułu Latające trójkąty nad Warszawą)

xza napisał(a): Bądzcie inni to swiat bedzie inny.... nie jeden juz probował. To sie nie da tak zmienic swiata. Domyślne schematy/ szablony naszych zachowań musiały by być inne by świat był inny. Ale to głownie robota dla projektanta tej sieci/ systemu/ symulacji.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 5)

euronecik napisał(a): Niesamowite, czy to jedna z morskich legend czy rzeczywista historia? Swoją drogą, niechlubny udział w tej opowieści ma człowiek :( Przypomina się historia o lisie i skorpionie...
(komentarz do artykułu Jack z Pelrous)

euronecik napisał(a): Zrobiłeś? Wyszło coś?
(komentarz do artykułu Iskra życia - odkrycie zapomnianego naukowca-amatora)

robitur napisał(a): Hej, też widziałem coś dziwnego o czym nie mogę zapomnieć, na działce podczas grillowania byłem trzeźwy :) pod Mińskiem Maz. widziałem trzy światełka jakby gwiazdy rozmieszczone w kształcie trójkąta które nadleciały totalnie bezgłośnie zatrzymały się chwile, zawisły na niebie i odleciały, zniknęły, poruszały się wszystkie tak jak kursor od myszki wszystkie trzy jednocześnie. Dla mnie bardzo dziwne i niewytłumaczalne.
(komentarz do artykułu Latające trójkąty nad Warszawą)

bibliotekarium napisał(a): Dzięki. Pozdrawiamy!
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 41)

Marek 79 napisał(a): EJAKULACJA - sprawdziłem w słowniku hehe, dobre słowo :-) Różnica zdań odnośnie kuszy i łuku - Panowie gratulacje, Potraficie w niezwykły sposób posprzeczać się o.... wszystko. Może tematem kolejnych różnic w postrzeganiu rzeczywistości niech będą :"co było pierwsze jajko czy kura? " lub stworzenie świata poprzez kreacjonizm czy też teoria ewolucji jest bardziej zasadna? Dzięki właśnie TAKICH różnic i TAKICH rozmów, audycja jest miodna za co dziękuje i pozdrawiam.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 40)

Judgement1 napisał(a): Sama klasyfikacja człowiek/zwierzę jest jak do tej pory charakteryzowana bez głębszej refleksji. Skoro ta sama osoba może jeść lub ubierać się w coś co pochodzi od np. psa czy świni i jednocześnie mieć przedstawiciela tego gatunku jako pupilka, to widać wyraźnie, że zarówno nie da się sprawdzić czy ktoś krzywdzi zwierzęta czy o nie dba. Tom Campbell jako obywatel USA i do tego wojskowy albo nie widzi albo udaje, że nie widzi faktu, że korzysta z owoców globalnej ekonomii w sposób nieproporcjonalny do wkładu w nią. Obywatele innych krajów nie mają wyboru pomiędzy lękiem i beztroską. Gdyby tego typu ludzie byli naprawdę szczerzy to zrezygnowali by z przywilejów.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 4)

Ivellios napisał(a): No super, tylko że zapisy audycji tam wrzucane często są niekompletne i zawierają dziury w sygnale :)
(komentarz do audycji Teoria Chaosu 18 maj 2018)

od_2011 napisał(a): hej, słuchaj sobie np na youtubie, bywa, że wrzuta jest już rano! :D Wyszukaj teorię chaosu na yt, 2 główne kanały to teoria chaous kanał nieoficjalny mariusz marmirow
(komentarz do audycji Teoria Chaosu 18 maj 2018)

vako napisał(a): oki robisz dobrą robotę
(komentarz do audycji Chata Mistyka #048)

Jaro napisał(a): Dzięki wielkie jak zwykle Panowie proszę podawajcie na antenie jak najwięcej tytułów opowiadań i książek które warto przeczytać. Wasza wiedza musi płynąć w eter dając czytelnikom bardzo wiele pieknych chwil spędzonych z lekturą. Szkoda że takich audycji nie było gdy człowiek był młody.
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 41)

Jaro napisał(a): Ivelosie taki osobnik nie jest godzien miana człowiek.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 4)

Ivellios napisał(a): Być może taki człowiek znęcający się nad zwierzętami "na komisji" usłyszy coś na zasadzie "musisz (tak, MUSISZ) popracować na swoim stosunkiem do zwierząt i dokonać zmiany w tym, jak je traktujesz". Innymi słowy, coś przeskrobałeś - musisz to odpracować w kolejnym "wcieleniu".
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 4)

Tymczasowe napisał(a): A swoja droga zastanawiam sie jak to jest ze zwierzetami bo nie ma co okrywac ze sa one bardzo podobne do nas tylko z nami ludzmi maja mocno przej**ane. CIekawe jak to z nimi jest i czy ludzie kiedys za to odpowiedza co im robią bo dlaczego one juz odgornie skazane sa na wieksze cierpienie. Wiec tym bardziej czy temu systemowi zalezy na tym bysmy czynili dobro skoro jest jest ustawiony raczej w ta strone bysmy walczyli miedzy soba, rywalizowali oraz wykorzystywali słabsze jednostki (przynajmniej tak jest domyslnie to wszystko ustawione)
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 4)

Wszystko jest tymczasowe napisał(a): Koncówka bardzo ciekawe. Moze faktycznie tak dalej ten proces wygląda.... Chodz mam watpliwosci co do tego czy systemowi "zalezy" na tym bysmy czyniki dobro i dawali miłość... same zalożenia projektu tego świata nie sa takie.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 4)

Sebastian pn napisał(a): Takiemu to dobrze, lipcu otrzymać skierowanie do szpitala uzdrowiskowego, hmm! Mam nadzieje że ciekawa miejscowość. No i te mężatki, chwilowo stanie wolnym. ps. dzięki za znakomity tekst czytany.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 4)

Ivellios napisał(a): Informacja: nagranie przeze mnie voiceoveru do tej części sympozjum nie miało absolutnie żadnego związku z chamskimi komentarzami, na jakie niektórzy ze słuchaczy pozwalali sobie na youtube oraz w archiwum Radia Paranormalium. Ekipa Toma z jakiegoś powodu w niedzielę nagrała tylko ok 30 minut tłumaczenia symultanicznego, uznałem więc że najlepsze co mogę zrobić to wykonać własne kompletne tłumaczenie i je nagrać. Z góry przepraszam jeśli do nagrania przedostały się jakieś odgłosy ze szpitala (nic poważnego, to tylko rehabilitacja nieco krzywawego kręgosłupa), zrobiłem co mogłem żeby temu zapobiec, a te które dostrzegłem w nagraniu - odfiltrować.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 4)

arth napisał(a): "Sokrates odwoływał się do swojego gamonia" ;)
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 40)

harry napisał(a): Witaj Bart. Bardzo lubię słuchać twych interesujących wywodów fajny klimat i pogląd na alternatywne niemal rzeczywistości. z uporem fana-maniaka czekam na kolejne odcinki.Robisz fajną robotę. Jak się ogarnę z czasem to zamierzam z tobą ciut podyskutować.Pozdrawiam 3m się.A wzdrygasz się przed tematem Karmy czyżby ruchome piaski otaczają ten temat:P
(komentarz do audycji Chata Mistyka #049)

Bart napisał(a): Namaste. Bycmoze pojawi się kiedyś w chacie opowieść o tej niezwykłej w rzeczy samej postaci. Grunt po którym porusza się Jiddu Krishnamurti wymaga moim zdaniem pewnego stopnia zaawansowania w tematyce mistycyzmu. Jest wiele istotnych kwestii które pominąłem jak dotąd podczas naszych spotkań w chacie, a które to dojrzewają w oczekiwaniu na właściwy moment. Sprawy takie jak karma czy reinkarnacja zaliczają się również do fenomenów na które musimy być jako uczestnicy spotkań w chacie gotowi. ;) Pozdrawiam gorąco! Pranam
(komentarz do audycji Chata Mistyka #048)

marzena74 napisał(a): nie wierzy Pan w raj dla zwierząt.... widocznie nigdy prawdziwie nie kochał Pan żadnego zwierzęcia.... smutne
(komentarz do artykułu Zwierzęce życie po śmierci)

bibliotekarium.pl napisał(a): Twardoch - to bardzo dobry pomysł! Dziękujemy :)
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 40)

Jaro napisał(a): Bardzo fajna audycja, można sie nieźle pośmiać. Panowie a mój pies wabi sie Murzyn Życząc wszystkiego dobrego proszę panów o rozważenie zrobienia audycji nt twórczości Szczepana Twardocha. Moim zdaniem "Morfina" bedzie dobrym wyborem do ciekawej dyskusji. Pozdrawiam
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 40)

Sebastian pn napisał(a): Szkoda że nie czyta Ivellios, znacznie ciekawszy byłby odbiór. Rzecz jasna, co innego czytanie gotowego tekstu, a tłumaczenie na bieżąco z angielskiego.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 3)

extra1 napisał(a): no ciekawe, chyba najbardziej podobała mi sie do tej pory ta czesc. Kezeli informacja ze nigdy juz sie tu nie wraca jest prawdziwa to chyba dobrze.
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 3)

Ivellios napisał(a): A mamy uciekać, bo...? Bo co, bo tak powiedział ksiądz na ambonie? :)
(komentarz do artykułu Jak nagrywać EVP)

Dziadek napisał(a): Przecież to jest spirytyzm, uciekajcie od tego świństwa
(komentarz do artykułu Jak nagrywać EVP)

Bart napisał(a): Namaste. Bycmoze pojawi się kiedyś w chacie opowieść o tej niezwykłej w rzeczy samej postaci. Grunt po którym porusza się Jiddu Krishnamurti wymaga moim zdaniem pewnego stopnia zaawansowania w tematyce mistycyzmu. Jest wiele istotnych kwestii które pominąłem jak dotąd podczas naszych spotkań w chacie, a które to dojrzewają w oczekiwaniu na właściwy moment. Sprawy takie jak karma czy reinkarnacja zaliczają się również do fenomenów na które musimy być jako uczestnicy spotkań w chacie gotowi. ;) Pozdrawiam gorąco! Pranam
(komentarz do audycji Chata Mistyka #048)

Bart napisał(a): Namaste. Tutaj link do oryginalnego artykułu który pojawia się w audycji. https://isha.sadhguru.org/us/en/wisdom/article/ anesthesia-and-consciousn ess
(komentarz do audycji Chata Mistyka #048)

vako napisał(a): Witam bart nagrasz coś o jiddu krishnamurti
(komentarz do audycji Chata Mistyka #048)

marq napisał(a): Reinkarnacja musi istnieć o ile istnieje taka dziedzina wiedzy jak Fizyka .... Reinkarnacja ma źródła nie metafizyczne /Duchowe a fizyczne, ponieważ to nie MY (Ludzie) posiadamy Dusze /Ducha ale to Dusza posiada Nas i to potwierdza, ze odczucie bycia osobną Osoba jest surrealistycznym rozumowym pojęciem natomiast de facto My - Ludzie jesteśmy zbiorem ponieważ Dusza posiada Nas - wielu oraz zarazem sama nie jest SAMA a jej oddzielenie od Źródła tez jest złudzeniem... !!! [??] Dlatego istnieją Dwie /Dwa poziomy Karmy Karma Mała oraz Karma Duża (Wielka) obejmująca co najmniej Dusze i Byty już nieosobowe niemogące się wcielać w fizyczne ciała - ich tej dotyczy pojecie karmy ale Wielkiej /Dużej, ponieważ tak naprawdę nic i NIKT nie jest oddzielony od źródła Nie istnieje Nic poza Bogiem bogów Kreacją która wszystkie poniższe inteligentne Osoby . Byty, etc posiada tylko i wyłącznie po to by Kreacja - Stwórca Wszechrzeczy mógł doświadczać tego co sam stworzył w formie fizycznej - zagęszczonej od pewnego "poziomu" /stanu skupienia ...
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

marq napisał(a): Inkarnacja a właściwie odrodzenie jej zainteresowaniem jest powiązane z rodzącym i rozrastającym się na potęgę Konsumpcjonizmem Białej Rasy pomimo iz wcale nie rozumiemy Kultur Wschodnich daleko-wschodnich. Buddyści i Hinduiści oficjalne mówią iż Białym przedstawiają wersje Soft ...
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

marq napisał(a): Całe szczęście, ze Buddyzm samo o sobie /siebie nie uważa za religie ponieważ de facto aby Europejczyk zrozumiał buddyzm jest to odmiana wschodniej masonerii - Iluminatach ponieważ jest bardzie niekonsekwentne niżli konsekwentne. O ile wg BUDDYZMU bycie sobą osobowością Osobną . zlodzeniem odszczepienia od Źródła to pojecie Karmy nie ma wogóle Sensu więcej jest sprzeczne.... Karma jako konsekwencja obecnego naszego żywota, naszych uczynków, działam etc w sytuacji kidy Ów żywot to złudzenie to albo żyjemy w zlodzeniu albo istnieje karma jedno wraz z drugim jest sekciarstwem religia masonów czyli czczeniem demonów, których istnienie tez jest niekonsekwentne w obliczu złudzenia oddzielenia od źródła.... Ja z buddystami nie potrafię rozmawiać ponieważ wszelkie ich wywody same sobie zaprzeczają.. szatańska kabalistyka gdzie jaka drogą nie pójdziesz jest nieprawdziwa... Czyżby wygodny sposób na wygodne życie gdzie celem jest wyłącznie bycie kapłanem w "zborze" /grupie nie będącej Wiarą czy Religią - sektą również nie. Co nie przeszkadza "mistrzom" doskonalić się w wiedzy i z tego i z z nie Tego Swata ....
(komentarz do audycji 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz)

marii napisał(a): Aniu napisałaś tak piękny list i tak bardzo się wzruszyłam, że muszę Ci to powiedzieć. Cieszę się, że jest ktoś, kto tak samo czuje jak ja.... niedawno straciłam swojego najukochańszego pieska, najwspanialszego na świecie i zupełnie nie umiem sobie z tym poradzić, życie straciło całkowicie sens...
(komentarz do artykułu Zwierzęce życie po śmierci)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Fizyk Thomas W. Campbell - ok. Ale jak słucham szkoleniowca Andrzeja Butry, rozbudowane wywody, które można skrócić do: ogień jest gorący a woda mokra...
(komentarz do audycji Rzeczywistość jest wirtualna, a świadomość nieśmiertelna. Sympozjum w Krakowie cz. 2)

MIKA napisał(a): Gdzie można znaleźć ten udostępniony za darmo patent - blueprint Mega Wave urządzenia Dietera Broerera ... na stronie znalazłem tylko nic nie mówiący wywiad tv i w zasadzie tyle - żadnych planów ?
(komentarz do audycji Danuta Adamska-Rutkowska - Nowe oblicza świadomości)

marq napisał(a): ZIEMIA = padół płaczu; szlochu i łez ... :( :( :(
(komentarz do audycji 27. Debata (nie)kontrolowana: Nowa Era)

marq napisał(a): Nasz współczesny paszport ma nawet kolor jak "kolczyk dla małego, słabego byczka" ..... https://www.google.com/search?q=Kolory+paszp ort%C3%B3w+i+ich+znaczeni e&ie=utf-8&oe=utf-8&clien t=firefox-b dziękuje oraz Pozdrawiam
(komentarz do audycji VIII Debata (nie)kontrolowana: Brexit, NWO i spiski)

marq napisał(a): ... wysłano "polskie" F16 = Pokazano Nam jaka jest nasza rola i nasze miejsce w Systemie. Tyle i nic poza tym - vide głosowanie w senacie USA ....
(komentarz do audycji VIII Debata (nie)kontrolowana: Brexit, NWO i spiski)

marq napisał(a): II WW wygrały Wszystkie Państwa, nawet te nie biorące bezpośrednio udziału w działaniach zbrojnych [np Argentyna, Urugwaj, Paragwaj,etc] i wiele innych Przegrały tylko 3 Państwa: 1. POLSKA - największy przegrany II WW; 2. Rosja (CCCP); 3. Węgry; 4. Japonia; ... Reszta wygrała lub tez ich "bilans wyszedł polityczno-gospodarczo-fi nansowo niemal na Zero Super wygranymi były natomiast już wówczas międzynarodowo-globalne CORPO z Bankierami /Banksterami na Czele. N.B. Przecież to ONE Wymyśliły, Opracowały I wdrożyły OBIE WW !!!
(komentarz do audycji VIII Debata (nie)kontrolowana: Brexit, NWO i spiski)

remi napisał(a): Hej, mam pytanie nie w temacie, gdzie mogę poczytać opowiadania Wiktora gdzieś w sieci, szukałem i nic nie mogę znaleźć w bibliotekach w moim mieście też nic nie mają:(
(komentarz do audycji Bibliotekarium - odc. 39)

Rafi napisał(a): W dniu dzisiejszym moja siostra nagrywała dzieci jak tańczą i się bawią w pokoju. Nagle wleciał do mieszkania orb.. zrobił kilka kółek po mieszkaniu i podleciał do mojego siostrzeńca.. spojrzał jakby na niego i odleciał bardzo szybko w górę. Zachował się jak inteligentny byt. To nie plamy światła czy jakiś problem z kamerą. Siostra widziała go oczami i koniecznie chciała sprawdzić czy orb się uwiecznił na wideo. Jest wszystko pięknie nagrane. Mam możliwość wysłać na mail niedowiarkom. Pozdrawiam!
(komentarz do artykułu Czym są orby?)

Tata napisał(a): Kto wymyśla takie artykuły bzdur......historia=bajki dla dużych dzieci.
(komentarz do artykułu Hitler i tajny kult satanistyczny w samym sercu nazistowskich Niemiec. Historia Towarzystwa Vril)

LechSarz33 napisał(a): Doskonały odcinek,jak zresztą wszystkie wcześniej zaprezentowane. Lech
(komentarz do audycji Chata Mistyka #047)

Lukasz napisał(a): Generalnie w dupie byłeś gówno widziałeś
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)

marq napisał(a): Historia na 100% nie jest Nauką (chyba,że nauka tożsamą "genderyzmowi" - z którego już można się doktoryzować i habilitować - nie wiem czy mamy w Pl profesora "Prezydenckiego" z dziedziny Gender - Genderyzmu?). Historia jest im tożsama. Archeologii już nieco bliżej do Nauki, ale też jest celowo, z premedytacją modyfikowana - vide wykopaliska wokół 3 dużych piramid interpretowane według potrzeb np przez dr Zahi Hawass`a. A wiec jet to dziedzina "nauki" conajwyzej poprzez małe "n"! Najbliżej prawdziwej Nauki jest wyłącznie Geologia, gdzie się dba, by pobierać małe przekrojowo próbki z głębi ziemi obok stanowiska badawczego nie rujnując go na obszarze dziesiątek czy setek hektarów powierzchni.
(komentarz do audycji I Debata (nie)kontrolowana: Magowie Bogów cz. 1)

Alvinos napisał(a): Well, nie jestem największym fanem pana Witkowskiego, chociaż mam parę jego książek z tej serii (INSTRUKCJE PRZEBUDZENIA - no ubarwia, naciąga i koloryzuje - ale krach ekonomiczny nadchodzi - to Ci każdy powie, co choćby trochę zna temat. Wojna na początku walutowa (kto bardziej zeszmaci swoją walutę - te całe Quantitive Easing; teraz handlowa - cła zaporowe i inne - chyba to widać gołym okiem i można o tym poczytać na bieżąco. Pan Witkowski oczywiście twierdzi, że to będzie dosłownie jutro, (no kwestia miesięcy, góra pół roku - na jednym z video tak twierdzi - chyba to: https://youtu.be/Al2oMMVeZSA?t=12m25s - posłuchaj od tego momentu; tak z minutę) ale chyba jeszcze chwila jest, a nawet dwie. Na potwierdzenie link z dzisiaj (pon, 9 lipca): https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/inwe rsja-krzywej-rentownosci- w-usa-czeka-nas-kryzys/s8 sl7v8 - rok; max. półtora do tego mega kryzysu wg tego wskaźnika. Problem polega na tym, że to może być błędny czujnik - nigdy nie było w historii ujemnych stóp procentowych; QE i innych zabaw - więc może to być fałszywy alarm. Unia trzeszczy w szwach - BREXIT raz; uchodźcy dwa; kryzys bankowy we Włoszech; Grecja - te tematy są w newsach na pierwszych stronach. Anyway - co do ogółu zgadzam się - idzie kryzys i to mega; może nawet wojna (może nawet atomowa) - a czy to będzie jutro; czy za te mityczne pół roku - wątpie. Perspektywa 3-5 lat - bardzo prawdopodobne. Zwróć uwagę, że ogólnie wszyscy inni - od Jacka Bartosiaka, przez Krzysztofa Karonia - po Krzysztofa Jackowskiego mówią o tym - idzie poważna zawierucha światowa - a problem polega na tym, że USA słabną, a inne hegemony rosną bardzo szybko - zwłaszcza kraje BRICS - szczególnie Chiny. Wiedzie to prostą drogą do zmiany lidera; a to zawsze wiązało się z wojną - GEOPOLITYKA i inne rzeczy od Pana Bartosiaka. A co dalej - to chyba nikt nie wie. Oby ten złoty okres dziejów ludzkości i droga do gwiazd, co prorokuje Witkowski.
(komentarz do filmu Igor Witkowski - Zwiastuny APOKALIPSY)

Zaniepokojony napisał(a): I znów audycja wbrew obietnicom wrzucona dopiero z 2 tygodniowym opóźnieniem.
(komentarz do audycji 22 czerwca 2018)

Marek Wrocław napisał(a): Witam dzis w nocy we Wrocławiu w parku Tołpy widziałem to zwierzę! Było identyczne i jestem pewny że to jest to samo. Pierwszy raz coś takiego widziałem a pierwsze skojarzenie to CZUPAKABRA lub coś takiego. Na pewno to jest dzikie i porusza się inaczej niż pies czy kot!!! Proszę o interwencję
(komentarz do artykułu Na polach Północnej Karoliny widywane jest tajemnicze zwierzę podobne do lisa)

Szary człowiek napisał(a): Chciałbym sie pana zapytać czy mógłby pan dać mi wskazówki do gry troche innej czyli... yes or no . I nie jestem pewny czy to dobry pomysł . Booo ja traktuje to bardzo powarznie lecz moi znajomi z którymi chcę to zrobić... no nie wiem . Jakieś podpowiedzi ?
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)

Czlowiek napisał(a): Ow właśnie nie bo to wtedy duch ma.kontrole nad twoimi palcami
(komentarz do artykułu Instrukcja obsługi OUIJA)

Zbyszek napisał(a): Jak dla mnie to cieniscie sa mysloksztaltami zywych. latami je podgladalem jak staja po katach i sie gapia slepo jakos na wskros. W snach rownieznam towarzysza.Gdy odzyskamy swiadomosc i zaczneimy z nim rozmowe, to sie okaze iz sa dosyc gamoniowaci.
(komentarz do artykułu Cieniści ludzie)

xxop3434 napisał(a): moim zdaniem nie wygląda to naturalnie i to w dodatku w pokoju morze to jest kogoś oko przypatrz się uważnie lub odbicie rzarówki
(komentarz do zdjęcia Orbsy)

hern777 napisał(a): Jest bardzo zła jakoś dźwięku.
(komentarz do audycji Czas Snu #012)

Siła Piękna napisał(a): uwielbam ciebie sluchac. Swymi opowiesciami zabierasz mnie do innej krainy :)
(komentarz do audycji Chata Mistyka #045)

marq napisał(a): Biorąc pod uwagę pańską sugestię pary komplementarnej Ziemia-Wenus zgadzam się z Pana poglądem na role Wenus i jej pierwotnego zainstalowania na miejscu dzisiejszego Marsa. Jestem zwolennikiem Tezy/ Teorii/Poglądu, iż o ile szukać Życia Inteligentnego w naszym US to właśnie należałoby zacząć od Wenus. A pogląd ten opieram na tych sondach CCCP o których pan wspomniał i tak samo oceniam /szacuję warunki "bytowania" na powierzchni Wenus ! Pozdrawiam oraz Dziękuję.
(komentarz do audycji 75. Debata Ufologiczna Online: Tajemnice Srebrnego Globu. Obcy na Księżycu)

marq napisał(a): Słuchaczowi, który wypowiadał się w godz: 04:08 audycji, (Pan Mariusz chyba), chodziło o to, że Księżyc w ogóle się NIE OBRACA - Statycznie stoi w Miejscu vis a vis Ziemi, jakby był do niej "przymocowany" niewidzialnymi Silami, (energiami??), a całe clou dotyczy : Jaka Moc, Zasada, Siła, Proces /y, Technologia, etc... czy Co Tam (??) powoduje, iż tak wielkie "ciało kosmiczne" (budowla?) - na 100% sztuczna - jest Utrzymywana przez tysiące lat Nieruchomo na wprost Ziemi, której to ruch Obrotowy wokół własnej osi, stwarza ów Pozorny "ruch synchroniczny" Księżyca. Jak Oni - ci co go zbudowali i (chyba) przytargali go tam gdzie jest TO ZROBILI [???] iż Ziemia się obraca a Księżyc statycznie Stoi w Miejscu. Też dawno temu spotkałem się z taką "teorią", "poglądem", "koncepcją". Niestety nie pamiętam ani Gdzie ani Kiedy - by módź przytoczyć źródło owej "koncepcji". Serdecznie Pozdrawiam, Dziękując za zajmującą Audycję.
(komentarz do audycji 75. Debata Ufologiczna Online: Tajemnice Srebrnego Globu. Obcy na Księżycu)

Abdul napisał(a): Jestem osobą pamiętającą chwile przed narodzinami i tuż po. To zabawne bo na ogół mam problem zapamiętać czyjeś imię lecz moment swoich narodzin, moment powstawania mojej świadomości, pierwsze odczucia zmysłów jakich pierwszy raz doznałem jest to dla mnie po prostu dziwne. Chciałem dowiedzieć się w tym artykule coś o duszy ponieważ mam pewne obiekcje czy aby na pewno ona istnieje i czy posiadanie naszych dusz nie jest mylony z momentem w którym powstaje nasza świadomość? Bo odnośnie tej świadomości to pamiętam jak narodziła się ona w blasku, białym oślepiającym blasku jasnym świetle ale nie takim którego można było zobaczyć ale takim który w jakiś sposób się czuło. To właśnie przez ten blask pamiętam co było dalej ponieważ pragnąłem to zrozumieć, dowiedzieć się z skąd jest i z skod mnie otacza. Po prostu go poznać. To ta ciekawość pozwoliła mi zapamiętać niektóre chwile a może skrawki z przed chwil narodzin bo to ona pozwoliła wykształtować w jakiś sposób moje zmysły. I tak po kolei. Czym bardziej próbowałem ogarnąć ten blask w okół mnie się znajdujący, tym bardziej on mnie opuszczał. Pamiętam że słyszałem jakieś trzaski, to właśnie słuch, mój pierwszy zmysł jaki doznałem, próbował coś usłyszeć w tej otchłani, eterze jasności coś wyłowić dla siebie. I jak na początku dźwięk ten przypominał jak gdyby można słyszeć i wyobrazić sobie płynący prąd w przewodzie elektrycznym, tak później stawał się rytmiczny. Pamiętam też moment gdy otworzyłem oczy i nie było już światła które pragnąłem poznać i je dostrzec a tylko jakaś jaskrawa poświata która z skądś dochodziła. Potem wszystko dość w krótkim odstępie czasu trwało. Pamiętam jak widziałem swoją małą rączkę i dziwiłem się że mogę nią ruszać. Dla nas to teraz może normalne ale nie rozumiejąc tego zjawiska dla mnie wtedy wydawało się to straszne. Pamiętam jak dźwięki wydawały się być czyste, słyszane jakby nurkując pod wodą aż w końcu pamiętam moment w którym się urodziłem i pamiętam że światło, blask którego szukałem był, ale nie był to ten sam blask którego szukałem. Zresztą było to mało istotne. Pamiętam swój pierwszy oddech i zapach powietrza który był okropny a który musiałem czuć chyba że przestał bym oddychać. I wiecie co jeszcze pamiętam? To pozwala mi myśleć o tym że jednak nie jestem wariatem i wcale mi się to nie przyśniło. Pamiętam na rączce małą obrączkę z jakimś napisem, pamiętam też swojego ojca i jego dumę z tego że ma syna, pamiętam też jakąś starszą kobietę, próbowała mi ona zdjąć moją bransoletkę z ręki i pamiętam burzliwą dyskusje lub nawet awanturę która wtedy się toczyła. Gdy po latach około lat 5, bawiąc się jako dziecko, gdzieś ze starych gratów znalazłem ową bransoletę dowiedziałem się od rodziców jej właściwe przeznaczenie, do czego służyła. I uwaga, tu chwila grozy! Na pytanie rodziców czy ją pamiętam, odparłem bez zastanowienia że tak, już wtedy rodzice powiedzieli mi że to niemożliwe i nie mogę jej pamiętać, więc zapytałem się ich co to była za starsza pani która próbowała mi tą bransoletkę zdjąć? Oboje zdębieli. Odparli mi, że była to moja babka i twierdzili, że musiał mi ktoś o tym powiedzieć. Dla mnie nie liczyło się to czy ktoś mi to mówił czy nie. Liczy się dla mnie fakt aż po dziś dzień tego że nie zbzikowałem i że rzeczy które pamiętam i widziałem z przed 36ciu lat są prawdziwe i nie wymyślone lub urojone prze zemnie.
(komentarz do artykułu Doświadczenia sprzed narodzin)

takjest napisał(a): świetne, uwielbiam
(komentarz do audycji Danuta Adamska-Rutkowska - Nowe oblicza świadomości)

Bart napisał(a): Lista utworów: 1. Krishna Das - Om Namah Shivaya 2. DJ Avi Dinnoo -Jai Jai Shiva Shamboo 3. Galwakdi - Tarsem Jassar 4. Master Drummers Of Rajasthan - Ud Jaye Mhari Chidakali 5. Rajasthan Roots Electronica - Munshi Khan - Bairagi - Chill Out 6. Tikki Masala - Swastha
(komentarz do audycji Chata Mistyka #045)

Bart napisał(a): Lista utworów: 1. OLOJi - Loom II 2. Matsumoto Zoku - Melbourne With Didgeridoo 3. Sounds Of Isha - Bloom 4. Sounds Of Isha - Bhairavi Shatakam 5. Sahara Yoga Ogreniyorum - Alone In The Himalayas 6. Eight Lamas From Drepung (?) 7. Gunbir Singh Sidhu - Channa Mereya
(komentarz do audycji Chata Mistyka #043)

sztos19 napisał(a): Latwo mówic olac i robic swoje, tylko tu chodzi o bezpieczenstwo Michala. To sie robi powazne, jezeli trolle nie znaja numeru telefonu Michala to moga to byc tylko sluzby czy policja. Tylko pytanie jakie sluzby, chyba nie nasze. Trudno cos doradzic, im chodzi moze tylko o zastraszenie Michala, ale nigdy nie wiadomo z kim mamy doczynienia. Sluzby czesto tak dzialaja, daja ostrzezenia a potem moga byc czyny. To juz nie sa glupie zarty, komus bardzo przeszkadza co mówi Michal. Poruszane byly rózne tematy na antenie i wcale tu nie musi chodzic o grupe Bilderberg, moze ale nie musi. Pozatym dla sluzb specjalnych zdobycie numeru telefonu znajac imie i nazwisko to jest moment.
(komentarz do audycji 15 czerwca 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): A tak swoją drogą jebać przymus szczepień, wszystkich was wyrżniemy, jebanych faszystów :) Wesołego lata życzę :) Michał nie przejmuj się. Przeczytaj uważnie, co napisałem wyżej i głowa do góry. Dzięki za to co robisz.
(komentarz do audycji 15 czerwca 2018)

mick napisał(a): olać ciulki ,Panie Michale (: robic dalej swoje...glupota sama sie wykruszy ,nie mniej zycze ostroznosci ,pozdro !
(komentarz do audycji 15 czerwca 2018)

marq napisał(a): Nasze LOTTO z całym systemem informatycznym włącznie, zaprojektowała i wdrażała właśnie jedna z firm amerykańskich (z USA). To ze posiada on Back Dory jest możliwe - moim zdaniem jest PEWNE w 99,999(9)% - inaczej amerykańscy Anglosasi nie byliby poddanymi JKM von Sachsem-Coburg und Gotha vel Saxe-Coburg-Gotha. ... :) :) :) Pozdrawiam Gospodarzy, Panelistów, Słuchaczy oraz Czatowiczów. ~Marq
(komentarz do audycji 74. Debata Ufologiczna Online: Czy Obcy nas stworzyli?)

marq napisał(a): Lądownik "pierwszej misji księżycowej Apollo" wygląda jak "dracha". Dracha w mojej Wlkp to Latawiec Skrzynkowy, które budowaliśmy mając 11/15 lat czyli na przełomie lat 1960tych/70tych... Ta NAS`owska dracha za Chiny [:) :)] nie mogła wylądować na Księżycu, a już szczególnie Oderwać się od księżycowego "lądu" i dogonić orbiter krążący wokół księżyca, by podjąć załogę z kilkoma kamlotami ze srebrnego globu! Ów latawiec nie maiłby siły oderwać się od gruntu a co dopiero wykonać manewr, nakierować się na orbiter, pokonać słabą ale dla tej konstrukcji dużą grawitację i dogonić orbiter. Nie mam programu graficznego ale jakby połączyć Kapsułę lądującą na oceanie z silnikiem jak na szkicach Niemieckich - słynny Dzwon testowany w "Muchołapce" to mamy idealny zestaw lądownika. Sam silnik odłącza się już po pokonaniu naszych pasm atmosferycznych nad oceanem i silnik -Dzwon opada na swoich spadochronach a kapsuła z załogą na swoich osobnych. Dzwon to nic innego jak Silnik EmDrive !!! http://kopalniawiedzy.pl/NASA-Cannae-Drive-Guid o-Fetta-EmDrive-silnik-re latywistyczny,20773 Dlatego Dzwon - Napęd EmDriwe posiada na swej powirzchni RUNY. Wszystkie UFO/NOL`e posiadajace RUNY na swich burtach są statkami kosmicznymi Innych Inteligentnych Cywilizacji. W całosci obserwacji NOL?UFO stanowia one od 7 do 12/14% wszystkich obserwacji nol i tyeż moze przybywać w okolice Ziemi Obcych. Reszta to konstrukcje rodzime -Ziemian (Czarne Projekty) oraz Goście z innych równoległych rzeczywistości czy jak chcą inni światów równoległych ... czy też z innych "wymiarów" ....
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Pytania Niezadane (29 stycznia 2017))

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Ten SMS - Michał, wszystko dobrze rozumiesz. Na razie Cię tylko straszą i ostrzegają. Jak spasujesz, z tym o czym wiesz (bo mówiłeś, myślę, że słusznie się wszystkiego domyślasz) nic Ci nie będzie.
(komentarz do audycji 15 czerwca 2018)

Antares napisał(a): Uvelliosie, to chyba przyjdzie ci będzie trzymać palec na czerwonym guziku odcinającym fonię w TC bo Michał takich argumentów używa od dawna. I nie tylko, jak kto przypomina sobie audycję z czarnymi śmigłowcami, hehe.
(komentarz do newsa Komunikat techniczny)

słuchacz napisał(a): A Widzieliście ten film o Klodzie: *** TWOJE LINKI LĄDUJĄ GDZIE? xD *** Tak jak lubiłem Teorię Chaosu to muszę przyznać, że w tym filmie jest ziarnko prawdy, Audycja nie dość, że od dłuższego czasu cierpi merytorycznie jeszcze te ciągłe zerwania transmisji, masakra a Michał jak zwykle swój świat. Obiecał stream na yt ale no on przecież nie poda numeru telefonu żeby założyć sobie tam konto jak przyznał ostatnio bo przecież żły google daje służbom te numery telefonów i będzie szukał innej platformy do streamingu meeh czyli obiecany stream poszedł w pizdu od kolejnego shizu i paranoji Kloda. Tak jak napisał Antares, którego post jakoś magicznie zniknął, Michałowi nie potrzebni są słuchacze i ma ich głęboko w dupie są tylko dodatkiem a on robi tą audycję głównie dla siebie.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

marq napisał(a): w CERN tak samo jak Die GLOCK E są naniesione RUNY. Były one na dolnej powierzchni Di Glock e oraz sa w pewnych newralgicznych punktach zakrętach? tuneli CERN. Tak samo RUNICZNE "napisy" lidzie dostrzegali i relacjonowali na statkach Kosmicznych Obcych. To jest te od 7 do 15 % prawdziwych Humanoidalnych i niehumanoidalnych Istot Inteligentnych przybywających na swych statkach na Ziemie, oraz maja /mogą być na Księżycu oraz Wenus... Mnie jakaś wręcz intuicja mówi iz Wenus nie jest taką planetą jak nam to opisują - sami chyba nie wiedząc "naukowcy". Jakbym miał szukać za swoje duże pieniądze Zycia Inteligentnego w US - naszym - prace rozpocząłbym właśnie od Wenus po drodze zahaczając o Księżyc .....
(komentarz do audycji 50. Debata Ufologiczna Online: Co dalej z ufologią? Wprowadzenie do III sezonu DUO)

marq napisał(a): " Wg Kanadyjczyków - "władz" miejscowych, Stefan Michalak to "pijak", a jednocześnie ex-minister obrony Kanady PAUL HELLYER przestrzega przed złymi decyzjami w kwestiach UFO /NOL vs Ziemianie, czym potwierdza bez wątpliwości że UFO istnieje - co sam Osobiście stwierdzał i stwierdza: https://www.youtube.com/watch?v=rGwHarFfAhc
(komentarz do audycji 50. Debata Ufologiczna Online: Co dalej z ufologią? Wprowadzenie do III sezonu DUO)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): @Ivellios, pełna zgoda z tym co piszesz, ale jedno drugiego nie wyklucza i nie piszę, że wszyscy są powiązani ale że przypuszczam, że infiltracja jest. Sergiusz Piasecki nie obracał się wśród kryminalistów, przegrywów i psychopatów? Takie środowisko to broń, a broń zawsze interesuje wojskowych. Broń zawsze starają się kontrolować, im bardziej skrycie da się to robić tym lepiej.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Ivellios napisał(a): A w tej bajce były smoki? Z całym szacunkiem, ale gadka o jakichś "agentach" to po prostu największego pożałowania godne pieprzenie na poziomie poszukiwacza sensacji czytającego namiętnie Inne Medium... Uprzedzam, że kolejnych komentarzy o "agentach" nie będę nawet czytał tylko od razu je odrzucę. Dosyć tego wypisywania głupot.
(komentarz do newsa Komunikat techniczny)

hern777 napisał(a): Są takie wirusy co palą całe systemy, ściślej mówiąc palą sektor zero na twardym dysku to my jako ludzie wiemy, ale nie wiemy jakimi dysponują wirusami agenci Watykanu. Bo ten atak przeprowadzili agenci Watykanu jestem przekonany na 80 %
(komentarz do newsa Komunikat techniczny)

Ivellios napisał(a): Oczywiście, z punktu widzenia ofiary i jej bliskich jest to niewątpliwie trauma. Ale z punktu widzenia tych pozbawionych uczuć wyższych skurwysynów - to tylko zabawa. Zabawa cudzym kosztem, która daje im ogromną frajdę. Im mocniej dojebią ofierze i im bardziej ją zaboli, tym bardziej się cieszą i tym bardziej nakręca to ich do dalszej "zabawy". To po prostu banda skończonych psychopatów, ostatnich pizd i życiowych przegrywów, którzy zajebiście zazdroszczą ludziom którzy ciężką i długotrwałą pracą do czegoś doszli, coś osiągnęli i są kimś - podczas gdy oni, zwykłe guzik warte pizdy, siedząc przy komputerze i robiąc sobie dobrze do zdjęć przypadkowych "loszek" z netu nie osiągnęli i nigdy nie osiągną nic. Zresztą... oni nie chcą nic osiągnąć. Chcą pozostać przegrywami dopieprzającymi innym ludziom, bo tak im się podoba.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Życzliwy napisał(a): Nie nazwałbym tego zabawą gówniarzerii. Ostatnio mieli plan wrobić Michała w porwanie i gwałt dziewczyny, która zaginęła. Zaczęli wkręcać już matkę tejże. Na szczęście dziewczyna się znalazła. Boki zrywać. To jest próba totalnego zniszczenia człowieka.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Ivellios napisał(a): Dajcie już spokój z tymi służbami. Ta gadka już się nudna robi. Gówniarzeria bawi się w ddosowanie i trollowanie - a wy tylko jedno, służby, służy, służby. Może bekający na antenie i obrażający papieża Jasio z drugiej "B" też pracuje dla służb? Litości.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): I wierzycie, że takie środowisko nie jest infiltrowane przez służby?
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

OrinMan napisał(a): Wielkie dzięki za linka! Super materiał!
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Życzliwy napisał(a): Ivellios ma rację. Żadne służby, tylko anony z karaczana. Na Kononowicza robili podobne akcje, anonimowe donosy na policję, gościa nawet zamknęli na krótko do psychiatryka po donosie, że chce popełnić samobójstwo. To prawdopodobnie ci sami ludzie, bo jeden z listów, które dostał Konon był podpisany Michał Giereś. W liście było też szkalowanie JP2 co jest kolejną mocną wskazówką, że chodzi o karaczana, bo to ich ulubiona zabawa. Ataki nasilily się kiedy Michał odciął się od współpracy z ich radiem Empary Town. To na ich forum są zawsze planowane różne akcje przeciw Gieresiowi, że oni przejęli swego czasu czata tych, którzy oni robią podpierdolki aby Claude myślał, że to ktoś inny, a Klod wszystko łyka jak pelikan, więc mają ubaw i chęć do dalszej zabawy.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

MAX napisał(a): No ale chyba nie sfrustrowane patusy i sebki wysłały do Michała do hotelu 20 policjantów , do rodziny i teściów gości ze służb. Dla mnie to typowe uprzykrzanie życia komuś kto za dużo gada i mówi że będzie dalej gadał : O Polin , o Izraelu , o "sprawnym inaczej wojsku polski , o służbach , o pedofilli i handlu dziećmi ... . A szczególnie ciekawe jest to sformułowanie : "planuje popełnić samobójstwo". Nie wiem czy to gmeracze w majtkach czy coś poważniejszego ... przykre tylko że Paranormalium na tym cierpi i tyle , ale nie sądzę żeby zmiana przez Michała tematów na UFO i Wklęsłą Ziemię coś pomogła - będą mu uprzykrzać życie do skutku - Audycji może nie słucha na żywo dużo osób ale wiele odsłuchuje potem nagrania i podaje dalej .
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Ivellios napisał(a): [cytat]W dniu 17 czerwca w godzinach wieczornych doszło do ataku DDoS na nasz serwer, wskutek czego doszło do poważnej awarii naszego dotychczasowego serwera[/cytat] Czytaj UWAŻNIE I ZE ZROZUMIENIEM, jaśnie oświecony panie ekspercie od siedmiu boleści. Tutaj nie ma nic o "usuwaniu danych przez ddos". Umiejętnie przeprowadzony atak typu DDoS może doprowadzić do scrashowania się serwera - w tym wypadku doszło do uszkodzenia ważnych plików systemowych.
(komentarz do newsa Komunikat techniczny)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): posłuchajcie tego https://www.youtube.com/watch?v=ZsWUDGT9hgY
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Dzięki Michał za relację z Turynu, lubię Włochy, ten klimat, te zabytki architektury, no sami Włosi to różnie, ale mam wrażenie, że są bardziej życzliwi niż kiedyś (może ja się zmieniłem na lepsze po prostu:) Wielkie dzięki, dobra robota. https://www.youtube.com/watch?v=mhVoq5zKy64
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

wedwed napisał(a): Od kiedy to ddos usuwa zawartosc serwera ? Chyba cos tu sciemniacie.
(komentarz do newsa Komunikat techniczny)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): @Ivellios jak by nie było, dla praktyki działania na tym etapie, nie ma to znaczenia, tzn. poskarżyć się ABW należy, tak jak Michał planuje. Albo nie mają trolle z ABW nic wspólnego, jak piszesz i ABW zacznie ich ścigać, choć dla tego, że sobie i z ABW żarty robią i głowę poważnym ludziom z urzędu kłamstwami i prowokacjami zawracają albo mają coś wspólnego, ale wówczas skarga nic nie zaszkodzi, natomiast obserwując reakcje na nią będzie można dojść do jakiś wniosków. Dałbym następujące rady: zgłaszać wszystko (np. ta ściema z psem to bardzo poważna sprawa i wymaga udokumentowania i zgłoszenia przez Michała do wszelkich możliwych służb), druga rada: na piśmie zgłaszać, co się da na piśmie.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Pablo napisał(a): Jesteście!! :) Tak się bałem.. jestem z Wami zaledwie od roku.. tyle audycji do odsłuchania.. Pozdrawiam serdecznie
(komentarz do newsa Komunikat techniczny)

dejwid ajk napisał(a): A-ale Michał powiedział że to służby! Ja chyba będę Michałowi wierzył, w końcu to on jest tu specjalistą od spisków i służb...
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Ivellios napisał(a): Ty tak serio z tymi wynajętymi trollami? :) Człowieku, zejdź na ziemię - trollujący Michała i ddosujący "router" (a tak naprawdę serwer radiowy - przeciążenie go powoduje urywanie się audycji i wskakiwanie autopilota, wiem bo sam to ostatnio zauważyłem) to zwykłe przegrywy, którym się nudzi i którzy tylko kombinują, jak by tu zabawić się cudzym kosztem. W dużej części są to też sfrustrowane patusy, które zazdroszczą komuś tego że coś osiągnął długotrwałą ciężką pracą, podczas gdy oni - siedząc na dupie przed kompem i waląc gruchę do zdjęć randomowych lasek z netu - nie osiągnęli i nie osiągną kompletnie nic, dlatego odczuwają potrzebę wyżywania się na innych i niszczenia innym ludziom życia. To nie są żadne "opłacone trolle" czy służby specjalne, tylko zwykłe nic nieznaczące sebki. I mam nadzieję, że tak Ty jak i Michał oraz cała armia osób wierzących w bujdę o opłaconych trollach kiedyś to wreszcie zrozumiecie. Peace!
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

MAX napisał(a): Takie tematy ze słuchaczem : " Wiem ale nie powiem" to można załatwiać poza anteną a nie jak w gimnazjum - sekrety między 12 latkami . Te działania ABW mogą być spowodowane dwoma ostatnimi audycjami na temat Polin a zwłaszcza krytyką Izraela . Jeśli trolle współpracują z ABW to nie wiem komu się Claude poskarżysz - sponsorom swoich trolli chyba . Wygląda to na podobne akcje jak z Jackiem Międlarem na lotnisku w Anglii . Sprawa Billderbergów coraz skuteczniej wyciszana - mimo to w Onecie widziałem artykuł na temat gościny Kardynała Watykanu na spotkaniu "masonów" z grupy Billderberg - więc takie tajne to nie jest . Fotografowanie chyba nic nie daje ... tak jakby więźniowie fotografowali swoich oprawców zza kratek ... no ale czemu nie ?
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Antares napisał(a): Teorii Chaosu już od dłuższego czasu nie słucham bo szkoda mi czasu. Natomiast mam pytanie z gatunku "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Co się dzieje z Cunradem44 i Stałym Słuchaczem? Przyznam, że mam spory sentyment do nich (pomimo dziwacznych poglądów religijnych pierwszego i gadulstwa drugiego), bo dzięki nim miałem okazję wysłuchać wiele interesujących i oryginalnych myśli. Słyszałem że jednego i drugiego w zeszłym (?) roku spotkały spore nieprzyjemności. Co się z nimi dzieje? Mam nadzieję, że u nich wszystko OK. Kiedyś byli stałymi elementami TC, Stały Słuchacz nawet regularnie był sponsorem, a tu nagle "cisza i milczenie owiec". Jakby nigdy ich nie było. A właśnie mam wrażenie że z braku tego typu osób TC kompletnie się rozjechała.
(komentarz do audycji 8 czerwca 2018)

Antares napisał(a): Wiem że piszę pod niewłaściwym odcinkiem, ale ponieważ nie mają one opisów to przekopać musiałbym się przez wszystkie. Przed chwilą słuchałem sobie radia Paranormalium, odcinka książki Wojciecha Chudzińskiego o lustrze Twardowskiego, a tam dwukrotnie p. Chudziński pisze o wężach per "płazy". Kurde bele, to nie trzeba być namiętnym widzem filmów Richarda Attenborough aby wiedzieć że węże z całą pewnością płazami nie są...
(komentarz do audycji Odc. 275 Ten drugi w nas. Od objawień aniołów do malarstwa duchów)

hern777 napisał(a): Jeśli Chodzi o Shive to zna inne tłumaczenie, znaczy TEN ,KTÓRY NISZCZY.
(komentarz do audycji Chata Mistyka #010 Pięć Elementów)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Jak się wojna zaczęła, mało jaki samolot wystartował z lotniska, z tego co czytałem, nasi lotnicy walczyli ale dla Brytyjczyków, kolejna poszlaka o brytyjskiej agenturze wpływu. Ja wiem głupota + megalomania, ale tak do końca tego nie sposób wyjaśnić, bez elementu obcej agentury, która po prostu władała II RP. A obecnie jest jeszcze gorzej, i nic nie można, póki co, na to poradzić.
(komentarz do audycji 25 maja 2018)

Antares napisał(a): Przyznam, że nie jestem w stanie napisać jakie były pierwotne przyczyny, mogę tylko opisać skutki. W każdym razie ponieważ współpracowaliśmy z blisko wywiadem japońskim to po japońsko-radzieckich walkach granicznych 1938 roku powinno dać do myślenia przynajmniej jeśli chodzi uzbrojenie, a obszar dalekowschodni nie był przecież priorytetem w ZSRR w porównaniu obszarem europejskim. Właściwie to jeśli chodzi o uzbrojenie ZSRR to nawet wojna hiszpańska powinna dać do myślenia (samolot I-16, etc.) Niektóre rzeczy trudno mi pojąć i jakoś od nikogo nie usłyszałem jakiegoś przekonującego wytłumaczenia. W pierwszej połowie lat trzydziestych polskie myśliwce PZL P.7 i P.11 były w absolutnym topie światowym. Problem w tym, że na skutek szybkiego postępu samoloty te szybko stały się przestarzałe. Czy było o tym wiadomo? Owszem, bo dla głównych odbiorców zagranicznych (Rumunia, Turcja, Grecja) w połowie lat trzydziestych musiano opracować lepszą wersję P.24, a Turcy nawet oficjalnie pytali czy będziemy eksportować jakieś dolnopłaty z chowanym podwoziem (o ironio, to właśnie Turcy wzięli w 1939 Hurricany - właśnie dolnopłaty z chowanym podwoziem - zamówione przez Polskę, a które pomimo że opłacone to do Polski nie doszły, Łotysze zostali tak samo zrobieni w trąbę przez Brytyjczyków i ich 30 Hurricanów nawet nigdy nie wysłano na Łotwę a od razu popłynęły do Rumunii i Turcji. Pieniążki zaś Brytyjczycy wzięli...). Okazało się że nie, więc Rumuni i Turcy zaczęli orientować się na inne rozwiązania. Rumunia to skądinąd ciekawy przypadek, bo w 1940 używała niemieckie Bf-109, brytyjskie Hurricany, polskie P.24 a przede wszystkim własne IAR-80 zbudowane na podstawie polskich P.24. Dolnopłat z chowanym podwoziem, z kadłubem i układem sterowania wziętym z polskiego P.24. Na marginesie bardzo udana konstrukcja. A my cały czas męczyliśmy P.7 i P.11. Robiliśmy próby z PZL P.50 (ewidentnie nieudana konstrukcja, ta którą pokazywaliśmy Ciano) który nie wszedł do produkcji z powodu słabych osiągów, a jego następca P.53 został na deskach projektowych. Ja tego nie pojmuję, zwłaszcza w otoczeniu politycznym Polski.
(komentarz do audycji 25 maja 2018)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): "Tuż przed wojną nie tylko polska prasa, ale też wojskówka była przekonana że Związek Radziecki zaraz się sam zawali, więc nie ma co się zbytnio przejmować kierunkiem wschodnim bo Armię Czerwoną czeka powtórzenie bitwy warszawskiej 1920 do kwadratu." Czytałem to u Ziemkiewicza "Jakie piękne samobójstwo" - dezinformacyjna agentura wpływu sowiecka utwierdzała nasz wywiad, że Sowieci słabi bardzo, pokojowo nastawieni (wiadomo, komuniści zawsze mają gęby pełne "pokoju") i nie uderzą na Polskę na pewno. A z drugiej strony, istnienie naszej kawalerii konnej, uzasadniano w II RP w latach 30-stych, tym, że dobrze się sprawdzi na froncie wschodnim (bagna Białorusi, stepy Ukrainy, błota jesienią, zimą siarczyste mrozy, brak dobrych dróg). Tak więc, kompletny brak konsekwencji strategicznej. Czołgi mieliśmy, były wycofywane i ewakuowano je do Rumunii, nie wzięły udziału w walkach - no, jak to nie była robota agentów zachodnich, to już nie wiem! Czołgi te, potem walczyły po stronie aliantów na Zachodzie Europy. I tak dalej, i tym podobne. Największą sromotą była masowa zdrada dowódców i elit, którzy spieprzali z Polski gdy woja się zaczęła, zostawiając zdezorientowanych żołnierzy w chaosie, to dlatego szybko Niemcy zajęli Kraj, no plus nóż w plecy od wujka Stalina.
(komentarz do audycji 25 maja 2018)

zdzislawski napisał(a): Nie żebym był złośliwy czy coś, ale apokalipsę zdecydowanie widać w oczach tego pana i w jego nieobecnym spojrzeniu ;-) Swoją drogą, pytanie do Szp. Witkowskiego: Gdzie się podziały te wszystkie wydarzenia, które to miały odmienić cały świat w roku 2017? Czyżby zostały przesunięte na 2019? A może ich data tak naprawdę jest jeszcze TBA ("to be announced" - zostanie ogłoszona w przyszłości), a to co Pan opisał we wszystkich swoich niewiadomoiludziesięciu książkach to zaledwie przedsmak wstępu do początku gry wstępnej przed wielkim wydarzeniem, po którym ludzkość nigdy już nie będzie taka sama? ;-) Zagadką pozostaje dla mnie również fakt, dlaczego w ostatnich latach Szp. Witkowski produkuje całe serie książek, gdzie praktycznie w każdej kolejnej książce jest jedno i to samo, tylko sparafrazowane.
(komentarz do filmu Igor Witkowski - Zwiastuny APOKALIPSY)

Marek napisał(a): Może nie w temacie ale muszę to z siebie wydusić przed paru dniami zmarła mi po ciężkiej chorobie na raka sutki umarła przy moim łóżku nie mogła być na nim a spała zawsze ze mną krwotoki ropa itd tak mi strasznie ciężko na duszy jestem facetem w wieku 65 lat kocham zwierzaki jakie by nie były miałem ogólnie 3 pieski zostały tylko 2 suczki jedna z nich to córka zmarłej Leidusi a drugi to pinczer miniaturka ona nawet w nocy budziła się i zeskakiwała z łóżka i kontrolowała czy chora koleżanka nadal się trzyma trzyma jak Leidi zmarła to pinczerka strasznie szczekała ciężko mi o tym pisać więc pieski na pewno mają dusze po swojemu pozdrawiam wszystkich
(komentarz do artykułu Duchy zwierząt)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): Cat-Mackiewicza "Historię Polski" obie części czytałem, jak i zbiór jego artykułów, a także jego biografię. I powiem, że nic nie pisał on o tym, że Piłsudski był agentem Austrii, Japonii i Niemiec, na co są obecnie dowody (Ryszard Świętek "Lodowa ściana"), o wielu sprawach nie miał pojęcia, pisał jak mu się zdawało, krytycznie, kwieciście, ale jednak dość powierzchownie. To że wysokie stanowiska w państwie zajmują głupcy, tchórze i nieudacznicy, też jest często planowym działaniem służb obcych, agent Piłsudski właśnie takimi ludźmi się otaczał i takich awansował.
(komentarz do audycji 25 maja 2018)

hern777 napisał(a): To tylko świadczy,że tzw mity Słowiańskie czy Germańskiej to nie tylko mity, ale może nawet częściowa prawda. Pozostaje tylko jedno pytanie skąd takie pochodzą czy z innej planety,czy z innego wymiaru czasoprzestrzennego?
(komentarz do audycji Spotkanie z figlarnymi karłami w Miastku w lipcu 1996 roku)

KERAM napisał(a): Masz racje !!!!
(komentarz do artykułu Zwierzęce życie po śmierci)

Jaro napisał(a): Pan Wiktor dobrze zauważył iż opowiadanie Juliana(rewelacyjne) w tytule nie powinno zawierać słowa "szczur". Słuchając bez podania tytułu zaskoczenie jest totalne :)
(komentarz do audycji ABW #018)

Ex-okultysta napisał(a): Zło osobowe żywi się złą energią czynów ludzi: mordy, aborcje, wynaturzenia, itp. Stąd tajemnica holocaustu narodu wybranego, w planach także chrześcijan. Bez takich czynów Zły nie ma mocy. Swastyka, pogańskie runy SS, a jednak nazistom nie udało się przekupić Szatana. Posłużył się nimi i z nich zadrwił jak z każdego.
(komentarz do artykułu Hitler i tajny kult satanistyczny w samym sercu nazistowskich Niemiec. Historia Towarzystwa Vril)

Antares napisał(a): Zapewne agentura też była w polskich elitach politycznych i militarnych mocno rozpleniona, ja bym jednak upatrywał mieszanki groteskowej manii wielkości i zwyczajnej głupoty, w tym sensie przyznaję całkowitą rację Cat-Mackiewiczowi. W niektórych momentach parskam ze śmiechu, choć w sumie to bardziej ponure niż śmieszne. Oto co Mackiewicz pisał o premierze Sławoju-Składkowskim: "Składkowski miał rozmach, dynamiczność, ujawniał ją zwłaszcza w sprawach, do których dorósł, a więc przede wszystkim w sprawach klozetów i urządzeń sanitarnych. Jego reformy w tej dziedzinie były tak arbitralne i tak energicznie przeprowadzone w całej Polsce, że nazwałem go Piotrem Wielkim w klozetowej skali. () gdy cała Europa budowała schrony, Składkowski wiercił dziury w płotach, domagając się, by cała Polska miała płoty z drutu lub żeby chłopi bielili swe chaty. Nawet w tragicznym odwrocie z Polski sam premier spisywał protokoły za niechlujnie utrzymane śmietniki." Czasem niektóre pociągnięcia polskich elit wojskowo-politycznych II RP i podczas II wojny światowej były tak głupie, że aż nie mieściło się to w głowie politykom z innych państw. Dam cztery przykłady: 1. okręty podwodne typu Orzeł były słabo przydatne do żeglugi bałtyckiej, co przyznawał nawet admirał Świrski. Po co nam zatem one, a miało być ich docelowo 4, z zasięgiem ponad 7 tysięcy mil morskich? Otóż miały konwojować statki do polskich kolonii na Madagaskarze (i być może w Brazylii) i miały to robić bez uzupełniania zapasów. Stąd właśnie były one współfinansowane przez Ligę Morską i Kolonialną https://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Morska_i_Rz eczna Wydano kupę pieniędzy na mrzonki, nieprzydatne nam militarnie czy gospodarczo. 2. minister spraw zagr. Włoch i zięć Mussoliniego Ciano oferował nam umowę dwustronną w 1938 i lutym 1939, zresztą w 1939 był dwukrotnie w Polsce, pokazywano mu zresztą niedany prototyp samolotu PZL P.50 Jastrząb (nie wiem po co...). Oczywiście Beck i Składkowski spławili Ciano (pamiętniki Ciano tob.ciekawa lektura, polecam!). Strona włoska słusznie zauważała, że z Polską nie ma żadnych punktów spornych (jak z Niemcami - o Południowy Tyrol czy jak kto woli Górną Adygę), za to wiele punktów zbieżnych. Był to zresztą powód dlaczego Włochy nie wypowiedziały nam wojny, "powodem był brak powodów". 3. po poddaniu się armii francuskiej w Francji w czerwcu 1940 nasze dowództwo planowało opór wobec Niemców do ostatniego żołnierza (na obcej ziemi...po ewakuacji Dunkierki na przełomie maja i czerwca...) i dopiero Churchill stanowczo wymógł w rozmowach z Sikorskim aby zarzucić te idiotyczne plany i ewakuować tylu żołnierzy ile się da. Skądinąd byłoby to porzucenie własnych żołnierzy jak w kampanii wrześniowej w przypadku generałów Dąb-Biernackiego i Boruty-Spiechowicza. Łatwo dowodzić wydając rozkazy zza kanału La Manche... 4. po wypowiedzeniu wojny Japonii przez Polskę w 1941 roku premierowi Japonii Tojo nie mieściło się w głowie aby Polska nie była przymuszana przez Wielką Brytanię do tego kroku (skądinąd wywiad polski i japoński nieźle współpracował podczas całej wojny http://www.newsweek.pl/wiedza/historia/japoni a--nasz-zapomniany-sojusz nik,70867,1,1.html). Zachowała się notatka w której zanotowano że Tojo oświadczył że przyjmuje wojnę ze strony rządów na uchodźstwie Francji i Holandii bo ich kolonie leżą w Wielkiej Wschodnioazjatyckiej Strefie Wspólnego Dobrobytu, natomiast nie przyjmuje wojny ze strony Polski która żadnych interesów w Azji nie ma, więc pewnikiem musiała zostać przymuszona i nie byłaby to walka o własną sprawę. No cóż, premier Tojo zapewne nie wiedział, że "Polska papugą narodów" i chętnie własnymi rękoma wyciąga gorące ziemniaki nie z własnego ogniska. I to nawet nie proszona, a z własnej i nieprzymuszonej woli za to na własną szkodę. W tym ma ponad trzystuletnią tradycję. Na marginesie nie wygląda aby ta tradycja miała wygasnąć.
(komentarz do audycji 25 maja 2018)

Jaro napisał(a): Potwierdzam w 100% to co uslyszalem podczas dyskusji. Zachecony przez prowadzacych kupilem sobie ta pozycje choc wiedzialem ze łatwo nie bedzie. Ksiazka do 60-80 wchodzi dosc ciezko, mysle ze to z powodu duzej ilosci obco brzmiacych wyrazow ale.... jak juz sie to połapie to pozostale 450 stron to czysta przyjemnosc. Autor tak czaruje słowem ze nie sposob sie oderwac. Dziekuje Panom i prosze o nastepne perełki. Pozdrawiam.
(komentarz do audycji Bibliotekarium -odc. 37)

SkrzydlatyŻmij napisał(a): @Antares ze wszystkim co napisałeś się zgadzam, chciałem jednak w tych wielu sprawach (wiadomo każde państwo popełnia masę błędów) zwrócić uwagę na sprawę bardzo grubą - polska elita II RP była przesycona obcą agenturą, z tego co zaszło, wynika, że najskuteczniejsza była ta Francuska i Angielska (a może głównie Angielska). Nie będę rozwijał wątku, bo wiele by pisać, byliśmy (okazaliśmy się), niestety przedmiotem, a nie podmiotem polityki międzynarodowej (jak widać po latach).
(komentarz do audycji 25 maja 2018)

Ivellios napisał(a): Została jeszcze 1 (słownie: jedna) wejściówka. Narazie zarezerwowałem ją dla Ciebie, tylko jeszcze potwierdź mi przez GG czy jesteś zainteresowany :)
(komentarz do newsa [AKTUALIZACJA 3] Wejściówki na spotkanie z Tomem Campbellem)

Hanys Robson napisał(a): Drogi Iveliosie - dysponujesz mailem do Pana - ostatniego uczestnika w kolejności słuchania audycji . Chodzi mi o osobę która opowiadała o zdarzeniu w okolicach Łodzi oraz naszych okolic : Kozłowa Góra / Wymysłów . Chciałbym zamienić dwa słowa w temacie . Mówiąc oględnie mieszkam po drugiej stronie zbiornika Kozłowa Góra ( już niestety za Rzeka - wie Pan co mam na myśli ) . W roku 2010 również widziałem coś dziwnego ale po innej stronie geograficznej od miejsca mego zamieszkania , wiec nie nad samym zbiornikiem lub okolicach Parku Swierklaniec. Chciałbym zadać pytanie w/w osobie - w jakim miesiącu miały miejsce omówione zdarzenia . Moja obserwacja była z kwietnia 2010 ok. od 7 do 14 dni od wydarzenia smoleńskiego ( dokładnej daty nie pamietam). Pozdrawiam i przekazuje wyrazy szacunku dla całej ekipy + współpracownikow + słuchaczy Radia Paranormalium
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze najciekawsze relacje (10 czerwca 2018))

YUBY napisał(a): Są jeszcze wejściówki, z chęcią bym przyszedł :)
(komentarz do newsa [AKTUALIZACJA 3] Wejściówki na spotkanie z Tomem Campbellem)

Antares napisał(a): Do słuchacza z Irlandii: te światła, podobnie do świateł nad Phoenix, to bez wątpienia Wenus :-) To oczywiście żart, ale nie mogłem się opanować. Po prostu dla niektórych kręgów "racjonalistów" każde światła to Wenus lub gaz błotny nawet jeśli to pasuje do opisu jak garbaty do ściany. Ivelliosie, dzięki za zdjęcie tego dziwnego popiskujcego Bacha (zdaje się toccata con fuga d-moll) który leciał w tle w audycji na żywo, a którego nie ma w nagraniu w archiwum.
(komentarz do audycji Debata Ufologiczna Online: Wasze najciekawsze relacje (10 czerwca 2018))

josh napisał(a): nie ma nic lepszego niż argumenty jak i przypuszczenia,wymysły reżyserskie akceptowane pózniej przez osoby które akceptują to niczym świętość!
(komentarz do audycji 96. Debata Ufologiczna Online: Powrót Bogów z Kosmosu)

Ginter napisał(a): Potwierdzam zdanie kolegi. Na tym czacie innego zdania miec nie mozna, tylko aplaus i akceptacja. Razi mnie tez ciagła nagonka na żydów, niemców, rosjan, gejów..... Nacjonalistyczne pieprzenie kogos kto sam z kraju wyjechał. Na koniec dodam że oczywiscie jestem trolem
(komentarz do audycji 25 maja 2018)

Wszystkich newsów w bazie: 17310, obecna strona 4, ilość stron 44

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium