http://www.hurtowniamedyczna.com.pl/pl/p/Nici-DAFILON-szew-niewchlanialny-75-cm/316

nakładka na sedesChempak Kutno producent pojemników medycznych

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Blog Admina Paranormalisty
Parę ciekawostek o Jerzym Ziębie


Dodano: 2018-08-30 03:01:51 | Wyświetleń: 2585
 

Taka ciekawostka na temat Jerzego "ty gnoju śmierdzący" vel "na litość boską nie róbcie tego" Zięby (to w cudzysłowach to [1] obelgi pod adresem dra Ciemięgi oraz [2] często przejawiający się w wypowiedziach Zięby "argument" przeciwko m. in. stosowaniu akademickich metod leczenia chorób). Otóż wbrew temu, czego możnaby się spodziewać po zatwardziałym przeciwniku medycyny akademickiej, pan Zięba aktywnie korzysta przynajmniej z usług sanatoriów, a co więcej, jeździ na nie z NFZ-u i jeszcze się tym chwali przed innymi pacjentami :D

Skąd to wiem? Od mojej mamy, która miała nieszczęście spotkać tego pana podczas jednego z turnusów rehabilitacyjnych w jednej z górskich miejscowości. Zresztą ja sam Ziębę również tam widziałem, przyjeżdżając do mamy w odwiedziny.

Leczenie sanatoryjne z NFZ-u najczęściej dostaje się po odbyciu leczenia szpitalnego. Ergo, bohater podlinkowanego artykułu musiał wcześniej coś sobie leczyć "po akademicku" (może głowę? Who knows, widocznie leczenie głowy nie przyniosło efektu) na koszt NFZ-u.

Nie wnikam, czy pan "ty gnoju śmierdzący" sumiennie chodził na zabiegi i gimnastykę (czy co on tam w sanatorium miał przepisane), faktem jednak jest, że poza zabiegami korzystał z każdej nadarzającej się okazji, aby podrywać wszystko, co żyje, chodzi na dwóch nogach, ma cycki, jest powiedzmy że w miarę atrakcyjne oraz duuuuużo młodsze od niego samego. Zaloty pana "ty gnoju śmierdzący" skończyły się tym, że kipiący z zazdrości luby jednej z pacjentek zniszczył mu samochód zaparkowany nieopodal sanatorium.

Na tym nie koniec. Okazało się bowiem, że "na litość boską nie róbcie tego" ochoczo i ze smakiem pożerał posiłki pacjentom spóźniającym się na śniadanie, obiad i kolację. Po prostu, co nie jego - to wpierdzielił, widząc, że sąsiad ze stolika nie zjawił się na posiłku. Moja mama z tego powodu co najmniej raz musiała specjalnie drałować do kuchni, by wydali dla niej dodatkową kolację.

Taki to łobuz z tego Jerzego "ty gnoju śmierdzący" vel "na litość boską nie róbcie tego" Zięby :)

Jeszcze jeden powód, aby nie darzyć tego żałosnego jegomościa szacunkiem. Skończony cham, prymityw, pospolita świnia i pieprzony hipokryta, który zarabia grubą kasę robieniem ludzi w balona, mieszając przy tym medycynę akademicką z pomyjami, a jednocześnie na koszt NFZ-u korzystając z jej dobrodziejstw pełnymi garściami i jeszcze się przy tym zabawiając. Moim zdaniem ktoś taki po prostu nie zasługuje choćby na minimum minimorum szacunku.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Roni
  (2018-09-12 21:56:27) #38679 | 👮 raport

  A co komu Zięba złego zrobił. Napisał książki , produkuje suplementy. A co to on jeden tak robi? Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Już sam nie wiem czy to zazdrość czy głupota. A może kolejne opłacane gadanie przez koncerny farmaceutyczne.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)


 • Alex
  (2018-09-14 10:37:29) #38685 | 👮 raport

  Ja nie odniosłam dobrego wrażenia na temat pana zięby po czytaniu jego felietonów w nieznanym świecie. Sprawiał wrażenie nadętego a po paru miesiącach opuścił swoich redakcyjnych kolegów. To ze korzystał z sanatoriów to nic złego w tym nie widzę bo przecież podatki płaci i ma prawo. Nie znam człowieka ale żeby mówić ze ktoś nie zasługuje w ogóle na szacunek to musiałby być kims naprawdę złym jak załóżmy Janusz Sanocki promujący znęcanie sie nad zwierzętami natomiast w tym przypadku trudno powiedzieć może alzheimer wsześnie sie odezwał i stad te zachowania. Przy alzheimerze tak jest ze ludzie kogoś biorą za chama a on po prostu nie wie co mówi i robi.

  Odpowiedz


 • Havana
  (2018-11-13 3:55:00) #38847   📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Nie jestem zwolennikiem opluwania akademickiej medycyny tylko dlatego, że w jakiejś częsci zaprzedała się koncernom farmaceutycznym. Nie jestem też zwolennikiem uganiania się za różnymi dziwnymi zielarzami, szamanami itp. Są naturalne metody i produkty, którymi mozna sobie doskonale pomóc w chorobie, wesprzeć leczenie konwencjonalne, ale trzeba się trochę na tym znać (we własnym interesie). Nie rozumiem zupełnie dwoch rzeczy: jak można się dać omamić takim bzdurom jakie pieprzy Jerzy Zięba? i dlaczego nie ma sposobu na to żeby ten człowiek (i jemu podobni) odpowiadali z mocy prawa za swoje czyny! Wiele osób ucierpiało na ich działalności i ... NIC się nie stało, "leczą" nadal!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


 • Bolek71
  (2019-07-05 17:22:34) #39590 | 👮 raport

  Bardzo dziękuję za ten artykuł. Kupiłem dwie książki Jerzego Zięby i czuję się oszukany. Książki okazały się kompletnym chłamem. Tego się nie da czytać. Teraz do kompletu mam obraz towarzyski tego pana.
  Artykuł potwierdza moje negatywne wrażenie i za to potwierdzenie dziękuję.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium