Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Na poważnie, z regóły.
Akt I - czyli plan działania


Dodano: 2014-12-05 22:09:10 | Wyświetleń: 980
 
Tagi:

Witam tych, których udało mi się w jakikolwiek sposób zaciekawić, oraz persony zupełnie przypadkowe. Mam nadzieję, że cykl artykułów który wam przedstawię zaciekawi was.

Alan Abyss na początku swojego dzieła, zaznacza jakie podstawy powinien opanować każdy, kto chce zajmować się magią. Poniżej przedstawie zdolności, które trzeba opanować wraz z planem działań, mających na celu wyćwiczenie ich.  

1. Zapamiętywanie snów, wielu z nas ma z tym ogromny problem a wystarczy tylko trochę wysiłku aby się tego nauczyć. Wystarczy postępować według kilku, prostych kroków:
~ Rozluźnienie przed snem.
~ Autosugestia. Tuż przed zaśnięciem wystarczy powtarzać sobie formułkę taką jak "Dzisiaj zapamiętam wszystkie sny. Obudzę się po każdym z nich aby go zapisać"
~ Zapisywanie snów. Im więcej szczegółów tym lepiej.
Co mogę o tym powiedzieć? Metoda jest niezaprzeczalnie skuteczna. Kiedyś już próbowałem jej i doskonale działała (przynajmniej na mnie). Po mniej więcej tygodniu zapamiętywałem już kilka snów z jednej nocy. Wcześniej tak jak i teraz nie zapamiętuje żadnego. Niestety zaniechałem tych działań z własnego lenistwa. Zobaczymy co uda mi się osiągnąć tym razem. Może spróbujecie wraz ze mną i podzielicie się przeżyciami?

2. Medytacja jest sztuką, polegającą na całkowitym oczyszczeniu umysłu z myśli, bądź skupieniu wyłącznie na jednej rzeczy.
~ Należy usiąść w pozycji lotosu (według autora). Nie mam z tym problemu więc wykonam polecenie.
~ Następnie podane są dwie metody na oczyszczenie pozbycie się myśli. Są one w moim mniemaniu dość czasochłonne i nużące. Posłużę się swoją, sprawdzoną lecz efekt powinien być ten sam.
Dalej znaleźć można rozdział pod tytułem "Mantry", ale odpuszczę to sobie. W moim przypadku nie mam tyle prywatności aby je intonować i móc jednocześnie poczuć się komfortowo. Robiąc z siebie "głupka" przy ludziach na pewno nie osiągnę wymaganego stanu umysłu. Jak to mówią... mierz siły na zamiary! Zawsze warto o tym pamiętać.

3. Projekcja astralna jest zdolnością, którą można określić mianem podróży poza ciałem.
Autor podkreśla, że pierwszym krokiem do osiągnięcia tego stanu jest zdolność zapamiętywania snów. W końcu po co nam to, skoro i tak nie będziemy wiedzieć nic z takiej wyprawy? Jedynym moim planem w tym wypadku, na chwilę obecną, jest odłożenie jakichkolwiek działań do czasu, aż efekty realizacji planu z punktu pierwszego będą zadowalające.
Ale nie martwcie się, nie opuszczę tej kwestii.

Na dzisiaj to już koniec moich wypocin. Życzę miłej nocy i kolorowych snów.

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Akt II - czyli uzupełniamy informacje (czytany 1222 razy)
· Poczytajmy. (czytany 873 razy)
· Jak wyglądasz? (czytany 2406 razy)
· Akt III - Pierwsze wrażenia (czytany 1385 razy)
· Wampiry (czytany 3040 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium