Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 68. Debata Ufologiczna Online: Strefa 51 i supertajne bazy
Ufologiczne teorie spiskowe nierozłącznie związane są z miejscami takimi jak Strefa 51 i inne amerykańskie (i nie tylko) supertajne bazy, w których mają być przetrzymywane szczątki obiektów pozaziemskich i zwłoki kosmitów. Na ile można wierzyć tym teoriom, a na ile to celowa dezinformacja? Tym zajmiemy się w dzisiejszym programie. Bazy wojskowe to stały element relacji ufologicznych. To je info... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (215.00 MB) | Premiera: 2017-02-19 | Czas trwania: 03:55:27 | Odtworzone x 3765 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 16, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • pokras (2017-02-20 11:24:55) #35757   ❗❗❗
  W sumie okazało się, że chociaż bazy to mity w dużej mierze, stoi za tym jeszcze bardziej złowroga prawda! Dzięki za taki program panowie. Jednak można mówić o trudnych sprawach z klasą.

  Odpowiedz
 • kross (2017-02-20 16:58:35) #35763   ❗❗❗
  Tekst odcinka: "Ciekawe kto by pojawił się w studiu TV, gdyby doszło do kontaktu. Pewnie Hołdys. Albo Shazza. Ale nie, Shazzę to ja szanuję..."

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • jooker (2017-02-21 3:18:19) #35770   ❗❗❗
  audycja ok, ale po telefonach od sluchaczy zrobila sie Teoria Chaosu

  Odpowiedz
 • Antares (2017-02-21 7:45:03) #35772   ❗❗❗
  A ja wiem co się robi w "strefie 51" i dziwi mnie że nikt tego głoś nie wyartykułował. Otóż bada się tam technologie Keshe które umożliwiają produkcję plutonu i złota w cenie dolara za kilogram (ważne w kontekście przybyszy z planety Nibiru), podróż samochodem w specjalnym bąblu na Księżyc i Marsa, uzdrawianie, o prozaicznym oszczędzaniu zużycia prądu o 90% przez magravy nie wspominając. Takie wspaniałe technologie po prostu nie mogły ujść uwadze amerykańskiego kompleksu militarno-przemysłowego.

  Wiem, Prima Aprilis jest za miesiąc z małym okładem, ale nie mogłem się opanować. Niemniej te wszystkie technologie irańskiego geniusza na miarę Nicoli Tesli świetnie działają, o czym można się przekonać słuchając audycji "Hiperprzestrzeń".

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • kandzia (2017-02-22 7:52:18) #35779   ❗❗❗
  Snuć rozważania o Keshe to tak jakby prowadzić rozważania nad śniegiem sprzed 5 lat. Po prostu przestań słuchać debilizmów i zobacz, że nawet wielcy polscy promotorzy Keshe po wielkiej kompromitacji, musieli przyznać, że to scam i podpucha.

  Odpowiedz
 • Antares (2017-02-23 7:49:58) #35787   ❗❗❗
  @Kandzia

  Dokładnie mam takie odczucia, co już wcześniej wyrażałem. Gdyby na poważnie brać rojenia keshystów to kolokwialnie mówiąc położyłoby aka rozwiązałoby) 99% tematów ufologii, techniki wojskowej (w strefie 51 pewnie wszyscy skręcaliby drut miedziany), wytwarzania energii czy techniki atomowej (rodzimi dla Mehrana Keshe Irańczycy śmialiby się z takiego Stuxneta), medycyny , etc.
  KGHM za to by zacierał ręce.

  Ogrom absurdu opowiadany przez zwolenników Keshe jest tak wielki, że te teorie zapadają się pod własnym ciężarem jak czarna dziura.

  A piszę to dlatego, że w „Debatach Ufologicznych“ stosuje się racjonalne podejście do problemów, z rozważanie „za“ i „przeciw“ i znajdowaniem słabych punktów w rozumowaniu. Stanowi to kontrast w stosunku do audycji o dzień wcześniej gdzie sposobem dowodzenia jest „musicie mi wierzyć bo ja tak mówię“. A wydawałoby się że to ufologia jest zagadnieniem spekulatywnym.

  I jeszcze jedno , wielka klasa bijąca od dyskutantów w "Debatach ufologicznych". Z niektórymi teoriami ufologicznymi czy dotyczącymi przeszłości a wypowiadanymi w audycji się nie zgadzam, ale je biorę pod uwagę, a wypowiadających je szanuję. A nie każdemu jest to dane, wystarczy posłuchać tego i owego. Wcale mnie później nie dziwi niestety, że później teorie alternatywne są traktowane jak czyste oszołomstwo jak się słyszy jakieś zapewnienia o piciu plazmy czy odrastaniu kończyn po owinięcia nanocoatingowanym drutem miedzianym.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • ergela (2017-02-23 14:27:24) #35792   ❗❗❗
  Ogladdnijcie sobie miniserial "KONIEC DZIECINSTWA"
  www.youtube.com/watch?v=tC2j-AZsJIA

  Odpowiedz
 • speedwayer (2017-02-25 11:16:50) #35800   PW   ❗❗❗   📧
  Trochę po macoszemu potraktowaliście Panowie temat. Mało ciekawych faktów, po za bazami w USA, wspomnienie o Rosji i chinach i tyle. A co z Ameryką Południową? Europą? mnóstwo informacji jest o bazach na jeziorze Titicaca, jakieś hiper bazie w Norwegii, starożytnych bazach w Peru, Boliwii i Argentynie, a Panowie o tym ani słowa.... Zawiodłem się :(

  Odpowiedz
 • Reiv (2017-02-27 0:33:08) #35813   ❗❗❗
  No zadziwiająco mało faktów było w tej audycji. Dużo "lania wody", zwłaszcza, gdy zaczęł się telefony słuchaczy, którzy to pociskali straszne pierdoły.

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-06 22:31:27) #40077   PW   ❗❗❗
  No i taki sposób prócz logistycznego daje możliwość "ginięcia" setek milionów a dzisiaj miliardy $.

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-06 23:03:34) #40078   PW   ❗❗❗
  No i nie zapominajmy o dżentelmeńskich na poły Anglikach, którzy posuną się do Wszystkiego.
  Do czego zdolni są Anglicy widać i po zdradzie nas Polaków i po eksterminacji Ameryki i po Wołyniu.

  TAK - PO Wołyniu !!!!

  Dlaczego Zbrodnie wojenne na Wołyniu na Naszych pobratymcach nie uznano za zbrodnie przeciwko ludzkości - a nie uznano Dlatego gdyż w tym czasie jak nas na Wołyniu Rzezano, Teren Wołynia był pod Okupacją Niemiec - III Rzeszy i to przedewzystkim III Rzesza winna by odpowiadać za Wołyń ponieważ to Okupant wg międzynarodowego prawa w okresie wojny musi zabezpieczyć na okupowanym terenie porządek w tym Porządek Prawny wg. Prawa Międzynarodowego.

  A przecież w tym czasie na Wołyniu było ponad 1000 - pomad Tysiąc Angielskich Agentów wraz z Agentami USA w relacji 80/20; 80% Anglików. Oni o tych zbrodniach wiedzieli nie protestowali a nawet niekiedy pomagali finansowo i logistycznie Niemcom i Ukraińcom oraz Rosyjskim Żydom - którzy po wejściu Niemiec do CCCP w 1941 roku w 99,95% przyłączyli się do oddziałów Niemieckich. Dlatego do Wisły Polski Ruch Oporu działał w dwa tygodnie po wrześniu 1939 a powstał jak wielki grzyb po deszczu zaraz jak Niemcy w czerwcu 1941 roku wypowiedziały wojnę CCCP Polski Ruch Oporu i Socjalistyczny i Kapitalistyczny i Narodowy powstał w mniej niż miesiąc i już sprawnie działał pod koniec Lipca 1941 roku jak Niemcy zaczęli naszych "Braci Młodszych" zaganiać do obozów ... itd; etc ...

  A Karta Polaka to hańba i zaprzaństwo i ani jeden polak nawet w siódmym pokoleniu nie powinien tej mann-ej faktury wziąć do reki jak innej nacji nie umiejącej po Polsku gramatycznie powiedzieć dzień Dobry Paszporty z nadawanym obywatelstwami znajduje się w wielu tysiącach łącznie wydano kilkadziesiąt tys. obywatelstw dla Obcych po 1989 roku.

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-07 2:32:19) #40079   PW   ❗❗❗
  . Księżyc jest sztuczną strukturą Panowie, Pojawił on się wówczas kiedy nastąpiła ta Wojna miedzy Kosmitami.

  A pojawił się ponieważ jak już Panowie wiedzą iż ja jestem zwolennikiem iż Wenus była kiedyś tam gdzie teraz Mars a Planeta X za Wenus która uległa zniszczeniu. Iże należny badać Wenus jak się che wiedzieć wiele wiele więcej o naszej Ziemi i Jej historii

  Jak Wenus zamieniło się z Marsem (wł jądro planety Wenus i jej część obecnie pozostałą) a planety X, zabrakło za którą jest mega planeta Saturn Księżyc był potrzebny by zrównoważyć Budowę Układu Sł. i Ziemia jak satelity z procy nie została wystrzelona w czeluść Kosmosu a orbitowała na stałej orbicie ale przecież większej niż na początku

  Tylko, ze na Księżycu mieszkając OBCY Ci którzy Walczyli zniszczyli planetę X i którzy tutaj przytargali gdzieś z Kosmosu

  Zaświadcza o tym nie tylko budowa i proporcje Słońce - Ziemia - Księżyc ale właściwie Ziemia z Księżycem to de facto Układ Podwójny a jego centrum jest pomiędzy Księżycem a Ziemią i oba te ciała okrążają ten wirtualny matematyczno- energetyczny środek układu Ziemia - Księżyc ....

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium