https://www.fordanserki.eu

www.vinylland.pl/pl/c/Jednolite/34

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 69. Debata Ufologiczna Online: Kosmici - istoty astralne
W debatach ufologicznych staramy się patrzeć na problem UFO i obcej inteligencji z różnych punktów widzenia. Jeden z nich uznaje, że Obcy to istoty niematerialne, postrzegane przez świadków w zmienionych stanach świadomości. W dzisiejszym programie o tym zagadnieniu porozmawiamy z ludźmi znającymi problem patrzenia na świat od innej strony... Wiele mówi się o tym, że kosmici mogą być istotami ... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (204.00 MB) | Premiera: 2017-02-26 | Czas trwania: 03:43:28 | Odtworzone x 1897 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 21, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Judgement1 (2017-02-27 11:35:49) #35819   ❗❗❗
  Trochę szkoda, że nie został poruszony temat obiektywności tego typu kontaktów. Dlaczego nie ma jakiegoś spójnego przekazu na temat tego co jest na księżycu, czy i gdzie była fizycznie Atlantyda, gdzie Hitler zmarł fizycznie, czy i gdzie był fizycznie ogród Eden, czy żył fizycznie Jezus i czy został fizycznie poczęty, czy był fizycznie potop, co jest omawiane na grupie Bildelberg, kim był Mieszko I, jak można zmniejszyć straty przesyłu energii przynajmniej o 20%...

  Te przekazy są tylko subiektywnymi wyobrażeniami, dajacymi śmieciową informację.

  Warto przypomnieć, że treść wspomnianej "Penetracji" Ingo Swanna odnośnie samego zdalnego postrzegania ksieżyca to dosłownie cztery zdania:
  1. Jestem w miejscu, które jest raczej głęboko;
  2. Widzę albo przynajmniej myślę, że widzę, hm... światła
  3. Światło chyba ulega rozproszeniu,jak wtedy, gdy jest duża mgła – nie, to kurz – kurz! W powietrzu unosi się kurz
  4. Dość wysoka. Jest ich zresztą więcej. Muszę znaleźć coś, z czym można by je porównać. Pomyślmy... wszędzie są ślady gąsienic. Jeśli mająone około 30 cm szerokości, wtedy, poczekaj, niech to obliczę...

  to wszystko, całe pozostałe ponad 200 stron to rozważania i spekulacje i jak widać to "postrzeganie" można dopasować do wszystkego i niczego.

  Odpowiedz
 • Sebastian p-ń (2017-02-27 11:46:29) #35820   ❗❗❗
  Cieniutka ta debata, a miało być tak odlotowo? Nie podobała mnie się, czegoś brakowało, może Chrisa, który by bardziej zrównoważył audycje. może jeszcze czegoś, może za dużo science-fiction. Jakby tego było mało, to jeszcze jednego z gości porwali szaraki, na inny wymiar świadomości. No cóż, zdarzają się słabsze audycje.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • wrekin (2017-02-27 14:48:14) #35826   ❗❗❗
  Trochę jestem przerażony tym, jak wy nie pojmujecie sedna sprawy... Wolelibyście słuchać amerykańskich bajeczek...

  Odpowiedz
 • Lone Jack (2017-02-27 15:03:29) #35828   ❗❗❗
  Witam wszystkich i pozdrawiam. Temat bardzo ciekawy ale audycja niestety do końca nie sprostała. Moim zdaniem za dużo subiektywnych doświadczeń gości. Chociaż z drugiej strony jeden "gość" dał na antenie mały pokaz przejścia w odmienny stan. A tak na poważnie, kiedyś już ktoś poruszył temat dzwonienia wstawionych słuchaczy, ale naj#$¥%y gość? Nie wiem , wie wiem. Dla mnie ok, słucham was od dawna i lubię a poczucie humoru posiadam również. Myślę jednak że dla kogoś kto was nie zna i do tego temat raczej bardzo wrażliwy, myślę że można się zrazić. Ale to już sami powinniście wiedzieć. Każdemu zdarzają się słabsze momenty ;-) pozdrawiam.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • pikwick (2017-02-27 19:38:09) #35840   ❗❗❗
  Oto jak kosmici moga łatwo zrobić w ciula Ziemian. Wystarczy naopowiadać im bajek o reptilianach, podziemnych bazach, krojeniu krów, a oni sobie łatwo i bez trudu przeprowadzą desant na Ziemię, kiedy nikt nie będzie patrzył choćby w takie sfery jak sfera mentalna.

  Odpowiedz
 • kuki (2017-02-27 22:31:34) #35844   ❗❗❗
  Podoba mi się to, że się nie zamykacie na jeden punkt widzenia! Wielki plus

  Odpowiedz
 • dejwid ajk (2017-02-28 13:25:10) #35850   ❗❗❗
  Juby w debatach ufologicznych, no pieknie. To co, następne debaty o tych, no, długopisach zdrowia czy o magrawach jako napędzie dla statków kosmiczych gość Tomasz Dubij niegdyś z RNF?
  Odkąd Tomek z RNF nadaje z RP radio wkroczyło na równię pochyłą, wstyd.
  Polecam zawrocić z tej drogi póki czas bo się skończy jak wszystko czego keszowcy się dotykają - swadą i dysfunkcją, bez działającego radia oczywiście. Asocjowac się z ludźmi jak juby którzy kupuja te ściemy szarlatana kesze czy mapet tylko ośmiesza RP, które zwykłem sądzić aspirowało niegdyś do wyznaczania jakiegoś standardu rzetelność i prawdomówności dla polskich mediów alternatywnych.
  Ogarnijcie się na miłość boską.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • kimbol (2017-02-28 16:38:39) #35853   ❗❗❗
  W zasadzie każdy film o Obcych wyświetlany w kinach w ciągu ostatnich 15 lat zawierał to o czym mówi Piotr, czyli sugestię, że kosmici funkcjonują jakby poza czasem. Zobaczcie Arrival i choćby 4th Kind... Nie dziwne?

  Odpowiedz
 • Jaknajlepiej (2017-03-01 13:40:13) #35859   ❗❗❗
  Pomimo wielu sceptycznych głosów w komentarzach uważam, że ta debata była potrzebna i wymaga kontynuacji. Dlaczego? Gdyż Postrzeganie UFO jedynie jako zjawiska fizycznego w istotny sposób zawęża pole rozumienia i oddala nas mocno od poznania prawdy jakakolwiek by ona nie była.
  Spektrum rzeczywistości jest tak szerokie, że tylko ignoranci będą temu zaprzeczać. Polecam przesłuchać ze zrozumieniem audycje z Panią Dr. Rutkowską-Adamską. Jest to dla nas z jednej strony wielka niewiadoma ale z drugiej olbrzymie pole do badań i poznawania o czym właściwie opowiadali uczestnicy tej debaty.
  Bardzo istotny motyw, o którym wspomniano to orbitujące głęboko w przestrzeni kosmicznej olbrzymie obiekty wysyłające projekcje hologramów rzeczywistości/nierzeczywistości. Proponuję kontynuować rozważania tej kwestii i odbioru przestrzeni jako projekcji. Proszę zauważyć, że wpajane nam od urodzenia dogmaty postrzegania mogą mieć na celu silniejsze zakorzenienie nas w projekcji jako domniemanej rzeczywistości. Czy istnieje tu jakikolwiek związek z weryfikacją hipotezy o holograficzne naturze rzeczywistości w świecie naukowym?
  Osobiście mam silne odczucia, że nie jesteśmy ludźmi co do czego usilnie stara się nas przekonać. Ta planeta, to środowisko, ten układ społeczny to nie jest nasze naturalne środowisko. Być może jest to eksperyment a my w nim bierzemy udział mniej lub bardziej dobrowolnie. I nie mam tu na myśli denikenowskich rozważań ale coś co dużo bardziej wykracza poza przestrzeń i czas, co jest trudne do wyobrażenia a tym bardziej zrozumienia. Dlatego też osoby eksplorujące niejawne przestrzenie miast być krytykowane powinny być wspierane by systematycznie i metodycznie je badać.

  Odpowiedz
 • jaknajlepiej_ma_rację (2017-03-01 14:51:20) #35860   ❗❗❗
  Też tak myślę. Po drugie, nie wiadomo, jaka natura tego zjawiska jest. A te kontakty w innych stanach świadomości nie są takie znowu niemożliwe.

  Odpowiedz
 • szyderca (2017-03-03 11:14:17) #35872   ❗❗❗   📧
  Jak dla mnie temat bardzo ciekawy, Debata również choć momentami była na bardzo wysokim poziomie ale były też momenty gdy musiałem się zmuszać do słuchania, dlatego przypuszczam takie mieszane uczucia mają też może inni stali słuchacze Debat. Jak to powiedział Piotr C taka debata była potrzebna ale czegoś w niej zabrakło jak pisze Sebastian p-ń. Moim zdaniem brakowało jak pisze Jaknajlepiej obecności pani dr. Rutkowskiej-Adamskiej z którą była by to jedna z najlepszych Debat w historii, dlatego bardzo cię proszę Ivellios o zorganizowanie z nią Debaty na ten temat albo chociaż zapytanie słuchaczy czy chcieli by usłyszeć taką Debatę, bo moim zdaniem ona stanowi taką naukową przeciwwagę dla praktyków jak Rafał N.Leszek O.O. yuby czy dżejson którzy w zasadzie mówili to samo i prawie we wszystkim się zgadzają a pani Rutkowska-Adamska była by dla nich taką przeciwwagą, kolejny raz prowadzona debata w sposób profesjonalny przez Piotra C , co staje się juz normą, Dziekuje za debatę i liczę na drugie starcie z panią doktor, pozdrawiam prowadzących oraz słuchaczy

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Reiv (2017-03-06 0:02:01) #35888   ❗❗❗
  Debata moim zdaniem jedna ze słabszych ogółem.

  Na plus oczywiście dałbym sam pomysł takiej debaty i otwartość ekipy na różne spektrum zagadnień związanych z ufologią. Prowadzenie debat przez organizotorów jak zwykle - wzorowe, trudno się przyczepić do czegoś. Kilka ciekawych zdań ze strony gości, kilka spostrzeżeń i to w zasadzie tyle.

  Goście zaproszeni do dyskusji moim zdaniem nie sprostali oczekiwaniom ze strony słuchaczy, co widać w komentarzach. Goście wypowiadali się w sposób mało ciekawy, "na jedno kopyto", bardziej analizowali to, co doświadczyli i konfrontowali to między sobą, co dla laika jest po prostu nudne. Mało konkretów. Nawet rzucane "ciekawostki" nie porywały jakoś specjalnie. Wyszło nijako i bez polotu. W drugiej części audycji - przysypiałem, co zdarzyło się mi może z 2-3 razy ogółem, a przesłuchałem wszystkie debaty do tej pory. Brakowało "soli i pieprzu" w tej potrawie. Spodziewałem się po zapowiedziach czegoś na prawdę bombowego. Może gdyby był ktoś w tej debacie bardziej"pieprzny", wtedy byłoby bardziej konkretnie. Trochę za luźno, za sennie.

  Niemniej chciałbym usłyszeć jeszcze raz audycję o podobnej tematyce, może inny dobór gości wypali.

  Pozdrawiam.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium