Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 67. Debata Ufologiczna Online: Planeta X
Od kilku lat temat Planety X co jakiś czas powraca w mediach. O co chodzi w tej zagadce i dlaczego budzi ona tak wielkie emocje? Planeta X czy 9 Planeta to nazwy tego samego hipotetycznego ciała niebieskiego. Wiele osób myśli, że są one tożsame ze słynną Nibiru z książek Zecharii Sitchina. Tymczasem prawda jest chyba nieco inna. Czy można powiedzieć, że Sitchin przewidział istnienie "Dziewiątej... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (223.00 MB) | Premiera: 2017-02-12 | Czas trwania: 04:04:25 | Odtworzone x 4723 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 13, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2017-02-13 12:15:22) #35699   ❗❗❗
  W audycji w pewnym momencie padło stwierdzenie, że 70 tysięcy lat temu nic się nie stało (w sensie katastrof naturalnych). Otóż to nie jest do końca prawda, nie była to katastrofa na miarę również wzmiankowanego w audycji wymierania permskiego ale również bardzo znacząca www.tygodnikprzeglad.pl/wulkan-ktory-prawie-zabil-ludzkosc/ Wybuch tego superwulkanu na Sumatrze niemalże zmiótł ludzkość.

  Piszę o tym dlatego, że jedną z hipotez dlaczego ten superwulkan wybuchł (superwulkany nie mają formy dobrze znanego stratowulkanu, mogą być całkowicie niepozorne aczkolwiek sa zdecydowanie potężniejsze – przykładem Yellowstone) jest właśnie hipoteza impaktowa., o której słyszałem w jakimś anglojęzycznym podcaście (zapewne wydawanym przez amerykańskie NPR, bo większość anglojęzycznych podcastów jakie słucham właśnie stamtąd pochodzi). Naukowcy zaprezentowali dwa scenariusze – już rozgrzany wulkan i fala tsunami spowodowana przez upadek dużego meteorytu, co spowodowało efekt jak potrząsanie podgrzanej butelki szampana lub stosunkowo pobliski (rzędu 1500 mil, więc około 2500 kilometrów) upadek jeszcze większego meteorytu, co spowodowało stosunkowo małe ale wystarczające rozsunięcie płyt tektonicznych.

  Jako ciekawostka – scenariusz ataku na USA, tylko indukowany ładunkami jądrowymi był rozważany podczas „zimnej wojny” w ZSRR bodajże za czasów późnego Chruszczowa czy wczesnego Breżniewa, czego miały dokonać łodzie podwodne na dnie oceanicznym. Ładunki jądrowe też miały rozsunąć płyty tektoniczne.


  Odpowiedz
 • lisica (2017-02-17 10:52:58) #35732   ❗❗❗   📧
  To niesprawiedliwe, tez chcę usłyszeć tą anegdotę ;)

  Odpowiedz
 • ugand (2017-02-18 8:00:06) #35745   ❗❗❗
  Przed 2012 r. Nibiru miało przylecieć i nawet Norwegowie budowali jakieś podziemne bazy itp.

  Odpowiedz
 • ugand2 (2017-02-18 8:01:07) #35746   ❗❗❗
  Wydaje mi się też, że gdyby miało przylecieć, to byśmy widzieli, że naprawdę się coś dzieje. Np. Ameryka i Rosja nie wydawałyby na wojnę i głupoty tylko na budowę schronów.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Carkan (2017-02-18 16:11:00) #35748   ❗❗❗
  Jedna z lepszych i ciekawszych Debat, sam temat super. Jest wiele teorii, włącznie z tą jakoby NASA świadomie i celowo wycinała odpowednik fragment nieboskłonu. Pożyjemy zobaczymy. Za jakiś czas powrócę do tej debaty.

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-03 6:51:59) #40071   PW   ❗❗❗
  Nibiru / Faeton / istnieję i za sobą Ciągnie. holuje podążają za MIN / Nią 3 /7 Innych znacznie dużych Ciał kosmicznych może i planet?!

  Nie jest ważne ze w ogóle to, ze Nibiru - Faeton zbliża się okresowo do Ziemi (3600 lat) ale zbliża się za każdym razem pod INNYM Kątem do Ziemi. 6 razy jest znacznie dalej od Ziemi ale w szczególności pod INNYM KĄTEM do Ziemi !!

  Za Każdym 7-mym razem jest najbliżej Ziemi ale pod Specyficznym kątem coś pomiędzy 27stopni kątowych do 37 tych stopni w relacji do orbity Ziemi i w szczególnym hrokosmicznym miejscu /punkcie" a chodzi o Szerokość geograficzną zawartą pomiędzy Równikiem i jednym z Równoleżników - Raka lub Koziorożca !

  Ten Kat "natarcia" i Szerokość geograf pomiędzy równoleżnikami Raka i Koziorożca pozwala mieszkającymi na Niniru Obcym Kosmitom na przeskok na Ziemie i maja na to określoną ilość czasu licząc w dniach Ziemskich.

  Mars i Wenus w trakcie omawiaj przez panów Katastrofie /konflikcie kosmicznym Wenus zamieniła się miejscem z Marsem a w pasie asteroidów wówczas za Wenus była jeszcze jedna planeta circa o połowę = 1/3 większa od Wenus.

  Ja nawet dopuszczam ze na Wenus jest inteligentne życie - przecież to bliźniacza planeta Ziemi a dla ochrony swego na niej życia stworzyła specyficzną atmosferę !

  Będąc na miejscu Rosjan Odpuściłbym sobie Marsa i zajął się penetracją powierzchni Wenus a dalej Księżyca ...

  Jeżeli życie we wnętrzu Ziemi - Agharcie jest możliwe - istnieje osobna teoria, ze żyjemy nie na powierzchni a właśnie we wnętrzu Ziemi, to życie we wnętrzu ogromnej planety Nibiru która targa za sobą 6/7 dużych kosmicznych ciał uprawnia do dopuszczenia, ze życie na Nibiru istnieje.

  Twierdzenie to tak długo jet uprawnione puki naukowo nie udowodnimy, ze Agharta nie istnieje i życie wewnątrz Ziemi jest Niemożliwe - Inaczej,dobitniej = ze Go Nie Ma !!!

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-03 7:18:18) #40072   PW   ❗❗❗
  Czyli tak => około 1800 lat pne +2020 ne = 3820 lat minus ponad 200 lat tzw "Czasu Widmowego" (czym na poważnie zajmuje się Niemiecki naukowiec -muszę poszukać Nazwiska) i mamy około 3600 lat, czyli tyle lat ile trwa jeden Obieg z siedmiu planety /Statku Nibiru / Mourduck /Faetona !!

  Pcha i Ciągnie (może też i małe słońce) Ważne ze Razem tych Obiektów w Systemie Nibiru /Faetona /Murdoch jest SIEDEM !!

  Odpowiedz
 • marq (2019-12-04 7:05:07) #40165   PW   ❗❗❗
  Nibiru /Faeton / Murdoch / napewno istnieje i ciągnie za sobą aż 7 ogromnych ciał niebieskich i to one są zagrożeniem dla Ziemi, To Nibiru jest zamieszkałe i co 7-dmy raz obiegu czyli 7dmy raz na 3600 lat, czyli co 25 200 lat niesie zagładę dla Ziemi.

  A zależny to od tego jak daleko od ziemi przelatuje i pod jakim katem na wysokości którego równoleżnika - ponoć od 27 do 31 równoleżnika pod płaskim katem do owego równoleżnika czyli Ziemi a co 7dmy raz ten kat jest niewielki...

  Odpowiedz
 • marq (2019-12-05 3:08:07) #40168   PW   ❗❗❗
  Ja jestem w 100%-tach zwolennikiem Elektrycznego Wszechświata poprzez wzajemne interakcje Kosmicznych Obiektów mniej czy bardziej niezagęszczanym czyli niczego innego jak energii etym elektrycznej która jest niczym innym jak mniej czy więcej zagęszczającą się anomalią w polu "szarej energii" - polu eteru.

  Wówczas Grawitacja jest niczym więcej jak zaburzeniem w owym polu (eterze) - inaczej odpowiedzią eteru - energii elektrycznej w owym polu dla którego jest Intruzem ponieważ jego stan jest w ponad 97% niematerialny ..

  Odpowiedz
 • marq (2019-12-05 4:11:44) #40169   PW   ❗❗❗
  Tunguska ponoć ma być powtórnie nadana, przy użyciu specjalnym na ową operację przygotowanym oprzyrządowaniem z użyciem "fizyki, której niema" -

  Rosjanie inaczej podchodzą do takich wydarzeń niż Anglosasi.

  Była informacja w prasie i necie i nie wiem czy za netem Ru nie było wzmianki u Zagórskiego w NTV tak circa wrzesień /sierpień . etc ....

  Odpowiedz
 • marq (2019-12-05 4:26:35) #40170   PW   ❗❗❗
  Guzik prawda - w Polsce miejsca wystarczy;oby na około 80% rodzin.

  Za Komuny zaniedbane schrony, niekiedy bez generalki w remoncie od II WW, mogły pomieścić od 70 do 75% ludności plus całe podziemia Konspektów Riese, Gór Sowich i Karkonoszy przystosowane nawet w tak wyśmianym czynie społeczno - obywatelskim wystarczyłyby dla ponad 100% Polskiej Populacji.

  A skąd kasa a z USA i NATO no jako iż jesteśmy Dużą siła bojowa w ewentualnym konflikcie i to w kraju Frontowym w ponad 80% położonych na równinie jak stół.

  Mamy po prostu sq....nów oraz łajdaków płci obojga przy władzy, którzy sprzedali nas za grosze w dmuchanych z powietrza dolcach zapakowanych w kartony po margarynie.

  Schronów nie mamy bo się ich Stanowczo nie Domagamy - ot i wszystko ... !!!

  Odpowiedz
 • marq (2019-12-05 5:04:44) #40171   PW   ❗❗❗
  Jak nastąpi jakaś hekatomba to 90% ludzkości na Własne Żądanie będzie miało gorzej niżli ma obecnie !!!

  Szczerze -gdybym mógł wybierać i przekazać pełnię władzy jak za monarchii Obcej Cywilizacji pod warunkiem Bezwzględnej i Obligatoryjnej Gwarancji, iż jest to Cywilizacja i Etyczna i Sprawiedliwa i dająca każdemu Ziemianinowi Wolność i równość w dostępie di dóbr wspólnie przez ziemian wyprodukowanych to wolałbym albo władze TAKIEJ ww. Cywilizacji albo niech wespół i Słońce wyśle mam mega dzeta i płyty się przestawią pod ziemią i na dobitkę reptylianie zaczynając od dobrze odżywionych współczesnych naszych "elit" czyli najzdrowszej i najbogatszej grupy ziemian na wyśmienite posiłki

  Reszta Ziemian pariasów za zachowanie życia i jako takich warunków zostanie zobligowana do wyłapywania tych Pseudoelit i dostarczanie ich Kosmitą.

  Niech wg biblii i tego dysku owa planeta zrobi z nami porządek i uratuje Ziemię przed nami Pasożytami, wrzodem ropiejącym Wspaniałej Planety. !!!

  Ponieważ wiele wskazuje, ze jakaś wysoko rozwinięta cywilizacja mega wysiłkiem przytargała tutaj planety wewnętrzne i conajmniej nasz księżyc jak nie wszystkie w naszym US planet wewnętrznych zachowa się, jak ziemianie staną na skraju istnienia i przeżycia ???

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium