Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Odkrywając biologię wiary
(dodano: 2008-06-30 02:27:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bruce Lipton: Jesteśmy potężni i zdolni do robienia rzeczy, które nazywamy cudami. Cuda to tak naprawdę zdarzenia, których nauka jeszcze nie rozumie. Bardzo głębokie cuda zdarzają się każdego dnia. Na przykład ktoś ma raka i nagle u tej osoby zmienia się postrzeganie i może ona doświadczyć spontanicznej remisji. Zmieniając swoje postrzeganie życia, przeprogramowują swoje komórki. Stanowi to wyrażenie epigenetycznych mechanizmów, procesów molekularnych, które oddają władzę osobie. Nowa nauka, zamiast postrzegać nas jako "ofiary komórek", zauważa władzę, pozwalającą nam kontrolować komórki.

Czytaj więcej

UFO: Incydent z Kecksburga
(dodano: 2008-06-25 02:28:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jednym z mniej znanych incydentów z UFO w roli głównej jest zdarzenie, które miało miejsce w Kecksburgu w amerykańskim stanie Pensylvania 9 grudnia 1965 roku. Tego dnia wieczorem zaobserwowano wielką ognistą kulę przelatującą po niebie nad sześcioma stanami w USA oraz nad Ontario w Kanadzie. Obiekt pozostawił za sobą długą smugę, a niedługo później mieszkańcy stanu Pennsylvania usłyszeli głośny huk. Mieszkańcy małej miejscowości Kecksburg twierdzili, że w pobliskim lesie doszło do upadku jakiegoś nieznanego obiektu.

Czytaj więcej

Problemy techniczne usunięte
(dodano: 2008-06-21 19:32:57)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś zostały usunięte problemy techniczne, o których donosili nam czytelnicy. Usunięty został m. in. problem z wyświetlaniem zawartości kategorii.
Dziś został również całkowicie przebudowany panel pozwalający na wysyłanie relacji. Nie trzeba już przepisywać kodu z obrazka (który często nie raczył się wyświetlić), a cały proces wysyłania relacji został maksymalnie uproszczony.

Tajemnicze dźwięki niewiadomego pochodzenia rejestrowane są w rejonie Oceanu Spokojnego
(dodano: 2008-06-16 19:38:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ivellios: Dwa lata temu mieliście okazję przeczytać na Paranormalium o tajemniczych dźwiękach o nieustalonym źródle, zwanych Taos Hum. Dziś chciałbym wam nieco przybliżyć sprawę innego, podobnego zjawiska. Chodzi mianowicie o nieznanego pochodzenia dźwięki o niskiej częstotliwości, rejestrowane na obszarze Oceanu Spokojnego. Dźwięki te zostały zarejestrowane w ramach Projektu Monitoringu Akustycznego Programu VENTS, który prowadzony jest od sierpnia 1991 roku. Zaprezentowane w tym artykule nagrania to tylko pojedyncze przykłady dziwnych dźwięków o nieustalonym pochodzeniu, rejestrowanych w ramach tego projektu badawczego. Naukowcy wciąż próbują ustalić ich źródło, jak dotąd bezskutecznie.

Czytaj więcej

Technoanimizm
(dodano: 2008-06-12 02:30:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Niewielu z was nie widziało "Matrixa" lub nie słyszało o tym filmie. Jest to film mieszający ostateczne ideały czasoprzestrzeni z religijnym i mitologicznym wyobrażeniem, które postrzegane jest jako czysta fikcja. Fikcja ma jednak zwyczaj przeradzać się w rzeczywistość.
Wielu śmiałoby się z takiego pomysłu. Religijne pomyje nie mają żadnego miejsca w nowoczesnym, technicznym świecie. Skłoniłbym się jednak ku stwierdzeniu, że nasza wrodzona duchowość powróci w każdym społeczeństwie i kulturze - nawet najbardziej ateistycznej, materialistycznej i technologicznej.

Czytaj więcej

Mistyczne doświadczenie szamanizmu
(dodano: 2008-06-11 01:39:47)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Susan Mokelke: Dla doświadczonych lekarzy szamańskich szamanizm nie jest kwestią wiary. Nie wierzysz bardziej w istnienie duchów niż w to, że słońce wschodzi od wschodu. Znasz te duchy, ponieważ widzisz je, rozmawiasz z nimi i wzajemnie z nimi oddziałujesz, zarówno podczas podróży, jak i w codziennym życiu - ponieważ duchy, pomagając tobie, pomagają także innym. Gdy podróżujesz do królestw życzliwych duchów, odkrywasz, że w tej całości światów współczucie i jedność są normami. To ekstatyczne doświadczenie zmienia cię i stajesz się czymś więcej, niż sobie wyobrażałeś - i zaczynasz rozumieć, że ten świat również jest czymś więcej, niż sobie wyobrażaliśmy.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1054, obecna strona 161, ilość stron 176
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium