Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Liam Hoekstra - trzyletni Herkules
(dodano: 2009-04-04 20:13:37)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Oto niezwykła historia małego Liama, który uważany jest za jedno z najsilniejszych dzieci na świecie. Na pierwszy rzut oka Liam Hoekstra wydaje się być całkiem zwyczajnym trzylatkiem. Chłopiec z Roosevelt Park nie posiada żadnych nietypowych właściwości fizycznych, które odróżniałyby go od innych małych brzdąców. Ale gdy Liam podnosi dwa dwukilogramowe hantle i wymachuje nimi jak pluszowymi zwierzakami albo wykonuje przysiady z prędkością rakiety, wydaje się jasne, że posiada nadzwyczajny dar.

Czytaj więcej

Księgarnia Paranormalium
(dodano: 2009-03-30 22:39:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś, po długich przygotowaniach, zapraszamy Was wszystkich do naszej internetowej Księgarni Paranormalium.

Nie od dziś wiadomo, że lubimy czytać. Bardzo dużo. Lubimy polecać sobie różne książki, czytamy jednak także dużo tekstów w formie elektronicznej. Czy to artykuły, czy blogi, czy ebooki, czy posty na forum - za pośrednictwem monitora pochłaniacie całą masę tekstów! Oczywiście, poszerzacie przy tym waszą wiedzę na temat zjawisk paranormalnych i ezoteryki.

Dlatego pomyśleliśmy, że być może warto byłoby zorganizować elektroniczną księgarnię, w której znajdą się warte przeczytania i wysłuchania ebooki i audiobooki. Księgarnię, której oferta będzie skrojona na potrzeby Paranormalium.

Czytaj więcej

Zmiana w subskrypcji Paranormalium
(dodano: 2009-03-28 23:00:36)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dotychczasowe oprogramowanie rozsyłające naszego newslettera nie dawało już sobie rady z tak dużą ilością emaili - emaile z informacjami o nowościach w Paranormalium często do Was nie docierały. Dlatego w dniu dzisiejszym zmieniliśmy skrypt odpowiedzialny za rozsyłanie newslettera.

Czytaj więcej

Propaganda Due - udowodniony spisek masoński
(dodano: 2009-02-21 02:06:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Roczniki teorii spiskowych zawierają przeważnie takie teorie, których nie sposób udowodnić. Niektóre z nich są po prostu niepoprawne, inne są bardzo dobrze chronione przez rządy państw. Ale jeden ze spisków, mający masońskie korzenie, został ujawniony pewnego słonecznego dnia w marcu 1981 roku. Wtedy to włoska policja przeszukała dom szanowanego mistrza Licio Gelliego i znalazła listę członków organizacji Propaganda Due, zawierającą nazwiska najbardziej prominentnych osób we Włoszech.

Czytaj więcej

Niezwykłe miejsca: Polskie Ghost City
(dodano: 2009-02-11 16:58:31)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W Polsce mamy wiele opuszczonych, wiejących grozą miejsc. Wsie, w których od dawna nikt nie mieszka, opuszczone domy mieszkalne, zapomniane cmentarze, bunkry... nigdzie jednak nie doznasz takiego dreszczyku emocji, jak w Kłominie. Panuje tu niezwykły klimat ciszy i zadumy. Coś jakby opuszczone i martwe miasto znajdujące się pośrodku ogromnego lasu...

Czytaj więcej

Kto nigdy nie spał...
(dodano: 2009-02-07 16:28:49)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Czy wyobrażasz sobie życie bez snu? Wracasz do domu, zmęczony, po całym dniu pracy i... nie możesz zasnąć. Możesz robić inne rzeczy - poczytać książkę, posprzątać, posłuchać muzyki... ale choćbyś nawet zażył końską dawkę Melatoniny - nie zaśniesz. Zapomnij.
Istnieje jednak pewna bardzo rzadka odmiana przewlekłej bezsenności, która nie pozwala człowiekowi zasnąć przez całe tygodnie, miesiące, a czasem nawet i lata. Szacuje się, że na świecie żyje kilkadziesiąt - najwyżej kilka tysięcy osób cierpiących na tą odmianę bezsenności. Jednym z najlepiej udokumentowanych jest przypadek Alfreda Herpina.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1083, obecna strona 159, ilość stron 181
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium