Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Czy mityczne stworzenia mogą istnieć?
(dodano: 2008-08-24 03:35:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Kryptydy, lub jak kto woli "ukryte zwierzęta", zaczynają swój żywot jako rozmyte zdjęcia, ziarniste filmy i niezliczone historie o dziwnych stworach, które pojawiają się nocą. Kryptydy pojawiają się pod różnymi postaciami, w tym wspomniane wielkie hominidy i potwory z jezior, jak również węże morskie, wielkie ośmiornice, węże lądowe, ptaki, a nawet żywe dinozaury.

Czytaj więcej

Nauka niemożliwa
(dodano: 2008-08-14 11:40:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wszyscy znamy z filmów obraz szalonego naukowca, który mozolnie pracuje w swoim tajnym laboratorium, balansując na krawędzi wiedzy naukowej. Oczywiście, tacy niezależni naukowcy istnieją naprawdę. I choć nie są może tacy szaleni, to i tak ich zamiary są niekonwencjonalne. Być może nawet niemożliwe. Oto kilka intrygujących opowieści o "szalonych naukowcach" i ich równie szalonych wynalazkach.

Czytaj więcej

Krótka charakterystyka cienistych ludzi
(dodano: 2008-08-14 11:38:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Cieniści ludzie. Kim oni są? Prawdopodobnie tego nie wie nikt, jednak tego typu nadnaturalne byty należą do najczęściej opisywanych przez osoby mające zdolność do obserwacji duchów w ogóle. Wydawać by się mogło, że są to pewnego rodzaju przywidzenia, jednak ich opisy są tak bardzo różne, że nie ma dwóch ludzi, którzy kiedykolwiek widzieliby i opisaliby ten sam typ istoty.

Czytaj więcej

Czy byty niematerialne mogą ranić?
(dodano: 2008-08-09 06:52:27)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Byty psychiczne mogą pojawiać się w wielu formach. Czasami zdarza się, że pewne byty nie ograniczają się jedynie do ukazania się. Istnieją potwierdzone przypadki, w których istoty niematerialne raniły ludzi, często pozostawiając nawet ślady na ich ciałach. Czy sugeruje to, że niezidentyfikowane byty naprawdę istnieją?

Czytaj więcej

Paranormalium: Raport I - najciekawsze relacje
(dodano: 2008-07-15 00:24:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Dziś publikujemy obszerny artykuł zbiorczy zawierający opisy najciekawszych relacji z obserwacji zjawisk paranormalnych, nadesłanych do bazy Paranormalium przez naszych Czytelników. Artykuł zawiera bogaty materiał zdjęciowy, jest również kilka godnych uwagi filmów.

Czytaj więcej

Czy słyszymy NOL-e?
(dodano: 2008-07-08 00:01:46)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wbrew stereotypowym poglądom, iż Nieznane Obiekty Latające z reguły poruszają się całkowicie bezszelestnie, są tysiące zeznań przypisujących im wydawanie podczas lotu najróżnorodniejszych odgłosów. W tym artykule przedstawimy kilka relacji, w których świadkowie słyszeli wydawane przez UFO dźwięki.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1083, obecna strona 164, ilość stron 181
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium