Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Ruszył Wielki Zderzacz Hadronów
(dodano: 2008-09-12 13:43:20)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

10 września w Europejskim Ośrodku Badań Jądrowych w Szwajcarii po raz pierwszy wystartował Wielki Zderzacz Hadronów. Na oczach tysięcy fizyków, dziennikarzy i pasjonatów fizyki rozpoczął się największy eksperyment w historii nauki, który może wywrócić do góry nogami wszystko, co wiemy o wszechświecie.
"Znaleźliśmy się na progu zupełnie nowej epoki. Można tę sytuację porównać z narodzinami nowej fizyki, do jakich doszło w wyniku odkryć Marii Curie-Skłodowskiej i jej badań nad promieniotwórczością. Wtedy w nauce rozpoczął się zupełnie nowy rozdział, który teraz, po około stu latach, właśnie się kończy" - powiedział prof. dr hab. Jan Paweł Nassalski z Instytutu Problemów Jądrowych im. Andrzeja Sołtana w Świerku.

Czytaj więcej

Nowości i zmiany w Paranormalium
(dodano: 2008-09-09 07:17:48)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W naszym serwisie zaszły w ostatnim czasie duże zmiany. Nowością, która zapewne ucieszy wielu użytkowników, jest dział Download, uruchomiony w ostatni weekend.
Została również zainstalowana całkowicie nowa wyszukiwarka, która od tej pory przeszukuje nie tylko artykuły, ale także newsy oraz zawartość działu Download. Docelowo wyszukiwarka będzie również przeszukiwała galerię.
W komentarzach pojawiła się możliwość korzystania z BBcode.
Użytkowników zarejestrowanych na naszym forum ucieszy zapewne pojawienie się na nim długo oczekiwanego ShoutBox'a.

Wraz z uruchomieniem działu Download wydane zostało Paranormalium Offline - specjalnie przygotowany program-paczka zawierający artykuły z naszego serwisu, przeznaczony do ściągania na dysk. Program ten został przygotowany głównie z myślą o tych, którzy chcieliby czytać artykuły z Paranormalium "zawsze i wszędzie", a nie wszędzie mają dostęp do Internetu. Paranormalium Offline jest dostępne do pobrania w dziale Download.

Bardziej szczegółowy przegląd zmian i nowości w Paranormalium dostępny jest na forum w tym temacie.

Duchy z telefonów
(dodano: 2008-08-24 03:40:34)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Ponieważ aparaty fotograficzne w telefonach komórkowych są bardzo łatwe do noszenia i obsługi, są bardzo popularne wśród początkujących łowców duchów. Określenia i frazy, takie jak niska rozdzielczość, szybka lub wolna migawka, a nawet "trzymaj mocno aparat" wydają się nie interesować tych niewzruszonych fotografów. Stają i robią zdjęcie, i jeśli zobaczą na nim smugę, której nie powinno być, stwierdzają, że to duch. Zapominają przy tym o pareidolii i nie rozumieją nawet najprostszych zasad fotografii.

Czytaj więcej

Czy mityczne stworzenia mogą istnieć?
(dodano: 2008-08-24 03:35:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Kryptydy, lub jak kto woli "ukryte zwierzęta", zaczynają swój żywot jako rozmyte zdjęcia, ziarniste filmy i niezliczone historie o dziwnych stworach, które pojawiają się nocą. Kryptydy pojawiają się pod różnymi postaciami, w tym wspomniane wielkie hominidy i potwory z jezior, jak również węże morskie, wielkie ośmiornice, węże lądowe, ptaki, a nawet żywe dinozaury.

Czytaj więcej

Nauka niemożliwa
(dodano: 2008-08-14 11:40:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wszyscy znamy z filmów obraz szalonego naukowca, który mozolnie pracuje w swoim tajnym laboratorium, balansując na krawędzi wiedzy naukowej. Oczywiście, tacy niezależni naukowcy istnieją naprawdę. I choć nie są może tacy szaleni, to i tak ich zamiary są niekonwencjonalne. Być może nawet niemożliwe. Oto kilka intrygujących opowieści o "szalonych naukowcach" i ich równie szalonych wynalazkach.

Czytaj więcej

Krótka charakterystyka cienistych ludzi
(dodano: 2008-08-14 11:38:30)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Cieniści ludzie. Kim oni są? Prawdopodobnie tego nie wie nikt, jednak tego typu nadnaturalne byty należą do najczęściej opisywanych przez osoby mające zdolność do obserwacji duchów w ogóle. Wydawać by się mogło, że są to pewnego rodzaju przywidzenia, jednak ich opisy są tak bardzo różne, że nie ma dwóch ludzi, którzy kiedykolwiek widzieliby i opisaliby ten sam typ istoty.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1031, obecna strona 155, ilość stron 172
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium