Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
O mały włos nie doszło do kolizji policyjnego helikoptera z UFO nad Birmingham w Wielkiej Brytanii
(dodano: 2009-06-21 09:11:02)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jak podaje gazeta Birmingham Mail, 2 maja 2008 roku nad miastem Birmingham w Wielkiej Brytanii o mały włos nie doszło do kolizji policyjnego helikoptera z niezidentyfikowanym obiektem latającym. Sprawa jest obecnie badana przez brytyjskie Ministerstwo Obrony oraz Biuro ds Lotnictwa.

Czytaj więcej

Witamy na nowym serwerze!
(dodano: 2009-06-20 16:37:25)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W nocy z czwartku na piątek - a więc nieco wcześniej, niż zapowiadaliśmy - Paranormalium zostało przeniesione na nowy serwer. Od dziś na nowym serwerze "leżą" również pliki z działów Download oraz Audycje MP3, znikają więc - miejmy nadzieję, że bezpowrotnie - problemy z ich pobieraniem. Życzymy szybkiego ściągania oraz przyjemnego czytania i słuchania!

Zmiana serwera
(dodano: 2009-06-17 18:45:11)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

W najbliższych dniach, prawdopodobnie w ten weekend, serwis Paranormalium zostanie przeniesiony na nowy serwer. Na czas przenosin wyłączone zostanie forum dyskusyjne.

Czytaj więcej

Dlaczego warto myśleć: jak wygląda NOWE i czym się różni od STAREGO
(dodano: 2009-06-09 13:34:28)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Zbliża się rok 2012 i coraz więcej ludzi mówi o końcu świata. Coraz częściej słyszy się o przygotowaniach do kataklizmów, jakie mają przetoczyć się przez Ziemię, czy III wojnie światowej, która według wielu osób jest nieunikniona. W wielu miejscach na Ziemi powstają odizolowane od skupisk ludzkich specjalne ośrodki. Usytuowane są one często wysoko w górach, w niektórych miejscach drążone są korytarze, siedziby przetrwania powstają także w grotach. Miejsca te mają gwarantować osobom, które w nich zamieszkają przetrwanie i przejście w kolejny etap. Jest wielu naiwniaków, którzy są gotowi zapłacić ogromne pieniądze, byle tylko przetrwać. Nabywają więc ziemię i tworzą „oazy przetrwania”. I na nich żerują osoby, które stały się autorytetami w sprawach przemian na Ziemi.

Czytaj więcej

Religia i nauka
(dodano: 2009-05-22 22:31:45)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Świadomość ludzka od wieków kształtowana jest przez dwa nurty programowe: materializm i idealizm, na bazie których powstawały różnorodne ideologie. Największy wpływ na myślenie człowieka miały religia i nauka. Pierwsza głosząca boskie pochodzenie człowieka i świata, druga przypadkowość życia.

Czytaj więcej

Rozwój duchowy czy rozwój świadomości?
(dodano: 2009-05-17 16:38:10)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Wiele osób twierdzi, że rozwija się duchowo, co to jednak znaczy? Czy ma to związek z poszerzaniem świadomości? Pojęcie rozwoju duchowego zostało wprowadzone wraz z powstaniem religii i miało doprowadzić do przekierowania myślenia człowieka z tego co materialne, na to, co duchowe. Jednak znów zamiast rzetelnej wiedzy, ludzie dostali fikcyjny obraz świata tzw. duchowego, który posłużył do manipulacji masami ludzkimi. Ludzka świadomość zamiast się rozwijać, poszerzać, obejmować sobą coraz to nowe rejony poznania została na wieki uwięziona w klatce wiary: w wyimaginowanego boga, ducha świętego itp. Ten stan nie dotyczy niestety tylko ludzi wierzących – ale także tych, którzy w boga nie i wierzą i odrzucają energetyczną stronę świata.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1077, obecna strona 156, ilość stron 180
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium