Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
EKIPA
Michał Kuśnierz i Piotr Cielebiaś
INFRA to projekt, który narodził się w reakcji na brak poważnych ośrodków zajmujących się analizowaniem i gromadzeniem informacji o zjawiskach niezwykłych, które są negowane lub ignorowane przez świat nauki. Naszym celem jest nie tylko archiwizowanie i weryfikowanie relacji nt. tych zdarzeń, ale również przekazywanie opinii publicznej rzetelnych informacji związanych ze sferą tzw. zjawisk anomalnych. Portal INFRA nadaje na antenie Radia Paranormalium przygotowywane przez siebie audycje, takie jak Infra Fakty, Infra: relacje czytelników, Leksykon ufologiczny i kilka innych.

INFRĘ TWORZĄ:

Piotr Cielebiaś - Z wykształcenia historyk i politolog, publicysta zajmujący się zjawiskami paranormalnymi. Stale współpracuje z magazynem "Nieznany Świat". Publikował także m.in. w "Faktach i mitach", "Ufomatrix", "Paranormal" prasie lokalnej, a także serwisach Onet.pl, Wp.pl i innych.

Michał Kuśnierz- Orientalista, tłumacz od wielu lat zainteresowany zjawiskami paranormalnymi i ich wpływem na naszą rzeczywistość i świadomość, a także fantastyką naukową. Publikował m.in. w "Ufomatrix", "Paranormal", Wp.pl i innych.
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium