Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 40162 do audycji:
62. Debata Ufologiczna Online: Technologie UFO cz. 1
(wróć do audycji)
 • marq (2019-12-01 2:38:12) | RAPORT
  Zgadzam się z Chrisem iż z materii można budować wszystko i rozkładać na powrót a nawet dematerializować do niewidzialnej (ale działającej - dającej "kopa") energii...

  Przecież zarówno Rosjanie jak i USA ogłosiły od dawna iż poznali i stosują prawa permutacji - zamiany wszystkiego we wszystko. I oba te kraje teraz także Chiny; nie wiem czy Indie [?] produkują Au od dawna nie tylko z ołowiu. To z czego owe złoto "robimy" ma jedynie wpływ na czas jego produkcji oraz czy do jego wyprodukowania są potrzebne Katalizatory - materiały, elementy, pierwiastki, związki, etc czy też zamiana w złoto - permutacja czysta nie potrzebuje do jej przeprowadzenia niczego oprócz znajomości Formuły - technologii powiedzą współcześni naukowcy.

  "Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz ... kiedy Słowo Ciałem się staje" .... - Au także ... -:)

  Tak jak z antymaterią produkcja złota i permutacja w ogóle zostały tak poznane przez "jednostki" powiedzmy, ze produkcja Au jest śmiesznie tania ... < to uwaga na arcy drogie wyprodukowanie drobnostki antymaterii. Tak było z permutacją w metale rzadkie - do czasu.
  I tak będzie z antymateria. Widać nie wszystko poznaliśmy albo zupełnie zabieramy się do Jej wytwarzania od d..y strony.

  [P.S.] O ile mogę proponuję Temat Debaty Ufologicznej na temat tego co omawia, twierdzi, propaguje Dr Aleksander Woźny - fizyk jądrowy. [???] >>

  www.youtube.com/watch?v=X8xoc0sSTTA&list=PLPFfdp5ObEn2v5AZ2Vvwi7TVndZVesn0_&index=1


  www.youtube.com/watch?v=X8xoc0sSTTA&list=PLPFfdp5ObEn2v5AZ2Vvwi7TVndZVesn0_  www.youtube.com/watch?v=0TykPuDJWBU&list=PLPFfdp5ObEn2v5AZ2Vvwi7TVndZVesn0_&index=19


  Napewno Panów panelistów i autorów Debat Ufologicznych sadzę, ze tezy, informacje oraz "fakty" prezentowane przez Dr`a A. Woźnego bardzo zainteresują z pozytywnej czy też Negatywnej strony.

  Iveliosie tutaj trzeba by sprowokować Chrisa M. do wzięcia udziału w takiej debacie.
  Aby nie musiał "łamać postanowienia" Spowoduj tak Iveliosie aby to była jedna nieseryjna audycja z powodu na "kontrowersyjność a jednocześnie wielką "inność" widzenia Świata, Kosmosu, Historii Ziemi, powstania Ziemian i Szatana oraz wizji Prawdziwego Boga, oraz fizyka Witonowa, która ma być niczym innym jak fizyką Informacyjną co / która jest już faktem.

  No i w jednym z pierwszych odcinków dr A. Woźny twierdzi iż dr Danuta Adamska-Rutkowska dokonała przynajmniej częściowego (jeśli nie stałego) plagiatu swojej książki i zarazem Pracy od Rosyjskiego naukowca przepisując obszerne fragmenty treści zamieszczone w cyrylicy na jego stronach w rosyjskim internecie nie informując o owym fakcie - i o ten brak powołania się na inne źródło dr Woźny ma pretensje /uwagi.
  Wymienia nazwisko owego Akademika i wspomina o tym "fakcie" chyba /co najmniej trzy razy !!


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium