Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 61. Debata Ufologiczna Online: Czy jesteśmy czyjąś własnością?
Jesteśmy czyjąś własnością... - to cytat z "Księgi Wyklętych" Charlesa Forta - pisarza, który mówi nam, że wszystkie dziwne wydarzenia na naszej planecie można wytłumaczyć faktem, że Ziemia stanowi nie tyle przedmiot kurateli, co własność innej inteligencji... Charles Fort twierdził, że jesteśmy czyjąś własnością. Salvador Freixedo pisał zaś, że "Ziemia jest jak farma hodowlana, na której zwier... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (289.00 MB) | Premiera: 2016-12-11 | Czas trwania: 05:15:53 | Odtworzone x 4938 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 23, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • iso (2016-12-12 3:17:11) #34956   ❗❗❗
  Ponad 5h?Poszaleli czy co ;)
  Noto słucham.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Judgement1 (2016-12-12 9:00:04) #34959   ❗❗❗   📧
  Czy ktoś się orientuje czy istnieje jakiś materialny dowód, że Charles Fort rzeczywiście powiedział/napisał te słowa tak często powtarzane w różnych miejscach?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Kot Panternalistyczny (2016-12-12 13:35:27) #34961   ❗❗❗
  Jaka wypasiona czołówka! :D

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Szarak (2016-12-12 18:55:28) #34965   ❗❗❗
  Czy pan astronom w ogóle miał coś do powiedzenia?? Opowiadał jakieś banały, komunały, że jest za, albo przeciw, albo za i przeciw jednocześnie, że jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie i tak bez końca. Słuchając na żywo niestety nie da się przewinąć, więc była to ostatnia debata jakiej słuchałem online, od tej pory tylko nagrania. Nudne i bezbarwne typy oraz telefony od głupich słuchaczy są elementem psującym tę wartościową audycję. Pozdrawiam Niezawodne trio - Iveliosa, Cielebiasia i Miekinę - robicie dobrą robotę Panowie!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Leśny Pukacz (2016-12-12 21:39:20) #34967   ❗❗❗
  Niestety muszę się zgodzić z Szarakiem. Rzadko krytykuje kogoś wprost, ale Pan astronom Marek (nie ujmując jego osobie pod żadnym względem, będąc na jego miejscu pewnie też bym się tak spalił) nie wnosi nic ciekawego do debat. Tak samo jak te durne telefony krejzoli. Weźcie pod uwagę, że tych audycji mogą słuchać osoby ''nowe'' w temacie - często sam zachęcałem do pobrania mp3 znajomego, lub któregoś z członków rodziny. Ciężko jednak jest polecić audycję do której, dzwoni człowiek i mówi, że ma kontakt z kosmitami i ma na to dowód w postaci dzwonienia w uszach...no naprawdę, ciężko.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Antares (2016-12-13 10:01:05) #34974   ❗❗❗
  Pan Marek może nie opowiada najbarwniej (nie wiem czy to wrodzona cecha czy po prostu stres od mówienia w radio, przemęczenie, etc.), ale nie opowiada głupot więc wezmę go w obronę, choć i u mnie jego wypowiedzi wywołują pewien niedosyt. Wolałbym aby więcej mówił co na to mówi współczesna nauka (z naciskiem na współczesna - bo nauka też się zmienia i to dynamicznie. Wystarczy poczytać sobie co nauka mówiła powiedzmy przed wojną).

  Co do udziału słuchaczy to należy się przygotować na to że środowisko alternatywne to także osoby pokroju Jana Pająka czy zwolenników teorii na temat aminokwasów pozwalających na ulepienie gołymi rękoma kolumny z rtęci w Indiach. Po prostu w środowisku paranauk tak jest, zresztą poniekąd tak zwanych "nauk" też. Dla przykładu takie "gender studies" (a miałem okazję swego czasu uczęszczać na seminarium Mindy Roseman, jednej z najbardziej czołowych person tego ruchu (poniekąd też bardzo umiarkowanej w swoich poglądach, więc atakowanej przez koleżanki po fachu za zbyt mały radykalizm) to dla mnie "łysenkizm XXI wieku". I to w wyekstrahowanej formie.

  I aby było zabawniej ja właśnie cenię debaty ufologiczne za to że ktoś ma odwagę powiedzieć "wiem że nic nie wiem". Wolę to niż wciskanie banialuk, co w środowiskach alternatywnych zdarza się nader często. Byle pewnie i przekonująco gadać a to o rozpadzie ziemi na skutek ruchu precesyjnego (co ma się dokonać do końca roku), a to o rozbłyskach co nas mają unicestwić do połowy lutego.

  Odpowiedz
 • marq (2016-12-14 5:16:58) #34980   PW   ❗❗❗   📧
  Panowie Gospodarze: MS Ivellios, P.Cielebiaś oraz P, Ch, Miekina czy nie uważacie by do audycji o temacie /zagadnieniu tanim jak obecny /ww. należałoby zaprosić Pana Jarosława Bzomę?

  Moim zdaniem z jego paranormalnym doświadczeniem w połączeniu z medyczną profesją, wniosłyby bardzo dożo informacji, tez czy /i domniemań; (a może Jego zdaniem nawet kilka "Pewników")....

  Na-pewno jego przekonania oraz domniemania i teorie przedstawiane tylko w formie przecież szczątkowej w jego raczej felietonach niźli wpisach blogerskich na "Tarace", na-pewno przedstawiłby co-najmniej kilka arcy ciekawych koncepcji, tym bardziej ze już był kilkakrotnie Gościem na R. Paranormalium i jego wypowiedzi oraz relacje cieszyły się dużym jak nie wielkim zainteresowaniem słuchaczy R.P. w tym i Moim !

  Co Panowie - każdy osobiście z osobna - sądzicie na tę propozycję?

  Jarek Bzoma na Tarace publikuje Tutaj >>

  www.taraka.pl/spis.php?aut=328&blogall=1

  Szczerze Pozdrawiam oczekując na odp.

  Odpowiedz
 • marq (2016-12-14 5:33:08) #34982   PW   ❗❗❗   📧
  W moim przypadku gdyby nie fatalny stan zdrowia to bym wyemigrował. Ale niemal nikt (może kosmici?) nie zgadnie .zgadną gdzie....
  1. Czechy;
  2. Słowenia;
  3. Białoruś.

  :) :) :) :) :) .....

  Odpowiedz
 • Ven0m (2016-12-16 16:47:41) #35022   ❗❗❗
  Ciekawa debata, 5 godzin zlecialo szybciutko. Smieszkowanie na koncu tez na plus :) usmialem sie panowie. Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • logos (2016-12-22 23:24:34) #35086   ❗❗❗
  Światła na niebie niekoniecznie muszą być pojazdami. Najprawdopodobniej są to dziury w rzeczywistości/wymiarze/przestrzeni. UFO ma najczęściej kształt kuli i przez nie przemyka do naszego świata. Widoczne jest tylko w wyjątkowych sytuacjach...

  Odpowiedz
 • totik (2016-12-23 16:32:17) #35099   ❗❗❗
  Dlaczego brak 62 audycji czekam ,czekam niestety nie mogłem byc obecny w niedziele a tu nic cichutko ni ma - Ivelios co jest grane?

  Odpowiedz
 • totik (2016-12-23 16:34:16) #35100   ❗❗❗
  ...cd.ok juz wiem o co chodzi:)

  Odpowiedz
 • marq (2018-10-20 9:30:51) #38778   PW   ❗❗❗
  ... przez ~70 lat nauczył nas o myśleniu, ze istnieją także inne osoby /cywilizacje planety z istotami ludźmi humanoidalnymi oraz /czy /i..., a także, ze na samej Ziemi w ramach tylko samej obecnej rasy Ludzkiej homo-sap... istnieją nie Dwie płcie, ale conajmniej kilka do kilkunastu oraz iż z początkiem XXI ery "Chrystusowej" /"po-chrystusowej" potrzebujemy toalety /szalety minimum dla Trzech płci i to zaledwie od mniej niż 10ciu lat (i jest to stan na 2018 rok i nie jest to nasze ostatnie słowo w uczeniu się od Obcych)....

  A to tylko w ramach płci od XXI wiemy tez, ze potrzebujemy kilkudziesięciu szczepionek najlepiej w 1-szym roku życia których składu nie znają sami ich twórcy ale by nie nazywać ich ignorantami .nieukami /etc wiedzą, że zawierają one multum substancji nie tylko dla nas szkodliwych ale zabójczych

  Uczą wiec nas, ze tej Ziemi a już większej części tych Obcych wcale nie jesteśmy potrzebni oprócz może kilku elementów /substancji które to zarazem nazwy struktury, wzory, modele są wręcz zakazane by Człowiek-Ziemianin mógł Je ( nazwy struktury, wzory, modele) poznać ....

  I najinteligentniejszym z inteligentnych - lub conajmniej blisko Ich a zarazem ponoć naszych stwórców stworzonych na owych Obcych podobieństwo oraz Wzór to nie przeszkadza i nie wadzi .... Są jak III RP dla swych obywateli narodowości Polskiej....

  Zdaniem ograniczonego głupola ziemianina -moim - jakoś dziwną owi arcy rozwinięci posiadają inteligencje, będącą owocem owego Arcy-rozwoju Obcych ....

  Oby me /moje 7-me pokolenie zstępne (conajmniej 7) ich nie poznało face in /tu face.

  .... .. ...
  mym zdaniem wcale ich Nas los nie obchodzi natomiast bardzo martwią się degradacją Ziemi, którą my Ludzie wyczyniamy - wniosek musi im być ona w planach do czegoś ARCY Arcy Niezbędna a conajmniej Bardzo, bardzo, bardzo POTRZEBNA - Oby jak-najpóźniej była im potrzebna a Człowiek zaniechał degradacji albo wręcz wg wzorów i modeli matematycznych ograniczyli niszczenie planety i w 100 % wstrzymali Auto Destrukcję Zdrowia, Psychiki oraz Duchowości Nas Samych !!

  Pozdrawiam

  Odpowiedz
 • marq (2020-01-31 10:35:34) #40228   PW   ❗❗❗
  Musimy się uczyć oraz przypomnieć sobie jak sami byliśmy Magami równi tzw. Bogom. Piszę tzw. ponieważ to my zrobiliśmy z Kosmitów = Obcych "bogów" My ich awansowaliśmy do tej roli i z jaszczurek stojących na dwu nogach i ogonem się podpierających - Reptylian - zrobiliśmy różnych Bogów; "bogów" "półbogów" Stwórców Itp, Itd, Etc ..

  Musimy nauczyć się jakimi prawami Fizyki, astrofizyki, biologii, Chemii, itd rządzi się Wszechświat i kosmos / kosmosy i wykorzystując naszą kreatywność nie tylko ich dogonić ale ich przegonić i pokonać władając w całym zakresie wszystkimi energiami i elementami Kosmicznymi...

  Musimy się uwolnić ponieważ w Całym Kosmosie nie ma czegoś takiego jak własność więc i Ziemia nie może mieć swych Właścicieli tak jak i my nie jesteśmy właścicielami Ziemi ale jedynie Rezydentami- Mamy Ziemską "Zieloną Kartę" a na niej jest napisanie jak mówił Chris - ALIEN ....

  Musimy powrócić do roli MAGÓW Wszechświatów, wymiarów, gęstości ...

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 14, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium