Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34082 do audycji:
9 września 2016
(wróć do audycji)
 • mechanterian (2016-09-13 8:37:55) | RAPORT | E-mail
  Bardzo dobra puenta audycji. Wersja oficjalna jest naszpikowana nonsensami tak jak ,,dobra kasza słoniną''- cytując jednego z klasyków. Obnażyłeś całą absurdalność tego, co rzucono ludziom ,,do wierzenia''. Nie wiem jak naiwnym i słabo zorientowanym w globalnej polityce człowiekiem trzeba być, by nie zadawać żadnych pytań i tylko przytakiwać temu co płynie z mediów głównoźródlanych.
  Sam osobiście nie wiem jak zburzono wieże, czy były samoloty czy też nie.
  Wiem natomiast jedno: to była wewnętrzna robota kręgów rządzących w USA. Pomijając same niewygodne pytania odnośnie dnia 9/11, wystarczy popatrzeć jak w ciągu następnych lat rozwinęła się sytuacja geopolityczna, kto był agresorem potrzebującym ,,carte blanche'' do walki z terroryzmem czy cokolwiek to oznacza.
  Podejrzany jest także tak bardzo gorliwy sceptycyzm wśród niektórych osób dzwoniących i komentujących. Tyle jest w całej sprawie niejasności i tak grubymi nićmi jest ona szyta, że tylko człowiek niespełna rozumu lub mający w tym jakieś korzyści będzie bronił wersji oficjalnej. Pozdrawiam.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium