Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 16 września 2016
Tylko klasa średnia i wyższa może coś zrobić, ja nie! ...czyli dlaczego cywilizacja niemal stoi w miejscu...
POBIERZ MP3 (255.00 MB) | Premiera: 2016-09-17 | Czas trwania: 04:39:08 | Odtworzone x 2891 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2016-09-19 0:31:17) #34103   PW   ❗❗❗
  "7"- ka czyli poprawiona Vista tak jak ich nastepcy: 8/10/... są coraz gorsze a wł do d... . Najlepszym z Windowsów był system NT4.0 jednoczesnie w wersji wielostanowiskowej jak i jedno. Na nim bazowal system 2000 a "rozwinieciem" Win2000 z dodaniem backdoorów i innych narzędzi sledzących był /jest WinXP - mimo tych "bocznych słóżbowych furtek" najlepszy z systemów Win do teraz.

  Wszystkie Winy po XP to nie sys. komputerowe personalne ale urządzenia do sledzenia.

  Jak kiepską i niewydolna firma jest Micro...ft jako softwer dla PC-towców swiadczy o tym historia z aplikacja Skype. Kraik majacy circa jeden mlm ludzi - Estonia znalazl wseod swoich obywateli twórców najlepszego w historii internetu darmowego oprogramowania do komunikowania się jakim byl Skype w rekach ich twórców Estończyków.

  "Wielie" ponad 300 kraj -USA- z Mega korporacja Micro...ft z super aplikacji Skype po jej zakupie spierniczył ja totalnie i z kazda następna wwrsja psuje skypa coraz bardziej.
  Co gorsze jest tego swiadomy, ponieważ ja nie uaktualniam Skypa - nie psuję dalej jako tako działajacej aplikacji, po wgraniu dwu nowych "aktualizacji" Microsoftu i pomijam dalsze Jego aktualizacje.

  Firma Microsoft przeslała mi ostatnio ostrzezenie /"grzoźbę" iż mam uaktualnic - czytaj psuć dalej - w erze "Planowego pogarszania produktów" działajacego znacznie juz gorzej nizli w koncówce lat 2000ce Skypa, ponieważ "niedługo Micro...ft kończy outsorcing Skypa - czyli wydawanie kolejnych "defektorów" - aktualizacji po czym skończy uaktualniać system tak jak obecnie XP-ka SP3.

  TYm zajmuje sie korporacja Micro..ft. Nie rozwojem i ulepszaniem kupionego Inealnego hitowego produktu jakim był Skype, ale śledzeniem kto nie wgrywa kolejnych wydawanych w "setkach" "aktualizacji" - czyli sledzeniem kto konkretnie mieszkajacy w konkretnym kraju pod konkretnym adresem nie wgrywa Micro....ych groźnych dodatków śledzaco psujacych produkt !!

  Piszę o tym fakcie w miarę szczegółowo ponieważ jest juz czas aby zastanowic sie w spolecznosci internetowej czym zamienić Skypa w najblizszym czasie. Może Koledzy twórców Skypa w Estonii stworza równie dobry jak kiedyś estoński skype Komunikator z niewydłuzajacym w nieskończoność kodem mieszczacym w sobie elementy szpiegosko -destrukcyjne =80% obecnie do kodu źródłowego obsługującego sama tylko komunikacje audio -video = obecnie 20% kodu dzisiejszego skypa made by /in USA.

  Pozdrawiam uzytkowników Skypa i pozostalych internautów życzac maksymalnie kilku awarii dziennie apilkacji Skype by USA. - aby ich ilość nie przekroczyla 10ciu/D (kilkanascie -kilkadziesiat /D) - co zdarza sie wcale nie rzadko ale pomalusiu staje sie normą.

  ~ HeY oraz NaRa ...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Antares (2016-09-19 7:06:04) #34104   ❗❗❗
  Metoda naukowa badań zakłada powtarzalność eksperymentu i to w określonych warunkach brzegowych. Tymczasem jeśli chodzi o różne technologie Keshe mamy wśród ich zwolenników jakąś zadziwiającą koncepcję przypominającą kult który niejako z założenia nie podlega weryfikacji, ba! samo domaganie się weryfikacji jest wypierane lub uważane za heretyckie. Nie ma w nim zatem miejsca na krytyczne myślenie.

  Niestety ten program wpisał się w tę tendencję. Sceptycyzm to nie jest żaden trolling. Zresztą samo podejście Claude’a do sceptyków tych idei, zwłaszcza w odniesieniu do magrava (może z wyjątkiem Stałego Słuchacza, zasłużenie cieszącego się specjalnym statusem i który nota bene występuje w roli badacza - ani entuzjasty ani sceptyka) ewoluuje w sposób przypominający „Gazetę Wyborczą“ gdzie nagannym jest nie tylko postawa krytyczna czy sceptyczna ale nawet niedostateczny entuzjazm. Krytyka „jedynie słusznych poglądów na sprawę“ z automatu wpada do nader pojemnej i jednocześnie stygmatyzującej kategorii „szczujnia“.

  Konsekwencją takiej postawy jest wyścig akolitów. W tym konkretnym programie padło, że nie zbudowanie magrava, a nawet samo myślenie o nim obniżyło rachunek o jedną trzecią (pada to w 4:09). Kto da więcej?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Działkowiec (2016-09-27 14:35:52) #34168   ❗❗❗
  Niestety prawda jest taka, że tylko klasa średnia i wyższa może coś zrobić. Każda niższa będzie zbyt zajęta zaspokojaniem podstawowych potrzeb życiowych, z brakami w edukacji jak i w rozwoju emocjonalnym.
  Przykłady przytoczone przez prowadzącego dotyczyły ludzi z klasy średniej którzy nie mieli pieniędzy. Mieli jednak znajomości i wykształcenie które nigdy nie będą dostępne klasom niższym. Czy da się zmienić świat bez pieniędzy - pewnie, czy mogą to zrobić klasy robotnicze - nope. Chyba że rewolucja i powieszenie całej klasy wyższej i naprostowanie średniej.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium