Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 2 września 2016
Lady Diana vs Hilary Clinton - czyli dlaczego zło triumfuje...
POBIERZ MP3 (180.00 MB) | Premiera: 2016-09-03 | Czas trwania: 03:17:08 | Odtworzone x 2951 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 16, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Leśny Pukacz (2016-09-05 15:08:31) #33983 | RAPORT
  Muszę pochwalić ostatnie odcinki Teorii, jest lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu ;)
  Jednak kilka rzeczy jest niezmiennie irytujących...Krawiec - ten koleś chyba nie potrafi zadzwonić w temacie audycji bo i tak wszystko sprowadzi do kwestii religii. Zakładam, że Michał w przyszłym tygodniu, zrobi audycję o 9/11 (oby!) i idę o zakład, że jak zadzwoni Krawiec to powie o tym że zgadza się z oczywistym faktem iż to Inside Job..ale, że wie, że nie zrobił tego PAN JEZUS bo on nie istnieje. I on jest ateistą, bo oczywiście każdego z nas to interesuje o 0:30 w nocy. PS. Sam jestem ateistą żeby nie było, ale nie mówię o tym przez 16 godzin dziennie.
  Mniej Keshe (ileż można!?), więcej w temacie i będzie dobrze, pozdrawiam ;)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • arb1 (2016-09-07 19:25:56) #34011 | RAPORT
  Dziwi mnie trochę to, że Michał broni Keshe i jego wynalazków z uporem fanatyka religijnego. Gdy tylko ktoś odważy się mieć inną opinie i skrytykuje Keshe to Cloud od razu zaczyna go zakrzykiwać i po chwili rozłącza. To chyba jeden z tych cenzurowanych tematów TCh, tak jak kiedyś "uchodźcy". Jego jedyne argumenty to, że on słyszał od kogoś, że działa to na pewno musi tak być. Do tego wymaga od słuchaczy żeby udowadniali, że urządzenia nie działają(!), kiedy sam bierze wszystko na wiarę od osób trzecich. Pozdrawiam Michale o ile to czytasz bo ten komentarz pewnie by u ciebie nie przeszedł przez cenzurę.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • clearsky (2016-09-08 2:12:20) #34018 | RAPORT
  Proponuję, by Radio Paranormalium zrobiło Debatę Niekontrolowaną o absurdach, nonsensach obecnych z całą siłą na tak zwanej scenie alternatywnej, w alternatywnym środowisku.Obecnie jest taki wysyp wszelkiego rodzaju kretynizmów, bzdur i odlotowych oszołomów, że warto by wprowadzić nieco zdrowego rozsądku i krytycyzmu do głów bezrefleksyjnych wynawców pewnych trendów, ideii, opinii, czy osób.Jeden z przykładów to właśnie kwestie Keshe i rzekomym działaniem pewnego rodzaju urządzeń.To wszystko odbywa się na planie "rzekomo", "jakoby","podobno", "ktoś powiedział"...W Polsce są już rozprowadzane urządzenia, budowane przez domorosłych elektryków - tylko, że nadal nie spełniają one zakładanej funkcji.Zagraniczni cwaniacy,równiez oferują swoje produkty - bez gwarancji na cokolwiek.Kto to kupi to frajer i sam sobie winien.Jakies magravy, długopisy zdrowia i inne cuda.Nie ma obecnie żadnej maszyny typu " free energy", a te rzekome oszczędności to byc może oszukiwanie liczników - tak jak kiedyś oszukiwało się czujniki pomiarowe przykładając mocne magnesy.Tak jak jest pełno oszołomów, cwaniaków, hosztaplerów,kombinatorów w sferze szeroko rozumianego " rozwoju duchowego", " pracy ze świadomością", to Keshe jest takim " sprzedawcą cudownych eliksirów" w sferze " technologii".Keshe i jego partnerzy to zręczni socjotechnicy, spece od manipulacji i po prostu być może mają gadane.A to co oferują to jakieś banały w typie baterii,akumulatorów, lub instalacji gdzie zachodzą pospolite reakcje chemiczne,elektryczne - jednak to nie ma nic wspólnego z kreacją "free energy".Zrobiła się wokół tego sekta, bo do rzekomej technologii dochodzą również kwestie ideologiczne - to środowisko dorobiło chyba się już własnych dogmatów ( dogmat pierwszy: jeśli coś nie działa, to znaczy, że to działa..,czyli niedziałanie, jest wyższą formą działania).To jest sprzedawanie bełkotu technicznego podlanego pewną ideą.Szkoda czasu i energii na zajmowanie się tymi pierdołami.
  Dalej w sferze banialuków w środowisku alternatywnych.Niesamowity wysyp trenerów od wszystkiego, coachów, konsultantów, terapeutów,doradców życiowych, wróżek, szamanów, ludzi od leczenia, porad i terapii wszelakich...Wszystko zamknięte w piękne cenniki za usługi, produkty,towary ( od kilku stówek za godzinę, po ceny godne moskiewskich oligarchów).Już 25 lat temu scena alternatywna była dobrym polem do kręcenia biznesów, ale tyle dziadostwa co jest obecnie to świat nie widział.Wszystko stało się niezłym interesem,który podlany jest pseud-duchowym, lub pseudo-technologicznym oszołomstwem.
  Dlatego osobiście widziałbym taką Debatę obalająca największe kretynizmy,także wskazanie pewnych niebezpieczeństw i odlotowych trendów w sferze tematyki bliskiej Radiu.Byłaby to zapewne kontrowersyjna audycja :-).

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (10)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium