Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 34072 do audycji:
9 września 2016
(wróć do audycji)
 • Leśny Pukacz (2016-09-12 16:17:00) | RAPORT
  Audycja właściwie do pominięcia. Robienie Hyde Parku z tak istotnej dla nas wszystkich sprawy jak 9/11 jest niepoważne. Mam wrażenie, że Michał interesuje się tymi tematami 5 minut przed audycją. Jak ktoś, kto zajmuje się tymi tematami może nie wiedzieć ile metrów mniej więcej miały wieże? Albo gdzie ''spadł'' 4 samolot? Jednocześnie kurczowo trzymać się najbardziej absurdalnej i ośmieszającej nieco temat teorii pani Wood...
  Na początku myślałem, że napiszę tylko o odbieraniu bez powiedzenia słowa w temacie, durnych telefonów od studentów psychologii, polecających dokumenty na National Geographic...ale Michał potem przez 3,5h również nie powiedział kompletnie nic, co mogłoby zainteresować, już nie tylko słuchaczy ogarniętych w temacie 11 września, ale przede wszystkim ''nowych ludzi''. A chyba taka jest idea Teorii Chaosu od 6 lat prawda?
  Gdyby ktoś z zewnątrz wysłuchał całej tej audycji, to pewnie pomyślałby, że ludzie którzy drążą ten temat to faktycznie oszołomy. No bo jak bez podstawowej wiedzy można ferować wyroki, że było tak a nie inaczej?
  Audycje do których Michał jest przygotowany w ten sposób, mogą jedynie szkodzić, no chyba, że celem już jest tylko pozyskiwanie nowych trolli do dzwonienia. niż ludzi którzy chcą poznać prawdę o świecie w którym żyją.


  • zdegustowany (2016-09-12 21:40:11) | RAPORT
   Już kilka razy prosiłem, żeby Michał przestał lać wodę. Zdarza się mu podawać ciekawe informacje, ale nie wiadomo kiedy zrobi to w ciągu kilkugodzinnej audycji. Dlatego jej jeszcze słucham, a na poprawę już nie liczę.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium