Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!



Możesz też kupić u nas reklamę!





Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 12536 do audycji:
21 sierpnia 2015
(wróć do audycji)
 • Iza (2015-08-23 5:11:17) | RAPORT
  Chyba najlepsza audycja Teoria Chaosu, jaka do tej pory się ukazała. wielkie brawa dla Claude, że zaprosił do studia takiego gościa. Twierdzę tak dlatego, bo audycja pokazuje jak bardzo można zmienić wizualizację świata w zależności od paradygmatów, czy aksjomatów naukowych. Mnie samą najwięcej zadziwiło to, że gościa który to prezentował usunięto z youtube. Dlaczego aż tak, skoro rzekomo ukazywał niedorzeczności. News o Zbigniewie Kękusiu dopina całości do audycji. Jest pękną wisienką na torcie, jak łatwo się wszyscy zgadzamy z głupotami i nie reagujemy na durnoty. Głupota powinna sama przepaść, a logiczna prawda naukowa tryumfować. Jednak władza światowa mająca youtube w garści, nie pozwoliła temu panu prezentować filmików.
  Mnie zafascynował sam fakt, że Clodowi znawcy spisków, przy końcu audycji przyszła myśl, że w spisku może uczestniczyć znacznie większa ilość ludzi. Wyczułam w jego nastoju, że gdyby tak miało być, to jesteśmy bez szans jako ludzie i całkowicie zależni od naszych nadzorców i właścicieli tego sztucznie stworzonego obiektu w przestrzeni kosmosu.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium