Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 21 kwietnia 2017
Smoki, szachy i Apokalipsa...
POBIERZ MP3 (262.00 MB) | Premiera: 2017-04-22 | Czas trwania: 04:46:54 | Odtworzone x 1381 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2017-04-23 19:52:57) #36189   ❗❗❗
  Najlepiej przed włączeniem GPU do akcji dokonać updatu sterowników karty graficznej - te nowsze sprawują się w podczas akceleracji przeglądarki wyraźnie lepiej od starszych. Jako ciekawostka, można też tak przyspieszyć przeglądarkę Chrome na smartfonach. W przypadku mojego smartfona dało to znacznie więcej niż overclocking CPU (nie tylko podkręcanie ale też zmiana zarządcy, etc.).  Tabliczka ouija jest przede wszystkim używana w szpitalach psychiatrycznych i w kontakcie z osobami leczącymi się w przypadku chorób neurologicznych i zaburzeń mowy w krajach anglojęzycznych i frankofońskich (być może też innych - nie wiem). Można to zobaczyć choćby w filmie "Awakenings" z 1990, jest w filmie używana przez Leonarda Lowe (w tej roli Robert De Niro). Obraz ten - oparty na faktach - zresztą gorąco polecam.  Po leczeniu każdego nowotworu gansami w parę tygodni znów coś humorystycznego, to znaczy wyimek z działalności Fundacji Keshe: "W Ghanie powstaje potężne Centrum Kosmiczne, finansowane przez anonimowego miliardera. Pierwsza donacja to 25 milionów dolarów. Nikt nie wykłada takiej kasy na oszusta, jakiego próbuje z Mehrana Keshe zrobić mafia pedofilska – powiązana z rządami, mediami, służbami (wiemy o kogo chodzi)(nie wiem, o kogo? - przyp. mój)".

  Zadziwia zbieżność narracji ("mafia pedofilska walczy ze zwolennikami Keshe", ergo ci co mają inne zdanie niż zwolennicy Keshe to zapewne pedofile) z tą którą można spotkać w innej audycji transmitowanej w Radiu Paranormalium.
  Okazuje się zaś że Ghana wyrośnie wkrótce na mocarstwo kosmiczne, wszystko dzięki geniuszowi Mehrana Keshe. W kierownictwie RKA i CNSA zapewne popłoch...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • Mehran Keshe (2017-04-23 20:13:52) #36190   ❗❗❗   📧
  Nie chce zachwalać systemu w KRLD, ale nie można porównywać rozwoju gospodarki Korei Południowej z Północną, gdyby Korea Południowa miała zablokowaną wymianę handlową z zagranicą nie byłoby mowy o rozwoju takich firm jak Samsung, LG, Hyundai czy Kia

  Odpowiedz
 • Jacusio (2017-04-27 11:39:03) #36231   ❗❗❗
  To jest audycja podcastowa czy nagrane ćwiczenia logopedyczne prowadzącego. Opis odcinka powinien brzmieć (bardziej odzwierciedlający tematykę): "Ahyygooooaaaooo... Aaagggiiioooo..."

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium