najlepszy hydraulik gdańskNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 14 kwietnia 2017
Katastrofa smoleńska w cieniu bogini Isztar
POBIERZ MP3 (231.00 MB) | Premiera: 2017-04-15 | Czas trwania: 04:13:06 | Odtworzone x 1261 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2017-04-18 9:51:54) #36155 | RAPORT
  Bardzo się cieszę, że mogłem znów usłyszeć Stałego Słuchacza. Właściwie to bym chętnie wysłuchał audycji ze Stałym Słuchaczem jako gościem opowiadającym na temat ogniw fotowoltaicznych, analizy ekonomicznej od strony praktycznej, zagwozdek i problemów "od kuchni". Miałoby to więcej down to earth sensu niż jakieś sztuki na kiju korzystania z energii punktu zerowego czy domniemanej rekonstrukcji domniemanego die Glocke.

  Przyznam się, że mój świętej pamięci ojciec był „silnoprądowcem” (tak to się nazywało wtedy na wyższych szkołach inżynierskich, nie było jeszcze politechnik) a byłego rektora Politechniki Poznańskiej profesora Kordusa który zajmował się sieciami elektrycznymi to miałem okazję posłuchać wielokrotnie w domu. Było to bardzo pouczające i czasem całkowicie burzyło obraz który nie tylko dominuje w mass mediach, ale też w mediach alternatywnych.
  A było to interesujące o tyle, że wszystko wskazywało i wskazuje, że około roku 2020 koszt wytworzenia prądu z ogniw fotowoltaicznych zrówna się z kosztem wytworzenia w elektrowniach nuklearnych (koszt całkowity, łącznie z amortyzacją, rycyklingiem lub składowaniem odpadów, etc.). Nie będę naiwny, zapewne będzie lobbing francuskiej firmy Areva, która ma wybudować elektrownię w Polsce, pomimo (a może właśnie dlatego…) klapy elektrowni w Olkiluoto i udowodnieniu, że uran używany przez tę firmę jest „krwawym uranem” pochodzącym z terenów Tuaregów. Ponadto w Polsce istotnym problemem jest nadmierna koncentracja produkcji energii elektrycznej, a w przypadku fotowoltaiki łatwo byłoby postawić na znacznie większe rozproszenie produkcji, przy czym w przypadku fotowoltaiki efekt skali jest minimalny. Nie wspomnę o aspekcie bezpieczeństwa i niezależności skoro prąd wytwarza się samemu, a ewentualne nadwyżki odsprzedaje innym.

  W każdym razie bardzo się cieszę, że znów mogłem usłyszeć Stałego Słuchacza i jego konstruktywne uwagi. Stały Słuchaczu, da capo!

  PS Z rzeczy humorystycznych, Mehran Keshe po rozwiązaniu problemów energetycznych świata , podróży kosmicznych oraz problemów żywieniowych globu dziś ogłosi lek na każdy rodzaj nowotworu. Pewnie będzie można posłuchać na ten temat już w ten weekend podczas I Ogólnopolskiej Konferencji Technologii Keshe w Skaryszewie k. Radomia. Wspominam o tym dlatego aby Radio Paranormalium nie zostało wzięte za tkwiące w szponach mafii pedofilskiej, kontrolującej wszelkie przekazy o „Tesli XXI wieku”. Ivelliosie, nie musisz dziękować ;-)))


  Odpowiedz
 • Kapitan Nemo (2017-04-19 11:34:26) #36162 | RAPORT
  Prowadzący nieprzygotowany powtarza bzdury juz dawno wyjaśnione.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • smokens (2017-04-20 19:57:38) #36173 | RAPORT | E-mail
  Antares dzieki za uprzedzenie o stałym słuchaczu.W takim razie nawet nie odsłu***e.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium