Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 66. Debata Ufologiczna Online: Uciekająca cywilizacja
Czy istnieje "ludzkość dwóch prędkości"? Czy na naszych oczach powstaje supercywilizacja dostępna dla elit, korzystająca z technologii pozaziemskich? Co ukrywa się przed okiem obywateli? O tych i innych sprawach pomówimy w dzisiejszym odcinku poświęconym "Uciekającej cywilizacji". Na początek wyjaśnijmy w kilku słowach, czym jest "uciekająca cywilizacja". Jak rozumieć ten termin? Kiedy i na jak... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (206.00 MB) | Premiera: 2017-02-05 | Czas trwania: 03:45:28 | Odtworzone x 4327 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Jaknajlepiej (2017-02-06 16:13:07) #35630   ❗❗❗
  Panowie, co prawda debata opierała sie przeważnie na hipotezach ale jej temat jest wielce istotny w poznaniu prawdy, jakakolwiek by ona nie była. Proponuję kontynuować te rozważania. Moim zdaniem tematyka jest bardzo wielowątkowa co bardzo ciekawie próbował przedstawić Pan Miekina, a mianowicie wpływie prac technologicznych III Rzeszy na losy II Wojny Światowej i układu sił po jej zakończeniu. Podzielam też jego opinię co do sztucznego podziału na państwa i obozy polityczne a także ewentualnych aspektów genetycznych dzielących tych kontrolujacych od tych kontrolowanych. Na tym polu także szerokie badania psychologiczne wykazują wyraźnie dominację jednostek o skłonnościach psychopatycznych w społecznościach. Na tym polu jest zresztą istotny wpływ naszego rodaka - Andrzeja Łobaczewskiego z jego najbardziej znanym dziełem Penerologia polityczna.
  Osobiście uważam, że w naszym świecie dzieją się rzeczy na wielu poziomach egzystencji począwszy od fizycznej przez energetyczną aż po duchową i na każdym z tych poziomów zachodzą konfrontacje o których mamy blade pojęcie jako pojedyncze jednostki nie mogące ogarnąć tak szerokiego zakresu postrzegania. Nie zapominajmy jednak, że jako zbiorowość tworzymy pole enefgoinformacyjne, w którym zapewne są odpowiedzi na wszelkie nasze pytania. Aby jednak dostać sie do tego pola koniecznie należy zerwać ze schematami indywidualnego postrzegania a zaufać intuicji czyli temu co pochodzi ze źrodła naszego bytu.
  Zapraszam do dyskusji :)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • marq (2019-10-03 0:36:53) #40068   PW   ❗❗❗
  Owa flota Na granicach kosmosu o statkach matkach mających długość miniom kilkunastu mili oraz szerokość min. kilku mili a należny niestety Do Obcych do Kosmitów są to po prostu ufo z inteligentnymi rożnymi Rasami Obcych.

  Ciekawe czy z naszego punktu widzenia są to dla nas Obcy Pozytywni czy negatywni. Moim zdaniem należą i do tych i do tych. Po roku 2012 przybyło ich kilkadziesiąt jeżeli nie sto razy więcej !!

  Wykonuje się jakiś plan w stosunku do Nas Ziemian i do Ziemi....

  Umrzeć z rąk Obcych w nierównej walce to lepiej aby wszystkie negatywne scenariusze mających nasz czekać kataklizmów nawiedziły nas w jednym czasie .... !!!

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-03 1:32:27) #40069   PW   ❗❗❗
  Praktykę w cz, projektach maja mega dużą, ponieważ każdy nawet intelektualnie banalny projekt pozwala na kradzież setek milionów a coraz bardziej miliardów $.

  To jak za Reagana - mówimy tylko o skutecznym wywiedzeniu CCCP w pole w temacie gwiezdnych wojen.

  Ale nikt nie zwraca uwagi kilkokrotnie zwiększyło się "przy okazji" zadłużenie USA??

  >> Ciekawe pod tym względem były lata 80. Republikański prezydent Ronald Reagan zwiększał debt ceiling aż 17 razy, co dziś Demokraci co chwilę wytykają w Kongresie Republikanom. Nie trzeba być wytrawnym znawcą historii, żeby wiedzieć, że reaganomika (czyli polityka ekonomiczna Reagana), która polegała na rozpędzaniu gospodarki zwiększaniem wydatków publicznych przy jednoczesnym cięciu podatków (i z wyścigiem zbrojeń w tle), choć rozpędziła gospodarkę amerykańską w sposób nigdy wcześniej i później niespotykany, to też doprowadziła do trzykrotnego zwiększenia długu publicznego! <<

  Odpowiedz
 • marq (2019-10-03 4:10:06) #40070   PW   ❗❗❗
  Na kanwie II WW

  Albo już od setek wieków powoli ale skutecznie jesteśmy pod nadzorem Obcych, albo doglądają nas periodyczne podsycając konflikty o czym mówimy niemniej moim zdaniem decyzję o Ziemi i czy wśród tzw. Odrywającej się cywilizacji będzie chodź jeden Człowiek - Ziemianin ???

  Niemniej karty na Ziemi będą rozdawać OBCI a Ci którzy są obecnie najbliżej Obcych i wydaje im się iż to oni Przewodzą Trendowi Oderwania Cywilizacyjnego będą Pierwszymi, którzy pójdą na stos ofiarny lub "Ich wnętrzności" bezśladowo odessie Chupakabra/ Bigfood ... Oj Bardzo Przepraszam - Zbiegła PUMA z Czeskiego ZOO.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium