Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: Debata Ufologiczna Online: Pytania Niezadane (29 stycznia 2017)
W tej audycji poszukiwaliśmy odpowiedzi na pytania nadesłane przez Słuchaczy, które z różnych powodów nie doczekały się odpowiedzi w trakcie poprzednich debat. W debacie udział wzięli: Arkadiusz Kocik, Warmińsko-Mazurska Grupa Ufologiczna Chris Miekina, Nowa Atlantyda Marek Sęk "Ivellios", Radio Paranormalium, prowadzący i opiekun techniczny debaty... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (223.00 MB) | Premiera: 2017-01-29 | Czas trwania: 04:04:25 | Odtworzone x 4550 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2017-01-30 9:36:26) #35523   PW   ❗❗❗
  Też jestem z Wronek w WLKP ale o tym przypadku nie słyszałem jak i moja bliższa czy dalsza rodzina i Ich rodziny. Powtórnie mieszkam w W. od grudnia 1997 r. [przedtem od niemowlęctwa do 1980 r. -22 lata, a urodziłem się w Poznaniu].

  Ze Znanych mi osób żadna o owym zdarzeniu nie słyszała. Po Pana relacji wypytuję, ponieważ jak Pan stwierdził - było to ok 19/20/21 lat temu., a mnie w grudniu 2016 minęło 19 lat powtórnego zamieszkiwania we Wronkach więc mogło to być w czasie kiedy jeszcze nie wróciłem do miasta mego dzieciństwa i dorastania a teraz starzenia się :)

  Pozdrawiam ....

  Odpowiedz
 • miarka (2017-01-30 17:16:52) #35527   ❗❗❗
  Że też ludzie nabierają sie w prawdziwosc filmow jak ten 4 Stopien.Niby ludzie maja rozumy a nabieraja sie na filmy typu Mermaids: The Body Found itp,a potem zasmiecaja fecebooki taki bzdurami przekonani ze to prawada.

  Odpowiedz
 • yolijka (2017-01-30 18:23:01) #35529   ❗❗❗
  Bardzo dobra debata, jak wszystkie poprzednie, rzecz jasna!
  W moim przypadku, powiem śmiało, fanatyzm religijny w dzieciństwie pozwolił mi na inne, niż wmawiano spostrzeżenia i nauczył patrzenia na "prawdę" i niebo bardzo kosmicznie, i tak do dziś się dzieje w moim życiu zapatrzonym w gwiazdy nieba :)

  Moja mama, wprawdzie osoba 80 letnia, inteligentna, po studiach, otwarta na nowości, z którą od ponad 20 lat kontaktuje się przez tel (mieszkam poza Polską) to do dnia dzisiejszego zapytuje mnie, "czy chodzę do kościoła?!?" :D nie ważne zdrowie, dzieci czy stan ducha...

  Jakże wielka część ludzkości nadal tkwi w hipnozie, wierząc ślepo w legendy wpajane przez wieki. A tyle odkryć i badań wskazuje na to, że jest inaczej. A zarazem odkrywa prawdziwe oblicze instytucji, które tę wiedzę od zarania traktowały jako manipulację.

  Dziękuję Panom za interesującą i zabarwioną dobrym humorem audycję.
  Dzięki Wam, człowiek nie czuje się wyobcowany w swoich przekonaniach, a także świadomość istnienia radia Paranormalium, uatrakcyjnia szare niedzielne wieczory londyńskie.

  Pozdrawiam serdecznie Wszystkich uczestników debat i organizatorów.


  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Antares (2017-01-31 9:51:40) #35535   ❗❗❗
  Nieco OT w sensie tej konkretnej audycji ale nie cyklu audycji - widzę że nawet w mainstreamie jest rozważana możliwość czy wszechświat nie jest czasem holograficzny: www.usatoday.com/story/tech/sciencefair/2017/01/30/universe-hologram-illusion/97249856/?platform=hootsuite

  Odpowiedz
 • marq (2017-02-09 13:00:51) #35649   PW   ❗❗❗
  A to dlatego, ze Obama jest Reptylianinem >>

  porozmawiajmy.tv/wybrany-przez-obcych-william-tompkins/ ; 1:08:20

  Odpowiedz
 • marq (2018-06-25 7:06:05) #38507   PW   ❗❗❗   📧
  Lądownik "pierwszej misji księżycowej Apollo" wygląda jak "dracha".
  Dracha w mojej Wlkp to Latawiec Skrzynkowy, które budowaliśmy mając 11/15 lat czyli na przełomie lat 1960tych/70tych...
  Ta NAS`owska dracha za Chiny [:) :)] nie mogła wylądować na Księżycu, a już szczególnie Oderwać się od księżycowego "lądu" i dogonić orbiter krążący wokół księżyca, by podjąć załogę z kilkoma kamlotami ze srebrnego globu! Ów latawiec nie maiłby siły oderwać się od gruntu a co dopiero wykonać manewr, nakierować się na orbiter, pokonać słabą ale dla tej konstrukcji dużą grawitację i dogonić orbiter. Nie mam programu graficznego ale jakby połączyć Kapsułę lądującą na oceanie z silnikiem jak na szkicach Niemieckich - słynny Dzwon testowany w "Muchołapce" to mamy idealny zestaw lądownika. Sam silnik odłącza się już po pokonaniu naszych pasm atmosferycznych nad oceanem i silnik -Dzwon opada na swoich spadochronach a kapsuła z załogą na swoich osobnych. Dzwon to nic innego jak Silnik EmDrive !!!

  >>> kopalniawiedzy.pl/NASA-Cannae-Drive-Guido-Fetta-EmDrive-silnik-relatywistyczny,20773

  Dlatego Dzwon - Napęd EmDriwe posiada na swej powirzchni RUNY. Wszystkie UFO/NOL`e posiadajace RUNY na swich burtach są statkami kosmicznymi Innych Inteligentnych Cywilizacji.

  W całosci obserwacji NOL?UFO stanowia one od 7 do 12/14% wszystkich obserwacji nol i tyeż moze przybywać w okolice Ziemi Obcych. Reszta to konstrukcje rodzime -Ziemian (Czarne Projekty) oraz Goście z innych równoległych rzeczywistości czy jak chcą inni światów równoległych ... czy też z innych "wymiarów" ....

  Odpowiedz
 • marq (2018-09-14 3:23:34) #38684   PW   ❗❗❗
  "Parszywych czasów doczekaliśmy . doczekałem, kiedy Jeden Człowiek chcąc Cokolwiek powiedzieć / oznajmić / zakomunikować Drugiemu Człowiekowi Musi zapytać Trzeciego Człowieka (a bywa, że kilkoro po kolei) o "Pozwolenie.

  Pozdrawiam ...

  Odpowiedz
 • marq (2019-12-03 2:43:35) #40164   PW   ❗❗❗
  Tak naprawdę Skalę Kardaszewa należny rozumieć Verte / wspak ..

  Czym cywilizacja bardziej się rozwija, [wg skali Kardzaszewa również] tym do swego rozwoju zużywa coraz MNIEJ Energii !!

  Inaczej Rozwój to tworzenie coraz bardziej wyrafinowanych rozwiązań materialnych i pozamaterialnych przy zużyciu coraz to mniejszej Ilości Energii !! [Jak i Czasu = Który jest przecież niczym innym jak tylko specyficzną formą Energii].

  Tworzenie coraz to nowszych rozwiązań pomimo iż doskonalszych o rzędy wartości od je poprzedzających czy zupełnie nowych przy wykorzystaniu coraz to większej ilości energii [każdej], to nawet nie Zastój a Regres.

  Tak więc skala Kardaszewa opisuje przy pozornym rozwoju Regres Cywilizacji aż do jej obligatoryjnego Samounicestwienia.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium