fabdent.pl/uslugi/dyzur-stomatologicznyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 65. Debata Ufologiczna Online: Hybrydy i program depopulacji
Abdukcje i hybrydy to temat bardzo kontrowersyjny i poważny, wbrew wszystkiemu poruszany rzadko ze względu na to, że ingeruje mocno w życie prywatne i uczuciowe świadków. Czy hybrydyzację można znać za ich ostateczny cel? Czy to wszystko wiarygodne? Ekspertem od projektu hybryd jest dr David Jacobs, który mówi, że projekt ich tworzenia jest w toku i wkrótce mogą one zacząć zastępować na Ziemi p... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (262.00 MB) | Premiera: 2017-01-22 | Czas trwania: 04:46:47 | Odtworzone x 4751 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Verita (2017-01-24 3:21:39) #35455   ❗❗❗
  Świetna i mroczna debata, jednakże pan słuchacz dzwoniący około 3.40 h był chyba lekko dziabnięty i jeszcze w międzyczasie popijał ;)

  Odpowiedz
 • Smokens (2017-01-24 19:30:17) #35465   ❗❗❗   📧
  Audycja tak dobra jak ta o przełęczy diatłowa

  Odpowiedz
 • charlie2tango (2017-01-28 21:20:56) #35503   ❗❗❗
  Mała uwaga na temat złota - właśnie słucham 2h 25 minuty debaty - w czasie II wojny światowej przetopiono ogromne ilości srebra, potrzebnego do budowy cyklotronów uzyskujących "wojskowe" izotopy uranu. Być może złoto jest niezbędne w podobnym procesie (bomba mionowa?).

  Odpowiedz
 • charlie2tango (2017-01-29 0:10:23) #35504   ❗❗❗
  Byłem świadkiem zagadkowego zjawiska - pod koniec do audycji włączyły się MiB :P

  Odpowiedz
 • marq (2018-09-12 5:56:34) #38677   PW   ❗❗❗
  Ja jestem zwolennikiem Gnozy /Gnostyków czyli rasy Obcych puki co niemogących żyć na Ziemi ale którzy już od setek wieków maja jeden cel - Posiąść Ziemię i to wyłącznie dla siebie ...

  Odpowiedz
 • marq (2019-05-04 21:02:58) #39469   PW   ❗❗❗
  Kobiety posiadające krew bez czynnika RH czyli tzw Krew RH minus (bez wzgl. na grupę) są ARCY Namiętne, Kreatywne w aspekcie seksualnym i potrafią wywołać w mężczyźnie przeżycia i doznania seksualne, jakich żadna partnerka mająca krew Rh+ nie jest w stanie dostarczyć.

  Efektywny upojny Sex u przeciętnego mężczyzny jak ja z kobietą krwi RH minus trwający od piątku południa do poniedziałku południa gdzie niemal nie ma snu a jedynie kilkunastominutowe drzemki w objęciach to standard....

  Oj jakież było moje zdziwienie a jakież domysły, nim doświadczyłem podobnego seksu z inną kobietą również bez czynnika Rh we krwi.

  Dodam iż w pierwszym przypadku był rok w którym kończyłem 50 lat (pięćdziesiąt !) a wiec następne po pięćdziesiątce ....

  Reasumując Kobiety mające Krew bez czynnika Rh, krew RH minus są Naprawdę w 100% BOSKIE !!!
  Odpowiedz
 • marq (2020-02-12 1:46:33) #40240   PW   ❗❗❗
  Tez My - Polacy dołożyliśmy swe Łapki do tworzenia GMO a wiec do swego samobójstwa na przełomie lat 1960 tych i 1970tych byliśmy Expertami niedoścignionymi w modyfikacji Zwykłego Ziemniaka spożywczego, podstawowe żywieniową niebogatychczyli 60/70%; żywieniową Europejczyków wschodnich.

  No i nasze słynne Przen _Żyto ... !!!

  oraz Marihuana - czyli Konopie Indyjskie. To My w instytucie nasiennictwa pod Poznaniem tam gdzie zhybrydyzowawszy słynne GMO Ziemniaki opracowaliśmy metodę jak wydajne i z możliwością sterowania zawartością CBDA oraz THC i wydajność z h uprawy uczyliśmy Holendrów jak to mają robić w niezbyt ciepłym klimacie osiągając produkt nawet lepszy niż oryginalny hodowany w Indiach , Afganistanie i tp. terenach

  A nasi politycy mówią iż my nic o hodowli konopi indyjskich nie wiemy kiedy to My wyprodukowaliśmy Konopie Indica odmiane Euro dla Holendrów tak doskonała iż jako jedyna tylko TE stworzone w PL odmiany dla Holendrów uzyskały certyfikat jedyny na Świecie, którego nawet Izraelskie hodowle nie posiadają .. !!!

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium