Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 12 sierpnia 2016
Czy grozi nam "Blackout"?
POBIERZ MP3 (166.00 MB) | Premiera: 2016-08-13 | Czas trwania: 03:01:56 | Odtworzone x 2814 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2016-08-14 4:07:55) #33523   PW   ❗❗❗
  Wszystkie trawniki, ky=tóre ladnie teraz przycinamy, fak jak za PRL`u zamienią się na powrót w grządki z warzywami, ziemniakami, kapustą, ogórkami itp. Przy okazji bedziemy sporzywać zdrową dla organizmu zywność. Młodzi trochę ponarzekaja kopiac szczególnie w gliniastej glebie - takiej jak u mnie np :) ale majac wybór LB i pusty zoładek albo cięzkiej nieco pracy i bycie sytym szybko dojdzie do zmian. Powruca prawdziwe kompoty powidła i dżemy a nie chemia w galarecie pokolorowana dla "niepoznaki". No i taka przydomowa agrokultura wymaga współpracy, pomocy etc wiec powruciłyby na powrót normalne ludzkie relacje. Chociażby dlatego by chronic się przed złodziejami bo na państwową Policje liczyć nie bedzie mozna. Ludzie bez gleby beda musieli sie dogadać z tymi co mają ziemię i w zamian za prace na tej ziemi zarobią na swoją dolę jadla. No i mimo kryzysowej sytuacji wzrośnie przyrost naturalny w narodzie ponieważ to natura bedzie rególować snem i aktywnością. No i śpiac razem blisko siebie będzie mozna oszczedzić nieco opału. Niestety wznowi sie kłusownictwo, kradzieze i rozboje ale na nie radą -chyba jedyną- bedzie Policja Obywatelska, która znajdzie sposób zaopatrzenia sie w broń. W krajach ościennych, gdzie dostep do broni jest w miarę normalny - Czechy, Rosja, Niemcy .... znajda się chetni zarobic na przemycie. Zapłacic bedzie mozna zywnością, tytoniem a najlepiej bimbrem ze zdrowych nietraktowanych chemią własnych owoców. Człowiek ma bardzo śilny instynky przetrwania. A że on bedzie dotyczył niemal całego społeczeństwa bedzie hamulcem dla złodziejstwa i bandytyzmu szczególnie osadzanego odwrotnie w dniu popełnienia łajdactwa i odwrotnym konsekwentnym egzekwowaniu kar w myśl zasady - "Kazdemu co Jemu należne".

  Pozdrawiam .... :)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • Blom (2016-08-21 14:58:54) #33586   ❗❗❗
  W tej audycji byliśmy świadkami najgorszej piosenki "na przerwę" w historii teorii chaosu. Co do tematu bardzo ciekawa, tylko z jednym się nie zgadzam. W przypadku globalnego konfliktu gdzie 95% ludzkości umiera to wcale nie cofnęło by ludzkości o 500 lat. Wystarczyłoby gdyby jeden z cywilizowanych krajów przetrwałby w całości. Nawet technologia obecna w Korei Północnej gwarantowałaby pewien poziom. Spadek byłby znaczny ale nie o 500 lat. Może 50.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 2, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium