Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE KOMENTARZE
NAJNOWSZE FILMY
> <
Paranormalna rzeczywistość
(dodano: 2008-07-07 23:59:52)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Anthony North: Mówi się, że żyjemy w trudnej rzeczywistości. Materialne nauki opracowały ją właściwie tak, by wiedzieć, jak ona wygląda. No, może nie całkiem. W najlepszym razie można powiedzieć, że rozumieją one świat wystarczająco, by zdyskontować działające siły ezoteryczne.

Czytaj więcej

Wszyscy możemy być kosmitami
(dodano: 2008-07-06 16:45:33)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Materiał genetyczny pochodzący z kosmosu, odkryty na powierzchni meteorytu znalezionego w Australii, mógł odegrać kluczową rolę w kształtowaniu życia na Ziemi - głosi badanie, którego wyniki opublikowano 8 czerwca. Europejscy i amerykańscy naukowcy po raz pierwszy udowodnili, że dwa fragmenty kodu genetycznego, zwane nukleobazami, znajdujące się we fragmencie meteoru, rzeczywiście są pochodzenia pozaziemskiego.

Czytaj więcej

Życie pomiędzy życiami
(dodano: 2008-07-05 19:51:53)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Określenie "Życie pomiędzy życiami" odnosi się do naszego istnienia w postaci dusz pomiędzy naszymi fizycznymi wcieleniami. Niektórzy ludzie, którzy przeżyli doświadczenie bliskiej śmierci, powracają tego stanu "między-życia" poprzez terapie regresywne. Mogą w ten sposób przypomnieć sobie planowanie kolejnego życia (które może być tym życiem, które przeżywają obecnie) i wybieranie celów i osiągnięć, jakich chcieli dokonać w tym życiu. Wielu z nas może uzyskać dostęp do tych doświadczeń w chwili, gdy wciąż znajdujemy się w naszych fizycznych ciałach.

Czytaj więcej

Zderzenie rumuńskiego MIG-a z niezidentyfikowanym obiektem latającym
(dodano: 2008-06-30 19:11:19)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

30 pażdziernika 2007 rumuński MiG zderzył się z niezidentyfikowanym obiektem latającym. MiG został w czasie kolizji poważnie uszkodzony. Rzecznik rumuńskich sił powietrznych, Marian Dobre, wyklucza kolizję z ptakiem. Na radarze pilotów zostały zarejestrowane cztery obiekty UFO, jednak przy tak dużej prędkości nie zostały one dobrze utrwalone na kamerze pokładowej. Piloci wykonywali wówczas rutynowy przelot w odległości 6 kilometrów od Gehrly, gdy niezidentyfikowane obiekty pojawiły się pod chmurami, a jeden z nich uderzył w skrzydło MiG-a. Samolot wrócił natychmiast do bazy.

Czytaj więcej

Odkrywając biologię wiary
(dodano: 2008-06-30 02:27:18)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Bruce Lipton: Jesteśmy potężni i zdolni do robienia rzeczy, które nazywamy cudami. Cuda to tak naprawdę zdarzenia, których nauka jeszcze nie rozumie. Bardzo głębokie cuda zdarzają się każdego dnia. Na przykład ktoś ma raka i nagle u tej osoby zmienia się postrzeganie i może ona doświadczyć spontanicznej remisji. Zmieniając swoje postrzeganie życia, przeprogramowują swoje komórki. Stanowi to wyrażenie epigenetycznych mechanizmów, procesów molekularnych, które oddają władzę osobie. Nowa nauka, zamiast postrzegać nas jako "ofiary komórek", zauważa władzę, pozwalającą nam kontrolować komórki.

Czytaj więcej

UFO: Incydent z Kecksburga
(dodano: 2008-06-25 02:28:14)
Ilustracja do newsa (powered by: Marek Sęk)

Jednym z mniej znanych incydentów z UFO w roli głównej jest zdarzenie, które miało miejsce w Kecksburgu w amerykańskim stanie Pensylvania 9 grudnia 1965 roku. Tego dnia wieczorem zaobserwowano wielką ognistą kulę przelatującą po niebie nad sześcioma stanami w USA oraz nad Ontario w Kanadzie. Obiekt pozostawił za sobą długą smugę, a niedługo później mieszkańcy stanu Pennsylvania usłyszeli głośny huk. Mieszkańcy małej miejscowości Kecksburg twierdzili, że w pobliskim lesie doszło do upadku jakiegoś nieznanego obiektu.

Czytaj więcej

Wszystkich newsów w bazie: 1083, obecna strona 165, ilość stron 181
NAJNOWSZE POSTY NA FORUM

Najnowsze zdjęcia w galerii
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium