nauka pływania ochota

https://domekzakopane.info/apartment/apartament-3/

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 11 września 2015
Terroryści, imigranci i wszechogarniająca ignorancja
POBIERZ MP3 (233.00 MB) | Premiera: 2015-09-12 | Czas trwania: 04:15:22 | Odtworzone x 4019 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 22, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2015-09-13 9:00:24) #12696   ❗❗❗
  Zadziwiające są tagi pliku mp3 tej audycji: artist: "Miles Davis - 2015" i title "Bitches Brew Complete Sessions".

  Natomiast Claude powinien zapoznać się co jest pod tym linkiem: wiadomosci.wp.pl/kat,1041269,title,Utoniecie-Aylana-To-ojciec-wywrocil-lodz,wid,17842388,wiadomosc.html

  Jak się bliżej wczytać to dziecka oczywiście żal. Ojca już niekoniecznie.

  A co do problemu w ogólności to prostu tak w życiu bywa że rzadko kiedy coś jest czarno-białe.

  Odpowiedz
 • Sebastian-Poznań (2015-09-13 12:07:59) #12697   ❗❗❗
  Kto emigrantom daje kasę na przyjazd do Europy? to koszt kilka tys-euro. To ludzie młodzi, dobrze ubrani-zadbani mający karty kredytowe. Widać że jest to ukartowane, dokładnie zaplanowane, to nie przypadek, tylko celowe działanie zgodnie z harmonogramem. Jeżeli wszyscy politycy i media głównego nurtu w Europie, sympatyzują się z emigrantami którzy łamią prawo EU przekraczających nielegalnie granice, to wszystko samo mówi za siebie. Kto za tym stoi? Wyśle że ludzie świadomi się domyślają. Nie jestem rasistą, tylko trzeźwo obiektywnie patrzący na obecną sytuacje.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2015-09-13 14:33:08) #12698   PW   ❗❗❗   📧
  Antares, nagranie jest "sklejone" z pliku udostępnionego przez innego słuchacza oraz tego, co udało mi się nagrać podczas emisji (niestety retransmisja w RP się urwała, bo gdzieś w 20 minucie ktoś zablokował wszystkie sloty Radia Na Fali i mnie wywaliło, przez jakieś 2 minuty zamiast sygnału miałem komunikaty "Too many clients connected"). Wygląda na to, że razem z zapisem dźwiękowym edytor audio wkleił do pliku również tagi. Zaraz to poprawię i wrzucę plik bez tagów.

  Z serwerem Radia Paranormalium też się działy "ciekawe" rzeczy, swoją drogą.

  Odpowiedz
 • Cunrad44 JAspas44 (2015-09-13 15:28:47) #12699   ❗❗❗
  Ivellios, ja także mam kopię 1h20m początku tej TCh i potem inne części. Chyba dobrej jakości. Gdybyś chciał, to mogę przesłać przez mój skype:JAspas44

  Powodzenia! Zbawiciel44

  Odpowiedz
 • Ivellios (2015-09-13 16:21:27) #12700   PW   ❗❗❗   📧
  Ale po co, skoro ja już wrzuciłem do archiwum kompletny plik?

  Odpowiedz
 • mechanterian (2015-09-14 12:54:24) #12703   ❗❗❗
  W okolicach 14 tej minuty audycji jest mowa o Panu Adamie Anczykowskim. Ta barwna postać to dobry przykład Cunradzie44 na to że bycie kimś kto ma coś innym do przekazania (nie mówiąc już o obwoływaniu się mesjaszem) wymaga wewnętrznej pokory uzyskanej na drodze samopoznania. Pan Adam opowiada o tym co przeżył i choć jest to opowieść fascynująca to wielokrtonie zastrzega, że to jego ścieżka i naeży szukać własnej. Z drugiej strony Ty poniekąd niegłupi Cunradzie44 podczepiający się to teorii chaosu by siłą czyjeś popularności "lansować'' się na przewodziciela stadu ode mnie dodam że chyba baranów. Pozdrawiam.

  Odpowiedz
 • terranova (2015-09-14 16:22:35) #12705   ❗❗❗
  mechanterian/ piszesz komentarze jak stary cap. Chciałbyś być zabawny ale jesteś tylko śmieszny.
  Śmieszny jak stary cap, a może kacap...

  Odpowiedz
 • salieri (2015-09-14 16:26:56) #12706   ❗❗❗   📧
  Szkoda ze nie sluchalem na zywo bo bym ze 2-3 razy zadzwonil. Nie masz racji co do Iranu !!! Iran wtedy byl w protektoracie brytyjskim a ci Polacy ktorzy tam byli to byli na mocy ukladu Stalin - Churchill "24 marca 1942 r. rozpoczął się pierwszy etap ewakuacji Armii Polskiej ze Związku Sowieckiego. Do listopada 1942 r. wysłano do Iranu ponad 115 tys. osób, w tym około 78,5 tys. żołnierzy oraz 37 tys. cywilów. Wśród ewakuowanych było niemal 18 tys. dzieci " Ale oni tam przebywali tylko chwilowo !!!!! zaden IRAN nas nie przyjal na stale !!!

  Odpowiedz
 • terranova (2015-09-14 16:31:14) #12707   ❗❗❗
  czterdziesty czwarty, jest w sumie ok.

  Odpowiedz
 • logos (2015-09-14 18:38:22) #12709   ❗❗❗
  Obawiam się że Pan Krzysztof Rogala nie przyjmie już zaproszenia do Teorii Chaosu jako gość, po tym jak go Claude podsumował na antenie. A szkoda, Pan Rogala rzadko udziela wywiadów, a te które udziela są bardzo ciekawe i nietrywialne.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2015-09-14 19:08:19) #12710   PW   ❗❗❗   📧
  Skoro tak sądzisz, to może zainteresuje Cię zapis czatu głosowego z panem Rogalą sprzed trzech lat: www.paranormalium.pl/84,sluchaj

  Zwróć szczególną uwagę na "pytania-niespodzianki" od słuchaczy i odpowiedzi, jakich udziela pan Rogala.

  Polecam również poczytać jego komentarze w Internecie, w których pokazuje swoją prawdziwą twarz (nick "redmuluc").

  Odpowiedz
 • terranova (2015-09-14 21:43:00) #12712   ❗❗❗
  Claude, zaproszenie Mariusza S. do Teorii Chaosu,
  to wielki błąd. Tak nachalnego i obleśnego gościa dawno nie słyszałem/widziałem/czytałem...

  Odpowiedz
 • arb1 (2015-09-15 10:14:17) #12714   ❗❗❗   📧
  Claude lubię twoje audycje i szanuje twoją wiedzę na tematy ufo i generalnie spisków ale niestety głęboko nie zgadzam się z twoimi przemyśleniami. Mówisz w audycji, że Polacy czy Rosjanie zachowują się jak zwierzęta. Zgadam się jest dużo patologii w tych krajach ALE ci ludzie jednak mają jakieś zasady. Fakt możesz dostać w mordę bo się krzywo popatrzysz ALE ta patologia jednak kobiet nie zaczepia. Wole mieć na mieście polskiego patusa i nie martwić się kiedy matka/żona/córka wychodzi z domu. Zobacz sobie statystki gwałtów w Szwecji o ile wzrosły wraz z napływem imigrantów. Mówisz, że w Europie nie było żadnych zamachów, no dobrze zobacz sobie w internecie ile jest małych ataków, pojedyncze pobicia (często na kobietach), które wg władz oczywiście nie mają nic wspólnego z imigrantami. Mówisz, że media specjalnie pokazują muzułmanów w złym świetle. Jak dla mnie to kompletna bzdura bo ja zauważyłem dokładnie co innego. Często pomijana jest narodowość i wyznanie takich sprawców. W mediach w Polsce obecnie grzmi, że imigranci są dobrzy dla Polski, "bohaterowie" jak Bolek mówią, że oni to by brali ich do siebie i że trzeba pomagać. Mówisz, że znasz paru muzułmanów i to bardzo mili ludzie. No super bo jakiś czas temu mówiłeś(nie pamiętam w której audycji), że mili to są oni na pokaz, a jak by mogli to by Ci wbili nóż w plecy. Poza tym trzeba pamiętać, że inaczej zaczną się zachowywać jak będą większością, a przy obecnej polityce to kwestia kilkudziesięciu lat. Generalnie dużo bardziej zgadam się z opinią Krawca(pozdrawiam) którą zamieścił w Nocnym Radiu. I na koniec pytanie Claudzie dlaczego popierasz multikulti i masową imigrację skoro to są projekty NWO? Nawet na słynnych tablicach z Georgii masz punkt "Guide reproduction wisely — improving fitness and DIVERSITY". Pozdrowiam Claude szczerze mówiąc chciałbym, żebyś miał racje bo w przyszłości unikniemy wielkich problemów. Przekonamy się podejrzewam jeszcze za naszego żywota.

  Odpowiedz
 • arb1 (2015-09-15 10:42:27) #12716   ❗❗❗   📧
  Dopowiem jeszcze, że według mnie następna wojna światowa to nie będzie konflikt USA vs Rosja. Będzie to wojna właśnie z islamistami. Dlaczego? Pomijając obecna obecną politykę krajów europejskich która prowadzi do destabilizacji i konfliktu są jeszcze inne przesłanki. Te słynne malowidła z lotniska w Denver. blog.world-mysteries.com/wp-content/uploads/2013/07/denver-airport-mural.jpg Na zdjęciu jest żołnierz ubrany w całości na zielono. Jakie to ma znaczenie? en.wikipedia.org/wiki/Green_in_Islam "Green (Arabic: أخضر) is considered the traditional color of Islam." Do tego polecam zwrócić uwagę na miecz tego żołnierza. en.wikipedia.org/wiki/Scimitar
  "The curved sword or "scimitar" was widespread throughout the Middle East from at least the Ottoman period, with early examples dating to Abbasid era (9th century) Khurasan." Miecz ewidentnie związany z islamem. Mogę się mylić gdyż nie jestem żadnym ekspertem ale chętnie poczytam co myślą o tym bardziej ogarnięte osoby. Pozdro.


  Odpowiedz
 • arb1 (2015-09-15 11:53:44) #12717   ❗❗❗   📧
  Wybaczcie, że pisze tak po kawałku ale audycji nie dałem rady odsłuchać za jednym podejściem z braku czasu. Claude mówisz, że Polska ma być solidarna z zachodem bo wcześniej to tak nam pomogli. Pamiętasz może kto bez mrugnięcia okiem oddał Polskę Stalinowi? Kto miał sojusz z Polską i jak zareagował podczas ataku Niemiec na Polskę? Kto wykupował za bezcen przemysł i później zamykał wszystkie zakłady? Kto dzisiaj jest właścicielem mass mediów w Polsce i kto od tylu lat robi pranie mózgów Polakom? Claude polecam wykład prof. Witolda Kieżuna. Polska gospodarka obecnie jest gospodarką kraju skolonizowanego, dzięki komu? www.youtube.com/watch?v=m3GT9K2cmfc

  Odpowiedz
 • SkrzydlataŻmija (2015-09-15 14:13:33) #12718   ❗❗❗
  "Niemcy podjęły decyzję o przywróceniu kontroli granicznych, powołując się na zagrożenie dla porządku publicznego i bezpieczeństwa."

  fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-strefa-schengen-zagrozona-decyzja-niemiec-zapoczatkowala-efe,nId,1885934#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  A tak przy okazji, nie szczepcie się na nic, zainwestujcie w dobrą wiedzę i dobre jedzenie, a jak wam zostanie kupcie złoto :)


  Odpowiedz
 • mechanterian (2015-09-16 0:32:01) #12720   ❗❗❗

  terranova (2015-09-14 16:22:35) | RAPORT
  mechanterian/ piszesz komentarze jak stary cap. Chciałbyś być zabawny ale jesteś tylko śmieszny.
  Śmieszny jak stary cap, a może kacap...


  Jeśli chodzi o Ckurada44 to nigdy nie atakowałem go jako człowieka, wyrażam tylko wątpliwość co do jego roli jako zbawiciela przynajmniej odnośnie mojej skromnej osoby. Ty rozumiem jesteś jego wyznawcą i nie przebierasz w atakach personalnych, no tak jeden z baranów jak można wnioskować po manierach.

  Odpowiedz
 • terranova (2015-09-16 9:33:15) #12722   ❗❗❗
  mechanterian/ zbaranieć, to można po przeczytaniu twoich komentarzy, które są na poziomie cynicznego cwaniaczka. Jak się popisałeś!

  Robisz sobie kpiny z człowieka który ma swój świat i nikogo nie obraził. W co tam sobie wierzy, to jego sprawa a nie twoja.

  mechanterian/to co wysyłasz to zawsze wraca do Ciebie.

  Odpowiedz
 • terranova (2015-09-16 11:54:18) #12725   ❗❗❗
  mechanterian, jeszcze jedno na koniec...
  Słyszałem że Świadkowie Jehowi nazywają
  tych którzy nie chcą przyjąć ich doktryny, baranami.
  Zaprzeczysz..?

  Odpowiedz
 • oktawian (2015-09-16 21:00:55) #12727   PW   ❗❗❗   📧
  Cloe mówi aby nie wrzucać wszystkich arabów itp do jednego worka a sam to robi z Polakami, mówi ze polacy to bydło, zachowują się jak zwierzęta, ze nie myślą itp. Szkoda że tak oceniasz nas, siebie i Polskę a bronisz innych

  Odpowiedz
 • Hanys Robson (2015-09-21 23:33:52) #12736   ❗❗❗   📧
  Cloud-podziele sie spostrzezeniem , ktore bedzie raczej w duchu komentarza arb1.
  Na poczatku cos w rodzaju motta : "Pilsudzki byl socjalista , ale wysiadl na przystanku - Polska lub Patriotyzm" . Mowisz na antenie , ze jestes liberiartaninem . Szanuje Twoj wybor , ale zycze ci abys wysiadl na przystanku Narod Polski . Jestem polakiem narodowosci Slaskiej , w mej ocenie sprawa przyjmowania uchodzcow jest nieco glebsza . Po pierwsze - spoleczenstwo jest przeciwne procesowi ktory ma na celu polepszenie bytu uchodzcy kosztem wlasnego obywatela . Inaczej mowiac , przecietny Polak jest zly na swoje rzady , ze nie sa w stanie zabezpieczyc bytu , podstawowej egzystencji pozwalajacej na przezycie od pierwszego do pierwszego , rzady , prawo , gospodarka , zwiazki zawodowe robia bardzo malo dla przecietnego Kowalskiego. I teraz gdy Premier naszego Panstwa ma zamiar przychylic sie do naciskow zachodu dot. spelnienia warunkow przyjmowania uchodzcow wobec mizerii dla wlasnych obywateli - ludzie sie buntuja . Mnie to nie dziwi , ale punkt widzenia mnie mieszkajacego w kraju , a ciebie za granica jest zupelnie inny. To tak troche , ze syty nie zrozumi glodnego. Po drugie - mowisz o tym , ze w ramach wdziecznosci powinnismy przyjmowac uchodzcow , bo my rowniez mozemy miec problemy za chwile z ludzmi z Ukrainy lub my bedziemy uchdzcami lub za to , ze kiedys Polacy emigrowali i ktos nimi sie zaja .
  Uwazam , ze nasz narod przez ostatnie 150 lat zaplacil juz swoja danine krwi z nawiazka . Nie musimy udowadniac nikomu w EU i nic nie jestesmy winni nikomu w Europie , czy tez wobec USA. Nie chce tutaj przytaczac przykladow historycznych jak to zrobilismy cos dla kogos , jak wychodzilismy przed szereg i co za to nas spotkalo , jaki koszt Polska i Narod Polski zaplacil. Jezeli kogos to interesuje to wie , a reszta moze sobie poglebic informacje .
  Mowisz tez o solidarnosci . Doprawdy - jaka to jest solidarnosc w EU gdy nas sie strofuje za cudzoziemcow , a sami podpisuja umowe na NORD STREAM 2 . Po trzecie - nie wiem czy czytasz komentarze pod tekstami w mejstrimowych mediach internetowych ? Warto czasami gdyz jest to swoiste wyczucie nastrojow spolecznych , a one sa mocno ORBANOWSKIE. Sam wyjechales z tad , poniewaz wiele rzeczy nie bylo po Twojej mysli . Ale wiekszosc Polakow zostala i stara sie jakos przezyc . Stosunek do obcokrajowcow jest forma obrony przed zla codziennoscia i brakiem perspektyw . Wiec powstrzymaj nieco swoj krytycyzm - ty dales noge , a mysmy zostali .
  Zycze duzo zdrowia i pozdrawiam

  Odpowiedz
 • jw (2016-03-26 7:57:34) #14528   ❗❗❗
  3:44:51 Rahm Emanuel jest burmistrzem miasta Chicago od roku 2011. Był on szefem personelu w Białym Domu. Nie miał nic wspólnego z propagandą.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 22, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium