operacyjne leczenie wad zgryzuNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego

Sympozjum ufologiczne w Warszawie


Dodano: 2006-10-15 21:45:00 | Wyświetleń: 6135 | 🕑 Odłóż na później
Nancy Talbott
Nancy Talbott
Polska jest jednym z najciekawszych krajów pod względem występowania niewyjaśnionych zjawisk - uważa Nancy Talbott, światowej sławy ekspertka zajmująca się badaniem UFO i zjawisk tzw. kręgów zbożowych. W piątek Talbott przyleciała do Warszawy.

Talbott uważa, że zjawiska nadprzyrodzone nie istnieją, a zagadkowe, niewyjaśnione historie należy traktować jako wyzwanie dla współczesnej nauki.

W sobotę Talbott weźmie udział w sympozjum, które organizuje Fundacja Nautilus, badająca od lat niewyjaśnione zjawiska na terenie Polski. W spotkaniu - zamkniętym dla prasy i postronnych obserwatorów - wezmą też udział badacze z Belgii, Wielkiej Brytanii, Białorusi i Łotwy.

"Nancy Talbott to osoba, która zdumiewa mnie racjonalnym podejściem do zjawisk typu X'Files" - mówi Robert Bernatowicz, prezes Fundacji Nautilus. Jego zdaniem, fakt, że Talbott już po raz drugi zdecydowała się odwiedzić Polskę, świadczy o tym, że w naszym kraju mają miejsce "zjawiska niewyjaśnione na światowym poziomie".

Głównym tematem sympozjum będzie tzw. manifestacja ze Zdanów (woj. mazowieckie). 8 stycznia br. w tej miejscowości niedaleko Siedlec przypadkowej osobie udało się wykonać kilka bardzo dobrej jakości zdjęć niezidentyfikowanego obiektu latającego. Fotografie te - według znawców tematu - są jednymi z najlepszych ostatnich materiałów na świecie, dokumentujących fenomen UFO.

Uczestnicy sympozjum mają się także zapoznać ze specjalnym raportem dotyczącym osób zamieszkałych w Polsce, które utrzymują, że przeżyły tzw. bliskie spotkania III stopnia (spotkały się z inteligentnymi przedstawicielami kosmicznych cywilizacji, załogami UFO; bądź też były przez nich uprowadzone i poddane "eksperymentom naukowym").

Podczas pobytu w Polsce Nancy Talbott odwiedzi kilka miejsc, w których miało dojść do lądowania UFO - m.in. Emilicin, gdzie w 1978 r. rozegrało się najsłynniejsze polskie "bliskie spotkanie III stopnia".

Talbott kieruje w USA organizacją o nazwie BLT, zajmującą się przede wszystkim badaniem fenomenu tzw. kręgów zbożowych. Te kręgi to zagadkowe znaki, często w postaci skomplikowanych figur geometrycznych, pojawiające się na całym świecie - również w Polsce - na polach ze zbożem. Ich pochodzenia dotąd nie udało się wytłumaczyć. Według niektórych badaczy związek z kręgami mogą mieć UFO - niezidentyfikowane obiekty latające.

To już druga wizyta Nancy Talbott w Polsce. Po raz pierwszy do naszego kraju prezes BLT przyjechała w 2003 r., także z inicjatywy Fundacji Nautilus.

Gazeta Wyborcza, 13 październik 2006

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
  Tagi
  Inne artykuły
  z działu UFO - nieznane obiekty latające
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  NAJNOWSZE FILMY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium