zabudowy samochodów dostawczychNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Poznajemy Nieznane
Początki nagrywania, czyli ruszyło "Poznajemy Nieznane"!


Dodano: 2014-09-07 10:34:24 | Wyświetleń: 1340
 
Tagi: para-radio

"Poznajemy Nieznane" to projekt wybitnie świeży, ale planowany już od dość dawna. Dopiero w sierpniu tego roku udało mi się nagrać pierwsze zdjęcia do programu. Jak wyszły? Osobiście pierwszego odcinka sam bym nie zaliczył do najbardziej udanych. Nie tylko dlatego, że nie udało mi się dotrzeć bezpośrednio do miejsca opisywanego (Trójkąt na chorwackiej Wyspie Pag), ale też ze względu na moje niskie umiejętności w kwestii montażu materiału. Cóż, początki bywają trudne... Mimo wszystko spotkałem się raczej z pozytywnymi opiniami na temat odcinka pierwszego. "Jak na pierwszy raz jest super!" słyszałem z każdej strony... Co nie zmienia faktu, że najbardziej cieszę się z tego, że premiera już za mną...

https://www.youtube.com/watch?v=QFxeK6XI8Zk


Drugi odcinek to już inna bajka! Materiał nagrany w Polsce, nie musiałem polegać na nikim, po prostu zabraliśmy się i pojechaliśmy na miejsce. A gdzie? Do miejscowości Odry, gdzie w środku lasu, nad rzeką Wdą prawie dwa tysiące lat temu powstały największe w naszym kraju i zachowane do dziś Kamienne Kręgi. Temat co prawda znany większości ludzi zainteresowanych tą tematyką, ale na pewno nie zaszkodziło nikomu właśnie przygotowanie tego odcinka. Już chyba jest lepiej, również pod względem montażu ;) Co prawda hype pierwszego odcinka nie przeszedł chyba na drugi, co widać po mniejszej liczbie wyświetleń, ale jak już wspominałem: dopiero zaczynam zabawę z kamerą i mam nadzieję, że kolejne odcinki będą już tylko lepsze.

https://www.youtube.com/watch?v=mNtuF7kUQxM

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Duch autostopowiczki z Portugalii (czytany 2507 razy)
· Odcinek trzeci Poznajemy Nieznane (czytany 1116 razy)
· Czym jest Halloween? (czytany 1245 razy)
· Zagadka ducha z Wem (czytany 1285 razy)
· Patio Kata w Lizbonie (czytany 1314 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium