Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Paranormalne życie
Początek...


Polecany wpis Dodano: 2015-08-21 07:59:03 | Wyświetleń: 1868
 
Tagi: wicca

Witam Was,

 

Chciałbym z Wami sie podzielić zdarzeniem, które kiedyś było dla mnie dziwne i nie wytłumaczalne, dziś stało sie normą, którą przeżywam na codzień.

Gdy miałem dziewięc lat zacząłem interesować się magią, nieposiadałem wtedy interentu i nawet nie wiedziałem co to jest, a więc wiedzą tak jakby magiczną czerpałem z filmów typu Charmed - od tego czasu utożsamiłem się ze znakiem Triquetry. Dowiedziałem się jak wykonywać rytułały z książki, nie pamiętam jaka to była książka ale była stara i zleżała na strychu. Składniki do wykonania jednego rytułału już były więc nie musiałem zbyt wiele szukać. Podczas rytułału zaczęły dziać się dziwn rzeczy. Otóż ogień z małego ogniska był większy niż norma przewidywała. Zaczęłem wypowiadać zaklęcie brzmiał tak rytmicznie, że poszło jak składka. Rytułał zakończył się. Było to jakoś o północy, wtedy się przebudiłem, ponieważ mialem dziwnie sucho w ustach. Gdy wszedłem do mojego pokoju to moje buty wisaiły w powietrzu tak jakby jakaś siła magiczna je przytrzymywała to było wtedy bardzo zdumiewające a wręcz fascynujące. Zastanawialem się co jeszcze może wisieć w powietrzu ale jdnak te jedne jedyne buty wisziały w powietrzu. Ruszyłem do łużka by sie położyć i nagle huk spadających butów na podłogę. Kilka lat później tj.: 14 lat zacząłem interesować się magią na poważnie i doszło nawet do tego, że chciałem zostać wiccaninem co było możliwe tylko, że nieinicjowanym, zacząłem czytać o wicca i ego różnych odmianach ale jednk tej wiedzy było mało. Co roku wiedza z dziedziny magii i okultyzmu jak i ezoteryki rosła w siłę, że stawałem się niepokonoany w wiedzy wśród moich rówieśników. Dziś mam 17 lat i za rok mam już plany aby występować, przychodzić na zbiórki pogańskie a wręcz wiccańskie poniekąd. Dziś, cały czas obserwuje ich na facebook'u by oglądać ich zbiórki i widzę, że ludzie się tam dobrze czują. A co najgorsza, że odsuwam się od wiary katolickiej, która i tak mnie nie zachywacała od czasu gdy byłem jeszcze małym dzieckiem. Teraz jestem tak daleko od Boga tego katolickiejgo a bliżej Bogów Wiccan i Wiccanek.

 

Jeśli chcecie to komentujcie :)

Pozdrawiam

With Beer

Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!


    Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium