świeczki candleNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum

Obserwacje Duchów Goecji


Dodano: 2005-05-01 01:54:59 | Wyświetleń: 19590 | 🕑 Odłóż na później
Przede wszystkim, należy pamiętać o tym, by przywoływać duchy o właściwej porze. Salomon powiada, że najlepiej w tym celu wybrać 2, 4, 6, 8, 10, 12 lub 14 dzień miesiąca księżycowego. Pozostałe dni nie przyniosą nam pożytku. Ponadto, trzeba sporządzić w metalach pieczęcie tych duchów. A każdemu z urzędów przysługuje inny kruszec. Z tej racji, pieczęcie królewskie wyrabia się w Słońcu (złocie), domeną markizów jest Księżyc (srebro), książąt - Wenus (miedź), prałatów - Jowisz (cyna), rycerzy - Saturn (ołów), przywódców - Merkury (rtęć), hrabiów - Wenus (miedź) i Księżyc (srebro), zmieszane ze sobą w równych proporcjach, etc.
Wszystkie wymienione tu duchy znajdują się we władaniu AMAYMONA, KORSONA, ZIMIMAYA (ZIMINIARA) i GOAPA, Czterech Wielkich Królów rządzących czterema stronami świata: wschodem, zachodem, północą i południem. Pod żadnym pozorem nie wolno ich przywoływać, chyba że istnieje po temu szczególnie ważna okazja. Należy wtedy zmusić ich do wysłania swoich pełnomocników, zgodnie z dalej przytaczanymi inwokacjami i zaklęciami. Odpowiednia pora do przywoływania królów wypada na czas między dziewiątą rano a południem oraz od trzeciej popołudniu aż do zmierzchu. Markizów należy przywoływać od trzeciej popołudniu do dziewiątej wieczór oraz od dziewiątej wieczorem aż do świtu. Książąt wolno przywoływać, gdy jest ładna pogoda, od świtu do godziny południowej. Prałaci gotowi są zjawić się o każdej porze. Rycerze pokazują się tylko o świcie oraz od czwartej popołudniu aż do zmierzchu. Przywódców można zaklinać o każdej porze dnia. Nikt jednak, poza ich własnym królem, nie jest w stanie wyciągnąć ich z kryjówki, gdy zapadnie zmrok. Najmniej kłopotów sprawiają hrabiowie, których można przywołać o dowolnej porze dnia. Odpowiednimi do tego miejscami są lasy, tereny odludne, nie zakłócane żadnymi obcymi dźwiękami, etc.

Jest to fragment książki Goecja, w tłumaczeniu Dariusza Misiuny, która lada dzień zostanie wydana przez Wydawnictwo FOX

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


 • Mojrzesz (2009-01-02 07:36:12) #1850   ❗❗❗
  Ja mam zamiar przywołać niektóre demony goecji niedługo zaczynam przygotowania

  Odpowiedz
 • Nikky (2009-01-04 22:38:29) #1892   ❗❗❗
  Czemu chcesz je przywoływac?

  Odpowiedz
 • badmagic (2009-02-09 21:54:55) #2259   ❗❗❗
  mojrzesz, jesli moge Ci cos poradzic w sprawie przywolywania roznych bytow. postaraj sie bardziej zaglebic w ten temat, jesli zrobisz cos nie tak, to mozesz zostac zaatakowany, lub staniesz sie nieswiadomym niewolnikiem owego bytu. Stanowczo Ci odradzam jakie kolwiek inwokacje...

  Odpowiedz
 • Demon (2009-07-30 13:31:33) #3551   ❗❗❗
  A ja mu doradzam morze go rozerwie na sztuki i będzie jednego psychola mniej co ingerują w czyjeś sprawy zwłaszcza duchowe. Baw sie dobrze stary !

  Odpowiedz
 • ... (2009-12-23 17:25:50) #4326   ❗❗❗
  Niech się uczy, gdybyśmy żyli pod koniec XIX wieku w szczytach spirytyzmu wszyscy, by go do tego zachęcali.

  Odpowiedz
 • LdV (2010-08-11 20:40:07) #5419   ❗❗❗
  A propos, ma ktoś może ebooka Goecji?

  Odpowiedz
 • Silvara (2011-05-24 21:21:08) #6587   ❗❗❗
  Tak szczerze, to odradzam przywoływania JAKICHKOLWIEK bytów, nawet przywołując ducha, możemy zaprosić wesołe stadko demonów, gotowe poimprezować waszym kosztem. Nawet jeżeli posiada się na prawdę ogromną wiedze, można okazać się zbyt słabym, by później pozbyć się gości. Zanim podejmiecie się wzywania demonów lub duchów, zachęcam do porządnego stuknięcia się w głowę, zweryfikowania swojej wiedzy i sprawdzenia sił psychicznych. A i pod ręką miejcie telefon do psychiatry i egzorcysty, bo w razie niepowodzenia może być wesoło :)

  Odpowiedz
 • chaos (2012-05-18 18:33:52) #7433   ❗❗❗
  przywołać to nie problem
  ale zmusić do posugi to co innego.
  bez klucza to stracisz życie .
  klucz to imie lucyfera .
  przekazywany tylko adeptom masońskim 33.stopnia.
  bez tego radze nawet nie prubować.
  równie dobrze możesz pobawić sie granatem bez zawleczki.

  Odpowiedz
 • Pouczony (2013-08-08 23:07:03) #7863   ❗❗❗
  Radze uważać przy tego rodzaju operacjach, jeśli jesteś przekonany że uda Ci się kontrolować byt który od zarania dziejów doskonali się w tym co robi i nabiera na sile. Demony tylko czekają na taka okazje, raczej Cie nie rozerwą na strzępy, to było by zbyt banalne, prędzej spróbują tobą zawładnąć. Jeśli jesteś przekonany że Ci się uda to spróbuj powstrzymać się na pół roku od wszelkich przyjemności, zabaw i dzialan na szkode blizniego, wątpię zebyś temu sprostał wymaga to bowiem nie lada opanowania, cóz ci po pentaklach, zaklęciach etc, skoro nie mozesz zapanowac nad sobą samym.

  Odpowiedz
Tagi
Inne artykuły
z działu Demonologia
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium