Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
TWÓJ BLOG
INNE WPISY
TEGO BLOGERA
NAJNOWSZE KOMENTARZE
Paranormalium >> Blogi >> Tomas Freeman
Izolacja jest na ręke obcym


Dodano: 2015-10-27 10:57:50 | Wyświetleń: 2101
 
Tagi: UFO

Obserwując zmiany społeczne, sterowane przez obych na planecie Ziemia, jestem pewien że największym osiągnięciem obcych jest izolacja społeczna ludzi. Jest to metoda osłabienia Ziemian i łatwego kontrolowania nimi. Dziś ludzie spędzają więcej czasu z ajfonem, czy tabletem niż sami ze sobą. Nie spotykają się razem, nie budują więzi, czy relacji społecznych. Zamykają się w obrębie swojej rodziny czy pokoju w pracy, najbliższych kolegów.

Dzięki ilozacji społecznej obcy zyskują to, że ziemianie nabieraja braku zaufania do siebie nawzajem. Nie pomagają sobie, lub nie rozmawiają ze sobą ze strachu. Powstała duża bariera przed ludzmi. Boją się wzajemnie. Zamykają się i dzieki temu są słabi. Podatni na manipulacje. 

Zjawisko google jest wyniesione do pozycji boga, wyroczni, ostatecznej informacji. Ziemianin, nie uwierzy drugiemu, jeżeli nie znajdzie potwierdzenia u google. Nawet zdarza się, że ziemianin przez wiele minut serfuje po google w poszukiwaniu prawdy, odpowiedzi i kiedy znajdzie wynik, uznaje go za jedyny prawdziwy.

To wszystko co opisałem, oddala Ziemian od siebie. Taki jest cel obych. Tych złych oczywiście.

Tomas Freeman

Zachęcamy również do lektury innych wpisów tego użytkownika
· Zmiany Ufologoczne (czytany 988 razy)
Komentarze do wpisu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


  • Liskolak (2015-11-01 10:29:42) #13011   ❗❗❗
    To coś kiepsko chyba to zaplanowali. Trendy w technologii mobilnej, social media i ogólnie rozrywkowej dążą do coraz większego rozwoju funkcji, które oferują coraz lepsze, ciekawsze i rozbudowane możliwości integracji społecznej, wyrażania siebie, budowania relacji. Czego efektem jest choćby taki Snapchat lub nadchodząca wielkimi krokami premie urządzeń VR. Kontrowersje o tym, że te wszystkie rzeczy odbierają nam zdrową integrację zrodziły się głównie wtedy gdy technologie te dopiero powstawały i oferowały bardzo ograniczone możliwości. Dziś idzie to jednak coraz bardziej do przodu i spekulacje takie będą zanikać.

    Odpowiedz
  • szyderca (2015-11-21 17:48:27) #13192   PW   ❗❗❗   📧
    Ja dzięki komunikatorom wręcz przeciwnie,spędzam więcej czasu ze znajomymi nie narażając ich na stres z powodu sprzątania czy kupowania przekąsek na moje przybycie,rozmowę możemy w każdej chwili przerwać i wrócić do niej w każdej chwili,a na koniec dodam że wiem na bieżąco co się dzieje u znajomych czy rodziny,a swoją najbliższą rodzinę na tyle cenię że jak jesteśmy razem to jesteśmy razem a nie w jednym pokoju każdy na swoim laptopie czy tablecie

    Odpowiedz


Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium