Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące ramówki czy powrotu jakiejś audycji (powody wyjaśniliśmy tutaj)
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
"Świat oczami duszy" - audycja na żywo, poświęcona meandrom świadomości
(dodano: 2018-10-15 18:03:04)
Wróć na stronę główną

Tematyka związana ze świadomością już od jakiegoś czasu zajmuje ważne miejsce zarówno w audycjach emitowanych na naszej antenie, jak i w artykułach publikowanych na łamach naszego serwisu. Zaczęło się od wywiadu z Tomem Campbellem oraz późniejszego zrelacjonowania na antenie całego przebiegu sympozjum, jakie odbyło się w Krakowie na przełomie czerwca i lipca. Jako że poruszana tematyka bardzo zainteresowała Słuchaczy, postanowiliśmy pójść za ciosem i uruchomić na naszej antenie audycję cykliczną o tematyce świadomościowej, na żywo.

Ową audycją jest "Świat oczami duszy", a prowadzi ją Sławomir Bączkowski, autor wideobloga o tym samym tytule. Audycja emitowana jest w poniedziałki o godzinie 20:00. Już dziś zapraszamy na trzeci jej odcinek. Jeśli macie Państwo jakieś pytania czy spostrzeżenia, gorąco zachęcamy do dzielenia się nimi z nami w komentarzach pod poszczególnymi odcinkami tej audycji, jak również - naturalnie - do dzwonienia na antenę.

Komentarze do tego newsa:

SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium