Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 7994 do artykulu:
Tabliczka Ouija: Czy naprawdę jest taka zła? Dlaczego grupy poszukiwaczy duchów nie używają jej do kontaktu z duchami?
(wróć do artykułu)
 • Dro (2013-12-28 22:41:23) | RAPORT
  Artykuł ciekawy, szkoda tylko, że nie jest obiektywny. Co do samej tabliczki Ouija to uważam, że nie tyle otwiera portale do innych rzeczywistości, ile może posłużyć jako komunikator z niematerialnymi bytami (czyli także demony mogą znaleźć przyzwolenie na opętanie pod przykrywką ducha krewnego). I nie chodzi tu o kawałek deski, czy plastiku z firmowym znakiem, tylko o sam wygląd tabliczki, którą nota bene może wykonać każdy z nas choćby z kartonu. Ouija jest bardziej niebezpieczna niż kamery/aparaty, ponieważ wymaga interakcji, czynnego udziału polegającego na poruszaniu danym przedmiotem. Język jest narzędziem kłamstwa, dlatego nie należy wierzyć we wszystko, co duch/demon/dowcipny kolega nam pokaże. Raz pozwolisz na wejście do twojego życia, a problem zostanie i prawdopodobnie wyrządzi więcej szkody, niż pożytku.
  Próbowałam kiedyś wywoływać tak duchy (kierowana potrzebą, nie ślepą ciekawością) ale na szczęście nic się nie wydarzyło ani w trakcie, ani później. Mój chłopak również użył tabliczki Ouija, jednak z innym skutkiem. Udało mu się wezwać ducha starszego mężczyzny, który nie był z tego faktu zadowolony. Zmaterializował się, po czym stłukł szklankę stojącą na biurku. Na szczęście udało mu się go odesłać z powrotem.

  • ADAM (2017-07-29 23:59:28) | RAPORT
   BYLIŚCIE Z chłopakiem juz u PSYCHIATRY?? ;-/
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium