Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 6844 do artykulu:
Niezwykły wynalazek Wiktora Grebiennikowa
(wróć do artykułu)
 • Scientist (2012-12-01 00:23:35) | RAPORT
  Zainteresowałem się tematem kilkadziesiąt miesięcy temu, w międzyczasie problemy zdrowotne oraz inne zajęcia, nie pozwoliły mi na przyjrzenie się tematowi bliżej. Na początku uważałem, to za czystą fantastykę, jednak, aby nie być nieobiektywnym, postanowiłem poczytać więcej o Wiktorze i wykonać kilka prób.

  Pierwsza próba była nieudana, wykorzystałem w niej słomki do picia, na początek było ich 10, i w szczelnie zamkniętym pojemniku podwiesiłem wykałaczkę. Sam pojemnik był uziemiony, aby uniknąć ładunków elektrostatycznych i znajdował się z dala od źródeł ciepła, które mogłyby spowodować ruchy wykałaczki. Tak jak pisałem, próba się nie udała, nie spodziewałem się jednak niczego innego, zmontowałem jednak małą obejmę, w której mieściło się 50 słomek, w końcu ryciny Grabiennikowa pokazywały kilkanaście struktur obok lub jedna na drugiej, więc postanowiłem spróbować. Efekt był widoczny prawie od razu, co mnie zaskoczyło, wykałaczka zaczęła się obracać oraz bujać na boki i przestawała, kiedy przestawałem kierować w jej stronę słomki.

  Nie odczuwałem jednak ciepła ani zimna, kiedy przykładałem do tego skupiska słomek dłoń, albo było to zbyt subtelne. Postanowiłem spróbować na czulszych częściach ciała, skierowałem je w kierunku głowy i w tym momencie nie wiem czy jest to tylko „placebo”, ale odczuwalne jest wyraźne odrętwienie języka oraz ust, oraz lekki jakby metaliczny posmak, wszystko ustaje w kilkanaście sekund po tym, kiedy przestaje kierować w stronę głowy skupisko słomek.

  Jest to wszystko bardzo intrygujące i zastanawiam się czy ktokolwiek próbował przeprowadzać własne doświadczenia, ponieważ ewidentnie coś jest „na rzeczy”, w przypadku odrętwienia i metalicznych odczuć, może to być jedynie „sztuczka umysłu”, to jednak nie posądzam wykałaczki o oszustwo :D, przeprowadziłem ten eksperyment w warunkach kontrolowanych z próbkami kontrolnymi i w różnych warunkach i efekt zawsze był ten sam.

  Dotarłem do rosyjskiego forum, gdzie osoby uzyskały również zaskakujące rezultaty, ale niestety nie umiem rosyjskiego, stronę tłumaczę na angielski, ale wiadomo nie jest to idealne. Mimo wszystko wiem, że Rosjanie wykorzystują aluminium, drewno/papier i wypełniacze naturalne jak wata z tego powodu, nie wiem do końca, dlaczego aluminium, ale inne materiały wykorzystują z powodu ich porowatości, co sprawia, że na poziomie niewidocznym dla ludzkiego oka, roi się tam od mikro struktur, które wzmacniają sam efekt. Czy ktokolwiek w Polsce jest zainteresowany tym tematem?

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium