Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4712 do artykulu:
Cieniści ludzie
(wróć do artykułu)
 • nitria@op.pl (2010-03-24 19:51:36) | RAPORT
  Hmm.. widziałam coś takiego. Byłam w kuchni. Ojciec spał w pokoju, popołudniowa drzemka. To trwało ułamki sekund, ale pamiętam dokładnie. Kiedy wychodziłam z kuchni zobaczyłam postać stojącą w progu wejścia do pokoju. Początkowo pomyślałam, że to mój ojciec wstał i idzie do kuchni. I minęłabym postać bez zastanowienia. Kiedy wychodziłam z kuchni miałam ją dokładnie naprzeciwko siebie. Skręcałam do pokoju, kiedy usłyszałam chrapnięcie co oznaczało, że mój ojciec nadal śpi, a to co widzę to nie on. To trwało naprawdę chwilę. Przeszyło mnie dziwne uczucie i znieruchomiałam. To był mężczyzna, miał ciemno szary płaszcz za kolana, chyba lekko dłuższe włosy i kapelusz, albo kaptur, coś co zasłaniało mu twarz. Twarzy nie wiedziałam. Coś mieniło się na jego brzuchu. Patrzyłam na niego znieruchomiała. To mogło chwile trwać 2 lub 3 sekundy, a potem zniknął. Nie wiem jak to opisać. Wyblakł.
  Przestraszyłam się, ale nie mogłam iść obudzić ojca, bo ta postać wcześniej stała w progu i ja musiałabym przejść przez ten próg.
  Ale strach przyszedł dopiero później. Poszłam do swojego pokoju czując się... hmm.. po prostu dziwnie. Powtarzałam sobie w myśli: widziałam mężczyznę.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium