Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 40176 do audycji:
75. Debata Ufologiczna Online: Tajemnice Srebrnego Globu. Obcy na Księżycu
(wróć do audycji)
 • marq (2019-12-09 6:31:21) | PW | RAPORT
  W niektórych źródłach wysokość owego słupa podawana jest w granicach od 7 do 11 km. [Dla mnie też jest to najbardziej zagadkowa anomalia nawet jak ma tylko 1,2-2,0 km].

  Anomalia nr2 ale związana ze słońcem to okrągły Dysk który oddalając się od słońca ciągnie za sobą jakieś połączenie ze słońcem, jakby je z lekkim oporem wyciągając ze słońca. Komentarze mówiły iż NOL tankuje słoneczną energię.

  Anomalia nr 3 to budowla pałac, warownia, moze biurowiec obsypany kurzem, pyłem, na księżycu w kształcie krzyża "hakenkreuze - krzyża "godła III Rzeszy...


  Filmu NASA z dyskiem tankującym energie ze słońca już nie idzie znaleźć w necie, tak jak ne ma już filmu też NASA jak z księżyca wystrzeliwują dwa cienie strumienie energii jak wystrzały z lasera mega mocy Moc nożna było oszacować biorąc pod uwagę szerokość owych strumieni energii do krzywizny horyzontu Księżyca. Zdjęcie było autorstwa NASA ponoć ze stacji kosmicznej MSK /ISS, podczas transmisji "na żywo" Jak oba strumienie się pojawiły transmisja raptem została przerwana obraz zamigotał i zrobił się za moment cały czarny.

  Do powtórki transmisji już nie doszło. Było to około 4 do 6 lat temu ...

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium