Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 40126 do audycji:
Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną (7 stycznia 2018)
(wróć do audycji)
 • marq (2019-11-07 13:45:09) | PW | RAPORT
  Chris wybudujmy De`Glock e - En Drive`a - i zróbmy sobie rekonesans na WENUS.

  Moim zdaniem pod specyficzna atmosfera Wenus która jest Taka celowo aby chronić Inteligentne życie na powierzchni Wenus, która orbituje znacznie bliżej słońca od naszej Ziemi, Naukowcy, którzy nie chcą się przedstawić nazwiskami rodowymi, ani też zareklamować swoich Pracodawców, obliczyli z danych, które dostarczyły satelity CCCP wysłane na Wenus jeszcze w latach 1960.tych, ze temperatura na Wenus jest bardziej równomiernie rozłożona niźli na Ziemi i w okolicy pomiędzy równikiem a zwrotnikami równikowymi (jak Nasze Zw, Raka i Koziorożca) wynosi wprawdzie w dzień pod 75/80stC, ale już w nocy 70/66 st C.

  Na pozostałej powierzchni Wenus wynosi średnio od 46/44st C do nawet nocą na biegunach kręcącej się w specyficznym czasie /momencie odwrotnie planety, z niemal pionową linią łączącą oba te bieguny pod 30stc - średnio - a bywa, ze spada w zimne noce jak Wenus jest w odpowiedniej odległości od słońca i "rysuje" ODPOWIEDNI fraktal - n.b. robi to fantastycznie - spada nawet do ok 20 kilku st C ??

  Zamieszkałe są -chyba po równi gęsto - bo Wenus względem Słońca jest bardziej symetrycznie położoną planetą - chyba Najsymetryczniej w naszym US, co niemal gwarantuje iż życie na niej być musi.

  Jak Byłaby za życia planety Faeton naszą siostrzaną planetą położoną od strony właśnie tegoż Faetona - dzisiejszego pasa asteroid to życie inteligentne na niej być musi - inaczej; - JEST !

  Poza tym o czym piszę powyżej nie jest przez nikogo nawet w spekulacjach dyskutowane co potwierdza iż teoria życia na Wenus jest pewna na 85/90% i to istot arcy podobnych do Nas lub wręcz Nam tożsamych.

  - Jeżeli o czymś się milczy niemal właściwie w 100% to tylko z powodu ukrycia czegoś co się tam znajduje. czyli Wenusjańskich Istot - Ludzi Wenus.

  O "tzw globciu gada się niemal codziennie o CO2 etc, itp, ponieważ to fałsz, wymysł, blaga i Kłamstwo.

  O Marsie snuje się mrzonki a o Wenus MILCZY w 100%-tach. Czyli życie najbliżej Nas jest właśnie na Wenus.

  Sklećmy M`Drive a u Ciebie w twym bunkrze i Fr uuu na Wenus. Byłaby tam chociaż temperatura odpowiednia dla nas.

  Jak bliżej równika byłoby nam za ciepło nieco, na napewno blisko jednego z biegunów mielibyśmy dzień i noc przez cały Wenusjański roczek tak liczę od 40 do 30 st C ciepła, dla mnie idealna aura. W godzinach o temperaturze circa 40 st C codziennie robilibyśmy sobie sjestę, rozważając czy ziemianie już się przypiekli od Globcia a możne zamarzli jaku ciebie kiedy biegunowe czapy lodowe na Ziemi rosną do monstrualnych wymiarów circa w 10/14 dni niemal od zera - Tak twierdzą sami nasi naukowcy o czym w tej Paralaksie wspominałeś.

  Pozdrawiam i rozpocznijmy od szkicowana odręcznego planów a wł rysunków, gdyż konstrukcja M`Drive jest ustrojstwem garażowotwórczym, więc szkoda czasu na rysunki techniczne...

  Za istnieniem życia na Wenus w postaci humanoidów jestem gotów sporo włożyć do puli jak jest Ktoś / Coś chętny/ ne.... -:) Zapraszam ...

  Pozdrawiam Cię Chris, dziękując za audycje i biorę się za przesłuchanie po raz n-ty, następnej w kolejności z archiwalnych Paralaks. Szczerze Cię Pozdrawiam .... "~Marq."

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium