Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Paralaksa
Odcinek: Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną (17 grudnia 2017)
Odcinek bez jednego tematu przewodniego
Strona Chrisa Miekiny: Nowa Atlantyda
POBIERZ MP3 (55.00 MB) | Premiera: 2017-12-17 | Czas trwania: 01:00:09 | Odtworzone x 1615 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 2, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2017-12-18 2:27:19) #37832   PW   ❗❗❗   📧
  Tkaniny były cenne z dwóch powodów:
  1. Belę malutką takiej tkaniny tkało się nawet kilkadziesiąt lat;
  2. Dla Księżniczek, Królowych a już Super Zasłużonych Królowych tkano tkanine wg Arcy skomplikowanego subtelnego wzoru w JEDNYM Egz.

  Aby tego dokonać w sposób Prawy kazde kilka cm z szerokości takiej tkaniny tkano przez inną manufakturę pod okiem innego "Mistrza Tkackiego" - Całości splotu tkaniny z ew Rysunkami [zwierząt, roślin] nie była znana Nikomu !!

  Tak, ze istniał jeden jedyny egzemplarz takiej tkaniny, a podrobienie jej ze wzg na czas pracy wymagany do wykonawstwa bywał zbyt długi.

  Od Dawna najchętniej oraz najczęściej podrabia się przedmioty drogie wcale nie NAJ, ale występujące w masowych ilościach !

  Taki proceder utrudnia też wykrycie falsyfikatu !!

  Odpowiedz
 • marq (2017-12-18 3:11:06) #37833   PW   ❗❗❗   📧
  Pozostawanie Ludzi w jednym miejscu budować osady, miasta, etc to okres końca Prawdziwej Solidarnej Ludzkości!!!

  Ziemia będącą WSZYSTKICH, stała sie własnością Rodziny, Rodu , potem nielicznej grupy a w miastach Mafii Miejskich. Od tych czasów zaczęto Handlować i walczyć o ziemie i to co osada miasto zawiera !

  Zaczęto podrabiać akty własności, testamenty, etc oraz kraść i mordować czasem w wieloletnich wojnach by zająć obcą Ziemię czy kraść inne precjoza i wyroby, by ziemie nabyć!

  A potem się już potoczyło. Ponoć szacuje się że 66% własności KRK w latach Jego Potegi tak na lata 1600 1800 pochodziło od fałszerstw różnych aktów "Nadania" kiedy to 99,99% osób piśmiennych to byli zakonnicy i większość księży.

  Większość gdyż wikariusze małych parafii na początku Urzędniczego Kościoła Rzymsk- Kat było niepiśmiennymi a już bracia w klasztorach przeznaczeni wyłącznie do pracy dla klasztoru. Po co im umiejętność czytania w szczególności kiedy zyli w otoczeniu ksiag pisanych ręcznie a więc bardzo rzadko > niż w 1 egz. zawierających mega informacje. Lepiej jak nieczytający nie umieli nic z tych ksiąg -Akt przyswoić. Długo dopiero po wyświeceniu na 100% księdza w klasztorze z Brata na funkcje Ojca duchowny taki zaczynał naukę języków przeważnie kilku niejako nadrabiając czas miniony nie przeznaczony na naukę pisma. "nadań samozwańczych w KRK przybywało i trzeba było zmienić zasadę i uczyć kleryków i braciszków pisać i czytać a później fałszerstwa KRK trwające w ogromnej wówczas sieci klasztorów i katedr gdzie dzień w dzień KRK otrzymywał darowiznę ziemię o wielkości ksiestwa czy np 2/3 tony srebra /złota, wymogiem ubiegania się do przyjęcia do klasztoru czy seminarium było średnie wykształcenie które gwarantowało wówczas znajomość min.4 języków a w Azji i niektórych krajach afryki - Tak-tak ! circa 7 miu!!

  Najciemniejsi mnisi i klerycy byli w Europie natomiast awansowali do władz najbardziej wykształceni lub wysoko urodzeni wiec KRK mial Najmniej uczone doły klerykalno klasztorne a zarazem najlepiej w ówczesnym świecie wykształcona Kadrę i w Wiedzy i w Wojaczce i w Cwaniactwie która bardzo szybko traciła dobrowolnie zasady Kodeksów Honorowych na rzecz skuteczności powiększania bogactwa i terytoriów koscielnych ...

  Itd; Itp/ Etc; ...

  Pozdrawiam na dzisiaj !

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 2, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium